KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 14 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 21/3/2015, 16:13

AriesGirl, dobro nam došla na jutra :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 21/3/2015, 17:49

Nikad jutra nisu tako gorela od kad sam ja na forumu...Skupile se stare kutakinje i odmah navalila neka velika energija...pozitivna,naravno..
Maji ce verujem biti sve bolje...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od AriesGirl 21/3/2015, 18:23

HappyGirl ::AriesGirl, dobro nam došla na jutra :)

Hvala puno, Happy cmoka
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od djole42 21/3/2015, 19:44

O koliko starih koka na okupu.Nema nas ,nema al i u dobru i u zlu sve smo tu!Obozavam Kutak!
Majce drzi se!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od saska1 21/3/2015, 20:28

Majo nedaj se ,da ubrzo budeš bolje i svakim danom sve bolje i bolje wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 21/3/2015, 21:19

Pozdrav za veteranke :) Sa Majom sam dan pre operacije pričala o tome kako ćemo proslaviti 10 godina Kutka :) Au, ima da bude haos osmeh srce

Eto cure i Jeca i Nole su u finalu IW :) Povremeno sam bacila pogled dok je Nole igrao jer radim nešto na kompu ali imam slušalice na ušima pa slušam komentator. I pripiškilo mi se i kao ajde do toaleta kad nekako mi se umrsila kosa u slušalice. Ljudi moji, nikako da odmrsim, na kraju kada sam videla da ću se upiškiti a stiskam se već mi suze krenule na oči umesto da samo izvučem slušalice iz laptopa ja sam kosu tako čupala da sam sve zvezde videla :) ali sam uspela da stignem do šolje lol! Razmišljam se posle zar je moguće da sam toliko glupa i da pola sata raspetljavam kosu i na kraju čupam umesto da izvadim sluške i sa njima odem do wc-a a posle da se otpetljavala. Nemam reči, iznenađujem same sebe svojom glupošću v Ali taj osećaj sreće kad sam se dočepala šolje  b f

Lepo lalajte Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sofija Veks 22/3/2015, 03:39

Happy dupla kraljice queen queen lol! lol! lol!

Hehe i danas me slatko nasmeja!

Majce, navijamo iz sveg srca!!

Ema, nadam se da je Petru bolje!

E, a kada ce proslava 10 god Kutka?

Kolektivni grl&ljub, devojke!! d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 22/3/2015, 07:49

Jutro :)
Petre, nadamo se da si danas još bolje ff
Sofija, počeli smo zvanično sa radom 1.1.2008. tako da ima još do deset godina lol! ali tada ćemo napraviti haos lol! mnogo veći nego što smo za pet godinica lol!
U svakom slučaju sigurno ćemo do desetogodišnjice imati još neko viđanje :)
Želim vam superiška dan f
Majaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 22/3/2015, 08:39

Dobar jutar  Very Happy
Majo i danas dijelimo pozitivne misli sa tobom  ljubav
Happy je li se Maja javljala?

Petre slatkisu kako si danas?  osmeh srce

Happy  queen zbunjaza sistema  Razz
A za 25godinica ima sa unucI da dolazimo  Very Happy

Ovdje oblak pritisnuo  c nije skapirao da je proljece

d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 22/3/2015, 10:12

Majo vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Ovoga ste zaboravile, a Laughing

Danasnji dan upisati u anale. SAMA sam se probudila, bez sata, u 9:15. Mislim da mi se to godinama nije dogodilo. I nisam mogla da nastavim Shocked
Mozda starim?

Odoh osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od dr mali pariz 22/3/2015, 11:34

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Majooo!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 22/3/2015, 12:23

E ekipa stara, ludo otkacena, prsti pozitiva, to volim da vidim! Nadam se da nam je Maja vec bolje. Iscrpljen organizam,kako i ne posle tako zahtevne operacije. Hepi, ako budes isla do nje, pozdravi je puno. Silno navijam za sto laksi oporavak. srca srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

JocY, mislim da je ovo najsasaviji avatar koji sam do sada videla, f e n o m e n a l a n! Bob Zivkovic, sjajan kao i uvek!

Bakonja, a ne, ne, ne staris, nego se spremas polako, za ustajanje rano, i nocno, i svako malo ustajanje! :) Ako, ako, vreme ti je!

Hepi, ajde za poruku Goranu, provala je samo takva, al ovo sa slusalicama je jos zesce! Samo te zamisljam! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Kad pritisne besika, nismo bas svoji, je l da? Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 22/3/2015, 13:24

Nismo Biksi nismo :)
Sutra ću ići do Maje. Današnja situacija je da je gladna, malaksala i psihički bezveze. Ali bice dobro...
Odoh u skitnju, pišemo se kasnije :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od dragana76ns 22/3/2015, 13:42

Ja sam danas saznala kroz sta prolazi Maja....zelim da i ja posaljem svoju pozitivnu energiju i zelje za sto brzi oporavak
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice as as as as as as as as as as as as as as igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Pozdrav za sve
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od mamadabudem 22/3/2015, 18:07

Happy, srećan ti Happy day!!! sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Za ostale ženice, a posebno Maju osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od caci 22/3/2015, 18:52

Dobro vece drage moje ff
Maja , bice i takvih dana gde ces da se osecas jadno ali procice mila moja, samo pomisli na slatkog Lazu i osmeh ce ti na lice. Mantramo i danas za tvoj brz oporavak wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Happy izljubi Majce od nas sutra. i prenesi joj nasu energiju. zagrljaj
Petar verujem da si puno bolje. Ema drzi se draga , znas mi smo kutanke silne zene zagrljaj

Ja umesila krofne , sad cekam da malo narastu pa da ih przim kuvar1
Ajde ko je za ima dovoljno za sve yes yes
Ljubim vas drage moje i jako se radujem sto smo ponovo svi tu jednu za sve , svi za jednu osmeh srce
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 22/3/2015, 21:40

Hepiska, onda sutra da je pozdravis i preneses ovu energiju. Polako, iz dana u dan. Normalno je i da padne sa raspolozenjem. Mantram da joj udahnemo pozitivne misli i dobru energiju. Nadam se i da malaksalost prolazi.

Cure, stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 22/3/2015, 22:47

Dobro vece devojke !
Sutra idemo kuci,mada mislim da bih ja mogla da ostanem malo na intenzivnoj, koji litar infuzije bi mi dobrodosao...a da u svemu losem ima i nesto dobro i sada je slucaj...stekla sam divnu drugaricu!

Sad nas cekaju razna ispitivanja i kontrole, ali u sustini je problem u gornjim disajnim putevima.

Majo, nadam se da ide na bolje ! Ma mora tako...zelim ti da vise nikad ne krocis u bolnicu !
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od kasia 23/3/2015, 00:24

Dobro vece drage moje! Samo svratih da procitam sta ima novo kod Maje i da posaljem malo energije! Mora to biti dobro sigura sam...samo polako dan po dan, korak po korak... dadoh malo i doprinosa akciji, trebace Maji svaki vid podrske sigurno, samo da sve sto bezbolnije prenese! Drzi se Majo wavecrowd !

Ljubim!!!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 23/3/2015, 08:57

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 23/3/2015, 09:30

....slajka,bravo za odabir crtacha,od sad si nam ti urednik dechijeg programa na kutku! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od PalcicaBg 23/3/2015, 12:03

Majo nadamo se da se fino oporavljas i da je svakim danom sve lakse i lakse.
Mah,mah... ljubim vas devojke!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od AriesGirl 23/3/2015, 12:14

Ja svratila da Maji posaljem dobru energiju i pozelim brz oporavak navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

Brz oporavak zelim i malom Petru wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Devojke, d
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zmajuška 23/3/2015, 12:17

Za Maju i Petra ! wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od key 23/3/2015, 14:17

Majce,u mislima sam sa tobom,verujem i molim za tvoj brzi oporavak..
Bak,kad videh onog dasu sto igra crkla sam od smeha..Luda si skroz.
Ema,tek videh da je Petar bolestan.Bas mi je zao.Kad dodjete kuci,sve je lakse.Vidimo se..
Ja se uspavah sinoc citajuci Kutak.Nije mi se to duugo desilo.Uplatila sam danas tek novac.
Veteranke moje,a i ostale ljubi vas Key i ekipa
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 14 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu