KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+64
Tamarita
Padobranka
hany
MIRKA85
coco-loco
BabyBear
Nessi
Bobaue
Naci83
Klompaupoljulala
BiKsi :)
panda :)
dusica78
Sirijus
sunny.tp
mamadabudem
Rada74
HappyGirl
Hande
ivanicasale
Marija07
bebana81
valika77
Bekanicaa
tiramisu
Lena_83
enap
Mirjanche
Cortina
lelas
Vojvotkinja
OKacica
*Titi*
micaubica83
KristinaK.
jela2209
Tavita
Ica1171
PalcicaBg
noja
Eho
micurka
danica87
branka86
DMANA
cicibanns
Vanja80
Vuchica
Zmajuška
KoMetaK
rada78
JocY
mimika
jadranka
mary76
majal86
srculence 84
Sanjci87
libra35
Ancica 87
boni m
Svetlana
marija123
Hiperaktivna
68 posters

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 19 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lakisa 16/3/2018, 11:55

Kod tebe je brze islo,pa i jedna drugarica sto je radila kod ove iste doktorke ja jako brzo usla u proces....
Zelim ti uspeh u ovom procesu :)

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 19 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Tasolina 16/3/2018, 12:06

Hvala :) i tvojoj drugarici zelim da uskoro udje u proces i da se sve to zavrsi onako kako svi zelimo 🤗🤗 ..ja bi na njenom mestu sacekala jos tih 20ak dana, ipak je ta doktorka upucena u ceo njen slucaj. Ako je opet odbiju, konsultovala bi se sa drugim lekarima. Mislim da sam negde izguglala da postoji besplatno savetovaliste za nas koji idemo na vto. Mozete da izguglate sigurno. Mozda bi zene odatle mogle vise da je upute i posavetuju. Ja sam nova u ovome i nemam apsolutno nikakvu ideju sta ce se i kako odvijati. Kako dr. bude savetovala tako cu raditi. Svaki slucaj je drugaciji i za sebe. Sto manje znam manje se nerviram :) Sve najbolje zelim tvoj drugarici.

Tasolina

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 19 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lakisa 16/3/2018, 12:13

Hvala na zeljama i savetima.Najkomplikovanije u svemu je sto ona slabo razume medinicinske termine,cak kad smo bile na laparoskopiji zajedni,secam se njenog pitanja upucenog nama u sobi- a sta su to jajnici? :) Sad je dosta upucenija ,ja joj pomazem oko svega al dzaba kad ne mogu da udjem sa njom u ordinaciju i da cujem sta kazu.Reci cu joj da saceka malo i onda ako nista ona planira da ide privatno na vto iako moze samo da promeni ili kliniku ili doktora.Uglavnom hvala ti puno na savetima :*

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 19 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od alisa 24/5/2018, 22:12

Kasno odgovaram ali sam cula da jedno vreme nisu radili Vto u Visegradskoj jer su imali neka poplave... radili su samo insiminacije... ne znam da li su sad krenuli sa stimulisanim postupcima... kod koje dr je tvoja drugarica?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 19 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lakisa 25/5/2018, 20:32

Kod dr Dosev,neki dan je otisla opet tamo drugi dan ciklusa,i doktorka je na odmoru. Srecom je izmolila drugu doktorku da je primi ,odradila joj hormone i uzv,i prihvatila je tako da joj je danas cetvrti dan stimulacije Very Happy dr Jelena je u pitanju.Ako bude imala nekih nedoumica ja cu pitati vas :)

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 19 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 19 Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu