KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 20/2/2015, 14:48

Dmana i Jeco zelim vam velike bete kao kuca!!! radost igracice srca radost igracice srca radost igracice srca
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 20/2/2015, 16:51

Tebi ::Manja od 0,1... Ni ovaj put nista...
Hvalaaaaa vam devojke na podrsci ,dace Bog sledeci put....

sedoh da iscitam propusteno, i imam sta da vidim... Sad
Tebi, zagrljaj , jenom ce useti....sve mi to znamo, inece ne bi bile ovde...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 20/2/2015, 16:54

tatjanica ::....jeckaaaa,stizhu rode!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda

i od meneeee.....JEEECA! JEEECA! JEEECA!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 20/2/2015, 16:57

DMANA ::Cao drage koracaljke  cvet Da se javim i ja sa svojim novostima.Danas mi je uradjen transfer 3 blastociste.Radila sam kod divne Dr Crnogorac.NADAM SE NAJBOLJEM PA VIDECEMO... molitva

bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 20/2/2015, 18:17

Jeco,Annci i Dmana srećnooo!!! sunny sunny sunny I da nas vučete za nosiće!Tebi baš mi je žao,ali nada uvek postoji!!!Srećno svima!!! smajli angel
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 20/2/2015, 21:09

Jelena, Dmana, evo malo rodaaa roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda trudnica trudnica as as
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/2/2015, 11:30

Jelena,Dmana! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/2/2015, 12:09

evo nam jos jedne kutanjske bebe! Cestitam!

medolina ::Zenskeeeeeeeeeeeeeee ja da vam javim ja se PORODILAAAA carskim 16.02 u 16:40 Dobili smo preslatku djevojcicu smajli angel JULIIJU smajli angel i ljubimo vas punooo punoooo nas dvijeee srcasti poljupci srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 21/2/2015, 12:14

Drage zene,mame cekalice ....Ja sam juce imala ET,vracena mi 3 trodnevna embriona i na otpusnoj listi neka konjska terapija koju nikada nisam primala.Uvek sam imala samo utrogestan jer su mi svi nalazi ok.Dobila sam utrogestan.femibion(neki vitamini),fraksiparin inekcije(mada nemam problema sa zgrusavanjem krvi),progesteron na 5 dan i prednizon.Molim za pomoc,sta je taj prednizon,cemu sluzi i kako fraksip.utice na uspeh?Ja sve to od danas primam,mada mi nije jasno za ova dva leka.Jel neko pio mozda aspirin umesto fraksiparina? Ja sam bila u programu za vto za drugo dete preko pokrajine,sve sam radila u Betaniji i sve je ok samo mi ovo na kraju nije bas jasno.
Zelim vam svu srecu,da sto pre postanete mame(drzim posebno fige Jeleni i dmala ),a sebi takodje,da nam sin dobije drustvo. ljubav

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 21/2/2015, 12:23

...nadalice,vuchem te za nosich pa da bude debela beta...za fraxi znam samo da su ga i meni od prvog dana uveli iako nemam problema sa zgrushavanjem krvi,chula sam da vto bolje uspevaju sa njim.....drzhim ti figeeee!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 21/2/2015, 12:38

hvala vam drage moje na ovolikim rodama,ljubim vas puno puno ljubav ljubav ljubav
Dmana u pravu si,sigurna sam da ce mo obe uskoro da proslavimo velike bete a onada i na jesen barem po jednu zdravu pravu bebu Very Happy Very Happy Very Happy
Nadalice dobro dosla i srecno,ne brini nije to uopste puno lekova,znam da deluje puno al veruj mi svi mi pijemo i po tri puta vise Very Happy
Femibion su trudnicki vitamini,fraxsiparin jeste protiv zgrusavanja krvi primarno ali sluzi i za sto bolju prokrvljenost materice,prednizol je kortikosteroid i sluzi za namensko obaranje imuniteta tj sprecava tvoje telo da odbaci embrione,utrogestan je progesteron i cuvar trudnoce a progesteron depo su inekcije koje deponuje progesteron u tvoj oraganizam. Jos jednom srecno.

P,.s

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 21/2/2015, 13:05

Izgubi mi se poruka,a bas se raspisah Mad Hvala vam svima na informacijama,tebi Jeco posebno,ti si kao otvorena knjiga :) Sa prvim detetom mi nista od ovoga nisu davali,a sada vidim skoro svima.Bitno je da uspe,a mi cemo sve izdrzati.

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 21/2/2015, 13:09

Inace ,ovo mi je sesta vto(treca sa stimulacijom) i bio bi red da se krug zatvori yes Jeco secam se tvoje price od prosle god.i strasno mi je zao,ja sam negde posle tebe radila Fet pa sam bila u toku.Ovoga puta mora biti do kraja sve u redu,da postanes mama u pravom smislu te reci,dace Bog molitva

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 21/2/2015, 14:23

Jelena, Dmana, nadalice, evo jos malo rodaaa

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 21/2/2015, 15:01

Evo i ja saljem rode  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 21/2/2015, 17:04

Sporo prolaze dani......4 dpt i nista od simptoma.Rano je valjda.Jelena,nadalice drzimo se zajedno pa ce biti lakse i da slavimo visoke bete radost
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/2/2015, 17:16

Nadalice,i za tebe i od mene! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Medolina,cestitam na bebici! d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d f f f f f f f f f f f

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Milunka 21/2/2015, 17:48

Drage moje Zene,

Citam sve ovo i vec me uhvatila strepnja od iscekivanja iako realno pojma nemam kroz sta sve prolazite....
Elem, cestitam na strpljenju i bodrim do cilja sunny
Nije bas moja tema, procitah razne teme i dnevnike, i nekako ovde najvise desavanja ima...

Moj slucaj- bez partnera, aktivno razmisljam da pokusam sa doniranim materijalom...
Poslala mail PFCu, odgovor da njihov zakon ne odobrava.Mada sam sigurna da se i to moze prevazici ne dobijam odgovor da li se mora dokazati brak i problem kod partnera ( racunam pristao bi neko da to izvedemo)
Ostaje mi Sistina.... ne nadjoh bas neko sveze pisanije o njima...i ovakvom slucaju
Trebalo bi da sam ja zdravstveno u redu, TSH je ok, virusi takodje, gin nalazi i brisevi uredni... jedino hormoncice i hsg nisam radila...
Posto procitah da materijala ima za tri pokusaja mozda bih se prvi put odlucila i za inseminaciju.

Ako se neko skoro bavio ovom temom bilo bi dobro da razmenimo informacije....

Milunka

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/2/2015, 17:59

Mislim da i u Grckoj-EMBRYOLAB mogu single dame,proguglaj malo.Mislim da njihov zakon to dozvoljava.A ovde imas dnevnik ENAP-ceka ET u Sistini,pa pogledaj.Srecno! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Milunka 21/2/2015, 18:06

Hvala .... googlam.... i drzim fige ...

Milunka

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/2/2015, 18:10

Milunka ::Hvala .... googlam.... i drzim fige ...

osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 21/2/2015, 19:26

Nadalice odavno je trebao krug da se zatvori al ja ti od srca zelim da ovo bude poslednji yes

Milunka stvarno ne znam sta da ti kazem nikad se nisam doticala te teme,ali kao sto Lela kaze proguglaj malo,sigurno ces pronaci korisnih informacija.

Ja danas trcim svakih 5 min u toalet i virkam,imam utisak kao da cu svaki minut da dobijem sa sve bolnim grudima i grcevima u stomaku,kako klasican PMS ,ne secam se da li sam prosli put imala ovakve simtome zbunjen zbunjen  

Ljubim vas puno puno ljubav ljubav

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 21/2/2015, 20:11

jelena, DMANA, nadalice, šaljem vam
roda roda roda

medolina, čestitam! ff
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 02:42

Drage devojke, opet sam tragala po netu i naišla na jedan zanimljiv sajt. Cene su prilično visoke i ne vrše dostavu van Amerike, ali ko je voljan da pokuša i ima nekoga ko bi mu mogao tamo nabaviti neka vidi pa nam javi utiske. A možda bi i neko od vaših doktora bio voljan da kaže svoje mišljenje.. zbunjen Eto, možda vama i nije novost, ali meni jeste Wink
Veliki pozdrav za sve i, naravno, svima bb vv bb roda


http://fertilitysupplementstore.com/
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 22/2/2015, 08:28

Hvala devojke na rodama,nadam se da ce pomoci i meni i zenicama koje broje sitno do bete(znamo na koga se misli zagrljaj ) Evo saljem za sve nas roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda poljubci

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu