KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
hocukusurnecuzvaku
Djurdjevak79
smiley77
Erata
Botox
Orline
Ancica 87
noja
mijaki
Strumfeta78
Niny
tetreb
mamadabudem
dragana76ns
smile :)
winni
Klarica
makac71
JednaSova
Stenli
Bobaue
Vuchica
millena
lelas
Sofija Veks
Zmajuška
lenjivica
bak
lela1984
saska1
ganedina
ragaco
jelena*mama2andjela*
JocY
Mrvica
Blanka
Smrdica
Ninche
BiKsi :)
micaubica83
MalaSaJuga
SladZana
KoMetaK
tatjanica
Vecka
PalcicaBg
zvoncica36
51 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 5/4/2015, 16:26

Aaaaa,propustih sve od juce,Vecka sta se zbiva,kako si sada?
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 5/4/2015, 16:38

Vecka, ako si odbila. Samo polako, da sto duze budete 2 u 1...

molitva molitva
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/4/2015, 19:22

Hvala devojke!  :12a:t
Of jutros sam na odeljenju i na tokolizi, nocas sam bila otvorena 3 prsta, ali sada je grlic zatvoren, da li je to moguce? Ja sam mislila kad krene nenma naza nema zatvaranja, jako sam se uplasila plakala sam dva sata na kraju su mi dali bromazepam i bila sam ok danas a sad prolazi valjda dejstvo dolaxi noc pa me opet hvata frka. Sad i pored tokolize opet boli onako od dole i od kicme kroz karlicu, ne ne ne Sad nista pojacali opet tokolizu i ajde valjda ce proci. Je l moze grlic da se zatvori i da bude ponovo tipa pola cm ili jedan cm duzine? Nista ne razumem verujte mi jedino znam da je sad zatvoren u ravni ali dr rekao da cemo da radimo sve da se vrati do 1cm. Moze li to?
Zvali me moji danas ceo dan panika i frka ako se ne javim pola sata :S dete mi opet nabralo cvece i ubacilo u kesu koju su mi doneli sa portirnice, evomi ga u casi sad mirisiii :)
Sutra me vode kod pulmologa pa mozda i kod interniste pa cemo videti sta dalje, ja bebu iz stomaka ne dam i slus, a i hrabrisa ne da se pobegao nazad dijafragmu mi podize damo da ne ide jos napolje osmeh srce  

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 5/4/2015, 19:56

Vecka drzite se,ja nemam nikakvo iskustvo,ali mogu ti reci kako je meni bilo,pre mozda mesec i po imala sam bolove u stmaku,moja gin mi tad vaginalno izmerila grlic i rekla 25cm.Onda posle tog sam isla na organscreening i kad su mi dosli rezultati pisalo je grlic 36mm,preko stomaka uz.Sad ne znam da li je neko od njih pogresio ili sta vec,ali ispalo je da se stanje poboljsalo Very Happy ,miruj,sekiracija samo odmaze...
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 5/4/2015, 20:10

Vecka, ti si baš hrabra i odlučna ženica! Ko bi rekao, onakav devojčurak na fotkici, a ovamo veliki borac. Biće to sve dobro, bebac će biti kod mame koliko treba. Sasvim te razumem da kad padne noć onda pod okriljem mraka krenu i mračne misli, to sam iskusila lično. A kad svane dan sve muke nestanu... Dobro se ti držiš, zrela si ti osoba, tako da neke savete nemam, samo ti želim da zadržiš bebana u stomaku koliko god je to moguće! sunny sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 5/4/2015, 20:27

htela sam napisati 25mm,a napisala cm,o Boze
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/4/2015, 20:32

osmeh srce gde ja hrabra, vidis da sam histericna panicarka i samo nesto dramim, tresem se, skace mi puls i pritisak, a od rezultata hormona stitne mi krenu kontrakcije od stresa umalo se ne porodim  lol!  hvataju me tako krize cesto, nego se trudim da tad cutim i nekako to istresem ali ne na druge, nego onako, pustim glasnu muziku na slusalice da mi istrese mozak (ne smem inace bas puno glasno pa to kratko traje) ili jeeeedem pa se smirim ili tako to  lol! ali nekad bas ne mogu da se iskontrolisem krenem  da kukam i sta znam sta :) sve sam ja osim zrela, trebalo bi vise da mislim na bebu, ali ono stvarno i da se ne jedem toliko Wink
Milenice, hvala ti, da znas da se sad i ja nadam da moze da bude bolje stanje, nisam pitala dr, naravno bila sam uspanicena Very Happy ali bas me zivo zanima je l grlic moze da se popravi, pa da se nadam, mislim bio mi je do sad skroz zatvoren, tj do sinoc. Pa neka se zatvori opet i vrati na 1cm, pa da ne brigamo :)
A i pozitivnih ima stvari, nemam krvarenja, hvala Bogu, nema oticanja plodove vode, nema nista od toga sto ovde svaka devojka ima, tako da sam ja ovde medju najmanje problematicnim slucajevima, ja stvarno kad vidim ovo pitam se da li imam razlog da se zalim Wink

Juce mi je dete nabralo cvece i donelo, ja kupila u radnjici dole casu i dosla da stavim cvece u vodu, a to neki maslacak i ostalo korovsko cvece, kad dosla u sobu da se hvalim cimerkama ono nema cveca, izgubila ga. Isla nazad da ga trazim, kad ono nemaaaaaaa, ko zna gde ga izgubih. Danas mi dete poslalo novo cvece, neke jorgovane i ljubicice spakovalo u kesu sa stvarima i doneli mi sa portirnice. Ja izvadila iz kese stavila u tu famoznu casu za cvece, stavil aovde da mi mirise pored glave. I uzela casu da pijem cedevitu (ne znam je l smem? mnoogo mi se pripila i uz mi poslao :) ) i kuckam sa sanjicom nasom, kad osetim cvetic u ustima Laughing a ono ja uzela pogresnu casu, umesto solju  lol! zamisljam sinka: mama cvece se ne jede! Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/4/2015, 20:33

Hhehehhehehe Milena skontala sam hahaha Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 5/4/2015, 20:37

Vecka draga, hrabrisa nas,nece taj bebac nidje, ne damo mu vala, nego nazad u kucicu! Budi jaka i hrabra kao i do sada. Ne daj noci da te te slomi sa crnim mislima, pokusaj da ne mislis negativno koliko god mozes.Svasta si izdrzala u zivotu pa ce i ovo proci bice sve ok.
Ljubim te jako i grlim zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 5/4/2015, 20:40

Vecka, drzi se! Nece taj hrabrisa jos napolje

Znam dobro kako je provesti noc u porodilistu. Ali i osecaj kada te ujutru vrate na odeljenje. Drzim fige
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/4/2015, 20:43

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 670661
Zove me muz, pricamo kaze on, nece beba iz igraonice nigde jos tri meseca  lol! bas je pogodio, da da to mu je igraonica, samo sutira i taoc Very Happy

Vucice kako nam je vucko?  osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 20:48

vecka duso da izdrzite 2u1 jos minimum 10 nedelja a posle se dogovarajte za dalje Very Happy Very Happy Very Happy
odlicno za grlic tj odlicno je to sto se zatvorio i sto nemas krvarenje,budi smirena i pozitivna,stres ti nece pomoci ni najmanje i ne znam da li su ti rekli ali probaj sto manje da diras stomak jer su meni stalno u bolnici govorili da sklanjam ruke jer to navodno izaziva kontrakcije.
Jesu li ti spominjali serklaz?

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 5/4/2015, 20:49

Vucko je i dalje na neonatologiji, eto blizu tebe, samo na 4.spratu Wink Prima antibiotike jer mu je bio skocio CRP. vazno da su pogodili terapiju, reaguje, lepo rucka pupupu, cak i malo zeza one tete cuvalice.
Sutra je ponedeljak, pa cu pricati sa predijatrom
Idem po dva puta dnevno, da se mazimo, pomalo sikimo, mama se topi kad joj zadrema u narucju Very Happy
Volela bih, ali ne verujem da cemo pre Uskrsa kuci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 5/4/2015, 21:33

Vucic mili, on ce brzo kucici, neka zeza tete i treba! ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥ kad dolazis da se mazite? :*
Jeco nisu nista za serklaz rekli, vikend je i tu su samo dezurni dr. Do sad je grlic bio 1,5 cm i preko :zavisi ko kako proceni svoj prst kaze mi dr, i kako se namesti), nije bio ni malkice otvoren samo malo uloziv pa za serklazom nije bilo potrebe. E sad ovo nocas da je bila kulminacija stresa zbog predhodnih dana. Moja dr radi sutra pa cemo videti, dolazi u 7, ali ako bidem dobro docice tek oko 2-3.

Devojkice pisite malo o vama, osecam se narcisoino :)

Da da Jeco, za stomak rekose, ne maziti, ne trljari, ne pridrzavati, nista oko stomaka, pridrzavam se teska srca Sad


Poslednji izmenio Vecka dana 5/4/2015, 21:56, izmenjeno ukupno 1 puta

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 21:37

vecka dobro je da nisi otvorena a ako je i karatka grlic a zatvoren uvek mogu, za svaki slucaj, da stave serklaz.Drzi te se draga i samo razmisljaj pozitivno. ljubav ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/4/2015, 23:39

Uh Vecka, drz se, miruj max! Bebac nikud da ne izlazi, sto je rano, rano je! Pripretide mu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 5/4/2015, 23:42

Vecka drzi se. Bolje da su tu pod nadzorom a beba nek bude jos par meseci u igraonici :)
Nadam se da ce mali Vucko da dodje kuci za uskrs, bilo bi divno :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/4/2015, 23:52

I ja mislim da ce mali Vucko kuci za Uskrs!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 6/4/2015, 00:54

Drage moje kako ste. Jeste kasno a ja cekam muzica da dodje s dezurne medicine. Bas sam se prepala, doso s pola a po nogama i guzi sve mu nesto izaslo i samo se cese. Ja pocela da se derem i poslala ga lekaru. Inace ima kontakt sa azilantima a na poslu nemaju sredstva za dezinfekciju. Sad me zvao kazu da je neka alergija i prepisali mu presing. Dusa moja a ja ga izbacila naglavacke kolko se uplasila.  Izgubicu zivce do porodjaj. 
Vucice ljubi malog vucka da sto pre dodje kuci. Vecka nemoj molim te cvece da jedes, haha drzi se draga moja.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 6/4/2015, 02:49

Vecka, izguracete vi 2 u 1, sigurna sam, samo slusaj lekare i miruj, lezi, sta god da ti kazu!! Mislim na vas i navijam da sto duze ostanete zajedno!

Vule, ja veruejm da ce do Uskra kuci i da ce ovo biti najlepsi USkrs u vasem domu!

Sanja, dobro je da je alergija a ne nesto drugo.

Ljubac trudnice!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 6/4/2015, 04:20

Sanja neka si ga izbacila neka je alergija, nece on tebi sigurno da zameri sto cuvas dete  osmeh srce
Devojke divne ste! mene malo bolucka ali pojacase tokolizu pa je sve super pod kontrolom,  samo sad lupa srce i bebac se igra pa nema spavanja. Moja mala nocna ptica Razz

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 6/4/2015, 07:07

Vecka mislim na vas,drago mi je da je sve pod kontrolom,nek tako i ostane.Ljubac!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 6/4/2015, 09:02

Pozdrav drage moje!
Kometa, crkoh od smeha! Jasno se sve vidi!!  b
Vecka, ne daj bebcu nigde!! Nema da mrda!!!!!!
Vuchko, ljubi Vuchica, navijam da sto pre budete zajedno!!!
Prijavljujem jos jednog decaka!!! Sigurica (rek'o nifty test)!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 6/4/2015, 09:05

lenjivica ::Pozdrav drage moje!

Vuchko, ljubi Vuchica, navijam da sto pre budete zajedno!!!
Prijavljujem jos jednog decaka!!! Sigurica (rek'o nifty test)!

jupiiiiiiiiiiii za drugara!!! love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 6/4/2015, 12:51

Vecka, neka su, samo da izgurate sto duze! molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Lenjivice, bravo za jos jednog drugara, definitivno momci vode ovde! bebe bebe bebe bebe bebe bebe

Meni Ganedina pustila sms, bila kod Mikovica, i ona ceka decaka! bebe Grlic joj je dobar, ali nosi bebu nisko. Ostaje u BG danas, pa ce se javiti sutra, jedva cekam da cujem sta joj je rekao Mikovic.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu