KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2015, 13:57

Ncoka, Blanka, srecno na transferu! Od sutra ste trunice, bas tako yes

Zmajuska, navijam za dobar juriš juriš juriš juriš juriš juriš

Padobranka, sve se to koristi, tj pojacane doze belancevina u slucaju opasnosti od hiperstimulacije jajnika. To sto ti u Leskovcu savetuju je u toku same stimulacije

Sale, jos jednom spavas! Joj ja imam tremu radost radost radost radost

Hiperaktivna, kako teku dani? Simptomi? Pisi nam malo... Kad je uz?

Ja nemam pojma kako sam lol! U sustini mi dani lete, a sve me vise strah da vadim betu Embarassed Da ja pripocekam do porodjaja, a lol!

Cure osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/4/2015, 14:00

Blanka jel si sigurna da ce biti ujutru i da ce dr Kopitovic biti na transferu?
Meni sad nista nije jasno,ja imam ujutru u 9h zakazano kod nje.

Zmajuska navijam za ljubav u labu,da se lepo oplode svih 6.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 17/4/2015, 14:58

Belanca se jedu ziva? Jel to od prvog dana bockanja ili ranije? A surutka?
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/4/2015, 14:58

Ierapetra, Eho, zao mi je jako. Odmorite, sakupite snagu, pa krenite dalje u borbu!

Aries, sad beta lepo taste, skoro pa dupla! Very Happy Cestitke! Sve zavisi i kad si vadila krv, ako nisi u isto vreme, moze da bude mala azlika. Svakako, dobra je beta! Sad cekanjac za prvi UZ.

Marija, skoro sve zene koje su bile ovde i imale hiper su ostale trudne, tako da se tesi time, obradovaces nas za koji dan velikom betom! Nece te oni zadrzavati dugo u bolnici, jos dan-dva, bolje da isprimas infuzije, nego da napravis problem. Dosta vode pij, belanca, surutku.. sve su ti cure rekle.

Ncoka, bravo za 3 lepe jc i tri embrioncica, bice sve to super do kraja! Srecno na transferu sutra!!

Blanka, drzim fige da se sutra vrate kod mame lepe bebice, koje ce odmah prekosutra poceti da rovare i prave sebi mesto u materici! Very Happy

Zmajuska, bravo za 6jc, navijam za dobru zurku u labu i da dobijete 6 lepih embriona!

Padobranka, zavisi koliko budes imala jc na aspiraciji, ne mora da znaci brojka nista, tj. ne pokazuje da li ce doci do hiper ili ne, zavisi od organizma, pre svega. Mozes da pocnes i sada, ali i posle aspiracije. Ja sam imala u jednom postupku 21 jc, pa nisam imala hiper.

Pegaz, super da si odradila i to, taman da se lepo spremis za juni. Jesu li prosle boginje?

Jelo, jel stigao ciklus sa primolutom?

Lucky, gel gotova intervencija? Kako si?

Bakonja, za tebe navijam da nas obradujes u nedelju velikom betom, za Saleta i sutrasnju betu sam poskocila na prirodnjacima, a za tebe cu ovde! Very Happy molitva molitva vv vv vv vv vv navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje roda roda roda roda roda roda roda roda beta beta beta beta beta beta beta beta beta cveće

Ako sam propustila neku,, oprostite, mnogo vas je, a ja ne uspevam da vas pohvatam, ali navijam za svaki vas korak i za sve vas! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/4/2015, 15:01

Pdobranka, ne jede se zivo, nikako, zbog salmonele i tozoplazmoze, spremljeno u bilo kom obliku. Sad ti ovo ne treba nikako kad se spremas za trudnocu.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 17/4/2015, 15:07

KoMetak cekam sledeci ciklus da dobijem a pre toga moram da radim briseve i sve ostale analize...
Ako brisevi budu OK radicu sredinom maja (hoce me nesto taj maj, aspiracija bila 31. maja prosle godine)...
Ja sam iskreno malko u strahu od intervencije, jer u zivotu sem HSG i aspiracije nisam nista drugo radila a posle horor iskustva sa vto malo me frkica... Posto sam u dobrim rukama pouzdacu se u to ovaj put :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/4/2015, 15:24

jaoo kakvo ludilo na koracima, sve vas treba ispratiti d d d d b b b b

Palcice, transfer ce mi raditi Artur Bjelica!
Ncoka, ajde draga pa da zajedno trudnujemo trudnica trudnica
Sale, Zmajuska, Bak i ostale srecnooooooo ff
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 17/4/2015, 15:43

Zmajuska, bravo za jajca!

Transferasicama drzim fige za sutra, da sve prodje kao po loju!

Fige i za velike bete koje treba da pristugnu tokom vikenda!

Ja cekam ciklus pa u nove pobede. Rece mi sestra da moze da krene i vrlo uskoro, ali i za dve nedelje. Valjda necu cekati toliko, ima da se smorim.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/4/2015, 17:49

Ncoka,Blanka,za uspesne embriotransfere sutra! radost radost radost radost radost radost radost radost

Zmajuska,da bude kvalitetan  sex u labu! juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid

Bak,Sale! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 17/4/2015, 17:52

bak ::Ncoka, Blanka, srecno na transferu! Od sutra ste trunice, bas tako yes

Zmajuska, navijam za dobar  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš  juriš

Padobranka, sve se to koristi, tj pojacane doze belancevina u slucaju opasnosti od hiperstimulacije jajnika. To sto ti u Leskovcu savetuju je u toku same stimulacije

Sale, jos jednom spavas! Joj ja imam tremu radost radost radost radost

Hiperaktivna, kako teku dani? Simptomi? Pisi nam malo... Kad je uz?

Ja nemam pojma kako sam lol! U sustini mi dani lete, a sve me vise strah da vadim betu Embarassed Da ja pripocekam do porodjaja, a lol!

Cure osmeh srce

Moji dani kako kad :) Uz u ponedeljak u pola 8 ujutro lol! Malo sam razdrazljiva, al se pravdam moze mi se osmeh srce i pocele su mucnine Rolling Eyes Jutros sam u 2 sata ustala jer sam pocela da povracam Shocked ali ok Very Happy Inace smo danas tacno 6+0
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/4/2015, 17:59

Transferasice hahaha, bas se lijepo nasmijah likeit
Hvala, hvala, ja sjutra, tacno u podne po bebu ili bebe vidjecemo bebe bebe
Pitanje za ekipu iz kluba mutanata na urodjene trombofilije, moje sestre po heterozigotu Very Happy, tj za sve one koje kao ja primaju heparinske injekcije. Posto se bockam clexanom u 13h a u 12:30h mi je transfer, da li znate da li se injekcija odlaze za kasnije ili se bockam u 13h bez obzira na transfer. Da li je neka imala slicno iskustvo da joj se heparinska injekcija poklapa sa terminom transfera?
Mislim, pitacu dr svakako,ali zena ko zena nemam mira Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/4/2015, 18:05

Blanka ::Transferasice hahaha, bas se lijepo nasmijah likeit
Hvala, hvala, ja sjutra, tacno u podne po bebu ili bebe vidjecemo bebe bebe
Pitanje za ekipu iz kluba mutanata na urodjene trombofilije, moje sestre po heterozigotu Very Happy, tj za sve one koje kao ja primaju heparinske injekcije. Posto se bockam clexanom u 13h a u 12:30h mi je transfer, da li znate da li se injekcija odlaze za kasnije ili se bockam u 13h bez obzira na transfer. Da li je neka imala slicno iskustvo da joj se heparinska injekcija poklapa sa terminom transfera?
Mislim, pitacu dr svakako,ali zena ko zena nemam mira Very Happy

Sad ce tebi tvoja "sestra mutant" da odgovori :)

Meni su odlozili bockanje pre aspiracije, zbog anestezije. Aspiracija mi je bila u 8,00, a bockam se u 7,30. Dr mi je rekla da ce me bocnuti oko sat vremena nakon aspiracije. Fraxi sam primila oko 9,30 i sutra nastavila redovno da se bockam po starom. Mislim da za transfer to nista ne remeti, ali najbolje se konsultuj sa dr. Kod aspiracije je problem anestezija i eventualno krvarenje koliko sam ja skontala.

Srecno i vucem te najjace!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2015, 18:16

Meni napiaso hematolog, 4 sata posle aspiracije dati heparin, a na dan transfera normalno. Mada je meni transfer bio popodne a ja se bockam ujutru. Ja bih sacekala i par sati posle transfera pa od sutra nastavila normalno.

Srecno sutra na transferu!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/4/2015, 18:17

Aries, sestro moja draga hvala ti puno love  Pitacu ih svakako.
ps. Poturih ti nos, pa ti vuci sestro slatka konfete zagrljaj

Bak, cekamo tvoju debelu betuuuu Very Happy


Poslednji izmenio Blanka dana 17/4/2015, 18:23, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/4/2015, 18:20

Ncoka, srecno na transferu!

Zmajuska, da budu lepi embrioni!

Sale, Bak, navijam za velike bete!

Hiperaktivna, srecno na UZ!

Ja sam se skroz pogubila od silnih desavanja na Koracima. Ako sam nekog preskocila, nije namerno.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/4/2015, 18:22

Blanka ::Aries, sestro moja draga hvala ti puno love  Pitacu ih svakako.
ps. Poturih ti nos, pa ti vuci sestro slatka konfete zagrljaj

Vucem, vucem najjace, pa da zajedno trudnujemo :)
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2015, 18:23

Hiperaktivna, bas mi brzo dosao tvoj uz. Cudo kako tudje cekanje i trudnoce brzo prodju Shocked Embarassed Jedva cekam izvestaj o srce srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/4/2015, 19:13

Blanka,Nocka srećno sutra.
Blanka ja bih se bocnula oko 12 i onda mirno na transfer,ja uvijek pomijeram dozvoljeno je do sat vremena.
Zmajuška za žuraju u labu navijam.
Bak  roda roda roda roda roda roda radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 17/4/2015, 20:03

Dr kaze da je moja beta sad u redu. Ne treba vise da je ponavljam. UZ mi je zakazan za 04.05. Hvala ti, Boze...

Jos jednom da poskocim za bockalice, cekalice i sve ostale. Hvala sto ste bodrile mene i mog bebca borca. Sve vas vucem za nosice. Ljubac.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/4/2015, 20:56

Aries, da 4.5. cujes najlepsu muziku na uz!

Sale, da se radujemo sutra, da pevamo sa tobom!

Bakonja, s tobom cemo u nedelju! Very Happy

Zmajuska, bravo za 6 komata! Lepa brojka! Za dobru zurezu!

Marija, dosta devojaka koje su imala hiper su odmah ostale trudne, krkaj belanca i pevaj decici, procice to brzo! Samo miruj sto vise!

Blanka, meni su isto posle aspiracije u Le dali kasnije heparin, a posle et se ne secam, verovatno isto tako. Ujutru mi je bio transfer, a ja sam oko davala clexane. Bice da je tako. Srecno na transferu!

Palcice, srecno na konsultacijama!

Cure, navijam jako za sve vase korake!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 17/4/2015, 21:11

Jelena, rekla si da si sa blizancima imala hiper. Reci mi molim te jesu li ti samo infuzije davali ili su ti izvlacili tecnost? I koliko dugo je to trajalo, kad si se osetila bolje? Meni vec dva dana nije bolje, poludeh. Poslala bih ti pp al pisem s tel
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 17/4/2015, 21:33

Zmajuska da se celijice lepo oplode!
Blanka srecno na transferu. Meni je Bjelica radio aspiraciju
Bak, Saska da cujemo lepe vesti
Ostale srecno!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/4/2015, 22:20

Blankic, srecno sutra na transferu!!!
Navijamo jaako
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2015, 22:23

Marija, ja sam lezala u Frontu sa zenama koje su imale hiper. Mesec dana sam lezala, ja iz drugog razloga. Uglavnom se smiri oko 2 nedelje posle pozitivne bete, a pozitivna bude u 99% slucajeva. Moras meriti diurezu (koliko ispiskis), to su te vec angazovali verovatno , moj ti je savet da kupis u plastikari neko kao lonce, mericu, koje ima podeoke, ispiskis se u njega, zapises koliko je bilo i prospes. Vidi sa sestrama da tako radis, moja cimerka se toga dosetila, do tada su zene cuvale flase pored kreveta pune urina. Mnogo je prijatnije.
Surutku moras domacu, ne iz zdrave hrane, barem litar ipo dnevno. Svaki dan neka ti donose.
Barem 300g mladog sira i bar 3 belanca. Ako stignes jos nesto da pojedes, neka to bude neko meso.
Moras ovo ozbiljno shvatiti. Zapusi nos i jedi i pij! Samo tako ces sebi pomoci.
Devojci pored mene su i drenirali tecnost, nije prijatno ali se prezivi. Poceli su da joj dreniraju tek kada su joj proteini u krvi pali na 0, bukvalno. Moras ih nadoknaditi na usta, znaci jedi sta ti kazu!

Ako ti kazem da ce proci za par dana, nece, ali ce se smanjiti, mada moze i da se malo pojaca oko bete. Ali ce proci i ogromna je sansa da ces biti trudna.

Drzi se, nije prijatno, ali nisi mala, imas cilj i guraj!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2015, 22:24

Aries, sad uzivaj, brzo ce 4. 5. yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu