KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 16/4/2015, 18:15

aries bravo samo neka raste lol! lol! lol! lol!

marija ne brini nista ja sam imala 21 celiju ,hiperstimulaciju,4 dana na infuzijama i ipak se bile obe bebe zakacile,tako da ti zelim isti scenario kao i moj ,naravno minis moj zavrsetak:cry: Crying or Very sad   nemoj da se nerviras bice sve ok

saska navijam jako jako Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/4/2015, 19:12

Eho, nemam pojma, mozda u nedelju? Mozda i ne lol! 10. dan u nedelju. 5 dana od pregnila, ne bi smelo da ga bude....

Saska jos samo 2 puta spavas! Uh, frka!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/4/2015, 19:26

AriesGirl ::Ovde se svasta nesto izdesavalo, treba mi vremena da pohvatam. Prasim i navijam za sve bockalice i cekalice.

Moja beta je danas 570,10. Raste :)

Bravo,Aries!Jeeee! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/4/2015, 19:33

Eho,lerapetra,zao mi je tuga .

Bak,Sale! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Marija,zao mi je zbog hipera,ali verujem da ce sve biti ok.

Blanka,za dobar sex  u labu! juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

Zmajuska,za lepe i kvalitetne jajne celije sutra na A i jos kvalitetnije embrione posle! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 16/4/2015, 20:40

Ala ovde ima dešavanja, ne mogu da po'vatam...
Aries, raste beta, to je mali borac yes yes
Zmajuška, Blanka.... radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Eho, Ierapetra...idemo dalje yes yes yes yes
Sale, Bak ...još malo sreca sreca pa beba beba
Ostale koračaljke osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 16/4/2015, 22:45

Marija drzi se :* sa mnom su dve drvojke bile na odeljenju koje su imale hiper i obe ostale trudne. Nemoj plakati procice samo lezi bice sve ok!

Aries cestitam! Lepa beta!!! :*

Saska jos malo cekanja , da brzo prodje! Kako podnosis bromakriptin?
Devojke navijam za sve vas! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 16/4/2015, 23:11

AriesGirl ::Ovde se svasta nesto izdesavalo, treba mi vremena da pohvatam. Prasim i navijam za sve bockalice i cekalice.

Moja beta je danas 570,10. Raste :)
bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 17/4/2015, 07:35

Evo da se javim nakon uradjene aspiracije, imamo samo 3 zrele jajne celije ali su se hvala Bogu sve oplodile. U subotu je najverovatnije transfer. Sve je proslo ok, nisam ocekivala takve grčeve ali podnosljivo je.
Aries divno za rastuću betu, vuci nas sve za nosice!
Marija, drži se devojko, i to će proći bar je otkriveno na vreme i primas pravu terapiju.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/4/2015, 07:47

Nocka super za 3ćelijice,srećno!
Vecka već sam se navikla skoro da ga i neosjećam.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/4/2015, 09:08

Bak, Saska, prasim najjace! Jos malo i beta+!

Blanka, navijam za lepe embrione!

Zmajuska, srecno na aspiraciji!

Marija, da ti sto pre prodje hiper i da nas obradujes sa betom+!

Jelena, da ti se sto pre sredi ciklus i da krenes u dobitni postupak!

Ncoka, srecno na transferu!

Devojke, hvala sto navijate za mene, grlim vas sve!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 17/4/2015, 10:14

Cao, devojke! Moze li mala pomoc? Da li je neka imala iskustvo sa Mikroginonom 30? Ja sam ga pila od 5-25 dana ciklusa i odmah u nastavku 5 tableta iz druge kutije kako bi odlozila ciklus zbog praznika, naravno po savetu doktora. Poslednju tabletu sam popila u subotu i ciklus jos nisam dobila. U medjuvremenu samo imam braon iscedak. doktor
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 17/4/2015, 10:24

Aries kako divna beta... jeeeee.... radost radost radost radost

Padobranka, ja sam pila taj Mikroginon i dobijem 4 dan od zadnje tablete. Ne znam jednido da se javiš svom ginekologu... Rolling Eyes

Da se pohvalim i ja da sam jutros vadila krv za OGTT test i insulinemiju, a prekjuče sam vadila za trombofilije.. valjda će biti nalazi sledeće sedmice.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 17/4/2015, 10:58

Ja i dalje camim u bolnici i stomak mi je kao bure. Znaci grozno mi je!
Ncoka srecno na transferu!
Ostale koracaljke navijam iz kreveta Sad
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 17/4/2015, 11:15

Ja se danas proverila ponovo, posto ciklusa nema ni u najavi. Palo na 4,3.
A kad je vec palo, bolje da je otislo skroz ispod 5. Valjda ce i ciklus uskoro, pa da mozemo u novi krug.

Marija, ne daj se, proci ce.

Drzim fige svima!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/4/2015, 11:45

Marija zelim ti brz oporavak, mada ti moram reci da puno zenica ostane trudno nakon hipera. Ja sam u proslom postupku imala 22 jajne celije, i bila na samom pragu hiperstimulacije, ubijah se od tecnosti, surutke, i bjelanaca, pa to izbjegnuh nekako, i sjecam se da mi je tada dr Kopitovic rekla da hiperstimulacijom uvecavam sanse za trudnocu. Nije prijatno sigurno, ali se nadam da ces nam biti mala slatka debelica trudnica. trudnica
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 17/4/2015, 12:02

Marija, kad sam bila na nekoj intervenciji 2012. godine u sobi pored u Višegradskoj su ležale neke ženice sa VTO. Od njih je jedna imala jaku hiperstimulaciju i kasnije sam čula da je imala blizanačku trudnoću :) Posle nisam imala info šta i kako dalje, nadam se da sada uživa sa decom....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/4/2015, 12:08

Eho zao mi je Sad Samo napred,do pobede.

Ncoka srecno na transferu,da se mrvice lepo ugnjezde kod tebe.

Blankic kad je transfer?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 17/4/2015, 13:01

Blanka, kada se pije ta surutka i belanac? Nisam pratila na casu od pocetka. Vidis da sam "padobranac"
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 17/4/2015, 13:16

Pocni da pijes odmah posle aspiracije. Mada ja sam pila i nista mi nije pomoglo Sad
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 17/4/2015, 13:20

Jutros na aspiraciji dobijeno 6 jajnih ćelija, kako sam se nadala dobro je, sada ćemo videti koliko će se oploditi. Blanka i Ncoka, srećno na transveru :-) ! Bak i Saska, do pozitivne bete, navijam jako! :-)
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 17/4/2015, 13:20

Kako? Belanca i surutku zajedno ili ne. Koju kolicinu dnevno? U Leskovcu preporucuju pivo, ananas i kokiriki
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/4/2015, 13:22

Odmah čim počnu simptomi, ja sam jela bjelanca i pila trcnost i prije aspiracije, jer sam se dobro raskokala zbog pcos. Ne može da škodi :-)
Transfer mi je ujutro, ne znam kada, zvace me popodne . Sjutra je 5 dan nadam se da će biti blastocista . Kako god bude biće dobro sad je sve u bozijim rukama.
Ncoka, srecno na transferu, znači zajedno ćemo da čekamo betu Very Happy Very Happy Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 17/4/2015, 13:25

Marija, nemoj se sekirati toliko da se sve rešiti, na vreme si odreagovala i sad si na pravom mestu. Čvrsto verujem da će ovo proleće svima nama biti plodonosno. Glavu gore! :-)
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 17/4/2015, 13:33

Padobranka od microgynona moj ceo ciklus je bio samo brankasti iscedak, ja bi se svejedno posavetovala sa doktorkom
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 17/4/2015, 13:52

Blanka, da draga zajedno cekamo betu... Ti i ja smo od sutra trudne dok nam ne dokazu suprotno, znaci guramo samo pozitivno.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu