KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 1/11/2015, 09:45

Blanka, divno, sad samo opustencija :)

Tatjanice, preslatke ste srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/11/2015, 11:43

Blanka, divnoooooo! Da izgurate maksimalno, bar da udjete u deveti, i da uzivas! Totalno sam se raspilavila na ovu vest! srca srca srca srca srca Upisah te na termine za porodjaj, koliko volim kad dopunim spisak! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Sećam se i sama koliko mi je bilo nestvarno kad sam se i sama videla na tom spisku, o kome se toliko dugo mašta!

Tatjanice, krupnooka lepotice, preslatke ste mi mackice! Arsa kad god vidi tvoj avatar kaže mi pupak. Inače obožava pupak, to mu dodje kao neki fetiš! Naravno, n ov, nego od nas ostalih! lol!

Deni, je li poceo malac da udara? Kako guraš?

Annci, bice to sve ok vremenom, držim fige!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/11/2015, 11:54

Biksi , hvala puno na divnim zeljama, konacno i ja dodjoh na spisak Razz love srca srca srca Moramo izgurati sto vise, za to smo se borili i tek cemo sreca

Ljubim trudnice i mamice poljubac
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 1/11/2015, 18:25

Blanka, bravo za dva smeska! Cestitam! Zelim ti da od sada samo uzivas!

Tatjanice, kao lutke ste! Divnoca!

Prastajte sto ne stizem da vas pratim. Zaokupljena sam kupovinom stvari za bebca i za mene za porodiliste. Hocu to sve da zavrsim ovih dana, pa da mogu da mu sredjujem sobu i polako perem garderobicu.

Ljubac svima.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 2/11/2015, 10:38

Blankic i ovde da ti cestitam. Divno, divno :) Sada cekamo dva kuckanja :)
Tatjanice, opasne ste mace vas dve :)
Aries, jos malo. Uzivaj u spremanju stvarcica za bebirona. Ja sam taj deo propustila i mnogo mi je krivo zbog toga.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 2/11/2015, 11:44

.......hvala punooooo,sve vas ljubimo nas dveee...ps. biksi ,tek da se zna pupak imam samo na avataru,posle porodjaju nestade onaj divni struk,ali neka nije mi zhao.... sunny


ps. ovde pochela odbrojavanjaaaaa,,,,,aries josh samo maloooooooooooo....deni,pola prodjeeeeeeeeeeee...ancci,pala cifra na dva brojaaaaaa!!!....grlim moje trudnice lepeeeeeeeeee!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 2/11/2015, 12:39

Hi, hi, ja nikad neki struk nisam ni imala, da se ne lazemo,a stomak mi je jos uvek pozamasan. Debela, al srecna, taj fazon furam! lol!

Blanka, nocas sanjam da nam se javljas kako su na novom uz vidjena tri meska! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 2/11/2015, 12:43

...biksi,zheno legeno hochu da te imam i na fejsu,prosto mi ulepshash daaan...navijamo za blankina mala srdashcaaaaa!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 3/11/2015, 10:11

BiKsi :) ::Deni, je li poceo malac da udara? Kako guraš?

Biksi, ja sam vec pomislila kako sam izgubljen slucaj i da ko zna dokle necu nista osetiti, a citala kako mame osete bebicu
jos od 16-te nedelje.
Medjutim, pre par dana je bebac poceo da se javlja.. Juce i danas je udario par puta ozbiljno, da sam se skroz raznezila :)
Guram okej, trudim se da radim sve ono sto mi prija, bez nekog naprezanja, dosta odmora, setnje, druzenja sa pozitivnim ljudima i to je to.

Ljubim te puno :*


Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 3/11/2015, 12:26

BiKsi :) ::Hi, hi, ja nikad neki struk nisam ni imala, da se ne lazemo,a stomak mi je jos uvek pozamasan. Debela, al srecna, taj fazon furam! lol!

Blanka, nocas sanjam da nam se javljas kako su na novom uz vidjena tri meska! Very Happy

Biksi sta pricas? lol! lol! lol! Dosta dva, da samo izguramo sve kako treba. Ja sam jutros isla do Podgorice vadila TORCH, sjutra vadim D Dimer da vidimo da li smo ga spustili na duplu dozu Clexana, sledece nedelje kod endokrinologa, pogubicu se od ovih nalaza. v Danas prvi put u životu koristih pravo kao trudnica, tj prednost ispred instituta gdje sam vadila nalaze. Prilazim, guzva da padnes u nesvjest, rekoh izvinjavam se ja imam prednost , samo mi se procisti put i udjoh prva radost
Docekasmo i taj dan. Inace sam ko prebijena macka , nidje ne mogu, samo bih da ležim, ja koja sam više nego aktivna, jurcam čitav život, planinarim, skitam, ali organizam traži odmor, moramo ga ispoštovati lol!
Ljubim vas debelice i mamice. PS. A što se tiče stomaka Very Happy Imam stomak čitav život, i s njim se ponosim. Bolje da ljulja nego da žulja, tako da živjeli stomaci , naročito trudnički.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/11/2015, 15:40

Blanka samo sve cetiri u vis , 
lencari citaj knjige tv spavaj uzivaj trudnuj trudnice ! 
Deni sad ces sve jace osecati a kasnije vidis kako se meskolji pa recimo mazis po ledjima :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 3/11/2015, 21:45

Blanka ::Drage moje kod mene danas na UZ : dva gestacijska meska. Boze hvala ti konfete  Za 2 nedelje UZ. Peta sam nedelja, tako je izracunala a valjda  je dobro izracunala ET mi je bio 9 nov.blastociste. Jel ima neko onaj kalkulator za racunanje trudnoce po nedeljama?  Po njoj termin 1.7.2016. ali kaze bice i prije sigurno.
Ljubac drage moje poljubci

toooo, majstoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))
jesam ti rekla :))) smajli angel
sad samo lagano :)) :*
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 3/11/2015, 21:52

Wow, Tatjanice, kakva je velika Sofka, deluje odraslije
pu pu pu, ljubim vas :)

AriesGirl :: Prastajte sto ne stizem da vas pratim. Zaokupljena sam kupovinom stvari za bebca i za mene za porodiliste. Hocu to sve da zavrsim ovih dana, pa da mogu da mu sredjujem sobu i polako perem garderobicu.

kako ste prosli u Szeged-u?
Za koju kozmetiku ste se odlucili, za kupanje i mazanje...?
I gde imaju dobri mekani peskiri za decu i uopste...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 3/11/2015, 21:58

Konstantine (Ninin), srecan rodjendan!

Ja ponavljala danas vadjenje krvi, stanje isto.
Poviseni leukociti,
eritrociti, hemoglobin, hematokrit malo ispod minimale,
neutrocitni granulofiti poviseni malo...
Gvozdje skoro na maksimumu :)

Kazu, fali kiseonika organizmu...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 4/11/2015, 07:14

Šašava ::

AriesGirl :: Prastajte sto ne stizem da vas pratim. Zaokupljena sam kupovinom stvari za bebca i za mene za porodiliste. Hocu to sve da zavrsim ovih dana, pa da mogu da mu sredjujem sobu i polako perem garderobicu.

kako ste prosli u Szeged-u?
Za koju kozmetiku ste se odlucili, za kupanje i mazanje...?
I gde imaju dobri mekani peskiri za decu i uopste...?

Bili smo u Budimpesti, ne u Segedinu i vecinu stvari smo uzeli tamo. Kupila sam samo SebaMed baby sapun. U skolici su nam rekli da se do 6. meseca ne koristi nista drugo od kozmetike osim sapuna i neke od krema za mazanje guze. Kupicu Pavlovicevu mast kod nas. Peskire smo isto uzeli tamo, pogledaj u Aksi ili Leto Shop-u. Ne znam kakav je izbor kod nas.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 4/11/2015, 07:30

...heeej,drugari i ja sam juche bila u madjarskoj,pola segedina smo sofki kupili...hihihihihiihih....shto se kremica tiche,ja sam koristila i sudokrem kad se ojede guza,mada je to bilo svega par dana posle inkubatora i tad smo umesto klasichnog pampersa preshli na ovaj premium i nikad vishe crvenilaaaa nemamo! ....za svaki dan koristim kremicu shto prave u apoteci,pavlovicheva koja ima u sebi i kakao,pa mi sofka stalno mirishe kao chokoladica.... :) ....sebamed sam dobila promotivni paket,svega imaju i fino mirishe...mada,ja sam zavisnik od kosilija,mirishe mi na srechna vremena! Wink peshikire lepe i mekane sam uzela u arilju! ...joooj,aries,primaklo se skrozzz...jako se radujem....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 4/11/2015, 08:05

Hahahaaa..Deni tacno znam taj osecaj...ja od 16 nedelje umela po sat vremena da lezim skoncentrisana i mazim stomak. A moj tvrdoglavko nece pa nece. Pocela sam da tripujem da cu biti losa majka, kada posle svega sto smo prosli ovo malo bice i ja, nismo dovoljno povezani da ja osecam kada se on pomeri. Tome jos zabiberi moj dr, jer kada odem na UZ on kaze da mi je sin pravi nemirko, da ne staje, samo se mrda, ne moze da ga uhvati i neke stvari premeri...
A onda, kada je on hteo, ne ja mrdnuo se. Mislim da je bila 19 nedelja...Ma nista lepse...uzivaj! Sada ces osecati sve cesce i sve jace..
Toliko se radujem sto se susret primakao, ali vec po malo pocinjem da zalim sto cemo se odvojiti...imamo neki ritual, kada ispratimo Masu i dragog u skolu i na posao, vratimo se u krevetic malo...i onda se mazimo i pricamo...i tada se uvek javlja...sta god ja pricala...vrlo cesto se raznezim i zaplacem...svi filmovi se vrate, sve godine nadanja, strepnje i cekanja...ali i svi filmovi njegovog buduceg zivota...kako ce mi porasti velik, lep i snazan...kako ce biti nasmejan i srecan..
i eto, cudo su ovi hormoni, opet se rasplakah Razz

Samo jedan savet, ovih dana me boli stomak...kao kad treba da dobijem...nije stalno jako (mada ja imam prilicno visok prag bola), ali ume i da me presece...prosto ne znam jesu li to te uobicajene HR kontrakcije i treba li da se plasim ili samo iskuliram i legnem kada naidju....ocigledno je ovaj VII mesec vreme kada treba malo povuci rucn. Na sledeci UZ idem tek za mesec dana, tako da nemam pojma da li da panicim i javljam se dr ili strpljivo cekam....Vasa iskustva?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 4/11/2015, 08:23

Anci ne treba da panicis, nego za svaki slucaj pozovi dr i pitaj. I naravno odmaraj sto vise
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 4/11/2015, 08:30

Aries, sigurno ste uzivali dok ste kupovali za bebana. Ja bih sve sad pokupovala ali mi svi govore ne valja dok se beba ne rodi. A sta ce muz sam kupiti dok ja budem u bolnici, ne smem ni da pomislim :) Nek mi je ziv i zdrav, mnogo ga volim ali kad je ukus u pitanju nema pojma :)
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 4/11/2015, 09:24

Hvala, Marija...malo cu lezuckati danas, pacu videti...
Ni ja necu kupovati pre porodjaja nista. Sve su to gluposti i babske price, ali posle svea sto mi se izdesavalo, nekako smo doneli ovakvu odluku...
Ali me to ne sprecava da gledam Razz i biraammm....
Odlucila sam se da cu pokusati sa mpp, tako da to vec uveliko biram. Sve se narucuje on-line, tako da cu samo posle porodjaja poslati narudzbe (ionko cemo biti na jednokratnim dok ne otpadne pupak). Ne znam odakle si, ali ja planiram da sa dragim odem do robne kuce Leto i tamo sve odaberem. Cisto da izbegnemo nesporazume Wink . Onda on posle porodjaja sve to pokupuje. Tako je i moja sestra...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 4/11/2015, 10:02

Ja sam iz Cacka, pa cu u Aksi. Kaze mi sestra da kod nas u Aksi moze da se rezervisu stvari i da se da kapara pa cu tako i da uradim, pa on samo nek pokupuje.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 4/11/2015, 10:13

annci ::Hahahaaa..Deni tacno znam taj osecaj...ja od 16 nedelje umela po sat vremena da lezim skoncentrisana i mazim stomak. A moj tvrdoglavko nece pa nece. Pocela sam da tripujem da cu biti losa majka, kada posle svega sto smo prosli ovo malo bice i ja, nismo dovoljno povezani da ja osecam kada se on pomeri. Tome jos zabiberi moj dr, jer kada odem na UZ on kaze da mi je sin pravi nemirko, da ne staje, samo se mrda, ne moze da ga uhvati i neke stvari premeri...
A onda, kada je on hteo, ne ja mrdnuo se. Mislim da je bila 19 nedelja...Ma nista lepse...uzivaj! Sada ces osecati sve cesce i sve jace..
Toliko se radujem sto se susret primakao, ali vec po malo pocinjem da zalim sto cemo se odvojiti...imamo neki ritual, kada ispratimo Masu i dragog u skolu i na posao, vratimo se u krevetic malo...i onda se mazimo i pricamo...i tada se uvek javlja...sta god ja pricala...vrlo cesto se raznezim i zaplacem...svi filmovi se vrate, sve godine nadanja, strepnje i cekanja...ali i svi filmovi njegovog buduceg zivota...kako ce mi porasti velik, lep i snazan...kako ce biti nasmejan i srecan..
i eto, cudo su ovi hormoni, opet se rasplakah Razz

Hahahah, isti slucaj. Gledam ga na uz, prevrce se, mase rukicama , nogicama ... Doktor se smeska, kaze da je bas nemirko, a ja se stuzilaaa. Pitam ga kako je moguce da ne osecam bebu, a ocigledno je bas aktivan. Doca rece zato sto mi je prvo dete, pa teze mogu da razaznam itd., ali da se ne brinem , oseticu vrlo brzo. I to vrlo brzo je trajalo jos dve nedelje :)
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 4/11/2015, 11:01

Hvala vam za savete vezane za kozmetiku i peskire :)
Savetovali su i meni sebamed sapun i pavlovicevu, kazu da je Kosili kupio neko iz Turske i da nije vise isti...

a gde su najpovoljnije cucle, ima li razlika u ceni u odnosu na Aksu i megamarkete...
jos uvek nikako da ukachim to, bacim pogled ponekad sta ko ima...
ali nemam pojma jos :)

ma ima vremena, ali prikupljam polako informacije.

Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 4/11/2015, 11:50

ja kontam da nema ni potrebe za nekom velikom kupovinom za bebu,
u smislu neke preterane garderobe,
ali svako treba da pripremi kolica, jaje, krevetac, posteljinu, kolica,
cucle, laže,
i ono sa spiska za porodiliste... pelene, peskirici, benkice, cebence...
i jos tako ponesto od garderobe Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 4/11/2015, 11:59

annci ::Hvala, Marija...malo cu lezuckati danas, pacu videti...
Ni ja necu kupovati pre porodjaja nista. Sve su to gluposti i babske price, ali posle svea sto mi se izdesavalo, nekako smo doneli ovakvu odluku...
Ali me to ne sprecava da gledam Razz i biraammm....
Odlucila sam se da cu pokusati sa mpp, tako da to vec uveliko biram. Sve se narucuje on-line, tako da cu samo posle porodjaja poslati narudzbe (ionko cemo biti na jednokratnim dok ne otpadne pupak). Ne znam odakle si, ali ja planiram da sa dragim odem do robne kuce Leto i tamo sve odaberem. Cisto da izbegnemo nesporazume Wink . Onda on posle porodjaja sve to pokupuje. Tako je i moja sestra...

Ima u Aksi fora da se rezervise sta god hoce, po tim trenutnim cenama koje su aktuelne u momentu rezervacije,
i posle sam najavis kad hoces da ti isporuce... Ima to na njihovom sajtu.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu