KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 14/10/2015, 20:21

Meni stigli rezultati...
cekam da se dr javi, ali vec vidim neku dijetu na vidiku...

Glukoza u 0' je 4,66
Insulin u 0' je 2,7

Glukoza u 60' je 9,37
Insulin u 60' je 42,5 (ref vr 6-27)

Glukoza u 120' je 5,37
Insulin u 120' je 35,6 (ref vr 6-27)

Gvozdje 11,9
Feritin 22,36

D dimer 630

Po meni nije nista strasno, glukoza se ne vraca na pocetnu vrednost, ali padne ispod 6. Inuslin jeste visok...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 14/10/2015, 20:26

Bravo za navalu devojcica na forumu!

Ljubac za Sofku, Lazara i sve bebe koje lepo napreduju. I da svi problemcici prodju sto pre.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/10/2015, 21:24

Prijatno sa kasicama :))

Kakav je paša naš Đole :) Embarassed

I meni gvozdje malo nisko...
cak mi preporucila da pijem neki feriton ili tako nesto.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 15/10/2015, 12:31

Cao drugari! Samo da se kratko javimo.napunili smo godinu dana i sada smo veliki :)
Ljubimo sve nove drugare i trudnice
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 15/10/2015, 12:39

Niny, bravo za velikog decaka Konstantina! Najvise volim kad se jave mame sa lepim izvestajima. Da mi koleginice trudnice ne zamere, volim da citam i njihove lepe izvestaje, ali kad stigne bebac, to je neprocenjivo ♡♡♡
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 15/10/2015, 16:25

Hvala draga Aries. Prolete godina zacas, videcete i same buduce mamice. Odjednom od bebe postade veliki decko. Sada ne mogu ni da zamislim da sam ikad zivela bez njega, sve sam zivo pozaboravljala, probleme i muke.... uglavnom vredelo je boriti se. Ovo je ljubav i sreca neopisiva. Zato se nikada ne predajte!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 15/10/2015, 18:28

Niny,cestitamo Konstantinu rodjendan! Da bude srecan i zdrav deckonja!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 15/10/2015, 20:55

...chestitke za mamu niny i njenog lepotana sa carskim imenom!!!...da ste uvek ovako veseli vas dvoje i svi oko vas! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 15/10/2015, 21:39

Konstantine, SRECAN RODJENDAN!!!
ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
Satkan si od nade, ljubavi i snova...zagarantovan ti je duuug i srecan zivot
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 16/10/2015, 06:49

...evo lepih vesti za nashe trudnice koje treba da se porode u 2016. ...ljubim vas!!!!

http://devetmeseci.net/velika-pomoc-roditeljima-od-2016-godine-beba-sva-dokumenta-dobija-u-porodilistu/
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 16/10/2015, 08:50

Tatjanice, i ja cula za ovo na vestima. Bice super. Doduse za tate lol! lol! lol! Tesko da bi mi isle to da jurimo odmah po porodjaju...ali bi morale da slusamo "uf, uf, koliki red...kakva neorganizacija...ne mogu da verujem...", tako da, hvala drzavi i u nase ime Very Happy
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 16/10/2015, 09:18

videla i ja to za prijavljivanje beba...
dobro su se setili...
mada, kakva je guzva po nasim klinikama,
bolje da im ne uvaljuju jos posla...

Meni poslednju dan na poslu pred bolovanje Very Happy
Juhuuuu :)
Nekako se cudno osecam.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 16/10/2015, 14:18

http://www.bebac.com/vesti/slika-koja-je-dodirnula-milione-ovako-izgleda-lecenje-steriliteta
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 16/10/2015, 21:36

Niny, cestitam rodjendancic srca srca srca
Ja dan morala da odem konacno na svoj prvi UZ nakon porodjaja, jer kako mi se ciklus vratio juna meseca, ja svake druge nedelje krvarim i zamislite kakav je izvestaj: 6 cisti...e drage moje, ne jedna, vec SEST affraid i to od 56mm, 38, 2 po 23 i 2 od 21mm. Sta reci...strasno...on predlaze da odmah ukljucim kontraceptive, a to bi znacilo i kraj dojenju...ali, necu...sacekacu jos koji mesec a onda cu videti sta dalje...ovaj scenario sam zamisljala jos u trudnoci i zato sam i htela da povadim jajnike i matericu, ali onaj haos pre porodjaja zbog niskih trombocita sve je poremetio..

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/10/2015, 22:58

Uh d77, kakva ti je krvna slika kad tako cesto krvaris? Uzimas li vitamine? Da li vredi probati sa nekim narodskim preparatima, tipa neke obloge, cajevi, a da ide uz dojenje? Davno sam negde stavljala recept sa cuvarkucom za smanjivanje i uklanjanje cisti, mislim da tako nesto probas?

Tatjanice, bravo za Sofku, ocas posla ce vezbice to da srede!

Vaso, smekeru, veliki si momak, puj, puj, puj!

Divno za vojcice, ja ih mnogo volim! Uzivajte trudnice!

Annci, malo dijetica, ovo ono! Sta se mora, nije tesko! Very Happy

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 16/10/2015, 23:18

Ehej debelice samo da vam mahnemo,uzivajte.
Tatjanice,ancice pozdrav za vas.
Dq pozdravimo i ostale mame. Biksi ajde da te prizovemo opet na ove trudnicke strane pa da dobijes jednu devojanu.
E d77, bas bzv. Pokusaj s cajevima ako moze.sve najbolje.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/10/2015, 23:27

O Sanja, iz tvojih usta u dr Nebojsine i dr Petrine ruke, kad budemo opet krenuli! Very Happy Ja mislim da bih siznula od srece kad bih Arsi podarila sestru, mada odlepila bih i da mu podarim brata! Laughing Dakle, radicemo na tome da ja odlepim! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 17/10/2015, 08:06

Drage moje zagrljaj
Biksi, a sta se radi sa cuvarkucom-jede se ili u vidu obloga?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/10/2015, 11:41

D77, evo teme, tu ima recept https://kutak.forumotion.com/t98p15-ciste?highlight=ciste
Ja sam to svojevremeno nasla na netu, i deluje da ne moze da odmogne. Zna se koliko je cuvarkuca dobra, bar ja pamtim od malena. Mislim da mozes da probas da napravis.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 17/10/2015, 12:17

...biksiiii,vooolim da te vidim ovde....pridruzhujem se sanjici u zhelji da te shto pre vidimo kao trudnicuuu! :*
....sanjchi,cmmmok za vas drugari....kako je vasa medenjak?
.....d77,mantramo da ciste odu shto pre...
......trudnice moje,jel shetate po kishi ili ste se ushushkale kuchi? ...nama stigla nova kolica pa se pravimo vazhni! Wink Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Mmzfwj
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 17/10/2015, 16:01

Biksi zagrljaj
Nego, posto dojim ovu svoju bebu, mislim da nije pozeljno jesti i piti cajeve i dr.stvari...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 18/10/2015, 08:47

Tatjanice, kakve ste vas dve damice osmeh srce
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/10/2015, 08:56

Sofija, preslatke ste! <3

D77, pa ne znam, ja sam izbegavala lekove dok sam dojila bebana, al ovo mi ne deluje kao nesto sto bi smetalo. Naravno, odluka je na tebi. Mada mozes pitati i savetnice za dojenje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 18/10/2015, 10:05

Tatjanice , Sofkice nase 2 lepotice . Ljubimo vas Laza I ja .

I ostale tete I nase drugare sve ljubimo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 18/10/2015, 14:52

Samo da vas sve pozdravim, obecavam da cu staviti Atilinu fotkicu cim provalim kako i nadjem malo vise vremena. Ati lepo napreduje ali mama i tata su u zombi fazi jer je zamenio dan za noc. Sve vas ljubim!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu