KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
alisa
SladZana
jelena.kuburic
jelena*mama2andjela*
Lija
pegaz
inajo
Sofija Veks
heart84
sandrolina
Niny
Bobaue
Zmajuška
Stenli
srculence 84
Erata
BabyBear
fight&faith
lilyt
nina :)
JocY
Jerapetra
sanja 73
Vanja80
saska1
lela1984
PalcicaBg
lenjivica
kiki5
leptirica1977
libra35
Šašava
Ancica 87
noja
bak
caci
ganedina
Deni
d77
masato
Vuchica
mimi85
tatjanica
micaubica83
annci
MalaSaJuga
Eho
jadranka
AriesGirl
BiKsi :)
Blanka
diki81
56 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/1/2016, 10:23

Annci mila naša saborko, hvala i tebi sto postojiš. Sve si ti to zaslužila, sve je to gore zapisano u zvijezdama, dobrim dušama se dobro samo vraća, nikako drugačije. Uskoro stiže ostvarenje sna, tvoj život će biti potpun sada, uživaćete u najtežoj, najodgovornijoj i najljepsoj ulozi na svijetu.
Voli te Blankić i tvoje drugarice...još samo jedna noć... srca srca srca srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/1/2016, 11:01

Ganedina, sigurno je tesko, ali vjerujem da ce na kraju sve biti OK. Laza je jedan mali borac, lijepa I napredna beba sto je najbitnije. Vjerujem da cete se vas dvoje izboriti sa svim. Ljubim vas zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 27/1/2016, 11:04

Devojke jedno piatnjce nabrzinu.
od glavobolje koja me ubija vec treci dan nemogu ni u ekran da gledam.
imate li neki predlog sta bi mi moglo pomoci???
pijem caj od dzumbira, i paracetamol al dzaba boli glava i to samo sa jedne strane.
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 27/1/2016, 11:23

Mozda je neka prehlada ili virus pa mozda pomogne masaza glave i unos dosta tecnosti da sve brze prodje ukoliko je virus. Drzi se!
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 27/1/2016, 12:23

Caci imas pp.
Anci o sve je tako,toliko ljubavi da se istopis,videces vec uskoro,uskoro.
Tatjanice dace dragi Bog da bar jos po jednu bebu dobijemo.ja bih vec sad radila na tome da mogu prirodno ostati trudna.i ja i marko volimo da imamo puno dece,ali sta ces,cekamo opet vto.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 27/1/2016, 13:27

Ancice, skroz se raznezim kad citam tvoje postove srca srca srca srca Jedva cekam Djoleta, kako li ces nam tada tek pisati srca

Trudnice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 27/1/2016, 13:35

Anci taj momenat kad Djole stigne u vas dom,  taj   prvi dan , taj dan se pamti vecnost...mi smo sami bili A zaplakala ne znam sta cu :) sikila je malo smo je suncali ispod prozora zatvorenog a  otvorene roletne na bracnom krevetu je spavala . A pelene smesno nisam znala da namestim ni svedske a bila sam u skolici :) uskoro upoznavanje DIVNO  
Ganedina Laza je  predivan i hrabar decak , bice sve ok . 
Caci nemoj djumbir persu  brusnicu . Osim onih cajeva Josip Pancic. Prilegni sve pogasi i puno tecnosti ne znam da li mozes brufen da pijes vidi sa dr .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/1/2016, 14:53

...sanjci,opet cemo mi zajedno da trudnujemo,videces! :)

...eho,sasavice gde steeee? :* :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 27/1/2016, 15:47

tatjanica ::

....aries,filip vam je med medeniiiiiii!!! beba u kolicima

Hvala osmeh srce
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 27/1/2016, 15:49

Annci, tvoji postovi su uvek prepuni emocija, uzivanje je citati ih.

Ljubim svu decu, mamice, trudnice i buduce trudnice.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/1/2016, 16:28

Ganedina,sigurna sam da cete se izboriti i sa tim problemom,ljubim vas puno!
Ime mojew,.josjedna noc vas deli....jedva cekam da nas ubijes sa opisom upoznavanja...srecno
Blankic mila vec 5 mesec, a nista se devojke ne vide :)
Nadam se da su Eho i Sasava jos 2u 1
Sanja,Tatjanice,hrabre ste vi kad vec o drugom mislite...
ljubimo sve... osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 27/1/2016, 17:19

Annci, to su prave dame, one to temeljno, u tajnosti. Ovih dana je stomak porastao baaaaš, svrbi me i pecka koža pa se mackamo cijeli dan. Samo neka raste, tek će. Što bi Biksi rekla pu, pu, usrale me koke yes
Ljubi mi šmekera malog, a ja odoh malo do frizera da upristojim ovu moju kosu. Ljubac za sve ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 27/1/2016, 18:34

...mazi mazi stomacic... ipaaaak treba dosta da se rastegne za te dve djevojkeee....hihiihihihih....meni je saljicev melem bio super kao i svi oni body butteri,sta nadjes...

...anciceeee,to sanjci i ja mastamooo za sad,nadam se da ce nam se i ostvariti.....i ti ces poceti za koji mesec,videces! :)

....anci,prijoooo,ljubim vaaaas....CEKAMO ZETA SOFKA I JAAAAAAAAAAAA!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 27/1/2016, 19:46

Zemske, net nemam skoro uopste, slabo i zalazim. Procitah danas sta ste sve pisale u poaslednjih 8 dana koliko nisam dolazila.

Annci, srecno sutra! I ja sam uzbudjena zbog vas! I mojoj mami sam vas danas pominjala!

Super za prve pokrete bliznakinja!

Ganedina, bas mi je zao zbog ne tako sjajnog Lazinog rezultata. Molim Boga da se stvari okrenu na bolje.

Ancice, kako mama?

Kod nas stanje mirno, zatvorena sam, nemam kontrakcije. 38-a nedelja, ne verujem kad pre...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/1/2016, 20:58

Blanka ::Moram da zabilježim ovaj trenutak i da ga sa vama podijelim, saborke moje divne. Prije 20 min.sam prvi put osjetila bebe, neke lagane pokrete, kao da me neko mazi, mali moji leptirići. Suze same potekoše...osjećaj neopisiv...Dragi Bože hvala ti... srca srca srca

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Annci,navijamo za magicno upoznavanje! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 28/1/2016, 06:36

Annci navijamo..srecno radost radost radost
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 28/1/2016, 10:53

Annciiiiii ljubav ljubav srećno bb bb bb bb
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 28/1/2016, 10:53

Drage moje, evo Djoleta i mene. Konacno prodjosmo prijem i sada cekamo sobu na patologiji. Sve je ok. Sutra smo na programu...
jos jedna noc...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od diki81 28/1/2016, 10:54

Divno Annci samo napred! Mislimo na Vas da sve prodje kako treba. Poljubac :)
diki81
diki81

Broj poruka : 117
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 29.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 28/1/2016, 10:56

Srecno Annci!
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirica1977 28/1/2016, 11:02

Annci...još malo :*
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 2ur3uit


Poslednji izmenio leptirica1977 dana 28/1/2016, 13:12, izmenjeno ukupno 1 puta
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/1/2016, 11:22

Annci, srecno i cekamo izvestaj smajli angel

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/1/2016, 12:32

Annci srećno love love love love love love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 28/1/2016, 12:54

Annci,srecno,da sve prodje u najboljem mogucem redu....Velikiiiiii poljubac za Djoleta i tebe osmeh srce osmeh srce osmeh srce

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 28/1/2016, 14:08

Anci, sutra je divan dan za porodjaj, sutra je mom bati rodjendan, i super je lik! Jedva cekam igracice igracice igracice

Eho, jeste jos 2 in 1?

Trudnjace sreca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu