KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 1/8/2015, 15:06

Svaka cast,leptirice,ali,nisam ni sumnjala,isto kao sto ni za sebe ne sumnjam!Sad uzivaj,zasluzila si! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 1/8/2015, 16:21

leptirica1977 ::Evo i ja da se upišem na ove strane.....juče bili na uz,33dpt -crl-8.7mm .e sad sam lepo čula srce srce srce  junačko
termin je 18.03.2016 lol!
svim trudnicama i mamicama ljubav

Mrva mala slatka... taman ti je termin 10 dana posle mog osmeh srce
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 1/8/2015, 16:22

saska1 ::F&f čestitam !!!!Kakvo divno iznenađenje me dočeka neka je Nina živa i zdrava sto godina !!!! Uživajte u roditeljstvu.Kada stigneš napiši nam malo detaljnije sve ....
!!

Hvala draga, od srca želim da i ti uskoro postaneš mama. Daće Bog. Detaljnije pišem na temi protokoli za poor respondere.
Hvala Ancice. <3
Čestitam Leptirice. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 1/8/2015, 17:07

Leptirice cestitam :)
Lela i tebi cestitam :) bas sam se obradovala l. Cekamo uz i srculence
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 1/8/2015, 17:08

F&f preslatka je Nina :) evo Koko joj salje poljupce i plivace malo i za nju, pa cete tako i vi sledece godine
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 1/8/2015, 17:56

Niny,hvala.I ja jedva cekam UZ i srculence,ne mogu da docekam,kao zapeta puska sam! lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 1/8/2015, 18:08

I mi saljemo lepotici kissice . Slatkis Nina Very Happy sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 1/8/2015, 22:55

Hvala Niny, Koki je presladak. :-) Noja hvala poljubi tvoje lepotice Andreu i Leu. <3 :-*

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/8/2015, 23:38

Ijao, pa ovde prave vesti iz nesvesti! FIF, kakvo divno iznenadjenje, nek vam je Nina uvek zdrava, srecna, voljena, i nek ima istu onu smirenost i divnu energiju koju salje mati Nina iz manastira Koporin. srca srca srca srca srca

Crvic, drago mi je da si se javila. Uh kroz sta si sve prosla, no, bitno da sada uzivateeeee.

Leptirice, bravo za srculence koje si tako lepo cula!

Lela, ajde za sedam dana da te konacno upisujem na trudnicke termine, vreme je.

Cure, usitnilo kod mnogih, nek su vam porodjaji laki. Dolazi najzahtevnije vreme, u smislu umora, nespavanja i tako toga, ali najispunjenije, sto se tice srca i duse! Uzivajte jos malo u stomacima, posle cete u bebironima! Svaki period je lep na svoj nacin!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 2/8/2015, 00:18

Crvic, cestitam!
Ganedina, drzim fige da sve bude kako treba do kraja i da uskoro proslavimo!

Leptirice, cestitke!

Bas dosta lepih vesti ovog meseca, veoma se radujem kad takve stvari procitam. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 2/8/2015, 01:12

Debelice slatke najsladje, ljubim vas sve redom. A vi sto sitno brojite jel se spremate za najljepsi susret na svijetu? :-*****
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 2/8/2015, 07:39

Slažem se,Biksi.Za 6 dana na trudnicke termine!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 2/8/2015, 09:38

Leptirice, cestitam za srce Najlesa muzika na svetu! Da ti ostatak trudnoce bude naaaajdosadniji na svetu.

Ja juce ponovo dadoh krv, ovog puta u Konizlijumu.
Rezultati su sledeci
Proteini-serum 66 (ref 60-82 g/L)

FT3 5,46 (ref 3,10-6,80)

FT4 21,87 (ref 8,24-24,71)

TSH 0,008 (ref 0,2-3,5) affraid affraid affraid

auto-antitela prema TPO 9,6 (ref 0-10)

auto-antitela prema ATG 11,94 (ref 0-25,3)

Sutra svakako imamo expertski, ali cu odmah ujutru pokusati da zakazem kod Trbojevica konsultacije. Majku mu, od cega moze TSH da padne gotovo na 0??? Uvek je bio nizak oko 1, sto mi je bilo super za VTO. Ali u trudnoci je poceo da pada brzinom svetlosti. Pre mesec dana bio 0,4, a danas skoro 0...
Videcemo...
Ima li neka slicnog iskustva?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 2/8/2015, 14:06

Pa ovo samo meni moze da se desi!Delim zajednicku tus kabinu u bolnickoj sobi sa cimerkom i slucajno se posle tusiranja obrisem njenim peskirom jer su nam isti.Ne znam da li u viziti da trazim da mi se urade brisevi i urinokultura strah me da nisam pokupila neku bakteriju preko tudjeg peskira.Toliko sam se cuvala od bakterija tokom cele trudnoce,samo mi je sad ovo falilo.Pade mi na pamet i Hpv da li moze da se prenese preko tudjeg peskira?Postala sam paranoik :-(
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 2/8/2015, 19:57

Leptirice, Lela cestitam od srca!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 2/8/2015, 20:06

Hvala,marija123.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 2/8/2015, 21:41

BiKsi :) ::Ijao, pa ovde prave vesti iz nesvesti! FIF, kakvo divno iznenadjenje, nek vam je Nina uvek zdrava, srecna, voljena, i nek ima istu onu smirenost i divnu energiju koju salje mati Nina iz manastira Koporin. srca srca :

Hvala Biksi kraljice. :-) Nina i ja šaljemo poljupce tvom momčini Arsi sa Marsa. <3 :-* :-*
Čestitamo Leptirice za najlepšu muziku. <3
Anncci sretno sutra na uz kod profesora. Biće to sigurno sve u redu. On je puno zauzet, pa ga i privatno moraš čekati po pola sata, sat. Teško se prvi put zakazuje termin, ali jednom kad uhvatiš red onda redovno ideš na 4-5 nedelja. Držim fige. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 2/8/2015, 22:01

micaubica83 ::Pa ovo samo meni moze da se desi!Delim zajednicku tus kabinu u bolnickoj sobi sa cimerkom i slucajno se posle tusiranja obrisem njenim peskirom jer su nam isti.Ne znam da li u viziti da trazim da mi se urade brisevi i urinokultura strah me da nisam pokupila neku bakteriju preko tudjeg peskira.Toliko sam se cuvala od bakterija tokom cele trudnoce,samo mi je sad ovo falilo.Pade mi na pamet i Hpv da li moze da se prenese preko tudjeg peskira?Postala sam paranoik :-(

Mico opusti se, verovatno ti nije svejedno ali eto istuširaj se ponovo i svoj peškir drži kod sebe. Niko nije odrastao u staklenom zvonu neće ti biti ništa sigurna sam...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 3/8/2015, 07:47

Hvala, F&F. Ja idem privatno. Jedva izmolih termin u 21.20!!! Nadam se da ce sve biti ok veceras.
Odoh da jurim da zakazem kod Trbojevica...

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 3/8/2015, 11:19

Annci srecno veceras na uz,verujem da je sve u savrsenom redu.
Sto se tsh tice stvarno nemam ideju zbog cega je mogao toliko da padne,al resice se i to s endokrinologom.
Ljubim te puno i mazi trbu od mene!

Kometak,Lelas primaklo se bas,koja li ce od vas dve da nas prva obraduje?! Very Happy

Trudnice sto lakse trudnoce zelim,ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/8/2015, 12:25

F&F,neka mala Nina bude vatreni borac na mamu!Do neba mi je milo,uživajte u sreći koju ste stvorili!
Crvić,neka je sve teško iza vas,a od sada samo da se veselite uz svoje zlato maleno!
Vecka,da se oporaviš što pre i da uživaš sa svojim dečacima,malima i velikim,čestitam ti,draga!
Trudnice,sve vas puno ljubimo Jakov i ja ,mazite nam drugare i drugarice!
Veliki pozdrav i svim mamicama i Kutanjčićima!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 3/8/2015, 15:55

Da li ste radile FES?Prosle nedelje me je dr gledao na kuz UZ i pitao me da li smo radili FES.Ja sam mislila da su to protoci pa rekoh jesmo.Kasnije su mi cimerke objasnile da je to fetalna ekokardiografija i da se radi na specijalnom UZ.Sigurna sam sad da mi to nisu radili a moj dr otisao na odmor.Danas sam u viziti to ispricala drugoj dr ali ona rece ma jeste sigurno vam je dr to radio.Ne mogu da je ubedim da nije.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 3/8/2015, 16:18

F&F kakve divnee vesti zenooooooooooooooo
Cestitam od srca roditeljstvo, neka vam je cerkica ziva zdrava i vesela....a i vi sa njom
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 3/8/2015, 17:21

Seste moje!
Tako sam pocela post kad smo ugledali decembra meseca pozitivnu betu!
Tako i sad,kad nam je srce puno i ruke!
Mi smo danas postali roditelji jedne princeze Nadezde!sve je proslo kako treba!
Ok smo obe,pu,pu.
Radjen je carski rez i Nadezda je 3400 teska i 53 dugacka.videla sam je na kratko i lepo se drala iz sveg glasa!hvala sto ste bili uz nas i sto se radujete sa nama!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/8/2015, 17:29

lelas cestitam od srca,da je princeza Nadezda ziva i zdrav i da celi zivot uveseljava svoje roditelje love love ljubav ljubav ljubav ljubav vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 8 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu