KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

+39
medolino
maja76
Ancica 87
bak
lelas
tatjanica
SamoPozitivno
lela1984
Simona
Sofija Veks
PalcicaBg
Vuchica
nina :)
ganedina
luckystar74
MAAKKI
jelena*mama2andjela*
Star77
KoMetaK
Shizika
Tinche
SladZana
Vecka
SoJa
zvoncica36
JAmajka
Zmajuška
Niny
SannI-AlL
lilya
saska1
Blanka
dr mali pariz
HappyGirl
BiKsi :)
Ema78
AriesGirl
mamadabudem
JocY
43 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od MalaSaJuga 15/4/2015, 20:10

Majo i ja te ne poznajem ali drzim palceve i molim se da sto pre sve prodje i opet bude kao pre. yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 15/4/2015, 20:35

Majo i ja se pridruzujem devojkama u navijanju da se sto pre oporavis i stanes na svoje noge a mi ce mo ti prozati podrsku kada got ti zatreba malo snage za dalje sunny sunny sunny sunny sunny sunny

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od JAmajka 15/4/2015, 21:12

Dobro veče devojke,
svašta se ovde izdešavalo...
Majče,drago mi je da se polako oporavljaš.Biće to sve OK.Mora da bude.Podršku imaš i to ogrooomnu. igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Čuvaj se.

Sojo,mila,sve znam... zagrljaj te jaaaako.Znam kako boli,boleće još dugo,na kraju čovek navikne da živi sa tim.Čuvaj se i budi jaka. zagrljaj

Sladžo,držim vam fige da sve bude OK.i da što pre budete kod kuće,zdrave i vesele.Cmokić za Ksenijicu. poljubci

Ja sam juče i danas sređivala obe terase i sadila cveće.Kupili smo ratan garnituru i večeras pili kafu na terasi i uživali.
Devojke,ostajte mi zdrave i vesele.Napokon je stiglo lepo vreme,uživajte...Ljubim vas.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 15/4/2015, 21:18

Majče srca srca Držimo fige za sutra. Samo draga guraj napred!
Koliko smo novca sakupile za Maju sam napisala ovde. https://kutak.forumotion.com/t3001-pomoa-za-maju76
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 15/4/2015, 21:25

Ema, samo napred! I ja volim da očistim i da miriše na čisto ali sve mi je teže, nemam vremena Embarassed
Jamajka, zavidim ti na sađenju cveća, ni to još nisam stigla. Uživajte u novoj garnituri na terasi i za mene likeit
Sojo, v grljenje
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Blanka 15/4/2015, 23:14

Majo drago mi je sto se polako oporavljas, i ne bitno je sto te ne poznajemo, bitno je da se prepoznaje dobra energija, dobra volja, i ogromna podrska koju ti saljemo mi, zene sa kutka da sto prije ozdravis.
Ja ti zelim od srca da se sto prije skroz oporavis, budes srecna i uzivas sa svojom porodicom, jer istinski to zasluzujes. zagrljaj

Ema, samo naprijed,pa da se sto prije latis posla koji obozavas.sunny
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sami 16/4/2015, 00:12

Majo, svratim da vidim kako si, vjerujem u tebe i vjerujem da ces uspijeti izaci iz ovog ruznog sna kao pobjednica, mozes ti to, zajedno smo borbu vodile oko trudnoce, pobijedile smo obadvije, neka prije, neka poslije ali imamo titulu mame..
Moras da budes jaka i da vjerujes u sebe, misli pozitivno i mora da bude pozitivno.
Mislim na tebe i vjerujem u tebe cmoka Drzi se mila
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Shizika 16/4/2015, 00:17

Majo, veoma mi je drago da si nam se uspjela javiti. Divim se tvojoj snazi. Shaljem ti puno pozitivnih vibri da nam se potpuno oporavish.
~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~+~
Medolino cvet
SladZo, ljubi nam Kseniju. cmoka
Bak, ja talasam wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Svima cveće
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 16/4/2015, 10:35

...danas popodne idemo brat i ja da vidimo mamu,izashla je iz shok sobe,dobro se osecha...ljubim vas sveeeeeeee!!! love
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od nina :) 16/4/2015, 11:05

majo po tvom postu se vidi da si jaka ida ces prebroditi sve kao sto si bila pre 3 g prebolela ,znas da sam ti i tad bila podrska sad sam isto i cesto mislim na tebe,videces da ce sve da se vrati na svoje mesto za mesec dva ida ces biti ona stara nasa majcek zmajcek.
tatjanice mama ce ti brzo ozdraviti kad se na vreme sve otkrilo i uradilo a ti se malo pripazi zbog malog zvrka sto nosis u stomaku jer bebe nevole streseve veliki zato moras biti ljaka,jer ja sam sve to prosla sa mojom mamom pre skoro 2 g
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 16/4/2015, 11:08

....hvala nina,trudim se da se zbog bebe pazim koliko mogu i skrenem misli na 100 drugih stvari....,dovela sam sebe u zen stanje,tibetanski bi mi monasi pozavideli...hihihiihiih....sad kad je najgore proshlo,ostalo je pesma...drago mi je zbog tvoje mame,valjda je najbitnije na vreme reagovati,pojma nemam...kisss
ps. doktorica se shali da je bebojka spasila baku,jer da ja nisam dolazila kod nje na preglede i naterala mamu da se i ona pregleda,ko zna koliko bi se to vuklo josh...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 16/4/2015, 11:20

Majo, ljubim te punoo! Sredice se i to oko katetera, sigurna sam!

Cure, meni Arsa opet nocas temp 39, pa se smorih. Taman zivne, onda ga sastavi, pa u krug.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 16/4/2015, 11:47

Tatjanice, držimo fige i dalje za mamu.
Biksi, baš mi ga je žao jadničak namuči se. Kkavi su to današnji virusi to je strašno.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 16/4/2015, 13:35

Tatjanice, navijam da se tvoja mama sto pre oporavi.

Biksi, Arsi zelim brzo ozdravljenje.

Devojke, ljubac.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 16/4/2015, 15:23

Hvala cure!

Nego, danas je malom Davidu bubyinom prvi rodjus, pa da mu cestitam i ovde! Deckonja, da ti sve u zivotu ide lako kao od shale!Cupam usi i ljubiiim! ljubav
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od saska1 16/4/2015, 15:34

Tatjanice da mama bude dobro .

Arso,Arso nedaj se momčina si ti . osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 16/4/2015, 17:35

Devojke, dobar dan...

Majo, drzi se... strasno je to kroz sta prolazis...ali, koliko vidim , imas ti snage da se izboris sa svim nevoljama. Negde na netu sam citala o reedukaciji perineuma posle porodjaja, i naletela sam na info o jednoj ordinaciji u kojoj se radi jacanje misica karlice posle razlicitih intervencija. I da me ubijes, ne mogu sada to da nadjem, a mislim da bi mogla da razmisljas u tom pravcu, kada za to dodje vreme. Svodi se na to da se stimulisu misici koji izmedju ostalog, cine i sfinktere besike, i nat aj nacin regulisu njen rad. Nesto slicno su radili i u Zotovicu...

Tatjanice, ,islim na tebe itvoju mamu...

Arso, Arso...tebi verovatno nije nista, al sto bre mucis mamu...Biksi, tacno znam kako ti je... ja sam u jednom trenutku zaista bila ocajna, kao da smo upali u zacarani krug bakterija i virusa... treba to sve izdrzati i fizicki i psihicki..

Kod mene pocinju da se vrte tockici ordinacije...poceli su da se javljaju neki stomatoloski pacijenti, videcemo  koliko i kako ce to ici...licno, vise bih volela da se malo zavrti akupunktura,ali kako god, samo nek ima pacijenata...Treba mi taj posao i zbog finansija, ali mnogo vise zbog mog licnog mira...da  ne mislim vise na Petrove kontrole, lekove,i na to koliko mi fali mm...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od lelas 16/4/2015, 18:01

Ema bravo za pokretanje posla!
Arso,brzo ozdravi,ne sekiraj mamu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od mamadabudem 17/4/2015, 19:14

Sojo, mislim na tebe... v
Tatjanice, da se mama lepo oporavi! yes
Majo, korak po korak i biće sve lakše! yes

Mislila sam da idem na maraton na trku zadovoljstva, ali nešto se plašim pošto sam već nekoliko dana na hrono ishrani pa da ne napravim neki belaj Embarassed Rolling Eyes

I vic dana:
Šta je vrhunac pijanstva? Kad na svadbi dođe vreme za tortu a ti pitaš: " A kome je rođendan???" lol!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 18/4/2015, 00:17

MDB, ako si trenirala ranije, ako si trcala do sada, apsolutno nema razloga da brines oko HI i fizicke aktivnosti. To sto se po netu vrte neke informacije da se ne preporucuje  fizicka aktivnost u toku restrikcije, odnosi se na osobe koje nisu u formi, koje nisu trenirale pre i koje imaju veliki visak. Potpuno je suludo iskljuciti FA ako si se do sada bavilaistom. Na kraju krajeva, ja bila  u centru, pitala ireceno mi je da mogu da vezbam ako sam do sada bila aktivna...

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od mamadabudem 18/4/2015, 08:34

Bila sam aktivna do pre dve godine kada sam nabacila 5kg kojih nikako ne mogu da se rešim. Sada sam krenula u duge šetnje, krug oko Ade, ili 4-5km po šumi u kraju... Zato sam i počela sa ovom ishranom da ih se na taj način otarasim. Inače, osećam se malo tromo, a pre dve godine sam bila brza ko metak... Sad
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 18/4/2015, 09:53

Svratila sam da vam mahnem i da vas zagrlim :)
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 18/4/2015, 10:30

Ajoj i ja se kanim da krenem sa vežbanjem ali sve nekako odlažem. Ipak, pešačim dosta pa se tešim. Nadam se da će maratonci sa Kutka izgurati trku. A ova kiša baš danas i nije morala.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 18/4/2015, 10:54

....drugari moji,samo da vam javim da je mama iz dana u dan bolje,juche sam je zatekla kako pije kafu sa sestricama! Very Happy ....dren i braunila su izvadjeni,rana lepo zarasta,doktor kazhe da che najverovatnije u utorak kuchi...sve vas puno grlimmmm i zahvaljujem na podrshci,puno mi to znachiiii!!! d
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 18/4/2015, 12:27

Tatjanice, kako lepe vesti! Navijam da ti se mama sto pre oporavi!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 7 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu