KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 15 od 19 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vecka 23/3/2015, 15:07

Mahmah devojke!
Petre nadam se da si kod kuce! :*
Majo saljem pozitivnu energiju! :)
Hepi lepo sam se nasmejala! :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 23/3/2015, 16:53

Ja cu tek moci uplatiti posto mi legne bolovanje, nadam se krajem ove nedelje.

Majo, nadam se da te Hepi ozarila danas, ako ti je bila uposeti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 23/3/2015, 16:55

Inace, vest dana, stigao nam mali Vucko danas, Vucica je postala maaamaaaaa! Decko jeste pozurio, al ima 2350 g i 47 cm duzinu, i brzo ce on da poraste! Kao i Arsa i Konstantin sto su!

VUcice, srecno i ovde, da uzivate, uzivate i uzivate, mazite se, volite i opet uzivateeee!
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vecka 23/3/2015, 17:46

Mali Vucko hrabrisa cestitam!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 23/3/2015, 17:56

Dobro dosao mali Vucko!!!!! Bravo za mamu Vucicu i ljubimo je punooooooo as as as beba vv bb bb bb bb bb bb bb bb bb d d d d d d d d x x x x x x x v v v v v v v
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 23/3/2015, 18:27

Vučko dobro nam došao dragi dečače smajli angel Čestitamo mami i tati :)
Drage moje, evo izveštaja iz posete našoj Maji :)
Da budem iskrena bila sam u potpunom šoku kada sam je videla. Izgleda odlično :) Ok, jesu joj ruke modre i sva je u cevčicama ali sija mi Maja nekako pored svega. Nabrojala sam vas sve, prenela pozdrave i vašu pozitivnu energiju :) Rekla sam joj i za akciju. Neizmerno je zahvalna, sve vas pozdravlja, ljubi i voli...i srećna je što nas ima. Maja se ne predaje, bori se i izboriće se. Svakakao ima podršku Kutka i uspećemo zajedno osmeh srce
Go Majo, go girl radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca1 srca1 srca1 srca1 as as as as as as as as b b b b b b b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od caci 23/3/2015, 18:36

Nisam ni sumnjala da ce biti lose pored ovolike energije d d
napred nasa draga Majo , dobices ti ovu bitku , ne sumnjam ja u nase kutanke, mi smo uvek pobednice as as as
Evo jos pozitive za jos boljih rezultata navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

srca srca Vucko dobro nam dosao i veliki ponos svojim roditeljima postao srca srca

Petar i Ema , sad kad ste kuci sve ce biti lakse ljubav ljubav ljubav
Idem sad mog glumca da nosim na probu ff
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 23/3/2015, 18:41

Zaboravila sam da kažem i da u bolniciima net.Tako da ako budu dobri i daju joj pasvord moći će i da nas čita a i piše :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od dr mali pariz 23/3/2015, 18:53

Ah, koliko starih imena sretoh... smajli angel
neka nostalgija me žacnu...
Hepiću, čitam bila si kod Maje, i kažeš da izgleda bolje...koliko mi je samo drago da tako šta pročitam! osmeh srce
Ema, srećan povratak kući. Ljubac za Petra cvet
Vučice...srećno rođenje Vučka! Da je mali Div, živ i zdrav i da brzo napreduje. srce
Ajmo cure, večernji aerobik, skačimo za Maju!!
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b
Majče, da nam što pre ojačaš da bi mogla terapije da guraš!! Ljubim te lagano, da te ne slomim , sada, krhku Wink osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od djole42 23/3/2015, 19:25

Vece ekipo !
Nedostajete....."vidimo" se tu i tamo al nekako je odje najsladje :)
Majo ,drzi se ,oporavi nam se sto pre pa da napravimo zurku kakva se ne pamti !
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 23/3/2015, 19:30

Da, mora da padne jedna žurkica osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SannI-AlL 23/3/2015, 20:31

Vučice čestitam vam rođenje Vučka juniora!!!!Nek' vam je živ  i zdrav i uvek vam radost i sreću doonosio! Baš sam srećna srca srca srca srca srca
konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete
Petre ,hrabrišo naš, ljubac veliki za tebe i tvoju mamu junakinju srcasti poljupci

Majče zmajče ,samo nek ide tako,korak po korak i sve će biti ok,još kad ti daju šifru iiihaaaa ima da živneš Wink .Drž' se i guraj.Energija Kutak-žena-lavica je sa tobom i samo napred.Ljubac dobra dušo ljubav

Kutanjke moje kako je dobro videti vas opet love ..pa i ovako virtuelno.Hranite,bre, žene, hranite i dušu i srce.Ponosna sam na vas.
Kad mi legne i ja ću da prosledim da i Kutku legne  sunny ......neka kinta,a posle može i neko druženje i pićence da legne da nazdravimo za život.

cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 23/3/2015, 20:33

Bravo za Maju, drago mi je da to cujem, samo nek je bolje i bolje i bolje!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sami 23/3/2015, 20:49

Majo, n sumljam da neces pobijediti, polako sigurnim korakom naprijed, drzi se mila, saljem pregrst pozitivne energije da sto prije stanes na svoje noge i ods svome domu cmoka jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 23/3/2015, 21:15

Majce znmajce, nisam ni sumnjala! b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

Pored ovakve podrske, uspeh je neminovan!!!



Vucko, srecan ti dolazak na ovaj svet, da svojim prisustvom ulepsas zivot ljudima oko sebe! d d d d d d d d d d
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 23/3/2015, 21:29

Zdravo da ste sve do jedne!

Prvo vucici da cestitam rodjenje sina i neka je ziv i zdrav jos mnogo godina!

djole42 ::Vece ekipo !
Nedostajete....."vidimo" se tu i tamo al nekako je odje najsladje :)

Vala pravo zboris druze stari!

Petre kako si danas?

Nisam ni sumnjala u nasu Maju. Veliki je to borac. Sve ce biti u redu.
Zato da poskocim i ja wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 23/3/2015, 22:33

Pozz za Maju....
Poljubac za Vucka... dobro dosao nam, dragi decace !!! Da si nam ziv i zdrav i nasmejan...

A mi smo i dalje u bolnici... pred otpust je dobio temperaturu i proliv. Trenutno je na infuziji, pa cemo videti kako ce ici.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zmajuška 23/3/2015, 22:54

Vučice, čestitamo čestitamo Vučko, srećan ti dolazak , da budeš zdrav i prav kao dren! love
Ema , nadam se da će se Petar uskoro oporaviti i pregurati sve što ga muči, a ti se drži, žilava si ti i jaka. cvet
Majo, igracice
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 23/3/2015, 23:00

Majo, mislim na tebe i šaljem još pozitivne energije da preguraš ove teške dane, i šaljem još jači vjetar da otjera one sive oblake, vidim da djeluje :-)

b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b

Ema, nadam se da će taj mali švrća Petar biti bolje. Držim fige, mora da bude tako. Grlim jako zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 24/3/2015, 00:42

Majce, zmajce, navijam da se sto pre i sto lakse oporavis, ti si zena zmaj i ne sumnjam da ce sve ici kako treba. Ljubimo te puno i volimo!!!!

molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje

Ema, navijam da sto pre bude dobro, da dodjete kuci i da zaboravite na ovu epizodu!

tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sofija Veks 24/3/2015, 03:44

Vucice, draga, srecno rodjenje Vucka!!! Ma super je i kilaza i duzina, velik je to decacic! sreca  srca srca srca srca srca

Ema, zagrljaj za Petra da sto pre ozdravi!

Majo, ajmo poskakujemo i navijamo!!

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od mamadabudem 24/3/2015, 08:15

Vučko, da si živ i zdrav sto godina! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce A mama Vuchici čestitaaam! ff ff ff ff ff vv vv vv vv vv igra igra igra
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 24/3/2015, 09:22

Jutro curetci Very Happy
Ovde kod mene malo više duva vetar ali je sunčano  sunny Radim drugu tako da ću uživati na putu do posla u suncu.
Ema, dobro je da ste ostali.Ipak ste u bolnici sigurniji. Držim fige da se uskoro sve stabilizuje. Ljubi mi Petra.
Maji sam rekla da mi javi ako je nešto teba da skoknem do nje pre posla. Svakako sam planirala sutra da je posetim.
Petre, Majo  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijači1  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 24/3/2015, 09:24

Ema, treba li tebi nešto? Evo ti broj mog mobilnog 060 36 37 38 1. Puštaj poruku ako nešto treba i nemoj se ustezati. osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JAmajka 24/3/2015, 09:32

Za Maju b b b b b b b b b                                        Za Petra i Emu:aa75: b b b b b b b b                Za Vučka i srećnu mamu zagrljaj  
Za našu diiiivnu,najdiiiivniju Happy poljubci poljubci poljubci
Ubi me migrena,još od subote uveče No affraid .
Čuvajte se,sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 15 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 19 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu