KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 20 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Erata 10/12/2015, 23:49

Strahota! Dakle nije vazno sto su ljudi doziveli licnu tragediju, a ziveli u nadi i bili srecni sto ce dobiti zdravo i pravo dete, vec je vazno sto nije bio zakazan pregled, eeeeeej zemljo Srbijo, i sto oni imaju najsavremeniju opremu. Pa zar i u ovakvoj tuznoj i pretuznoj situaciji, ne dao Bog nikome, mora da se iskoristi medijski prostor za reklamu. Na zalost, nije ovo usamljena prica...desava se sirom nase pogazene zemlje, u kojoj su pojedini zajahali, pa nemaju milosti ni prema kome.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od annci 11/12/2015, 09:28

No comment
tuga
Postoje price posle kojih jednostavno zanemis...Jadni ljudi, i jadan mali devojcurak....da li su tri sudbine vredne 5x5.000din?!?!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od šefica 11/12/2015, 12:19

Tebi ::Erata potpisujem svaku rec!Naravno kad negde nam uspe uvek je taj doktor najbolji.Ja sam bila u Feroni na histeroskopiji i verujem da vise nikada necu ici tamo!Spetum mi je navodno otklonjen al ipak nije!
Kada sam birala kliniku za VTO jedino mi je bilo bitno da mogu da zamrznem sve embrione.Svaka klinika u Srbiji mi je rekla da o tome odlucuje embriolog.To mi je bilo neprihvatljivo.U Pragu smo dobili 16 embriona,8 su predlozili da se odbace jer nisu pratili razvoj ostalih.Samo sam jedno pitanje postavila embriologu-da imam samo tih 8 ocenjenih kao slabiji da li bi neki vratili,a ostale zamrzli.Odgovor mi je rekao sve,tako da smo mi zamrzli sve nase embrione.Nije nam uspelo sa 5 savrsenih blasti,tako da nista nije garancija za uspeh ili neuspeh.Ja od srca zelim svim zenicama koje su odabrale Feronu da uspeju i verujem da hoce.
Mislim samo da imaju duple arsine prema onima koji tamo rade VTO i onima koji tamo rade neke od dodatnih analiza ili intervencija.

O boze tebi, bas si se sirota napatila. Pa otkud znas da jos uvek imas septum? Mislim, ko ti ga je opet nasao? Hm, bas cudno, ja sam sa profesorkom gledala snimke procedure, sve je vrlo bilo jasno..

šefica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od šefica 11/12/2015, 12:20

Ne znam kakve ovo ima veze sa bolnicom. Jasno je da je propust bio do lekara?

Tebi ::Ferona www.informer.rs/print/38071/vesti/drustvo/38071/OPTUZUJE-GINEKOLOGA-Lekar-nam-uzeo-pare-a-nije-video-da-beba-nema-stopalo

šefica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 11/12/2015, 12:50

Tako je Šefice! Ne može se optužiti kompletna ustanova zbog propusta jednog ljekara. Kod nas je jedan ginekolog suspendovan zbog smrti bebe prije nekih mjesec dana, i kriv je i treba da odgovara, ali ne možemo reći da je kompletna bolnica kriva, u njoj rade dobri ljekari, humanisti, stručnjaci u svojim oblastima. Za greske treba da plate i da odgovaraju svi koji su krivi nijesu bre doktori bogovi. Podrska porodici koju je ovo zadesilo, samo oni znaju kako im je.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od srculence 84 11/12/2015, 13:05

Blankic,sefice ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Tebi 11/12/2015, 16:43

Moj septum su posle histeroskopije u Feroni videla jos tri doktora.Cak sam isla na UZ i van Srbije da proverim jer sam se bojala da nema nekih licnih odnosa doktora u svemu tome.I septum su mi videli i van zemlje.Ja sam posle histeroskopije dobila cd i ispratili su me kuci,niko sa mnom nije pogledao snimak a meni kao neukoj taj cd ne znaci puno.
Link iz novina govori o strucnosti pojedinih doktora koji rade u Feroni,pa ako rade tamo,valjda je logicno da govori i o klinici.
I da me ne shvatite pogresno,ja nisam ljuta ni na koga na toj klinici.Jedno sam vreme bila,ali je proslo.Najveci razlog sto nisam ljuta je taj sto kad udjem ovde vidim da su neke od vas tamo uspele i onda mi bude jako drago i zaboravim svoj osecaj koji sam odatle ponela.
Znam da su neki razocarani i klinikom za koju smo se mi odlucili,ali sve ovde zavisi od uspeha i neuspeha na istoj.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Erata 11/12/2015, 17:19

Tebi, da li si nakon histeroskopije dobila neku terapiju? Ja sam pila cikloproginovu i primolut nor po nekoj semi, mogu ti poslati. Meni se nikada nije vratio septum. A sto se tice linka, dr je zaposlen u klinici, a firma valjda stoji iza svog zaposlenog. On pise izvestaje na memorandumu klinike, a ne na praznom papiru. Ako nema ugovor sa njima, vec samo koristi opremu, onda je to protivzakonito.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od šefica 11/12/2015, 17:56

Nisam sigurna da razumem ovaj deo oko licnih odnosa doktora? Da li ti je septum nasao doktor koji ima razlog da mrzi uspeh Ferone ili neke druge klinike? Cudno mi je iskreno to sve....Zao mi je, jer vidim da si i dalje ljuta zagrljaj
Tebi ::.Cak sam isla na UZ i van Srbije da proverim jer sam se bojala da nema nekih licnih odnosa doktora u svemu tome..


šefica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od srculence 84 11/12/2015, 18:02

Ne znam drage moje sta da vam kazem,evo meni nije uspelo bila je biohemiska al opet razmisljam da odem tamo. Prvo zato sto sve sto sam pitala i sto me zanimalo prof.mi je odgovorila i stvarno mi pase kao dr.ja sam mnogo lose prosla u n.f.sa prvom vto. Svako ima svoje misljenje u vezi ove ili neke druge klinike,nekom odgovara a nekome ne.
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od šefica 11/12/2015, 18:06

Da, ovo je tacno za bilo koju kliniku u svetu.  U Srbiji svaki doktor koji radi u drzavnoj klinici radi za bar 3 ili 4  privatne klinike.  U tom slucaju, klinika ima ugovor o dopunskom radu (znam da je ovaj dr stalni zaposlen Betanije jer sam ga tamo vidjala nekoliko puta) sa svakim honorarcem, tako da u najmanju ruku, klinika daje svoj prostor i aparate na koriscenje. Kao sto je Tebi rekla, uspe gde je sudjeno, ali je cinjenica da ova nova klinika rastura!  Zenice moje, bila sam na kontroli u ponedeljak, i do sada 12 beba bravo  a rade od februara ove godine.  Meni je to super dokaz uspeha i ozbiljnosti.  Elem, jedino sto mi je malo zasmetalo je to sto od 12 ima samo 2 devojcice  h   Salim se malo.  Zelim vam puuuno srece!  Da bude vec jednom!

Erata :: A sto se tice linka, dr je zaposlen u klinici, a firma valjda stoji iza svog zaposlenog. On pise izvestaje na memorandumu klinike, a ne na praznom papiru. Ako nema ugovor sa njima, vec samo koristi opremu, onda je to protivzakonito.

šefica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Tebi 11/12/2015, 20:33

Erata draga hvala ti.Bila sam prosli mesec opet na histeroskopiji i sada cekam na pregled posle intervencije.Odmah su mi dali terapiju,tako da sam ovaj put skroz pokrivena.
Sto se tice komentara za licne odnose doktora,zbog toga sto sam ja tada ubedjenja bila u perfektnost rada jednog od doktora bolnice Ferona,pomislila da joj mozda neko zavidi ali nisam bila upravu.Jednostavno mi nije otklonila septum i kraj.Nema tu puno price.Zaista nisam vise ljuta,mozda tako zvucim jer sam kazu drcna Wink
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od noja 11/12/2015, 21:46

Tebi koliko sam ispratila septum se vraca    , blanka je imala iskustvo sa tim cini mi se vidi sa njom imala je 5 histero o .sad sam videla u potpisu .. ..trebas dobro da ispratis to stanje so god ima mora da se uklanja . Bilo bi dobro odma posle da se uradi vto
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od noja 11/12/2015, 21:54

A za Kopitovicku sve najbolje drzi se ti samo nje nek te ona prati do kraja redovno i isprati sve m. . Vidim da si vise puta bila u pfc
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Tebi 11/12/2015, 22:25

Noja nismo svi isti i nemamo svi iste dijagnoze.Svaka cast profesorki Kopitovic na uspehu,karijerije i svemu sto je ucinila za mnoge zene.Skidam joj kapu.Ali sa mnom je promasila.Prvo je rekla da nemam nista i da je u pitanju dijagnosticka histeroskopija,kada je radila uradila je operativnu,da bi se posle sve DVA meseca taj isti septum opet javio.Sta se tu desilo i zasto,ne znam,
a i necu da ulazim i ispitujem.Vise jednostavno nisam ljuta ni na koga.Bice kako mora biti :)
Mogla bih da krivim i PFC i dr.Sonju sto su mi uvek vracali embrione na 16.dan i nikad nije doslo do implantacije,a nista nisu predlagali kada sam pitala sta da radim,da bi mi ERA test pokazao da mi je vec 14.dan prosla receptivnost endometrijuma.
U ovoj nasoj borbi neko promasi,neko pogodi i jednom svi moramo uspeti samo je vazno biti uporan :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od noja 11/12/2015, 22:42

U pfc jel si isla sa septumom jel te sonja pregledala ... 
Uvek imas one malo teze slucajeve moras biti strpljiva i sto je najvaznije poverenje doktora i koga god izaberes moras sa njim da imas dobru komunikaciju i tak vajb koji se stvara i strpljenje ...vidi malo sa blankom ona je njoj radila 5 histero i vidi rezultat nimalo lak skucaj a jos zena iz Podgorice putovala i boravila u Novom Sadu imala sam priliku da je upoznam predivna Blanka . Popricaj sa njom
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 11/12/2015, 22:59

Predivna Nojice, ljubi te tvoja Blanka i ljubi one andjelčiće kući. love
Tebi,da ne bi zatrpavali ovdje temu , pitaj sve sto te interesuje reci cu ti iz svog iskustva a imam ga što se histeroskopija tiče dovoljno.
Možeš preko pp.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Tebi 11/12/2015, 23:03

Valjda imam prava ovde na temi o klinici Ferona da napisem sta mislim o toj klinici i svoje iskustvo Wink
Ne mora iskustvo da bude pozitivno da bi ga napisali i negativno iskustvo je neko iskustvo :)
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 11/12/2015, 23:17

Tebi mislila sam o temi histeroskopija, ne o Feroni. Imas svoje misljenje i stav, kao i ja. Moje je samo da pomognem ukoliko mogu a tice se histeroskopije. Ali kako god želiš. U svakom slučaju srećno!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od noja 12/12/2015, 07:38

Tebi tebi ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 12/12/2015, 22:11

A ja sam bila na obe klinike,i na tvojoj,tebi i u Feroni i samo ako budem imala neku jaknu celiju,opet cu kod prof. Kopitovic i u Feronu,od nje nema bolje.
A Sonja me,recimo nije ni malo zasenila,za mene su samo servis s vrhunskim uslovima,ništa više od toga.
Ali,ako budem morala opet na donaciju,kod njih cu,mada definitivno nisam oduševljena ni najmanje.Nema udubljivanja,pogotovo kod donacije.
Samo tras embrioni i to je to.Nisam ni ja ljuta,nikad nisam ni bila,ali sam razočarana.
Kopitovicka i dalje jedina ima moje poverenje,Sonja ga neće povratiti nikad,ako idem opet kod nje,to ce biti samo zato što moram,ne zato što im verujem,nego ce biti šta mi Bog da.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od srculence 84 12/12/2015, 22:41

Lela ljubav ja sam zakazala opet kod prof. Kop.pa cemo sada da vidimo sta dalje i kako stvari stoje i da vidimo kada opet startujemo
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Tebi 12/12/2015, 23:22

Lela sve se slazem sa tobom.Nema bolje od Kopitovicke sto se tice takvih slucajeva i skidam kapu,al naravno da niko nije savrsen i zato kazem ni na kog nisam ljuta.Da mi neko kaze da ima slican problem kao ti od srca bih rekla da ide kod prof.Kopitovic iako ja,ali vezano za nesto drugo nemam sjajno iskustvo.Za PFC mnogi tvrde kao ti,a ja sam sa Sonjom stekla jako prisan odnos toliko da smo pricale i o nekim stvarima koje se ne ticu VTO price,mada ne bih o tome ovde jer je vezano za drugu kliniku.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 13/12/2015, 00:46

Ma ne kazem ja da Sonja nema znanja i iskustva,Ali radi na kolicinu,to je problem.
Čist servis,ali ima vrhunske uslove,to stoji.
A Kopitovicka,gde god da radi,uvek ima vrhunske uslove i odlične embriologe,za Srbiju,naravno.A vrlo je posvećena.
I u PFC-u su odlični embriolozi,ali fali preddijagnostika,terapija,taj deo mnogo škripi.
Ali,svakako da nigde nije idealno,moras naći doktora koji ti odgovara,a za mene je to Kopitovicka.I uvek imam poverenja u njen tim,gde god da radi.
Srculence,samo napred,drži se profesorke,navijam za tebe svim srcem!
I za tebe,tebi!
Ja necu skoro,treba mi malo duži time-out.


Poslednji izmenio lela1984 dana 13/12/2015, 00:52, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od sareni leptir 17/12/2015, 10:54

Zdravo cure. Dugo me nije bilo..
Moj Gordan ima 11+meseci,iz treceg pokusaja tj. Dobitni. Genesis. Dok je radila Kopitovic tamo. E sad tamosu mi ostale dve zamrznute blaste, a kopitovicka je sada u Feroni.
Trenutno sam u bolnici, vanmatericna trudnoca. Ishod izvadjen jajnik i jajovod sa leve strane. Ostao je desni jajnik sa priraslicam ainace uvek je na njenu i bio ranije, folikula.
Nudila mi se kopitovic kojoj inace najvise verujem, da radimo neku vto u feroni al blazu, uzklomifen... Neznam tacno. Ja bih se nje drzala.
Zelim vasa misljnja o mojij situaciji, sta biste vi na mon mestu uradile, i koliko vremena nakon ovakve vanmatericne, da se nadam da mogu zapoceti vto?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 20 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu