KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 13 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od PalcicaBg 20/3/2015, 18:22

Sad sam malo proguglala njegove ilustracije,fenomenalne su lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 18:31

Zvao me Goran lol!
Zamoljen je Kutak da Maju ne zove dok ne skine sondu. Otežano i teško priča i zato molim vas vodite računa o tome. Čim joj skinu sondu vi navalite :) Naravno javićemo vreme vađenja :)
Rekla sam Goranu za našu ideju i sviđa mu se i uzgred je pitao ako on bude čistio jer to znači da može da uzme te pare lol! Car bio, car ostao! :) Uglavnom je rekao sve ono što već znate, čekaju se rezultati... Navijajmo i molimo se i dalje tek sad joj predstoji prava bitka.
I na kraju razgovara, pitah ja Gorana najedvite jade uz stid zemljo otvori se :) Gorane, da li si slučajno dobio poruku koja glasi...? Jesam, reče on. Au žene kakva bruka v Znaš, to je bilo za mišicu, slučajno sam... Ma navikao sam ja, hoće žene meni tako kad me vide i čuju  b  b  b  b On je genijalano blesav pa me odmah spasao daljeg blama :) Kaže, video sam i u fazonu sam bio ok, došao ti momenat, zbog svega :) Tako da sad možete da se smejete koliko hoćete baš me briga Razz Razz
Žene drage, divne ste sve! Divan je ovaj Kutak! Volim njega, volim vas i volim ovu veselu, pune nade atmosferu. Biće sve dobro, biće! molitva molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 18:34

Palčice , jeste to je taj račun u Intesi.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 20/3/2015, 19:15

Ja se jos trazim. Posveticu se tome ovih dana lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 20/3/2015, 19:20

Happy nek si se izvadila lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od dr mali pariz 20/3/2015, 19:26

Evo me,iscitala sta sam propustila...
Majo, audicija za Ausvic... Very Happy , drago mi je da te humor ne napusta. Draga moja, krpimo snage sve, trebace ti. A mi smo tu,vetar u ledja da ti damo!!
Sunce moje milo, zvucis mi ko Miroslav Ilic, ti si me tek slatko nasmejala lol! lol!
Puno pozdrava za sve vas cure, malom Petru drzimo palceve da sto pre izadje sa mamom iz bolnice...
I svima.skupa puno ljubaca od Zvezdanica!
Idemo malo zatalasati,nije tesko wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 20/3/2015, 19:26

Dusa nasa Majce...samo bar te sonde da joj povade i drenove,super sto je ustala...minut-minut....navijam za odlicne rezultate radost
Kometa ja nisam uspela preko e-bankinga,morala sam u posti...trazi mi da registrujem primaoca,adresu...sve...tako da mi to komplikovano bese...cim budem opet pri paricama uplaticu..ne sumnjaj ja da ce se kutak opet pokazati u ovakvim i slicnim situacijama...znam po sebi... yes yes yes osmeh srce
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od luckystar74 20/3/2015, 19:27

Ja Maju nisam poznavala. Zelim joj brz oporavak od srca. Ono sto je mene odusevilo je ovolika forumska solidarnost! Svaka vam čast!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 21/3/2015, 00:16

Mah mah od nas...
poljubac od Petra za teta Maju...

On je sve bolji i bolji,a mene tek sad stize sve. Prosla frka pa sam pocela da vrtim film unazad... jbt sta sam ja pregurala sama..inace ,
prepolovila sam se od stresa, ne treba mi hrono...
Ljubum vas sve,a Maji saljem jedan veliki pozz sa Dedinja !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Shizika 21/3/2015, 01:01

Bash veliki zahvat, Majche nam je zbilja zmajche kad je odmah ustala, pa makar i na minutu. Shaljemo energiju za potpuni oporavak.
srca cvet srca
Happy bravo za odlichnu ideju! g
Ema, ugledaj se na Petra pa da i ti ozdravish.
Svima
ff
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 21/3/2015, 08:57

Jutro cure!
Divan je ovaj prvi dan proleća Very Happy Uživajte u njemu na svaki način.
Ako bude nekih novih informacija u vezi Maje javiću vam.
Petre, dušo mila, samo guraj napred.Ljubim te osmeh srce Ema, držim fige da uskoro budete u svom domu. Pregurala si sve i svašta ali si pregurala, jaka si i hvala Bogu da je tako i da si imala snage za sve to. Čuvaj se i stiskam te. grljenje
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 21/3/2015, 08:58

I da stvarno je prelepo videti ovde na okupu stari i novi sastav Kutanjki osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 21/3/2015, 09:08

HappyGirl ::I da stvarno je prelepo videti ovde na okupu stari i novi sastav Kutanjki osmeh srce
smiledraw

Majo brvo za ustajanje, svakim danom sve lakse dace Bog  srca

Petre, Ema grlimo vas i ljubimo, bilo ne ponavljalo se  osmeh srce

Zenske dobro ste me sinoc nasmijale. I Goran   king

Mnogo mi je drago sto vidim stare drugare na jutrima, puno srce. d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 21/3/2015, 09:42

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Wrkmch

Au! Dugo `VAKE slike nije bilo na Kutku.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 21/3/2015, 09:48

Svima jedan veliki poljubac!
I srecan vam prvi dan proleca.

Milan odveo Anu na plivanje, njegov red. Moj je sutra. Popodne sa Baltom na Drinu.

Petre vidim da ti je mnogo bolje. Ema ne daj se. Ubzo cete oboje kuci i bice mnogo lakse.

Hepi izvuce se ti. Tuc-muc, trep-trep,kasljuc-kasljuc i kao Misica za sve kriva Wink
Ma Goran je legenda! Srce nase milo!
Ja cu tek u utorak uplatiti, NEMEREM pre.

Za nasu Maju osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

I za Emu i Petra osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ma i za sve vas osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vecka 21/3/2015, 09:51

Dobro jutro devojke!
Maji zelim brz oporavak i saljem svu pozitivnu energiju! nDevojke genijalci ste, Happy i Maus, svaka cast! Sigurno cu se pridruziti akciji.

Petre momcino sto pre da budes zdrav i Ema da prebrodis sve to! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 21/3/2015, 09:58

Dobro si stavila kafu Maus da nas razdrmas ovde. usne
Ema bas je bezveze sto kroz sve prolazis sama ali to je realnost danas, da bi se odrzala egzistencija ljudi su prinudjeni da zbog posla postave prioritete drugacije. Nadam se da cete brzo kuci svojoj.
Majce zmajce je na nogama sto mi je jako drago, ja se uvek vodim time sto pre ustanes to bolje. ff

Devojke danas idem kod mojih nisam bila dva meseca i bas sam se uzelela. Ljubim vas i iskoristite dan danas kazu da ce biti lep i suncan, bas mi je falilo prolece sunny sunny sunny sunny sunny sunny
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Orline 21/3/2015, 10:13

Evo i mene na kafu, mišice Very Happy
Majoo, kasnim malo ali ne premnogo...Preskočiću tužne smajliće jer je malo reći kako sam bila zatečna, nego odmah idemo na podršku igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice as as as as as as as as as
Ovoliko pozitivne energije ne može da ne pomogne.
Happy, ideja je kao i uvek, FENOMENALNA!!! Pridružujem se, naravno!

Koliko starih nikova videh!!!!!!!!
Sve mi nešto toplo oko srca
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Orline 21/3/2015, 10:15

[img]Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 2i8x1lg[/img]

Od mene i doručak
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 21/3/2015, 10:25

Jao komplet me ceka, kafa i dorucak! lol! Ja ne moram nista da dodajem lol!

Majo i danas mislim na tebe i samo napred!

Orle, razmisljam o tebi vec par dana intenzivno, da nisi i ti rasirila krila kao Cufta? Mislim sad je cudno ako neko nije.... Rolling Eyes
Elem, divan dan, prljavi prozori ali ih kuliram majstorski. Bas me briga, pracu po kisi lol!

Ema i Petre osmeh srce

osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 21/3/2015, 12:26

Majce zmajce, cekam vesti kako si danas. I ljubim jaaako i ne prestajem da mislim na tebe! Znam da ces se izboriti sa ovim, jer ti si jaka, ti si moj ovnic, nismo mi rodjene istog dana bez razloga, borci smo i tako treba i da ostane!!! osmeh srce love

Lilya, znam ja kako da nas kaznis! Wink lol!

Jocy, avatar ti je lud 100%, neka ti donese srecu u aprilu! Very Happy

Caci, cestitke za seku, neka te povuce za nos jaaako, da nam se pohvalis i ti uskoro da si trudna! osmeh srce

Happy, sreca te je goran dobar covek i razuman, bleskast, pa te razumeo! Wink lol!

Ema, dobro je da je Petar sve bolje, valjda cete u ponedeljak kuci. Drzim fige!

Srecan vam prvi dan proleca, kod nas je vec pocelo, ja juce menjala garderobu u ormaru! Very Happy

Misu, hvala za kaficu, falila je neopisivo, samo da znas!

Orlicu, hvala za dorucak, takav mi treba, niskokalorican, a pun vitamina! Drago mi je da te vidim!

Ljubim vas drage moje i drago mi je da vidim staro drustvo na okupu! love ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od AriesGirl 21/3/2015, 13:36

Ja na Jutrima nikada do sada nisam pisala i Maju ne poznajem, ali joj zelim da sve ovo prebrodi i saljem joj mnogo dobre energije wavecrowd wavecrowd wavecrowd Naravno, prikljucicu se vasoj akciji. Odusevljava me vase zajednistvo i kolicina pozitivne energije.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od medolino 21/3/2015, 14:10

Pozdravcic jutrima i nasem divnom kutku osmeh srce

Prvo,Majo, mislim na tebe i verujem da je bolje nego juce i da ce svakog dana biti bolje nego prethodnog dana! Puno te ljubim i saljem svu svoju pozitivnu energiju! usne usne usne

Nasoj Hepi i Misici da se zahvalimo sto nas informisu o Maji  ljubav  love

Ema,nisam bas u toku ali koliko sam shvatila Petar je u bolnici...cuvajte se i zelim da sto pre ozdravi i da dodjete svojoj kucici!  ljubav  ljubav  ljubav

Poseban poljubac mojoj Kometici i njenoj bebici  love  ljubav  love Samo da znas, ma mnogo vas volimo moja druzina i ja  ljubav  ljubav

Ljubimo vas sve i znajte da iako nisam cesto na forumu, mislim na sve vas!  d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 21/3/2015, 14:31

Drage moje,
Maja je sinoć kolabirala i završila u šok sobi. Jedno vreme se ničeg nije sećala. Sada je opet na odeljenju. Ništa joj nije potrebno.Rekla mi je da ako želim dođem do nje ali sam je ja rekla da hoću samo ukoliko ima snage i baš to želi. Možda je to rekla iz kurtoazije a ja ne želim da joj oduzimam snagu za oporavak, ionako ne može da priča zbog sonde.Čekam da mi odgovori da li ipak da idem.
Majčeeeeeeee bori se.Idemoooooooo  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd  wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 21/3/2015, 15:26

Majce drzi se! Sve je to normalno, obimna operacija, cim su je vratili na odeljenje znaci da je dobro yes Ipak je proslo samo 48 sati yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 13 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 19 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu