KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
hocukusurnecuzvaku
Mika
makac71
Šašava
moze_biti
DMANA
ivanicasale
dada88
winni
dragmilk
Ninche
Orline
tofita1
Smrdica
dzenica
Amna84
*Titi*
SladZana
zvoncica36
spring
sandrolina
ragaco
brinbili
MAAKKI
Baš za andjele 75.
nina :)
mamadabudem
dragana76ns
Sofija Veks
SannI-AlL
lenjivica
Vuchica
lelas
Niny
ganedina
boni m
Nataly17
luckystar74
Hiperaktivna
pegaz
Padobranka
annci
lela1984
daki_mm
JocY
Vecka
noja
Zmajuška
marija123
jelena*mama2andjela*
BiKsi :)
AriesGirl
Jerapetra
Ancica 87
bak
MalaSaJuga
tatjanica
ncoka
Vanja80
KoMetaK
Blanka
PalcicaBg
Eho
srculence 84
saska1
69 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2015, 13:40

Pih Crying or Very sad
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2015, 13:40

S druge strane dobro je sto imas plan B to uvek pomaze, bar meni yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2015, 13:57

Lerapetra baš bez veze ,hajd da sledeći bude dobitni.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2015, 13:57

Lerapetra baš bez veze ,hajd da sledeći bude dobitni.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 15/4/2015, 13:59

Ncoka, srecno na aspiraciji!

Leraperta, jako mi je zao. Grlim te. Glavu gore, nema odustajanje.

Zmajuska, srecno bockanje.

Bak, Saska, Marija, prasim vas i vucem za noseve. Ne znam da li sam preskocila neku cekalicu.

Blanka, da budu lepi embrioni.

Ja sutra ponovo vadim krv za betu, tako mi rekla sestra na klinici. Lepo cu poludeti. Opet stres dok ne stignu rezultati.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2015, 14:00

Eho,Aries kada vi ponavljate bete?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 15/4/2015, 14:03

saska1 ::Eho,Aries kada vi ponavljate bete?

Sutra, poludecu. Tako mi je rekla sestra na klinici. Agonija se nastavlja.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/4/2015, 14:09

Ma biće to super vidjećeš navijam za sutra
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/4/2015, 14:39

Meni su konsultacije pomerene za subotu.Ja zvala da potvrdim,kaze sestra bas sam htela da zovem pacijente.
Nema veze,ovo sam ocekivala s obzirom na to koliko je doktorka zauzeta.

Devojke da li je glupo da suprug ide sa mnom na konsultacije?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 15/4/2015, 14:49

Lerapetra zao mi je, dobro je da imas te svjeze nalaze pa da krenes u novu akciju. Drzim palceve za sledeci put!
Aries, nema nerviranja, ti si trudna i to je fakat, beta ce da raste nego sta!
Ostale cekalice, bockalice, navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ja sam se cula sa mojom dr Kopitovic rekla mi je da je krvarenje potpuno normalno i prije aspiracije, ne desava se tako cesto, ali da pod uticajem hormona i to je moguce, ali da ce da stane do transfera. I bila je u pravu, danas stalo, nema nista! yes
Hvala puno na podrsci koju mi pruzate, vi ste divne ma predivne poljubci poljubci poljubci

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 15/4/2015, 14:51

Ierapetra, zao mi je. Sad Naravno da nije glupo da ide i suprug sa tobom, vecina ih i ide.

Ni kod mene danas nisu lepe vesti. Beta 14, 14dpt. Pre 2 dana je bila 53.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 15/4/2015, 14:53

PalcicaBg ::Meni su konsultacije pomerene za subotu.Ja zvala da potvrdim,kaze sestra bas sam htela da zovem pacijente.
Nema veze,ovo sam ocekivala s obzirom na to koliko je doktorka zauzeta.

Devojke da li je glupo da suprug ide sa mnom na konsultacije?

Zasto je glupo? Naravno da nije, moj muzic svuda ide sa mnom, neka ide sa tobom lakse ce ti biti da je on s tobom zajedno u svemu, a i da mu kasnije ne prepricavas detalje razgovora. Muzica pod ruku i zajedno kod dr. Srecno na konsultacijama Very Happy napred scuro
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/4/2015, 14:54

Palcice, cuj glupo, a kako nego zajedno, ako je vec slobodan!

Ierapetra, bas mi je zao! Odustajanja nema, odmah papire pa o drzavnom trosku, taman da se telo malo oporavi, bice novi pokusaj. DO tada odradi neke analize dodatne ako nisi, imas ovde temu.

Aries, drzim jako fige da beta sutra fino bude uduplana!

Sale, primice se tvoja beta, jedva cekam visoku cifru! Drugacije ne sme da bude!

Bakonja, jako, najjaceee! Znas!

Blanka, za lepe embrione!

Eho, ajoj, a tako je sve obecavalo, e doklinca. v

Marija, i za tebe navijam, naravski!

Zmaje, srecno bockanje!

Ako nekog propustih, prastajte! Srecno svim koracima!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/4/2015, 14:56

Eho, to je zasigurno biohemijska trudnoca. Odradi sve analize ako nisi, da sledeci put budes pokrivena ako sad nisi bila. Bas mi krivo. Jednostavno mrzim biohemijske trudnoce. Taman se ponadas, i onda se smoris, katastrofa. Svi kazu da one znaju biti dobar znak, stvarno to stoji, evo i ja sam primer za to, al nekako bas smaraju...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 15/4/2015, 14:59

Pa uradila sam sve sto mi je doktorka rekla da uradim, cak i preko toga sam imala nesto. Ne bih radila nista napamet, videcu sa njom sta kaze. U svakom slucaju, ja jos nisam dobila, tako da cu sacekati da vidim ovih dana sta se desava. Posto mi je dr rekla da uradim betu u petak, uradicu je ponovo ako ne dobijem, cisto da vidimo pada li i dalje.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 15/4/2015, 15:01

PalcicaBg ::Meni su konsultacije pomerene za subotu.Ja zvala da potvrdim,kaze sestra bas sam htela da zovem pacijente.
Nema veze,ovo sam ocekivala s obzirom na to koliko je doktorka zauzeta.

Devojke da li je glupo da suprug ide sa mnom na konsultacije?

Nije glupo. Koliko sam uspela da primetim, sve zene dolaze sa suprugom. Ja sam sa mojim isla na konsultacije, ali ga nisam vukla na folikulometrije. Radi onako kako osecas da treba.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 15/4/2015, 15:03

Eho, zao mi je. Grlim te jako.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/4/2015, 15:12

Pa i mi svuda idemo zajedno,on voli u svemu da ucestvuje i da mi bude podrska,nego ne znam kako je to kod dr Kopitovic,pa zato pitam.

Eho zao mi je,i ne znam vise odakle te biohemijske,dal ce se vise prekinuti taj niz.
Idemo dalje do nasih trocifrenih,cetvorocifrenih beta.

Aries draga mogu misliti kako ti je,ja sam uvek molila boga da beta pada nego da raste traljavo.
Ima nade jos uvek,iako znas da je beta mala za taj dan,da se ne lazemo.
Ljubim vas sve drage moje!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 15/4/2015, 15:17

Palcice, u koliko sati si ti imala zakazano u petak pre nego sto su ti pomerili?
Pitam jer treba da je zovem tad, pa da znam kada.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 15/4/2015, 15:17

Ja sam danas bila kod dermatologa. Covek nije znao sta da mi da, a da je bezbedno u prva tri meseca. Na kraju mi je dao neku Avene kremu sa efektom hladjenja i Elocom mast, ali nju da koristim ako bas jako buknem. Stigao mi je i Fragmin, pa cu sutra bocnuti njega umesto Kleksana. Dermatolog kaze da moze biti i alergija na polen (koju inace imam, ali mi se nikad nije tako manifestovala) i da tako reagujem od silnih hormona koje sam primala i koji su izmenjeni u trudnoci. Videcemo sta ce biti. Danas se manje cesem, ali sam sinoc bila kriticna. Poiskakali mi ispupceni pecati po rukama i stomaku, zacrveneli se, a u sredini belo, kao kad ujede komarac, svrbi do bola... Stvarno mi je doslo da placem.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/4/2015, 15:26

Eho ja sam imala za sutra u 16 i 40,pa su mi pomerili za subotu u 9h.

Aries bas mi je zao sto se tako napati s tom alergijom.Valjda ce biti bolje od tih kremica,Avene je dobra krema.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 15/4/2015, 15:39

Hvala, Palcice!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2015, 15:45

O Eho, pa sra..e! Nisam ocekivala, nikako Mad Mad Mad Mrzim biohemijske! Pih
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/4/2015, 15:49

Aries, sad se setih. Ja sam mazala, nesto, znace mame sitne dece, pravi se u apoteci, sadrzi talk i mentol i pravi se kad deca imaju boginje da ih ne svrbi. To mi je bas pomagalo, jedino sto sam bila bela od talka, ali nema veze

Palcice, nema dr nista protiv, naprotiv, uvek napominje da moraju da ucestvuju maximalno. Nece smetati na konsultacijama, sigurno.

I dalje ne mogu da verujem za Eho. Bas sam se smorila...
Jesi ti primala pregnil izmedju te dve bete, mislim one prve dve?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/4/2015, 15:49

Cuj Palce, pa mozes ti da povedes i uzu familiju, na kraju krajeva, ti placas pregled, sta bi ko smetao!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu