KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

+39
medolino
maja76
Ancica 87
bak
lelas
tatjanica
SamoPozitivno
lela1984
Simona
Sofija Veks
PalcicaBg
Vuchica
nina :)
ganedina
luckystar74
MAAKKI
jelena*mama2andjela*
Star77
KoMetaK
Shizika
Tinche
SladZana
Vecka
SoJa
zvoncica36
JAmajka
Zmajuška
Niny
SannI-AlL
lilya
saska1
Blanka
dr mali pariz
HappyGirl
BiKsi :)
Ema78
AriesGirl
mamadabudem
JocY
43 posters

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JocY 1/4/2015, 12:13

Dobrodošao Aprilu cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 1/4/2015, 12:19

....i neka donese puno bebicaaaaaaaa nashim chekalicama sa kutka!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ps. jocy,zhelim ti potpuno ostvarenje tvoga avatara! sunny beba d
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od bak 1/4/2015, 12:47

Dobro dosao i svasta nam lepo doneo! Puno ljubavi, zdravlja i beba!!! d d d d d d d d d d d

Jocy ne stigoh da ti kazem da sjajno izgledas! Bas sjajno! Puj, puj love
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JocY 1/4/2015, 12:54

bak ::Dobro dosao i svasta nam lepo doneo! Puno ljubavi, zdravlja i beba!!! d d d d d d d d d d d

Jocy ne stigoh da ti kazem da sjajno izgledas! Bas sjajno! Puj, puj love


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed love
Gracias i ti super izgledas, ko devojcica, a mogu ti reci da si mi taj dan ulepsala :) Mnogo volim da slucajno sretnem drage ljude srca1 srca1 srca1
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JocY 1/4/2015, 12:55

tatjanica ::....i neka donese puno bebicaaaaaaaa nashim chekalicama sa kutka!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
ps. jocy,zhelim ti potpuno ostvarenje tvoga avatara! sunny beba d

Hvala Tatjanice trudničice naša lepa osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ancica 87 1/4/2015, 13:30

Neka april bude pun pozitivnih beta,srecnih trudnica,i svega onog lepog sto ide uz prolece!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od mamadabudem 1/4/2015, 13:53

Evo i mene u aprilu love
Da se mnogo smejemo, a da bete budu ozbiljno visoke osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 1/4/2015, 15:44

Zelim da nam svima april bude prelep.

P.S. Bas mi se dopada naziv teme.

Grlim vas sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 1/4/2015, 17:03

Mah, mah  i od mene...

Ovih dana se promet Imleku znatno povecao,  s obzirom na to da moje dete jede iskljucivo kiselo mleko...doduse, danas je pojeo i jednu pavlaku... v v v v v Ali, ide na bolje,ne izgleda vise kao komarac...

Inace, volela bih da ovaj april svima bude divan, ma sta radili i ma sta zeleli...Maji zelim da joj bude jedan novi pocetak, da sve ruzno ostavi iza sebe...ostalim devojkama da donese radost svakog dana, a i za sebe imam zelje,koje cu ovog puta zadrzati za sebe... Wink
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 1/4/2015, 17:28

Ovog meseca bak i JocY ce biti i zvanicno trudne!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
To je ono sto ja zellim u ovom mesecu!

Maji dragoj zelim da sve sto je ruzno ostavi za sobom, i da od ovog meseca njen oporavak ide samo uzlaznom linijom, onako,kako bi ona zelela!

Takodje, ostalim cekalicama, zelim visoke bete uskoro, i da se dogodi koja prirodna trudnoca, bilo bi lepo, nije odavno!

CMOKA

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 1/4/2015, 19:03

Evo ga! Moj omiljeni mesec srca srca srca srca srca srca srca srca Biće trudnica i bebica, ma biće svega lepog i divnog.

Lilya, držim fige za polumaraton :) A i ostalim učesnicima svih trka i trkica :)
Petre bravo, samo guraj napred b b b
Maus, što se tiče uplata za Maju nije kasno. Ja ću tek od sledeće sedmice otići do banke.
AriesGirl, I meni se sviđa ime za ovaj april :)

Cure ljubim vas sve d d d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od dr mali pariz 1/4/2015, 21:16

April ...u Beogradu, prva asocijacija...
Cure drage, želim vam uspešan april na svim poljima!!
Maji snage i zdravlja! b b b b b b b b b
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Blanka 1/4/2015, 22:47

Da sve prsti od velikih beta, da ste mi zdrave i vesele!
Zivio april, zivjelo proljece, zivjele sadasnje i buduce trudnice. Koliko znam djecaci sada prednjace, ajmo malo navijanja i za aprilske djevocice
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od saska1 2/4/2015, 01:05

Da se i ja pridruzim aprilskim zeljama da bude sto vise bebica da sve pljusti od pozitivnih beta da nas svaki dan obraduje po jedna trudnica  igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od lilya 2/4/2015, 14:56

Zene, srecno u aprilu za sta god se uhvatile.

Majo, da danas na kontroli budu samo lepe vesti ~~~~~~~~~~~~~~

Ajd, u zdravlje :*
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od SannI-AlL 2/4/2015, 16:44

Srećan april na svim poljima vam želim,a i livadama,trim stazama,rekama..... i tako Wink sunny
Majče zmajče nek si ti kod kuće,pa polako,dan po dan,...ljubim najjače
Petar je novo zaštitno lice Imlek-a  king .Ljubim ga ,samo nek ručka što mu prija. ljubav

Ljubac cure moje drage
April, proleće, cveće, pčelice...rode :) 1968287iw23s2tkqy
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Niny 2/4/2015, 23:34

Evo i mene u aprilu. Neka nam bude veseo i donese puno lepih stvari i pozitivnih beta :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Zmajuška 3/4/2015, 08:31

Dobro jutro svim kutanjkama! ljubav

Majo, nadam se da ti je sada lakše kada si u svome domu, da ti je sve bolje i da imaš pomoć koja ti je neophodna. Juče sam bila do banke da i ja pomognem koliko mogu i nadam se da smo sakupile dovoljno novca bar za jedan mesec. Majo, samo napred igracice igracice igracice .

Ema, kako si ti? Petar je sada mali ali će jednoga dana biti Petar Veliki, zdrav kao dren! osmeh srce

Želim da nam ovaj april bude plodonosan i radostan, pon pozitivnih beta i novih trudnica, da bude mesec slavlja. yes yes yes

Kutanjke cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JAmajka 3/4/2015, 09:36

SannI-All ::Srećan april na svim poljima vam želim,a i livadama,trim stazama,rekama..... i tako Wink sunny
Baš tako,Sanni.
Devojke d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 11:25

Buduća trudnica Jocy sa njenim prelepim ''aktivnim'' rodama je ''pokrenula'' April. Da svima April bude veseo, a pre svega plodan.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 11:26

Ja iz kuće nikako da izađem. Taman bebac ozdravio stigla mens. Čim se dočepam banke ili pošte uplaćujem. Nadam se da je Maja svakim danom sve bolje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 11:27

Lilya svaka čast za polumaraton. Očekujemo dobar plasman. Mada i učešće za mene je misaona imenica.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 11:28

Ema drago mi je da je Petar dobro. Samo neka se tako i nastavi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od SoJa 3/4/2015, 13:07

Drage moje drugarice,

mislim stalno na vas, ali nemam vremena da se družim sa vama. A jako puno znači vaša podrška i svaka vaša lepa reč.

Najpre veliki pozdrav za Maju, dušice, želim ti brz oporavak cvet
Vučice, neka je sa srećom rođenje sina srce
Ema, poljubac za Petra usne
Da vas posebno ne nabrajam, znate da vas sve jako grlim i ljubim  ljubav

Meni se život okrenuo naglavačke, više ga i nemam. Mama je loše podnela prvu terapiju, ja sam od 7 do 23h pored nje. Bila je jako loše, mislila sam da neće preživeti. Sad se spremamo za drugu, 7. Aprila. O VTO i ne razmišljamo. Meni se pojavio zrnast čvorić na desnoj dojci (već imam fibroadenom od 16mm i cistu od 20mm na levoj), kao i čvorić u desnoj aksili, tj. ispod pazuha. Otići ću ovih dana na kontrolu, kad završimo sa drugom terapijom.

Neću više da mračim... Želim svima puno zdravlja, ljubavi, pozitivnih beta i lepih bebica  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce

Stisak za sve  zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od zvoncica36 3/4/2015, 14:31

Sojice draga nisam znala da ti je mama bolesna. Žao mi je draga. Danas je medicina napredovala pa se nadam da će mami biti bolje. Što se tebe tiče da sve bude kako treba. Nadam se da je bezopasno.Na žalost sve mi koje smo radile vto nosimo metu na du.etu. Samo hrabro i javljaj šta je bilo. U međuvremenu pij što više soka od brokolija.Svež brokoli sa sve stablom(onaj debeli deo ispod cveta) u blender pa sitni. Kažu žene koje su imale probleme sa reproduktivnim organima da čini čudo. Imam i br.telefona nekog poznatog travara iz Makedonije kažu da pomaže.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu