KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

+39
medolino
maja76
Ancica 87
bak
lelas
tatjanica
SamoPozitivno
lela1984
Simona
Sofija Veks
PalcicaBg
Vuchica
nina :)
ganedina
luckystar74
MAAKKI
jelena*mama2andjela*
Star77
KoMetaK
Shizika
Tinche
SladZana
Vecka
SoJa
zvoncica36
JAmajka
Zmajuška
Niny
SannI-AlL
lilya
saska1
Blanka
dr mali pariz
HappyGirl
BiKsi :)
Ema78
AriesGirl
mamadabudem
JocY
43 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od KoMetaK 18/4/2015, 12:36

Dan cure. Ne uspeh da se cujem sa Majom, ali mi Meda rece da nista nisu uradili na urologiji, pa mora da trazi boljeg urologa, i dalje ima kateter. Probacu sada da je nazovem, mozda imam vise srece.

Tatjanice, drago mi je da se mama dobro oseca i kafenise, super! Brz oporavak joj zelim.

MDB, ako si vezbala i ako nemas veliki visak (a kako shvatih nemas), mozes da trcis (mada je sad vec kasno za info), samo da bude pre obroka ili 3h posle (po HI pravilima). Savetuju da se ne vezba samo onima koji imaju veliki visak, jer je opterecenje za zglobove.

Ema, bravo za pokretanje posla, polako, doci ce na red i oni za akupunkturu, vazno je da se pokrenes i izadjes medju ljude, tj. imas jos neku aktivnost van cuvanja Petra, tako ces i ti doboti energije da se izboris sa svime.


Meni dr nalozio lezanje strogo, pa... slusam. Bar jos mesec dana, posle ce mi i psihicki biti lakse.

Lily, cekamo izvestaj kako je prosao prvi polumaraton danas! Very Happy

Ljubim curice! ljubav I prizivam Miss, Cuftu, Maus... i sve one nase drugarice kojih nema odavno! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 18/4/2015, 12:48

Mah, mah i od mene.
Tatjanice, bravo za mamu.
Ja sam lencuga za vezbe, a morala bih svaki dan da ih radim, pre svega zbog kicme, ali avaj.
Arsa nema temp, jos se borimo sa sekretom, kasljem.
Inace smo u opstem haosu. Renoviramo stan koji smo kupili, tu su majstori svaki dan, sprema se rucak i ostalo, tako da nam je bas veselo. Srecom pa imam pomoc, inace, ne znam kud bih.
Al samo kad su lepe stvari u pitanju, pa nek smo i umorni samo tako.

Sojo, cekam da se javis, grlim te mila puno.

Majo, drzim fige da ti urolog kaze da ce sve biti ok i da ces uskoro biti i bez tog katetera.

Lily, bas me zanimaju utisci sa maratona. Kod nas pada kisa i vreme je grozno, nadam se da je u Bgd lepse.

Da li se bilo ko cuje sa Lakole, fmalom, nestadose, nigde ih nema, a cesto se pitam jesu li dobro?

Sve vas ljubim, odo da spremam kolac za majstore, pa da usisam kucu, pa sta dalje bude u planu, videcemo.

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od MAAKKI 18/4/2015, 19:04

Dan cure Very Happy

Maji prvo da pozelim sto brzi oporavak, mnogo mi je drago sto si se javila ljubav

Biksi ti bas u petu ubacila, ali kako rece kada su lepe stvari u pitanju covek se i ne zali, Arsa se namuci ali bice on dobro.

Medolino srcasti poljupci

Tatjanice mnogo mi drago sto je mama bolje, neka tako i ostane.

Metak anđeo

Malo pisem o sebi jer se ustvari nista posebno i ne desava, uglavnom sam dobro, nekako cekam lepo vreme da mogu da budem napolju i to je to.

Sve vas d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od lilya 18/4/2015, 19:12

Ja da mahnem da javim da smo istrcali polumaraton. Fenomenalan osecaj :)
Sada sve boli, ali procice.

Ljubim vas, odo da opustam misice.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JocY 18/4/2015, 19:21

Bravo, bravo cestitam to je veliko postignuce. as as as
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od mamadabudem 18/4/2015, 19:38

Lilya, respect! yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od bak 18/4/2015, 20:04

Kraljevi  king queen
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 18/4/2015, 20:22

O Ljiljo, svaka cast! Carevi ste totalni!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Niny 18/4/2015, 23:11

Sojo draga, ne mogu da poverujem, mnogo mi je zao, primi moje saucesce Sad drzi se draga. Ljubim te puno, puno, moras biti jaka.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 19/4/2015, 09:29

Lilya, svaka cast!

Devojke, grlim vas, uzivajte u vikendu. Danas ce biti suncan dan.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ancica 87 19/4/2015, 10:19

Ja ne bih mogla tako istrcati... Svaka cast...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sofija Veks 19/4/2015, 12:50

Bravo Lilya! I mojih je par kolega trcalo, sto ranije nisu, super da krene da se omasovljava maraton!

Devojke, imate li neki savet- mene oblilo po telu crvenilo, kao neke tackice, nemam pojma od cega! Nikada nisam nikakvo crvenilo imala, a od alergija sam alergicna na ambroziju i pomalo na polen, a od hrane ni na sta. Ne znam koliko je relevantno, ali tek smo se preselili u drugi stan, da li ima veze sa tim? Primetila sam da ovde kada se istusiram lice mi se zacrveni skroz, celo bukne, samo se povuce nakon 15-20 min...a mislim ista je valjda voda kao u starom stanu, sve mislim da je gradski vodovod, ko ce ga znati...ako neka ima neki savet, javite...

Stisak veliki! d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od KoMetaK 19/4/2015, 13:27

Lilya, bravo za vas!!! g g g g g as as queen king

Sofija, a da nisi promenila i sredstvo za tusiranje sa stanom? Mozda je od njega? Ima mi vise logike nego da je od vode, valjda je isti vodovod svuda u BG. Pijes nesto od lekova?

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sofija Veks 19/4/2015, 14:00

Kometa,

Isto sredstvo koristim, nista od lekova ne uzimam...i devojcice su imale prvih par dana nakon upanja crvenilo, isto 15-20 ak min, pa je i njima prestalo...sadaa kako je vec proslo 2h otkako sam se istusirala, malo jenjava...

:*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 19/4/2015, 15:02

Sofi, nemam savet. Meni se nekad desava da mi koza pocrveni nakon tusiranja, i lice i ruke, pa se samo od sebe smiri.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 20/4/2015, 13:17

Mah,mah... gde ste zene, nigde nikog nema?
Mi smo u fazi alarmiranja celog KOnjarnika, verovatno i sire... pokusavam da naucim Petra da se uspava sam, bez mene u krevetu...ako moze u vrticu, moze vala i kod kuce...ala se drao, kao kad smo se odvikavali od dojenja... v v naravno, vristalina bila 3min, eno ga sad zakucan !!!
A od sutra ponovo u vrtic...jeeeee, zivela sloboda i red, rad i disciplina!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 20/4/2015, 13:28

Joj ema, podseti me na malog od zaove. Ljuljali su ga u narucju pune dve godine, ako ne i vise. Krene on u vrtic, dodje zaova po njega, kaze vaspitacica spava. Ona u cudu, kako je zaspao? Kaze na strunjaci, igrao se, i zaspao. Od tada je rekla, sto sam ljuljala, ljuljala sam! Iskilavila se bre, veliko dete, nego samo naviknuto! Ja Arsu uspavljujem u narucju, al sedim, ili me on opkoraci i nasloni mi glavu na grudi, dok sedim, a ja samo pevam i malo ga cupkam. Siti se mi tako izmazimo. Jos mi zavuce rukicu u majicu, i drzi je tako samo, valjda mu taj kontakt potreban. No, ja se ne bunim, meni preslatko.

Sve vas stiskam!

Majo, nadam se da si ok, da fino napreduje oporavak, ljubim te!

Tatjanice, drago mi je da ti je mama ok podnela operaciju, nek se sad sto pre oporavi!

Nisam se naspavala, Arsa plakao nocas bas, zubi, sta li, pojma nemam. Sve u rok sluzbe! Jesmo li se zato borili, jesmo, idemo dalje! Nego ti zubi, toliko se dete namuci dok niknu, a vecina ispadne za koju godinu, totalno bezveze! lol!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JocY 20/4/2015, 13:35

Sofija što se vode tiče ona je u BG dobra (mm radi u vodovodu, sve je na jako visokom nivou kvaliteta) Da nije stara zgrada pa da su joj cevi loše jedino to može biti problem?
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sofija Veks 21/4/2015, 00:02

Jocy, hvala...nova je zgrada u pitanju, i to neka sto vazi kao kvalitetna, ko ce je znati...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 21/4/2015, 16:47

...drugari,samo da vam javim da mi je mama izashla iz bolnice...dobro se osecha....bile smo malo da proshetamo u parku i sad polako....ljubim vas sveeeee!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od bak 21/4/2015, 17:03

Bravo za mamu Tatjanice! Bice ona super... Moja mama je operisana pre skoro 20 godina, eno je, zmaj zena . Ja sam za nju baba  Embarassed 

Zene  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ancica 87 21/4/2015, 17:11

Bravo Tatjanice!!! Bice sve super!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 21/4/2015, 19:59

Tatjanice, bas mi je drago da ti je mama bolje! Kako lepe vesti!

Devojke, d
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 22/4/2015, 05:07

Dobro jutro , drage moje !!!

Tatjanice, bravo za mamu !!!

A sto se crvenila koze tice, Petru su proteklih par dana bas bas bili crveni obrazi i brada,u toj meri da sam pre neko vece htela da ga vodim kod lekara. A meni se koza toliko peruta, da mi se cini da svu prasinu u kuci pravim ja.

MI dansa idemo na kontrolu, pa ako dr da zeleno svetlo, od cetvrtka dasa krece u vrtic, ponovo. Nadam se da smo zatvorili trijas...urinarne, upala usiju i pluca... dostaaaaaa....Doduse, sad imam drugi problem... budi me u 04h ujutru, upiski se, ja ga presvucem, on nastavi da spava, a ja vilenim...ne znam da li je to problem u najavi, meni jeste, jer sam sva slomljena, treba pregurati posle dan, a njemu, ne znam...

Ljubim vas sve, uzivajt u danasnjem danu... sunny
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od SladZana 22/4/2015, 10:23

Drugari mah mah  Very Happy

Majo draga saljemo ti neizmjernu podrsku, snagu i pozitivnu energiju da oporavak prodje sto lakse.

Tatjanice bravo bravo. Uzivaj sa mamom i stomacicem.

Soja draga kako si? Ljubimo te. 

Ljiljo kapa dolje za oboje.

Bakisa pratim iako nisam kuckala, raste raste i treba da raste. 

Blankic i u Nk uskoro roda stize.

Kometice okruglice ljub ljub.

Sofija, i ja sam sva crvena posle tusiranja, jedno vrijeme sve pecati oko koljena bili. Bebuska isto reaguje na kupanje, posebno po ledjima.

Ema super za vrtic, a i za posao. Da si blize bila bih redovna kod tebe.

Ne mogu svega da se sjetim, prastajte.

Hvala vam puno sto mislite na nas.
mi smo kuci, pusteni a ne znamo sta bi. Sto je najbitnije sad je ok, cekaju nas kontrole. Dobili orvagil zbog stolice jer nisu sigurni ima li infekcije ili je u pitanju alergija na proteine kravljeg mlijeka i jaja, ja sam nadalje bez njih u ishrani. Vracamo se u normalu.

Juce uzeli hranilicu. Sve zivo pozajmili pa je red bio i da kupimo nesto.  Very Happy

Stisak za sve. 
p.s. kuckam sa tel.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 8 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu