KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 23/8/2015, 18:09

Mene danas ubise krsta affraid
Na isto mi dodje, da li sedim ili nesto radim...

A valjda ce da prodje.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 23/8/2015, 19:19

Mico, srećno rođenje blizanaca, da su ti zdravi i pravi! Želim ti brz oporavak!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/8/2015, 11:57

Kad se sad nisam onesvestila.D dimer skocio na 8,dr kaze izgleda tromboza.U soku sam jer celu trudnocu koristim fraxi.Ko zna gde ce me udariti tromb
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/8/2015, 11:58

Kad se sad nisam onesvestila.D dimer skocio na 8,dr kaze izgleda tromboza.U soku sam jer celu trudnocu koristim fraxi.Ko zna gde ce me udariti tromb
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 24/8/2015, 12:26

Mico pre svega,cestitam ti na rodjenju sina i cerke,da su zivi i zdravi sto godina srca srca srca
Jako mi ja zao zbog komplikacija koja se dozivela i skreno ti zelim da ih sto pre resite i da sto pre odete svojoj kucici i uzivate sa vasa dva blaga.

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 24/8/2015, 12:52

Mico kako je moguce da pored Fraxija imas trombozu???
Nadam se da ce se sto pre resiti problem i da napokon uzivas sa bebicama.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 24/8/2015, 13:37

...mico,da nam se shto pre oporavish i uzhivash sa bebicama....shta kazhe oftamolog?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/8/2015, 14:11

Mico, cemu onda Fraxi sto smo ovoliko primale, ako ne sprecava trombozu?!
Zelim ti brz oporavak i druzenje sa bebicama ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 24/8/2015, 14:24

micaubica83 ::Kad se sad nisam onesvestila.D dimer skocio na 8,dr kaze izgleda tromboza.U soku sam jer celu trudnocu koristim fraxi.Ko zna gde ce me udariti tromb
Mico meni nije jasno ko je tvoj Dr? Da li ti je rekao da posle porođaja nema svrhe da se radi D dimer jer on skače. Najbolje bi bilo da ga uputiš na hematologa Elezovića da mu objasni. Mesec dana posle porođaja se tek proverava d dimer. Dobila sam to napismeno od Elezovića. Kada sam radila poslednju vto primala sam fraxi. Čovek mi sve lepo napisao. Kako se prima fraxi pred porođaj 2x dnevno posle porođaja i da se D dimer ne proverava jer ''divlja'' da se proveri tek posle mesec dana od porođaja. Zamoli tvog dr da se čuje sa Elezovićem da mu čovek objasni, a ne da te tu traumiraju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 24/8/2015, 15:28

ajoj, ludnica.
Mico, drzi se,
nadam se da ovi samo dizu dramu i da nista nisu u pravu!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2015, 18:35

Mico, cestitke za tvoje bebirone, nek su vam zdravi, srecni i dugovecni! A ti sto pre da se oporavis. Ja mislim da si klasican slucaj pacijenta gde je nakon porodjaja skocio pritisak, preeklampsija, to ti svakako moraju pratiti. Verujem i da ce se oko srediti, nadam se da ti je danas vec bolje. Bices pokrivena terapijom heparinskom jos duze vreme. Ne znam sto su ti uhopste govorili koliki ti je d dimer, ajde ako ce ti biti lakse, zahtevaj da ti dodje hematolog, mada je to praksa nakon porodjaja koju bi svuda trebalo da ispostuju. Meni je dolazio i endokrinolog i hematolog. Verujem da ce se sve uskoro srediti. Koja imena st
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2015, 18:35

Mico, cestitke za tvoje bebirone, nek su vam zdravi, srecni i dugovecni! A ti sto pre da se oporavis. Ja mislim da si klasican slucaj pacijenta gde je nakon porodjaja skocio pritisak, preeklampsija, to ti svakako moraju pratiti. Verujem i da ce se oko srediti, nadam se da ti je danas vec bolje. Bices pokrivena terapijom heparinskom jos duze vreme. Ne znam sto su ti uhopste govorili koliki ti je d dimer, ajde ako ce ti biti lakse, zahtevaj da ti dodje hematolog, mada je to praksa nakon porodjaja koju bi svuda trebalo da ispostuju. Meni je dolazio i endokrinolog i hematolog. Verujem da ce se sve uskoro srediti. Koja imena ste izabrali, i koji ti je tacan datum porodjaja, da te upisem fino, a ovo drugo ce se sve zvati juce. Sto se tice svraba, ja sam imala problem sa flasterom, ispostavilo se da imam alergiju na isti, a nisam to odmah znala, pa mi je to napravilo haos oko reza i mucilo me narednih mesec i jace. Ne znam da li si imala svrab oko reza ili si pitala za tamo dole, nize? Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 24/8/2015, 20:41

Mici, sve cestitke i brz oporavak☺
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 24/8/2015, 21:22

Mico cico, da nam se sto prije oporavis, ljubi duplu srecu, mogu samo da zamislim kako su ti slatki srca srca srca
Kako su ova decica sa Kutka lijepa boze dragi, ma da ih cmaces i stipkas po cijeli dan. Obrascici medenjaci love

Ljubim vas sve d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 24/8/2015, 21:42

Mico cestitam ti rodjenje tvojih malih andjela, neka su zivi i zdravi i da ih samo sreca u zivotu prati. Zao mi je zbog losih iskustava nakon porodjaja. Nazalost, to ne iznenadjuje kod nas. Zelim ti brz oporavak i da ti se problemi sa okom sto pre rese. Deni, cestitam na najlepsem i najvecem iznenadjenju koje ti je zivot priredio. Prelepo je i ohrabrujuce cuti takvo nesto. To ce biti posebna beba, uvek puna slatkih iznenadjenja za mamu i tatu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/8/2015, 21:55

Hvala vam drage moje.Zvoncice,iskreno se nadam da si u pravu.Biksi,jos uvek nismo sigurni kako ce se bebe zvati a rodjene su 20 avgusta.Rodila sam lavove :-).Neka dr dolazila danas da mi skida dren i kaze da ne brinem jer sam pokrivena najjacom terapijom.Primam fraxi od 0,12,ujutru i uvece po 0,6.Cim su mi spomenuli trombozu odmah sam skocila iz kreveta,zaboravila na bolove i stalno setala jer mi rekose da se sto vise krecem zbog tromba
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/8/2015, 21:56

Hvala vam drage moje.Zvoncice,iskreno se nadam da si u pravu.Biksi,jos uvek nismo sigurni kako ce se bebe zvati a rodjene su 20 avgusta.Rodila sam lavove :-).Neka dr dolazila danas da mi skida dren i kaze da ne brinem jer sam pokrivena najjacom terapijom.Primam fraxi od 0,12,ujutru i uvece po 0,6.Cim su mi spomenuli trombozu odmah sam skocila iz kreveta,zaboravila na bolove i stalno setala jer mi rekose da se sto vise krecem zbog tromba
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 24/8/2015, 21:59

micaubica83 ::Hvala vam drage moje.Zvoncice,iskreno se nadam da si u pravu.Biksi,jos uvek nismo sigurni kako ce se bebe zvati a rodjene su 20 avgusta.Rodila sam lavove :-).Neka dr dolazila danas da mi skida dren i kaze da ne brinem jer sam pokrivena najjacom terapijom.Primam fraxi od 0,12,ujutru i uvece po 0,6.Cim su mi spomenuli trombozu odmah sam skocila iz kreveta,zaboravila na bolove i stalno setala jer mi rekose da se sto vise krecem zbog tromba
Mico lepo sam ti rekla da moraš odmah da ustaneš i šetaš. Budi sigurna da sam ti rekla šta je meni Elezović napisao. Pusti ti njih šta lupetaju on je čovek hematolog to nije njihova specijalizacija.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/8/2015, 22:24

Mico, ma skontali te odmah da ti se jos lezi, pa te isprepadali da bi setala! lol! lol! lol! Ajde lagano tamo ovamo po hodniku setaj, iz dana u dan ce ti sigurno biti lakse!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 26/8/2015, 01:26

Mico čestitam rođenje bebica. Neka su ti žive, zdrave i sretne 100 godina. Želim ti brz oporavak. :-)

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 26/8/2015, 08:23

Zahvaljujem na cestitkama :-).D dimer je u padu,nadam se da rizik od tromboze postepeno pada.Ono zbog cega ludim je pritisak,stalno varira,nocas je bio 170,jutros 140.Nema sanse da me puste kuci sa ovakvim pritiskom.Ono sto mene brine je sto u terapiji moram da pijem bensendine i pola bromazepama zbog pritiska a dojim bebe.Ne znam da li to njima skodi,da li ih drogiram.Zbog toga se najvise nerviram.Ljubim vas sve
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od luckystar74 26/8/2015, 08:43

Mico, ja sam zapatila u ovoj celoj prici visok pritisak.
Nosila sam i holter ceo dan.
Dobila sam terapiju od kardiologa! Ne znam da li te je kardiolog pregledao (ne njihov internista nego bas kardiolog).
Ja kada sam se spremala za laparo odem na intrnisticki vidi mi visok pritisak tada 140/100 kaze vratice te ajde isprati nekoliko dana pa javi. Posto je divljao uvedu mi terapiju Concor AM 5/5 dva puta dnevno i fala bogu evo i sada je upotrebljavam i odlican mi je pritisak. Konsultovala sam se i sa ginekologom rekla je da nastavim sa terapijom jer ove inekcije umeju to da izazovu.
Mico iskoristi to sto si u KCS da ispregledas sve zivo.
Pitaj dr za bromazepame.... Ja ih pijem po potrebi ako bas skoci pritisak onda...
Inace meni se desilo kada sam lezala nakon VTO da mi je pritisak dan pred otpust skocio i da sam se zezala sa njima da mi je to od njih i bolnice i da me puste kuci sto pre i da ce se resiti...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 26/8/2015, 08:55

Jbt,Mico...sta te nece snaci? Ne verujem da skodi,jer sam ja sad u trudnoci smela bensedin da pijem,pa predpostavljam da se sme i kad dojis...
Mi juce bili kod dr,moj veliki decak ima 3100 ako oni to dobro mere...Dr kaze da je bas veliki i dugacak,posteljica je vec na 2/3 stepen zrelosti,za nedelju dana skida serklaz,i prognoza mu je da do termina necemo izgurati vec tu do 10 septembra...Sto meni i odgovara :)Samo da vec vidim jednom nase male cudo!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 26/8/2015, 10:06

Ancice, primaklo se! Veliki momak. :) Jos malo pa da navijamo. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 26/8/2015, 12:28

Mico imenjakinjo super sto si "prohodala".

Ancice, kako to slatko zvuci, jos "samo" petnaestak dana :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu