KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 7 od 35 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od KoMetaK 22/4/2015, 14:31

Palcice, nisam ni ja radila u Feroni, radila sam prosle godine u Genezisu, ali kod profesorke. Nisu mi trazili nista, tj. prihvatili su analize koje sam imala i koje su bile stare par meseci. POred ovoga sto ti je napisala Jelena, trba ti, cini mi se i krvna grupa, ali to sigurno vec imas. Svakako, najbolje da nazoves Feronu i pitas sestre, a one ce ti reci sta mora da imas i koliko staro.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 22/4/2015, 14:38

Kometak napisala je Jelena i krvnu grupu Very Happy
Poslala sam mail da bismo radili histero u maju,pa ce mi prof.verovatno reci sta treba.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od winni 25/4/2015, 10:50

da vas pitam ja za 3-4 dana treba da dobijem pa od 4dc krecem sa klomifenom i estrofenom pa ako bude bilo(daj boze da bude)folikula blaga stimulacija e sad mene zanima pored svih ovih tableta koje pijemo da ih ne nabrajam u koje ste vreme pile klomifen Very Happy
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 29/4/2015, 10:43

Mi smo u procesu VTO u Feroni kod dr. Kopitović i prekjuče sam počela sa terapijom Microgynon-a, a sledeći petak krećem sa bocama. Naime, nismo još ni počeli kako treba, a već smo doživeli neprijatno iskustvo (bar za nas) koje želim da podelim sa vama. Nepažnjom neke sestre ili kako oni kažu sekretarice, ime druge žene koja je već u procesu je završilo na nalazu spermograma mm-a samo zato što ima isto prezime. Shocked Po meni te stvari uopšte nisu za šalu. Sva sreća pa je došlo do zabune prilikom preuzimanja nalaza spermokulture, jer su nam greškom dali njihov primerak nalaza spermograma mm-a koji već imamo, a na kojem je stajalo to ime. Na brojna pitanja kako je uopšte moglo da dođe do toga, mi konkretan odgovor nismo dobili osim toga da je sekretarica pogrešila i da će joj ukazati na grešku. S' obzirom da ja još uvek nemam otvoren predmet kod njih oni nemaju na osnovu čega ni da moje ime stave na njegov nalaz, a ne još tuđe koje su povezali samo na osnovu prezimena. Ime je izbrisano i primerak je vraćen u njihovu fasciklu, ali nije provereno šta je u predmetu te žene (da li je nalaz od mm-a kod nje). Nije mi namera da pljujem po Feroni niti po bilo kome iz te bolnice, jer ću i sama raditi postupak kod njih, ali za mene takve stvari uopšte nisu za igru. Radi se o klinici gde se prave tzv. bebe iz epruveta gde nema mesta greškama. U svakom slučaju u ponedeljak idem kod dr. Kopitović da mi uradi briseve, pa ću porazgovarati sa njom o ovome, jer pretpostavljam da žena nije ni upućena u slučaj. Žena je vrhunski stručnjak i šteta je da takva klinika na čelu sa njom ostavi tako loš utisak zbog tako male, a ipak tako velike greške nepažnjom drugih.


Poslednji izmenio *Titi* dana 29/4/2015, 12:05, izmenjeno ukupno 1 puta
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 29/4/2015, 11:27

Upravu si Titi skroz i ja bih joj rekla ona treba da zna sta se desava na njenoj klinici i kakvi se propusti prave,a moglo je sve i ne opazeno da prodje...Inace za dr. Kopitovic stvarno sve pohvale bila sam kod nje i radicu kod nje sledeci postupak!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od saska1 29/4/2015, 14:18

Titi i treba da kažeš dr Kopitović nisu to male stvari nije to za igranje.
Svaka čast dr Kopitović sve pohvale imam za nju kao što je veliki stručnjak tako je i veliki čovjek.
Ni ja nisam zadovoljna pojedinim sestrama nisu uopšte upućene,za razliku od drugih klinika gdje sestre sve znaju kao i doktori .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od flebodia 29/4/2015, 14:27

I meni se desila "mala" neprijatnost pre neki dan. Naime, 2.3. sam bila na konsultaciji i tad sam preuzela Suprefakt. Sad 8.4. sam uzela Puregon i Menopur da bi mi sestra koja mi izdavala rekla da sam vec podigla lekove 9.3. i to po 5 ampula od svakog a ja tada nisam bila ni blizu Novog Sada. Velika je to greska i propust jer je to dosta para. Za prof.Kopitovic imam i dalje najlepse misljenje jer zena garant i ne zna za te nazovimo ih sitne propuste.

flebodia

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 29/4/2015, 15:25

Prvo ću da porazgovaram sa njom, pa tek onda možemo da radimo briseve. Very Happy Je l' mi verujete da sam i dalje besna, a prošlo je već 5 dana?! Upravu ste, devojke, skroz - ovo nije igra i prosto NE SME DA BUDE GREŠAKA. Dr. Kopitović je stvarno žena zmaj, ali sestre su sasvim druga priča. Jedna je bila toliko neprijatna preko telefona kada sam zvala da vidim da li su gotovi rezultati, a neka druga je bila prijatna, ali nezainteresovana. Ja joj objasnila kakav problem imam i da ne znam šta da radim, kaže ona meni da nazovem za nekih sat vremena da se konsultuje sa koleginicom. Ja je nazovem i kažem da sam zvala u vezi toga i toga i da mi je rekla da ih nazovem, a ona meni mrtva hladna kaže:"Morate me podsetiti o čemu se tačno radi." Naravno, ostavila me je na vezi da čekam kako bi se konsultovala sa nekim. Možda će neko reći da preterujem, ali ja smatram da nije tako. Ne tražim da me maze i paze i da me zovu "cico-maco-kuco", ali posveti mi bar malo pažnje za tu cenu koju plaćam. Dr. Kopitović je bukvalno sedela sa nama sve dok nije bila sigurna u potpunosti da nemamo više nijedno pitanje da joj postavimo. 50x je ponovila šta-kako-kada dok nisam i sama ponovila sve što je rekla da bih je uverila da sam zapamtila. Very Happy U svakom slučaju, javiću vam u ponedeljak šta je rekla.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 29/4/2015, 15:38

Zena je car bas je cool,a mene je isto jedna iznervirala poslednji put kad sam zvala bila je jako neljubazna a moje pitanje bilo bas kratko,a i odgovor
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od noja 29/4/2015, 17:06

Titi gledala sam emisiju na tlc gde su zeni ubacili tudje embrione i ostala trudna posle je dala bebu tom paru ciji su bili embrioni. e a imala je vec svoju decu htela je jos dece ali desila se greska u klinici. To je strasno ...treba paziti
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 29/4/2015, 19:49

Jao devojke pa bas ste me naplasile.
Sestre su nam veza sa doktorkom,preko njih sve ide pa se bas brinem kako ce sve to ici.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 29/4/2015, 21:00

Ne rade tamo sve sestre direktno sa istim doktorima (samo povremeno, kad se zateknu).
Ako imate konkretna pitanja medicinske prirode, na koja treba da vam odgovori prof. Kopitovic, trazite sestru Tanju ili sestru Sandru.


Poslednji izmenio Eho dana 5/6/2015, 15:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od BiKsi :) 1/5/2015, 22:49

Noja, i ja sam gledala tu emisiju. No, nemojmo plasiti devojke! Ja shvatih da je papir pogresno ubacen, a ne bocica sa materijalom? Pazi, to se moze desiti svakoj sestri, na svakoj klinici, da se ne lazemo. Treba im skrenuti paznju svakako! Najbitnije je da ne pomesaju materijal nakon aspiracije za oplodnju. Very Happy Mislim da nema sanse da sestre na ovakvim klinikama budu stalno ljubazne, narocito kako odmice vreme, em veci broj pacijenata, em ustostrucen broj pitanja! Titi, ko zna koliko je tu sestru zena zvalo da pita za svasta nesto, pa ne cudi sto te je pitala da je podsetis. Ja sam isto tako sestre na nasoj klinici podsecala ako prodje sat dva zbog cega sam zvala. Jer kad sedim u cekaonici, dok sam bila u postupku, telefon im non stop zvoni, a pritom tu su i pacijenti koji su za taj dan zakazani, pa ne cudi sto ne mogu u glavi sve drzati, narocito sto se ne javlja svaki put ista sestra na telefon. Naravno, uvek ima ljubaznih i manje ljubaznih, verovatno zavisi i od samog dana kakav im bude na poslu.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od leptirica1977 2/5/2015, 11:05

Jao devojke,i mene ste malo uplašile. Crying or Very sad Ja u maju treba da odradim histeroskopiju,a posle toga pripreme za vto .....
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 2/5/2015, 11:53

Noja, sad' sam se nasmejala od muke. Lepo si nas "utesila". Very Happy Salu na stranu, devojke, upravu je noja da treba paziti, ali nemojte se plasiti. Cinjenica je da samo treba dobro obratiti paznju tj. pratiti svaki njihov korak, jer te stvari nisu za igranje.
BiKsi, ime druge zene koja je u procesu je na nalazu od mog muza, ali ne znamo sta je u njenom predmetu. Povezali su ih samo na osnovu prezimena. Shocked U ponedeljak idem tamo, pa cemo resiti sa doktorkom problem. Svakako cu vam javiti sta je bilo.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 2/5/2015, 14:41

Leptirice i ja u maju radim histero,u junu postupak Very Happy
Cekam da dobijem za par dana,pa se javljam da zakazem histero.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od leptirica1977 2/5/2015, 22:41

Palcicе,ko ce da ti radi histero?
Meni ce dr Kopitovic...i ja cekam majski ciklus,.....i radimo duzu semu....
sretan početak
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 3/5/2015, 08:22

I ja sam kod dr Kopitovic,isto duga sema.Kad ocekujes ciklus?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od leptirica1977 3/5/2015, 10:10

Oko 11 maja,...od petog dana pocinjem da pijem mikroginon....i radim hormone.
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 3/5/2015, 10:25

Ja oko 8og Very Happy Radis hormone pre nego sto pocnes sa mikroginonom?
Meni dr nije nista rekla za hormone,mozda zato sto imam sveze od proslog meseca.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od leptirica1977 3/5/2015, 10:37

Da,hormone 2-5dana ciklusa,i onda mikroginon.
Moje analize su starije od šest  meseci Wink
leptirica1977
leptirica1977

Broj poruka : 85
Godina : 46
Location : Indjija
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 6/5/2015, 09:51

Evo i mog misljenja nakon uradjenog postupka u Feroni, sve je na pocetku bilo fantasticno, svaka konsultacija pregled, maksimalno su flexibilni za nas koji nismo iz NS. Pred samu aspiraciju prof. Kopitovic nam je predlozila da prespavamo kod njih na klinici nakon aspiracije (i suprug i ja), sto smo prihvatili. Na dan aspiracije, sestra koja nas je primila u sobu nije imala pojma da treba da ostanemo kod njih, greska u komunikaciji. Bas bezveze da cuju od nas, ali sta da radimo, nekako su se iskombinovali i sestra produzi smenu i ostane sa nama.
Aspiracija je protekla ok, od 16 dobrih folikula samo 4 jajne celije, 3 zrele. Odgovor dr. "pa desava se..." Sve tri oplodjene, sva tri embriona vracena 3 dan. Prespavali kod njih jos jednom nakon transfera (ovaj put su znali da ostajemo).
12 dan nakon transfera prva beta 26, kazu ponovite za 4 dana i posaljite rezultat. Betu ponavljam, rezultat 1.9, izvestaj iz labaratorije sam im poslala u ponedeljak 04.05. u 11h, do ovog momenta niko se nije javio sa klinike. Nista!
Znam da nemaju nista posebno da kazu, ali ipak, nekako je ljudski za ocekivati da ti se neko javi i kaze "Zao nam je, ovaj put nije uspelo, tu smo da vas primimo na dodatne preglede, da probamo ponovo sa drugom semom, itd..."
Eto, to je nase iskustvo... Da li cemo se vratiti tamo za novi postupak, ne znam. Iskreno jedino sto nas vuce tamo je prof. Kopitovic, ali da li je to dovoljno? Videcemo...
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 6/5/2015, 14:46

Ncoka,mozda nisu primili mail,nazovi ih da im kazes,naj veci problem je sto je doktorka prezauzeta ipak kad radis na vise mesta realno ne mozes da popamtis sve slucajeve i ja cu tamo samo zbog doktorice pa videcemo kako ce proci,pisacu vam ovde
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ljubavsunce 7/5/2015, 11:32

Drage moje dame, pratim vas već neko vreme, ali nikako da napravim nalog. Zaista svakoj od nas znače vaša iskustva, pa zato i svoje želim da podelim sa vama. Ja sam takodje imala priliku da uradim ceo postupak u Feroni. Nemam ni jednu jedinu reč zamerke. Svi su požrtvovani, uvek tu za nas, doktorka , sestre , apsolutno svi. Imajmo obzira da je to novo otvorena bolnica, ne možemo tek tako da se hvatamo za svaku grešku. I meni je beta bila niska, ali su me zvali oba puta. Doktorka je predivna, ali s obzirom da ima puno obaveza, kontak su mi bile sestre koje su me svaki put ispoštovale do zadnjeg. Sve pohvale za ceo tim Ferona, svakao da ću ići ponovo kod njih, to ne dovodim u pitanje.

ljubavsunce

Broj poruka : 1
Datum upisa : 07.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 8/5/2015, 14:07

Devojke, ja nikako da stignem da vam javim šta je bilo u vezi one nesuglasice oko pogrešnog imena na nalazu mm-a. Doktorka je već bila upućena u problem i na kraju je ispalo da smo im mi jedini pacijenti sa tim prezimenom, a oni nisu mogli da se sete kako se ja tačno zovem tj. mislili su da se zovem drugačije, pa su zato napisali drugo ime na spermogramu. Nama sestre nisu tako objasnile, ali dobro. Malo me je iznervirao taj nastup doktorice kada smo to spomenuli tj. njen odbrambeni stav, ali mogu da je razumem - ona brani svoju kliniku, a ja svoj interes. Na kraju nam nisu naplatili pregled i briseve u znak izvinjenja, ali meni je najbitnije da više ne dođe da takvih grešaka.
Ncoka, baš sam verovala u tvoj uspeh. I slažem se sa tobom da su mogli bar nešto da ti odgovore - značilo bi mnogo. Kod takvih stvari treba biti i doktor i psiholog.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 7 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 35 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu