KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 18/10/2015, 20:31

Prave ste devojke Tatjanice!
Nama juce i danas samo defiluju gosti...Premorena sam...Sve vas ljubimo nas dvoje sad kad se guzva rascistila.....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 19/10/2015, 08:38

...hvala drugari,ljubimo vas nas dve i chekamo slike vashih bebaca a i stomachicha okruglih osmeh srce ...ps. ako vas smaram sa slikama,prashtajte to mi je profesionalna deformacija! Laughing
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/10/2015, 08:45

Sofki, ti i mama ste pravi medici srce srce

Anci, ime moje, pa vi ste to prevalili 40 dana i primate goste?!? Bas mi je proletelo...mogu samo misliti odusevljenja, cike i piske po kuci...ako, ako, samo nek je veseeeloooo!!!  radost  radost  radost  radost  radost
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 19/10/2015, 15:58

Tatjanice, divne ste!

Ja samo da pozdravim sve trudnice i mamice. Nisam stizala ovih dana da citam sta se kojoj desava, ali mislim na sve vas.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/10/2015, 20:11

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 1zxpi0z

 
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 23jlcgg

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 N62nlv

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 M8mkk4


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 2qsnsew

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 33jio28


Drage tete,  ja sam Lazar,  sve vas ljubim,  a mama Ganedina vas pozdravlja! 

Ganedina,  sin ti je lep kao lutka,  prelepa beba,  pu,  pu,  pu,  usrale ga koke! srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/10/2015, 20:15

Videla ga, tetka Annci...medeni med....
srca srca srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/10/2015, 20:23

Samo da prijavim da ja sa svojim OGTTom odoh danas kod Trbojevica. On je covek prezadovoljan. Kaze da je neverovatno sta ja uspevam samo ishranom da postignem. Da bi sa mojim hormonskim statusom trebala da budem debeljuca, i da u trudnoci svakako dobijem dijabet...da se ne brinem sto insulin tako skoci, bitno je da mu je pocetna vrednost niska, kao i da vrati secer u 120min na normalu.
Tako da nastavim da se hranim kao i do sada, nikakve dijete ne predlaze...
Kontrola tek za 2 meseca...
Bas mi pao kamen sa srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 19/10/2015, 22:13

Odlicno, Annci!

Lazar je secerko pravi! osmeh srce
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/10/2015, 08:01

,,,,joooj,lazo materina mazo kako si ti jedan lepotanko....ljubni ga i shtipni jednom za mene! sunny

...ancci,bravo za rezultate,sad mozhesh da odahnesh,mamice! as

...ljubim moje trudnice lepe,najlepsheeee!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 20/10/2015, 13:20

Annci, super vesti ljubav
GAnedina, ljubni mi tog medenjacica osmeh srce

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 20/10/2015, 17:20

Anci, super za rezultate !

Laza je kao šećer Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 20/10/2015, 17:45

Laza je med medeni...lutka lepa...
Ime,sta da ti pricam :) proslo brzo...Bravo za rezultate...
Mi smo bili kod fizijatra danas i ustanovljen nam je tortikolis Sad kaze dr da nije strasno,da se cesto desava i da ce se vezbama za neka 2 meseca povuci...nadam se...od nedelje krecemo na vezbe...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/10/2015, 19:42

Ganedina, Laza je pre, pre, predivan!

Annci, bravo za dobre rezultate.

Ancice, navijam da sve bude u redu nakon vezbi.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 20/10/2015, 22:24

Lazo ko lutka si.
Anci ma to ce se srediti. Samo vezbajte.
Mi smo dobro,muce nas zubici pa jedemo ruke,cebe,portikle,igracke.
Ajde da prizovemo zenice da popune ove trudnicke strane. Koko ajde navijamo za pilice nije bitno dal su deckovci ili devojane.
Pozdrav za sve trudnice i najnoviju Blanku,cekamo je ovde.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 21/10/2015, 00:53

Laza je premeden! Bas lepo dete, veliki decak! srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 21/10/2015, 01:49

Hvala vam drage tete .
Ovo nam je valjda I najlepsi period kad je on malo porastao pa guce I smeje se a jos nisu poceli da mu rastu zubici . Malo smo promenili hranu tj., sad koristimo Hipp combiotik s kojom ima uredno stolicu svaki drugi dan I mogla bih da je preporucim kao odlicnu za bebe koje su na dohrani , a vidim da je I nasi pedijatri preporucuju kao ona je svuda ista , odnosno ne radi se prema odredjenim trzistima tipa istocnoevropsko isl .

ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2015, 02:22

Ganedina,

Mnogo je sladak, secerko mali, dasa pravi!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 21/10/2015, 09:09

Laza je pravi ljepotan srca srca srca
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 21/10/2015, 10:02

Ganedina mi smo imali problem s dohranom prosle nedelje.imala sam migrenu pa sam morala da se spricam.a vasica je morao dohranu.5 dana nije imao stolicu pa smo morali klizmu.nije u pitanju ta dohrana,da ne pisem ime,da ne bude problema alo probacemo tu jer se meni mlekce smanjilo.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 21/10/2015, 12:56

Zdravo drage Kutanjke,moja beba malo pajki i ja drsko uživam ništa ne radeći, pijem kafu i gledam moju bebu,sad je već lakše, veći smo.Videh slike Lazara,kako je meden,a okice divne, duboke,preslatka bebica.
Već neko vreme se pitam je li i ko išta čuo o Petkani?
Javlja li se KoMetak, Makac 71?
Tatjanice predivni ste,vidim da si vitka,meni ostalo 8 kg i tu stojim,nisam ni išla na neku dijetu jer uglavnom zbog manjka vremena pojedem sta dohvatim.
Markosanja i nas su počeli gubici,stalno zulja, a sve više trpa palac u usta i uživa,uzela sam tri vrste duda,nukove,mam i dentistar,sve odbacuje, a vrati se prsticu, iskreno se bojim toga jer moj brat je negde do 2-3 osnovne cuclao prstic,bila je to velika borba s njim.
Ja sam konačno oporavila ledja,terapija spricama je trajala tri nedelje,ono malo mlaka što sam imala,izdajala sam i bacala da bi on na kraju odbacio dojku,ja mu na silu uguram,a on se rasplace.Sad još većinom trošimo adaptirano, a dohranu mu dajem uveče da bi duže pajkio jer ovu pre jede cesce.Kako mi je objasnila moja dr adaptirano je sve pre i beba može da ga uzima na zahtev poput majčinog mleka (tako i piše na kutiji),a dohrane su sve 1,2,3...Ako je beba zadovoljna sa tim pre da ga dajem sto duze jer nema skroba itd,kao pogodnije je ta bebu.Kombinujem ta dva mleka i sad imamo stolicu redovno,na svakih 24-30 sati.
Je li se to više ne smiju imenovati proizvodi?Kako je bilo s onom tužbom? Je li se Happy Girl oduprla napadima ?Nadam se da je.
Pozdrav svima velikim i malima...ljubac od Dimija i njegove mame
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2015, 13:42

Milena, bravo za uigranost!

Od Petkane ni reci, svi smo se raspitivali, meni na poruke nije odgovarala Sad
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/10/2015, 13:55

Sofi, vidim da si na forumu...jesi li produzila porodiljsko? Ja predala zahtev i sada cekam komisiju.
Kako su tvoje devojcice? Veliki zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2015, 13:56

Isto i ja, D...sutra idemo, drzi fige, a drzim i ja tebi!! :*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 21/10/2015, 15:04

Drage moje osmeh srce

Cestitam svim novim mamama i trudnicama. Bebe su medenjaci pravi!!! likeit

Sofija kaze:
Ja za dva dana punim 6 meseci,a dosad smo se vec 2 puta selili!!! Haos zivi! Ali sam napredna, vesela i zivahna (zovu me Vrtiguz i Ziva vatra!) igra i mama ima pune ruke posla na njenu radost! Ljubim vas puno tete koje ste davale mami podrsku! zagrljaj

Drage trudnice - Htela sam da poklonim 12 kutija Utrogestana koje su mi preostale,naravno neotvorene, sa duzim rokom trajanja. Nekoliko su od 100 ali vecina od 200mg. Molim vas posaljite mi pp, ja sam na N.Beogradu, ali mogu i da posaljem u unutrasnjost! Javite se! srca1

Puno poljubaca!!! ljubav
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/10/2015, 16:08

Sofi, drzim fige i cekam izvestaj ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu