KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 27/2/2015, 20:28

Bravo Dmana, cestitam od srca osmeh srce
Vuci nas za noooooos. yes yes yes yes igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 27/2/2015, 20:42

E Bogu hvala lepe vesti! Sa srećom DMANA..
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 27/2/2015, 20:52

Vucem vas za nosice sve sve sve osmeh srce
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 28/2/2015, 09:34

Bravo Dmana,pa to nije beta nego beturina,eto nam jos jedne debelice na trudnickim,neka sve prodje skolski..Drugarice drage ostale svima zelim da sto pre dodjete na trudnicke strane,vucem za nos!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 28/2/2015, 09:54

Nije valjda da samo ja čekam betu meni je 6 det, devojke. javljajte se da se druzimo, mene danas samo kičma boli i dr simptome nemam... A sinoć kažem mm pristala bi opet na sve operacije na živo sve mi je bilo lakše nego ova neizvesnost i čekanje.. Malko sam i pustila suze al to su hormoni
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 28/2/2015, 11:06

Enap,jako je tesko cekati betu...ali verujem da ce biti pozitivna.Vucem te najjace za nosic!!!
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 28/2/2015, 11:10

Jelo, duso, sve sam ti vec rekla, samo cu da te zagrlim jako! zagrljaj

Afrodita, strasno je to sto si prosla! Porazmsili da li treba da ih tuizs zbog svoje nestrucnosti ili ce te vremenom popustiti bol, pa ces odustati. SAma znas sa cim i dokle mozes da se nosis i da li bi mogla da podneses stres ili ne.


Dmana, cestitke za odlicnu betu za 10dpt!!! Bice tu i blizanci!!! trudnica beba beba

Enap, uvcem za nos i prasim za valiku betu za koji dan!! vv vv vv vv

KOracaljke, vucem i sve vas za nosice! vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 28/2/2015, 11:53

Dmana , cestitam ti na fantasticnoj beti . Delim misljenje da su sigurno u pitanju blizanci , kao I prosli put.

Enap , jeste tesko cekanje bête . Nadji neku zanimaciju, spavaj koliko god zelis , budi pozitivna . Dan po dan prolazi , a ako bas vise ne budes mogla da izdrzis betu ces moci da radis vec 10 dpt .
Vucem te za nosic I prasim bebi prasinom.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 28/2/2015, 16:31

Drage moje, hvala na podrsci. Pune ste razumevanja!
Da li cu tuziti ne znam jos, jer je ova zemlja korumpirana do bola!! Ovde nista ne funkcionise kako treba. Novac koji bih dala advokatu-pre cu usmeriti na VTO nego na donkihotovsku borbu.
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 28/2/2015, 16:41

Drage moje, sjutra mi je histeroskopija, drzite mi fige da to bude i poslednja u mom zivotu. Odoh da se "sredim dolje" Very Happy
Ljubi vas Blanka i javljam se sjutra
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 28/2/2015, 17:04

Ja sam pre prve vto koja je uspela imsla histero tako da su mi rekli da je veca uspesnost posle nje.MISLIM NA TEBE Blanka. osmeh srce
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 28/2/2015, 17:22

Afrodita, u pravu si da novac ne treba trošiti na njih... Ali možda bi mogla kroz medije da ih provučeš. To bi ih mnogo više bolelo, ali to su i zaslužili. Mad
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 28/2/2015, 17:34

Ja hocu, ali kako se do toga dolazi kad je glavna prica na naslovnim stranama prica o Suzi Mancic...ahahaha. Ko ce mene da slusa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 28/2/2015, 18:07

[quote="Afrodita"]Ja hocu, ali kako se do toga dolazi kad je glavna prica na naslovnim stranama prica o Suzi Mancic...ahahaha. Ko ce mene da slusa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

Hahahhaha..Suzana Mančić orosila vaginu lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Jbg to prodaje novine lol! lol! lol!
Vrlo lako može da se dođe do novinara, zoveš redakciju Blica i Kurira, njima ispričaš, oni to puste u etar i onda te novinari sami cimaju.... :)
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 28/2/2015, 18:22

DMANA ::Ja sam pre prve vto koja je uspela imsla histero tako da su mi rekli da je veca uspesnost posle nje.MISLIM NA TEBE Blanka. osmeh srce

Hvala Dmana! Znam da je veca uspjesnost kad se malo " uzurpira" materica. Dace bog.
Ljubim te i mazi stomacic Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 28/2/2015, 18:46

Dmsna cestitam!

Jelena grlim te :*

Afrodita namucila si sr bas Sad

Devojke vucem vas za nos! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od enap 28/2/2015, 18:54

Blanka bice sve ok ja sam imala histeroskopijui laparaskopiju u novembru brzo sam se oporavila i isla na poso posle 10 dana..drzimo palceve molitva
enap
enap

Broj poruka : 223
Datum upisa : 26.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/3/2015, 10:37

mamadabudem :) ::Afrodita, u pravu si da novac ne treba trošiti na njih... Ali možda bi mogla kroz medije da ih provučeš. To bi ih mnogo više bolelo, ali to su i zaslužili. Mad

Mislim da je dovoljno sto je napisala na ovom forumu...
Kao sto se secate svi doktori ili ko vec citaju jer se to meni desilo da mi je dr lepo rekla čujem da pišete o nama po forumima i blatite kliniku...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 1/3/2015, 11:45

I to što kažeš... yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 1/3/2015, 12:42

Moze mala pomoc....gde se u Novom Sadu radi kariotip o drzavnom trosku i koliko se cekaju rezultati?

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 1/3/2015, 15:19

Drage zenice, ja sam vrlo svesno napisala na ovom forumu sve. Ne mislim ja da pisem nesto sto nije tacno i za sta ne postoji papir. Meni se smuucilo vise da pored zdravstvenog osiguranja koje PLACAMO moramo sve da platimo, pa i brigu lekarsku, a da onaj ko ne plati dozivi ovako nesto kao sto sam ja. Naravno da ne mislim da je neko namerno uradio to sto je uradio ali mislim da bi u drugim zemljama za tako nesto doktori gubili licence a pacijentima bi bila nadoknadjena steta. Ja imam probusenu matericu laserom i moram da cekam minimalno 3 cillusa da se to sredi. Sta da sam ja planirala odmah posle histero da idem na VTO??? Necu ni da pominjem konce i stomak na pola isecen, a o soku kad sam se probudila ne vredi ni raspravljati. Nemocna sam ovako sama, to znate i jasno vam je u kakvoj drzavi zivimo. Da je iko dosao i izvinio se, samo rekao koju rec-ne bih bila ovako ogorcena. Lepa rec, etika, moral, posvecenost pacijentu.....ima li toga igde kod nas????
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 1/3/2015, 17:28

Ako bi ti se neko izvinio znacilo bi da priznaju gresku, a to oni ne zele, mogla bi to da upotrebis na sudu protiv njih. Najbolje da se posvetis oporavku i da promenis bolnicu, a sudjenje bi te kostalo i para i vremena i zivaca, i na kraju bi sve to zastarilo, a dr bi nastavila da radi kao i dosad.
Blanka, srecno na histeroskopiji! zagrljaj
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 1/3/2015, 18:21

Drage moje evo me kuci. Zavrsena i ova cetvrta histeroskopija, nadam se poslednja u mom zivotu.Bilo je 6 polipa, dva velika, i ostalo mali. Trajalo je duze nego prethidne hister. odradila je pored svega i kiretazu da sve fino skine. Moja draga dr Kopitovic mi je rekla da ovo mora biti kraj histeroskopijama. U aprilu idemo u postupak, najvjerovatnije.
Super se osjecam. d

Afrodita, zelim ti brz oporavak, i slazem se sa tobom da pare i zivce cuvas za VTO. Mislim da je dovoljno to sto si ovdje napisala, jer je mnogo ljudi procitalo o cemu se radi i koji dr je u pitanju. Tuziti uvijek mozes, ali to kod nas ide presporo, a o sudstvu ne zelim ni da komentarisem. Drzim fige da se tvoja buduca kucica za bebe sto prije oporavi i spremno doceka jednog guzonju poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 1/3/2015, 18:48

DMALA CESTITAM igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Vuci nas jako za noseve,najjace.Zelim ti laganu i bezbriznu trudnocu.Kod mene jos par dana iscekivanja,pa videcemo,mozda nastavimo slavlje.Enap,ti isto brojis sitno... E pa neka nam se posreci sreca

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 1/3/2015, 18:52

Nadalice,Enap vucem vas za nosice i bice to visoke bete dace Bog .
Blanka nek ovo bude poslednja histero i da na prolece bude lepa beta .vucem za nosic vv
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu