KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 14/4/2015, 20:19

Blanka za žurku u labu  juriš juriš juriš juriš juriš
Sto se tiče krvarenja ja ga uvijek imam malo posle aspiracije ali nije obilno,a prije aspiracije stvarno neznam ali biće to sve ok.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 14/4/2015, 20:37

Devojke znam da ovo nije tema al ne znam gde da postavim. Da li kada se koriste antibiotik ciprocinal trebaju i vaginalete da se koriste?hvala vam
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 14/4/2015, 21:33

Srculence, uz antibiotike se obicno prepisuju i neke vaginalete ili neki oralni probiotik da bi se sprecila gljivicna oboljenja (koja su vrlo cesta nus pojava uzimanja antibiotika). Ali u vezi sa tim sta ti konkretno da uzmes, i da li je to uopste neophodno, najbolje da se konsultujes sa svojim lekarom. Sigurno zavisi i od doze i duzine uzimanja antibiotika.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/4/2015, 21:35

Eho,Aries cestitam,bice sve to super.

Blanka bravo za jajasca,verujem da to krvarenje nije nista strasno.
Da li jos krvaris?

Ja sad razmisljam sta ako imas transfer u cetvrtak,a ja tad imam zakazano kod Kopit.,valjda ce mi javiti unapred da otkazu,necu valjda dzabe ici u NS?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 14/4/2015, 22:21

Javice ti. A i to sto neko na drugom kraju drzave ima nesto zakazano kod nje npr ujutru, a ti na ovom kraju imas popodne ili uvece, ne znaci da ona nece stici oba. Zapravo, najcesce stigne. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 14/4/2015, 22:24

Palcice, meni ce transfer biti petak ili subota.
Inace, masu je parova zbog nje u programu, i ogromne su guzve , ne znam da li su neki zakazani za cetvrtak. Ali sigurna sm da u Cg dolazi u petak, za cetvrtak ne znam. Mozda da nazoves sjutra i provjeris, mada cim su ti zakazali sigurno ce biti tu.

Hvala na podrsci, divne ste. Inace krvarenje je oskudno skoro da ga nema, imam bol po dnu stomaka sto je normalno.
Ljubim vas ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/4/2015, 23:07

Eho, Aries, navijam da se bete lepo duplaju i da uskoro cujete vasa srculenca!!! trudnica trudnica srce srce

Blanka, super za lepu peticu, nista ne brini, u pravim si rukama, kako rece Eho, Kraljica Majka, sve stize i svuda stize i znace lekari sta da rade. Ja nisam skontala da ona ide svakodnevno u CG, ali po onome sot pises, ona bas cesto dolazi. Svaka joj cast kad sve stigne! Navijam za zuraju lepu u labu!!! juriš juriš juriš juriš juriš

Cekalice, saljem vam rodice za veeeeelike bete i vucem za nosice jaaaako, jaaaako! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/4/2015, 23:08

Eho, Aries, navijam da se bete lepo duplaju i da uskoro cujete vasa srculenca!!! trudnica trudnica srce srce

Blanka, super za lepu peticu, nista ne brini, u pravim si rukama, kako rece Eho, Kraljica Majka, sve stize i svuda stize i znace lekari sta da rade. Ja nisam skontala da ona ide svakodnevno u CG, ali po onome sot pises, ona bas cesto dolazi. Svaka joj cast kad sve stigne! Navijam za zuraju lepu u labu!!! juriš juriš juriš juriš juriš

Cekalice, saljem vam rodice za veeeeelike bete i vucem za nosice jaaaako, jaaaako! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/4/2015, 05:55

Hvala ti eho,jel koliko sam vas citala i pratila skontala sam da je logicno da daju neke vaginalete al dr.ponekad izgleda zaborave Embarassed hvala vam i izvinite sto sam ovde postavila osmeh srce
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 15/4/2015, 07:24

Eho, Aries...divnih li vesti...cestitam!!! trudnica sreca sreca
Blanka, navijam za dobru zurku u labu! wavecrowd wavecrowd
Srculence 84, pila sam ciprocinal i koristila vaginalete Canesten....u svakom slucaju najbolje da sa antibiotikom koristis i vaginalete, zbog mogucnosti pojave gljivica.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 15/4/2015, 07:31

hvala vanja80,ja sam sinoc uzela hypervag na bazi kantariona,nadam se da ce pomoci... hvala vam devojke od osmeh srce navijam za vas igracice roda roda
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 15/4/2015, 10:21

Konacno smo stigli do aspiracije, koja je zakazana za danas u 16h. Malo me hvata nervoza, ali ponajvise uzbudjenje. Nadam se da ce sve biti ok! Imate li neke savete da olaksam sebi?
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 41
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2015, 10:28

Nocka srećno danas!!!Nemaš se čega bojati taman malo odspavaš i sve je gotovo ,ništa strašno.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 15/4/2015, 10:45

...samo da cmoknem nashe nove trudniceeee a ostalima pozhelim puno sreche u postupcima.....ncoka,srechno danas! ff
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 15/4/2015, 11:11

Aries draga da beta nastavi lepo da se dupla radost radost radost radost radost radost radost
Blanka navijam za ludu zurku u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
cekalice bete saljem vam rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
E sada da pozelim srecu mojoj Zmajuski koja uveliko prima stimulaciju i sa kojom svaki dan ispijam kafu. duso za lepe jc igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost srca srca srca srca srca srca
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2015, 11:20

Ierapetra navijam danas za sjajnu betu igracice igracice igracice igracice igracice

Ostale cure sutra?

Saska, kako izdrzavas? Jos par dana! Svaka ti cast ako izdrzis do subote lol!

Zmajuska, uzivaj u bockanju. Meni obicno proleti yes Jos kad imas tako divno okruglo drustvo...

Cure osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 15/4/2015, 11:21

Ncoka, srecno danas!
Pred aspiraciju ne smes da skaces kroz bolnicke hodnike, kao ja lol! . Budi mirna i opustena i sve ce biti u redu.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 15/4/2015, 11:42

.......nisam znala da nam je zmajushka uveliko bockalicaaaaa,sanjice....NAVIJAM I ZALIVAM!!! ...uzhivajte vas dve u kafici !!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
....ARIES,OD SAMOG POCHETKA OVOG TVOG POSTUPKA IMAM DOBAR OSECHAJ ZA TEBE!!!  sunny yes roda
...BLANKI,shaljem rode ove vojvodjanskeeee!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
LERAPETRA,chekamo debelu betu danas!!!!  as d beta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2015, 12:03

Lera petra za današnju veliku betu  igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Zmajuška srećno bockanje.
Bak ma izdržaću nije to meni problem najradije ju ne bih ni vadila(imam strah od niske bete svaki put)pu pu daleko bilo.
Kako si ti?Kada ćeš ti raditi?
Evo rodica za sve nas čekalice  roda roda roda roda roda roda
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 15/4/2015, 12:10

Devojke,navijam i za boce i za bete i aspiracije i zurke i za sve...
Ljubim vas i da sto pre dodjete na trudnicke...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2015, 12:17

Joj Saska nemam pojma Embarassed I mene strah Embarassed A opet trebala bih da znam zbog bolovanja, imam posla, a ako je beta ok, bas me briga za posao. Ako nije, samo dangubim Rolling Eyes Ne znam, mozda uradim u nedelju 10. dan. Pa cu samo da se stresiram Rolling Eyes A mozda i ne lol! Nije meni lako Razz
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 15/4/2015, 12:27

....bak,evo jedno anti-stres jatoo roda leti ka tebi,otvaraj prozoreee!!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 15/4/2015, 12:41

Devojke, hvala na podrsci, ali kod mene, nazalost, nema dobrih vesti, beta sramno mala Crying or Very sad
Jbg. Ali nastavljamo dalje, vec sutra cu predati papire za postupak o trosku drzave posto imam pravo, ovu smo privatno radili, a svi nalazi su mi svezi, a u medjuvremenu cu ponoviti i dopuniti neke nalaze, mozda je u tom sto malo nedostaje kljuc neuspeha, sta znam.
Navijam za sve i zelim vam vise srece nego sto sam ja imala ovog proleca sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/4/2015, 13:01

Lerapetra zao mi je Sad
Da li postoji mogucnost da beta poraste,koji ti je dpt?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 15/4/2015, 13:03

Ne postoji, draga Palcice. Sa ovim pokusajem je gotovo, idemo dalje.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu