KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 16/9/2015, 18:30

Zaboravih da napisem,KoMeto kad sam videla sliku tvog sina umalo se nisam srusila,i suprug i ja.Moj sin je identican tvoj,nema razlike.Suprug mi se zabrinuo rece da te pitam gde si radila VTO haha!Misli da je doslo do neke greske,poceo je da ludi :-D
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 16/9/2015, 19:19

Ne brini, Mico, Kometa je radila u NS kod profesorke Kopitovic, tesko da su se dzorali embriona sa Visegradskom. lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 16/9/2015, 21:24

Hahaha ne brinem ja uopste nego mi se muz zabrinuo :-D
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 17/9/2015, 16:26

Ancice cestitam rodjenje sina! Nek je ziv i zdrav!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 17/9/2015, 21:33

Danas na kontroli s 35 dana beban 4100 gr , super napreduje u proseku oko 55 gr dnevno , dr kaze da je normalno I 25 , tako da je to super .

E sad dolazi tuzni deo price. Beba mi ima sum na srcu , ubrzan puls 140 otkucaja u minuti I ubrzane respiracije. Umesto da dobije vakcinu dobio je uput za Tirsovu kod kardiologa . Kad se nisam srusila u ordinaciji , ostala sam kao skamenjena . Sledece nedelje idemo da vidimo sta je u pitanju . Jbg , nikad nisi miran I stalno nesto strepis . A taman smo u nedelju uzivali svi na proslavi mini rodjendana tj., tacno 1 mesec dana .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 17/9/2015, 22:39

Gsnedina draga,bolje ako ima nesto da se resi. Tamo.su vrhunski lekari.ne znam dal si citala al moj mali ima problem s srcem. Ovde u Le su pricali sum,hvala dragom Bogu i jednoj dr koja nas poslala dalje. Zato ne sekiraj se bice sve ok. Ako ti treba nesto javi.sr,zu sam.sve najbolje i da to sve bude super.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/9/2015, 00:38

Ganedina a koji doktor / pedijatar je konstatovao sum . I kako ste otkrili ubrzan puls . . To stvarno nisam znala da se bebama meri . Bice sve ok . Malisa lepo napreduje ljubimo ga .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 18/9/2015, 07:19

Ganedina, odlicno junacina napreduje! Pu, pu, pu... Vazno je da ste otkrili na vreme, i da cete biti u pravim rukama! Drzimo fige!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 18/9/2015, 08:15

....ganedina,drzhim fige da sve dobro prodje i da se ta epizoda shto pre zavrshi....ljubi m vas mnogoooo!!! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 18/9/2015, 08:33

Sad sam zvala Tirsovu I zakazali mi tek za 16. oktobar . Odlepicu , sta da radim do tada sa detetom , koje je trebalo da primi i vakcinu 14. septembra. Zakazuju specijalisticke preglede tek za mesec dana ako imas plavi uput, sem ako nemas zeleni koji je za stacionar . A ovaj dr. juce mi dao plavi I rekao da danas idemo u Tirsovu . Sa ovim uputom ce me na klinici primiti samo njihova hitna sluzba, a ne specijalista tj., kardiolog . A ovaj dr. u Obrenovu nas je primio jer je nasa dr. na GO I on radi ove nedelje popodne od 14h .
Slusao mu srce I brojao br. otkucaja u 60 sekundi I on je 140 otkucaja ,plus da ima I jako ubrzane respiracije . Pitao me da li se dete znoji kad jede, rekoh mu da se on nikad ne znoji sem napolju po ovakvom vremenu I u kolima kada jednostavno prokuva na tih 100 C.
Sledece nedelje taj dr. radi pre podne , a ja ne znam da li smem da cekam sledecu nedelju .

Sanja , znam sve za tvoju bebu sta se izdesavalo , pratila sam sve pazljiivo I pisala ti. Koji ono bese taj divni dr. sto ti je pregledao dete ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 18/9/2015, 08:38

Ganedina, nadam se da se Sanja neće naljutiti što ti odgovaram umesto nje, dr. Voja Parezanović je pregledao Vasu i uradio intervenciju.
Nadam se i želim da tvoj Lazar bude dobro i biće, u dobrim ste rukama. I Ema je hvalila d. Voju.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 18/9/2015, 08:43

Voja Parezanović dugo radi u Profmedici(Autokomanda) tel.011-3066-079

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 18/9/2015, 09:29

nazovi i zakazi privatno pregled da nema jurnjave , da ga dobro pregleda .
] zvoncica ti dala broj
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/9/2015, 10:02

Ganedina,bas puno beba sa VTO ima sum na srcu koji se par meseci kasnije izgubi.Bebe od moje kume koja je radila VTO su obe imale sum i beba od moje drugarice takodje pa se izgubilo.Ne brini bice sve ok
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 18/9/2015, 10:08

Ganedina, navijam da sve bude dobro, a verujem da ce biti.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 18/9/2015, 10:29

Ganedina nadam se da ce te tegobe ubrzo biti iza vas i da ce decak da bude dobro
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 18/9/2015, 11:16

Genedina, mogu samo da zamislim kako ti je. Sekiraciji nikad kraja. Navijam da sve bude ok i da beban
bude dobro sto pre srca

Dragana76ns , hvala Very Happy srca1
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 18/9/2015, 13:59

Hvala vam puno drage moje . Uspeli smo da pomerimo termin sa 16.oktobra na 22.septembar u 7,30 h ,ali kod nekog dr. Mirka . Moramo se pojaviti tada da ne ispalimo ovu nasu vezu I ispadnemo neozbiljni . Ako mi on kaze da moja beba ima ne daj Boze ozbiljnijih problema sa srcem , odmah cu da zovem I zakazem privatno kod Voje Parezanovic , jer do njega ni u Profimedici ne verujem da bi mogla doci pre . Uh , sad mi je malo lakse posle vasih postova I pomerenog termina , utorak je blizu , nadam se da ne moze biti nista toliko urgentno da bi tad moglo biti kasno . Lazar se normalno ponasa, lepo jede, piski, kaki I deluje veselo I zadovoljno . Na vraga ovo nam sve palo pred vikend .Hvala vam na pomoci I savetima .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 18/9/2015, 14:17

Zbog moje zabrinutosti za Lazara I soka koji sam dozivela , zaboravih da kazem da mi je juce Ddimer 0,531 a treba da je ispod 0,5 . Ja sam od CR primala Fraxi 0,4 4 nedelje, a posle toga su me zvali iz DZ I rekli da vise ne mogu da mi daju ni 1 Fraxi , tako da sam ja od tada I prekinula sa njim . Sta vi mislite da li je OK to sto je malo iznad granicne vrednosti I da li treba I dalje budem na Fraxi , ili da se javim Elezovicu ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 18/9/2015, 16:04

Ganedina, navijam da nije nista alarmantno i da se sve sredi ubrzo. Super sto si uspela da pomeris termin. Ljubac za Lazara.

Za Fraxi ne znam, znace da ti kazu devojke koje su ga primale tokom cele trudnoce, ja nisam.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 18/9/2015, 17:17

Ganedina bice sve ok. Nama je bilo bas hitno,videlo se na uz. Moj mali je bas ubrzano disao. Dr Irena je takodje dobra.ona radi sa Vojom.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 19/9/2015, 20:49

Ganedina,otkud im pravo da ti ne daju Fraxi?Moraju da ti daju jos 2 nedelje.D dimer ti nije alarmantan ali bi trebalo jos da ga koristis jer tih 6 nedelja imamo najveci rizik za trombozu.Za bebana se ne sikiraj bice to sve ok.Mi smo bili danas na UZ CNS jer su nasem deckicu malo asimetricne mozdane komore zbog komplikovanog porodjaja.Nijd odmah prodisao pa se to malo iskomplikovalo.Na otpustu mi je pedijatar rekao da se to desava i da su ga oni pratili dok smo bili u bolnici i sve je u redu.Danas smo opet bili na kontrolu i kazu da je u redu.Da li neko ima slicno iskustvo?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 19/9/2015, 20:59

I moj decak je imao isti problemcic i kontrolisali smo dva puta drugi put se vec ispravilo tj kad je poceo cvrsto da drzi glavu..ne brini oko toga Mico..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 20/9/2015, 10:15

Ganedina,cekamo pregled kod kardiologa da vam kaze kakvo je stanje!drzite se,nadamo se da ste ok i da je dijagnoza pedijatra pogresna,a ako i nije da cete brzo resiti problem!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 20/9/2015, 19:56

Ganedina mislimo na vas! Poljubac za sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu