KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 21/10/2015, 16:57

Laza je jedna preslatka beba!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 21/10/2015, 19:53

Juhuu, ovde sve lepse od lepseg :)
Sofija i nova kolica, mali Lazar zamisljeni...
I Anncini dobri rezultati :))

Samo nastavite :)

Bas i ne setamo puno po kisi...
a psi bi to tako voleli Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 21/10/2015, 19:55

Auuh, Ancice...
Nadam se da ce sve biti dobro!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 21/10/2015, 22:13

Laza je smekerica samo takva yes  Na taj njegov pogled ni jedna cura ne moze ostati ravnodusna. love  Srecica mila.

Mi se polako spremamo za prvi rodjendan 07.11. i prisecam se kako su prosle godine ovi dani bili ispunjeni slatkom strepnjom i iscekivanjem, iz lezeceg polozaja, jer sam poslednji mesec prelezala. Sada, iz ove perspektive - sve to izgleda kao pre milion godina.

Ljubimo vas Bogdan i ja sve od reda  naočare  poljubci  poljubci  poljubci
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/10/2015, 23:27

Ancice, moje prase je isto imalo tortikolis, jako dugo izrazen, i posle napunjene godine sam primecivala, kao i fizijatar, al tada je tesko raditi vezbe, kad su mali ipak mozes da ih iole savladas, iako cesto kukaju. Ja nisam uspevala sve vezbe sa Arsom da odradim, kako su oni trazili, te mora da bude polusit, naspavan, raspolozen, nama je to tada bila nemoguca misija, a trebalo dva tri puta dnevno. Ja sam radila ono sto sam mogla i postovala neka pravila koja su mi rekli. Tipa na koju stranu stavljati igracke, s koje strane se obracati detetu, bla bla, videces vec. To ima skoro svako drugo dete. Nije za opterecenje. Kad mu ojacaju misici na vratu i kad poraste, sve ce se srediti, vi svakako vezbajte koliko budete mogli.

Jedna Sovo, da lepo proslavite rodjus, jeste, promakne godina ko jedan dva, a dok ih cekamo vuku se, nanu im! Very Happy

Djurdjevak, pozdrav za vas, lepo je sto si se javila! Dva seljenja za sest meseci, auh, veselo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/10/2015, 23:32

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 2vwihhk

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Rvvxcm

Opet mi je pripala cast da okacim prelepe slike!

Sve vas ljube Koki, Niny i Ninyboy!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 22/10/2015, 01:21

Lepotancic! Srecan rodjendanko Kosta!! osmeh srce srca srca srca srca srca osmeh srce

Mnogo su medeni!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 22/10/2015, 08:45

Kosta, srecan rodjiiis!!!!
ff ff ff ff ff ff

Bogdane, i tebi se priblizio rodjendanko...godina proleti....Sovice, imas potpuno pravo...vreme je najbolji lekar, brise i leci skoro sve. Ja cesto dok lezim i mazim stomacic, uzivam u svakom sutu, razmisljam o onim danima...o svakoj negativnoj beti...a i o svakom mesecu nade koju razbije vestica kada stigne..i ne mogu da verujem da ne sanjam...da je konacno tu... srce

Ime moje, ne brigaj, ko sto biksi kaze, svaka druga beba to ima. Nisam bila sigurna da se tako zove, ta ukocenost koju je imala "tetkina dusa", ali proverih sa snajom. Ista situacija i kod nase Nadji. Nije lako raditi vezbice sa njima kada su toliko mali, ali koliko god da mozes, ok je. Ostalo, sto vise mu forsiraj drugu stranu, igrackama, okretanjem, zvukom, privlacenjem paznje...i sve ce biti ok. Dosadih ovde svima sa mojom Nadjom Komaneci...

Joj zene, moram da podelim sa vama kakav mi je sin vragolan. Juce je celo jutro bio dobar ko bubica. Ja setala po kraju i onda svratila do Merkatora. Isprobala bar 10 majica, brdo haljinica, nekoliko pantalona i helanki, cizme nisam ni brojala...naravno uzbudjena i presrecna kako sve stoji preko stomacica...a neke medene majice za trudnice, sa bebama koje izviruju sa stomaka...ma secer boziji. Ja se sva raznezila, a od njega ni traga ni glasa...a onda sam usla u Women's secret i krenula da gledam ves lol! lol! lol!
Znaci, stereo udaranje, i rukicama i nogicama. Pocela sam glasno da se smejem, one prodavacice me gledaju, ja kao ludak lol!
Znaci, drage moje, musko je musko! Cak i kada ima 500-600 g! Krpice i cipelice ih uopste ne interesuju, ali samo pogled na zenski ves izaziva burnu reakciju!

Cuvajte se devojke! Uskoro stize moje Djole osmeh srce

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 22/10/2015, 09:06

...hahhahaaa....ancci,djole je vech shmeker,nema shta,mamim sin! Very Happy
...kosta srechan rodjos i da ste uvek tako lepi i nasmejani! sunny
....jedna sovo,tvoj bogdan i ja delimo rodjendaaaan!!!...ljubb za malog shkorpiona!
...aries,kako ste mi vas dvoje?....sitno brojimooooo....ima li oticanja nogu?
...shashavice,kakve kuce imash?....daj koju sliku,ako se to ovde sme da ih vidimo...
...ancice,vezhbe che to sve srediti,nemoj da brigash....vech si chula,to je vrlo chesto kod dece.... yes
...sanjchi,i mi smo na dohrani,a od proshle nedelje smo pocheli i kashice polako da uvodimo,kako vi stojite po tom pitanju?....sofka,kao i vasa stalno gura ruchice u usta...
....millena,ljubim vas i drago mi je da ste lepo uigrali da dolazite malo i na ovu stranu...
.....mi smo ushli u 5. mesec...jutros primili drugu dozu pentaxima,nismo plakali,pa je mama bila ponosna na malu hrabricu....doka je jako zadovoljna sa sofijom,sad smo 7550 grama i 63,5 cm...sve vas ljubbbbimooooo i grlimoooooooo.... loveDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 2q8q049
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 22/10/2015, 12:24

Tatjanice, prelepe ste obe
srca srca srca srca
Bravo za hrabru devojcicu

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/10/2015, 12:48

Haha, nasmeja me Djoletova reakcija u prodavnici zenskog vesa :)))

Nama konacno stigao jastuk za trudnice i dojilje...
em su kasnili sa isporukom, em su poslali pogresnu jastucnicu,
em je jastuk manji nego sto su oni naznacili na sajtu.
Znaci, bezobrazluk.

Prvi utisci: svaka mu cast ko je izmislio tu napravicu!


Poslednji izmenio Šašava dana 22/10/2015, 13:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 22/10/2015, 12:50

Niny, divni ste. Srecan vam rodjendanac.

Sovo, i vama ce jos malo rodjendanac. Zelim vam da ga proslavite u radosti i sreci.

Tatjanice, vas dve ste kao princeze.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 22/10/2015, 12:56

Mi smo bili juce na kontroli. Sve je u redu, hvala Bogu. Bebac raste, ima 1.792 gr. Meni ujutru budu bas otecene sake, ali posto mi je nizak pritisak, ne uzbudjujem se. Bole me i ledja, i nadlaktice, i vratni deo kicme, i trtica i svasta nesto. Ali, sve u rok sluzbe, sto se kaze. Hematolog mi je dala zeleno svetlo za spinalnu anesteziju, sledeci put cu dobiti semu primanja Fragmina. Kontrola kod nje i kod ginekologa za 3 nedelje, pred ulazak u 9. mesec. Bas se primaklo.

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/10/2015, 12:58

Kakva je Sofija, medenica :)

Tatjanice, evo fotke "tetkinih zveri", kako su ih nazvali moji sestra i zet.
Ima ih cetvoro, svi su spaseni sa ulice. Ovo im je jedina fotka gde su stali svi zajedno :)
Macka Miha (iz sela Mihajlovac), od pasa u prvom planu seter Barba, pored nejga mesanac Švrća, u pozadini nemački kratkodlaki ptičar Mia <3 Društvo moje veliko.
BTW, beba se još iz stomaka bavi spašavanjem raznih napuštenih i ničijih kuca i maca.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 24q2z5y
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 22/10/2015, 13:00

Pisem poruku za porukom, jer mi non-stop puca internet veza, pa mi nestane sve sto sam iskucala.

Idem u skolicu za trudnice dva puta nedeljno i bas mi je lepo. Svasta korisno sam cula i od sestre koja nam drzi predavanja, a i od drugih zenica. Dali su nam spisak stvari koje su potrebne za bebu kad stigne kuci i za nas i bebu za porodiliste. Planiram sledece nedelje put u Madjarsku i kupovinu svega neophodnog. Za neke stvari se bas isplati. Onda sledi krecenje bebece sobe i da cekam porodjaj.

Ljubim vas i grlim sve, i male i velike.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 22/10/2015, 13:31

Devojke hvala puno na cestitkama :) i hvala nasoj dragoj Biksi sto je postavila slicice.
Sve bebe su preslatke, Ganedina, mali Lazar je predivan. Tatjanice i tvoja princeza isto :)
Ancci bas me nasmeja, opasan je taj tvoj malisa.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 22/10/2015, 14:15

Srecan rodjus Konstantinu da je ziv i zdrav osmeh srce
Mi danas napunili 4m.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Rk0tnm
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/10/2015, 14:20

Super, Aries, za sve :))
Brzo prolazi vreme :)
Ipak trudnoca ne traje citavu vecnost,
kako mi se cinilo nekad :)
(mozda ce poceti pred kraj malo tako da mi deluje Very Happy )


Poslednji izmenio Šašava dana 22/10/2015, 14:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 22/10/2015, 14:22

Srecan rodjendan piletu Niny, divni ste
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 22/10/2015, 14:22

...hvala vam drugari!!! srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
....aries,super za dobre rezulate,ne brigaj za to oticanje,sve je to ok...za spinal se bash radujem,lakshe che ti biti...madjarska je pravi izbor za kupovinu,em lepo em jeftino!
...shashava,pa to je jedna slatka bandaaaaaaaaa...hihihihih...machka miha je moj favorit....blago vama,beba che da uzhiva sa njima!
...niny,zaboravih da ti kazhem,bash si lepa mama! queen
...sanjchiiii,bravooooooo za 4 mesecaaaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/10/2015, 14:53

Tatjanice, daaa, bice bebi zanimljivo, samo ne znam kako da postignem srdjivanje za njima i sve, ali videcemo :)

Aries, sta ima na tom spisku sve?
Jel vi idete tamo i po kolica itd. ili...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 22/10/2015, 18:57

Sanja, srecan vam mini, mini rodjendanac! Divan je Vasica!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 22/10/2015, 19:02

Šašava ::Tatjanice, daaa, bice bebi zanimljivo, samo ne znam kako da postignem srdjivanje za njima i sve, ali videcemo :)

Aries, sta ima na tom spisku sve?
Jel vi idete tamo i po kolica itd. ili...?

Spisak je bas obiman, od krevetica i kolica, preko pelena, kozmetike i sto cuda. Ako ti bas jako znaci, napisacu ti kad budem imala vremena. Moram pisati sa kompa, ne mogu sa moba, nezgodno je, jer ima dve ili tri strane A4 formata. Skoro sve planiram da kupim u Madjarskoj (necu bas povidon jod za pupak, alkohol, mrezaste uloske i tako te stvari). Prvenstveno idem zbog kolica, krevetica, auto sedista, bebece garderobice i opreme.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 22/10/2015, 21:18

Devojke drago mi je da dobro napredujete. Jedva cekam da i ja setam sa bebanom kao ove novopecene mamice :)
Aries super za dobar izvestaj, mi idemo u utorak na kontrolu.
Imam jedno pitanje. Koliko ste se ugojile? Ja zasad 10 kg. Ne opterecujem se zbog izgleda, bitno mi je da mom decaku bude dobro :)
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 22/10/2015, 21:45

Draga marija ukupno 20kg.sad imam 58,a imala 71 na porodjaju.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu