KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 24/7/2015, 10:37

Hahaa Biksi, i ja sam metar i pokusaj, a muz krupan! Ja cu ovde poludeti od dosade, al sta cu, moram. Za to vreme muz oprema stan- salje mi na viber fotke stolova, stolica, lampi, natkasni, a ja biram iz kreveta.
Mico, ako si u Visegradskoj, na kom si odeljenju? Ja sam dole u podrumu, VRT.
Inace, i meni su ovde pojacali fraxi sa 0,3 na 0,4.
Devojke hvala svima na odgovorima, diiiiivne ste! srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 24/7/2015, 11:04

...ljubim moje trudnice slatke!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/7/2015, 11:29

Lenjivice ja sam na Humanoj.Sad sam bila na prvi CTG jedna bebica je dobro a drugu ne mogu da nadju pa me vodili na UZ da vide gde se sakrila druga.Sad cu opet na CTG
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 24/7/2015, 11:45

lenjivica ::Hahaa Biksi, i ja sam metar i pokusaj, a muz krupan!

I kod mene ista situacija. No, tesim se sto su doktorka i embriolog standardne velicine, pa dete mozda povuce na njih. lol!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 24/7/2015, 15:12

Lenjivice Bogu hvala krupan dasa. Oni bi da sve bebe budu iste duzine, tezine, obima glave...e pa nece da moze :) Svi smo mi razliciti, pa tako i bebe. U tome je lepota zivota.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 24/7/2015, 15:53

Gde nam je Kometa? Nema je da se javi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 24/7/2015, 15:58

Uz nije precizan u merenju beba. Uvek ima odstupanja za 200-300gr može da se desi. Težina bebe nije bitna već da je beba zrela,tj.da kada se žena porodi može samostalno da diše. Dok sam ja ležala na odeljenju devojčica od 2500kg je bila najžilavija. Pedijatri su je zvali ''kočoperna'' beba. Mala ali pravo žensko zavela diktaturu. Evo moj mali i sad ima drugaricu koja se rodila jako mala pa je kao on i još ga redovno bije i otima mu igračke. Da napomenem da je mlađa 1 mesec.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/7/2015, 16:09

Mico kako se vesto sakrila , :)
gde moze toliko da se sakrije , :) ko je tako strucan dr ...
Lenjivice samo uzivaj i porucuj :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/7/2015, 16:10

eho a koliki ti je muz ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/7/2015, 16:11

mi smo oboje bili zgolje kao deca kao iz etiopije ali oboje neverujem , ali kao bebe prosek tu oko 3.5-4 kg :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/7/2015, 16:18

JAvila mi se rodjaka, danasnja beta je 220. Ovo je bas divna vest sunny

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/7/2015, 17:49

D77, bravo za nju, da li je proveravala i tsh? Nadam se da ce joj ta terapija biti ok, ja bih proverila odmah tsh, ako nije pao, pojacala bih na svoju ruku terapiju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/7/2015, 17:54

Biksi, ona slepo slusa dr i TSh planira da proveri tek za 4 nedelje...ma samo da je sve ok, jer je ozbiljno otisla u aut i neuspeh VTO ne znam kako bi prezivela, iako joj je ovo prvi postupak.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 24/7/2015, 18:07

D77 super za tvoju rodjaku i betu,i ja sam kao neko pomislila da je beta tvoja. Very Happy
Reci joj da ne veruje mnogo doktorima vec da preuzme stvar u svoje ruke i da ucini sve sto je do nje.To je par minuta da ode da da krv za TSH,a sve znamo koliko moze on da utice na ranu trudnocu.

Meni je sa terapijom za 5 dana pao sa 3,4 na 2,3 da bi za 5 dana opet skocio na 3.7 sa istom terapijom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 24/7/2015, 19:18

Eho,hahahahah kakva si ti kraljica......Pa kad ispadne pljunuti embriolog,sta ces onda?:)
D77 cestitke za rodjaku...
Lenjivice,Mico,ako nista drugo iskoristite priliku da se upoznate...I da sto pre budete kuci...
Inace meni je bas veselo...Izasli mi hemoroidi koji tako lepo krvare na ovu vrucinu...Strasno!
Devojke :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 24/7/2015, 19:34

D77 bravo za tu betu pretpostavili smo da će to tako i biti, a što se tiče tsh već sam ti pisala tako da ja još uvek pijem 100 mcc iako sam ga bila spustila na 2.
Baš sam danas vadila krv za nalaze i usput i za tsh pa u ponedeljak rezultaati...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/7/2015, 21:24

Palcice, Pegac, Ancice, hvala na cestitkama u sestrino ime...danas sam razgovarala sa njom, ali ona resena da TSH ponovi za 4 nedelje, a do tada ce biti na dozi Eutiroxa od 25mcg. Daj Boze da joj ova doza spustu TSH od 7, jer je ona toliko napeta i nervozna zbog raznoraznih problema koje ima.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 24/7/2015, 22:21

Ancica 87 ::Eho,hahahahah kakva si ti kraljica......Pa kad ispadne pljunuti embriolog,sta ces onda?:)

Kako sta cu? Pa taman, ionako planiram dete da upisem na master studije za embriologa. lol!

Noja, 192.

D77, cestitke sestri!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 25/7/2015, 09:17

D77, diiivno za rodjaku! Cestitke i od mene! Sto se tice "vere u dr", preprica joj moj slucaj. Da sam verovala dr a ne vama i sebi, moje bebe ne bi bilo i ona glupa dijagnoza missed AB bi se na kraju i ostvarila. Mada, ako odlucis da je jos ubedjujes, radi to obazrivo. Verovatno je istraumirana i svega joj je preko glave, pa da joj ne stajes na muku

Trudnjace
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 25/7/2015, 15:17

D77, cestitke i u moje ime, bas mi je drago zbog tvoje rodjake. Kao sto su devojke vec rekle, pokusaj da je nagovoris da ponovi TSH. Meni je prof. Kopitovic rekla da ne valja ako je preko 3 na pocetku trudnoce.

Gledala sam na Ikeinom sajtu sobe za bebe, sva sam se raznezila. Jedva cekam, Boze zdravlja, da i to dodje na red.

Ljubim trudnicice.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 26/7/2015, 11:33

Gde ste tudnice?
Neko zatisje...
Meni je sledeci ponedeljak ekspertski, i prvi susret sa poetncijalnim novim dr (prof Mikovic).
Htela sam pre toga da proverim KKS, urin, urinokulturu, D-dimer, Pg, TSH, secer. Imate li jos neki predlog?

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 26/7/2015, 12:34

Ancci samo zelim da kazem iako se pisalo da je.prof Mikovic ODLICAN dr mene je tri dr slalo na serklaz i uradila bi da moja dr nije trazila njegovo misljenje i pokazalo se najbolje i najstrucnije da nisam bila za serklaz iako je blizanacka trudnoca posto je jedna beba bila karlicno a druga lezala na uscu grlica i doveli bi u opasnost od povredjivanja i moguces spontanog a grlic je cvrst i da cu po njegovom misljenju izdrzati i tako je i bilo poradjali su me u 36 ned sa istom duzinom i cvrstinom grlica kao u 16 nedelji i da sam trebala prirodno ne bih se otvorila sama..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 26/7/2015, 12:42

annci ::Gde ste tudnice?
Neko zatisje...
Meni je sledeci ponedeljak ekspertski, i prvi susret sa poetncijalnim novim dr (prof Mikovic).
Htela sam pre toga da proverim KKS, urin, urinokulturu, D-dimer, Pg, TSH, secer. Imate li jos neki predlog?


Annci, meni hematolog pored D-dimer-a i KKS, uvek trazi i aPTT i PT. Za ekspertni sam nosila to sve plus glukozu, urin i urinokulturu, ako se dobro secam
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 26/7/2015, 15:44

Smrdice, hvala. I meni su ga nahvalili. Videcu. Vrv cu se prebaciti kod njega

Aries, znaci, dodacu i aPTT i PT
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 26/7/2015, 16:26

annci ::Smrdice, hvala. I meni su ga nahvalili. Videcu. Vrv cu se prebaciti kod njega

Aries, znaci, dodacu i aPTT i PT

Ja kod hematologa idem na 4-6 nedelja. Na pocetku trudnoce sam isla na 2, ali mi je D-dimer bio visok, pa zbog toga. Dr mi je rekla da je to normalno u ranoj trudnoci. Kad je krenuo da pada, rekla je da nema potrebe da se vidjamo cesce od 4-6 nedelja. Ginekolog mi nije trazila te analize, ali sam joj ponela, jer sam isti dan vadila krv za sve, pa mi je bilo pri ruci. Inace, za sledecu nedelju joj nosim KKS, urin, urinokulturu, glukozu, gvozdje. Gvozdje mi do sada nije trazila. Mislim da ono kasnije bude problematicno.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu