KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 26/2/2015, 19:52

Ganedina, divnooo srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 26/2/2015, 20:08

Ganedina odličan izvještaj ,samo vi rastite Very Happy
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 26/2/2015, 22:16

Ganedina bravo za 73mm likeit

Vule sve su ti to simptomi trudnoce, i ja imala dosta puta. Odmaraj i udovoljavaj sebi. Isto kao Sofija, tek me stislo posle porodjaja ali prodje i to. usne

Vecka neka si pod kontrolom, i bitno je da si smirena. A to cudo sto treskas od njega...stisni zube jer ce i to brzo da prodje, zna da bude bzvz.

Okruglice ljubim vas d



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 27/2/2015, 08:04

Medolina cestitam☺☺

Ganedina, 👍👍, cuvam stvari i za decaka i devojcicu☺☺☺

Mico, meni niko nije rekao nista za dabl kod blizanaca, ne znam zasto bi bio manje pouzdan nego inace
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 27/2/2015, 08:05

Ne znam gde mi se izgubi slika i zasto jos stoji da nam je rodj😄
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 27/2/2015, 10:44

Vecka ljubim te puno i izdrzi bice sve super. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 27/2/2015, 13:21

Samo na brzaka da vam javnem da mi je Dabl savršen i ova dr. sa genetskog savetovališta kaže da mi ne treba ni Tripl ni amniocenteza, samo praćenje na UZ i glikemije . Presrećna sam , plakala sam od sreće sve vreme od BG do posla. Sad odoh kod mog dr. po potvrdu za bolovanje da odnesem u firmu , pa kod druga u selo na slavu . Sve vas ljubim i javljam se večeras sa detaljnijim izvestajem .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 27/2/2015, 14:06

Ganedina divno,baš mi je drago osmeh srce
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 27/2/2015, 14:21

Ganedina

Presrecna sazbog tebe, divno draga!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 27/2/2015, 14:36

Ganedina, divne vesti. Sad kod druga da popijes litar soka i da se napijes od srece! igra
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 27/2/2015, 14:55

Ganedina mnogo mi je drago,mora to danas da se proslavi :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 27/2/2015, 16:15

makac71 ::Ganedina, divne vesti. Sad kod druga da popijes litar soka i da se napijes od srece! igra

lol! lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 27/2/2015, 17:45

Sanjice :***
Genadina super za dabl, bas mi je drago da je dobar! Ja sam nesto bila skontala da neces da ga radis, ali bas mi je drago da sada nema brige i da lepo uzivas u trudnoci! :*

Ja sam jos na infuziji, kontrakcija nema bukvalno me nista vise ne boli po prvi put u ovoj trudnoci. Na uz ona cista sto se videla na srcu kao neka tackica kaze moja dr verovatno i nije, a i ako jeste to je nesto sto nestaje. Dr i sestre su dobro, moja dr dolazi redovno i napokon u ovoj trudnoci, u odnosu ba predhodnu, osecam se kao pacijent neciji. I hrana je super, porcije velike, sve ok... :) samo me ovo lezanje prvo kod kuce a sad ovde psihicki ubija, i sad mi mnogo nedostaje moj momak... Sad i nekako mi je puno jos 3-4 dana da ga ne vidim, jer sam uvek do sad stalno sa njim i ne razdvajamo se. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 27/2/2015, 19:14

Vecka, nemoj da si tužna, malac je na sigurnom, a i ti si! To je najbitnije, a za par dana će i ti da uživaš u svojoj kućici.... sunny sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 27/2/2015, 19:15

Joj Vecka,verujem da je teško i preteško da ne vidiš malca,ali teši se da je tebi sigurno teže,njega će taja i kommpanija da zamajavaju i zabavljaju iz sve snage da mu mama što manje fali!
Bitno da si pod kontrolom,kao i bebac i da ti je ok tu gde  si,da si tako fino pozitivna,lezi i treskaj,samo da sve bude ok!
Ganedina,bravisimoooooooo!!!!!
Stenli,mene zeznuo taj tiker pa vam čestitah rođendan pre jedno mesec-dva lol!
Ljubimo sve trudnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 27/2/2015, 21:21

konacno stigoh mojoj kucici posle 3 dana .

Elem, posto moj dr. u NF koji me prati vec 10 god, moju matericu zna bolje nogo svoj dzep i koji ce me poradjati sve vreme od prvog UZ insistira na AC koju je ne zelim niposto da uradim. Zato me je poslao u genetsko savetovaliste gde su mi u sredu uradili ponovo UZ i ubedili me da moram da uradim Dabl , s tim da njegove vrednosti budu preracunate na godine donatorke , tako da sam ga uradila u sredu . Jutros odem po rezultate s kojima sam opet morala na genetsko , gde je sada druga , 1 starija dr. gledala i rekla dasu savrseni uz komentar da mnogo voli kad vidi ovakve stvari , a ordinacija im je bila prepuna studenata . Rece mi da nema potrebe da radim Tripl , AC i to napisa da odnesem mom dr . Ja je pitam da li ima potrebe da opet dolazim kod njih , kaze ne . Samo da idem na UZ i radim OGTT sa insulinemijama , pazim na ishranu , pa ako tu bude nekih problema da radim valjda dnevni profil glukoze . Ja sam toliko bila van sebe od srece da ne znam tacno ni sta mi je rekla . Posto mi je vec bio istekao parking tih maximalno dozvoljenih 2 sata , otrcala sam do auta u Balkanskoj .
Moj dr. u mom gradu mi je rekao da Dabl nije dobar, jer je nemoguce da ja u 50g imam takve rezultate sa toliko malom verovatnocom za genetske promene . Kad sam mu rekla da je to preracunato na njenih 25 god, smiriro se i rekao da je onda super .
Tako da sam ja drage moje od ponedeljka i zvanicno na trudnickom bolovanju .

Vecka, znam da ti je tesko sto si odvojena od tvog vragolana , ali sada ti je prioritet ova tvoja bubica koja tek treba da se rodi i koja treba da izgura jos 5 meseci pre nego sto ugleda svetlost dana . Nemoj da se sekiras i da si tuzna , bitno je da sve bude OK i da cete uskoro opet biti svi skupa .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 28/2/2015, 00:59

Ganedina, diiiiiivno! Sad potpuna opustencija i uzivancija! srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 28/2/2015, 07:44

Vecka zelim ti da sto pre dodjes svojoj kucici i da se stanje stabilizuje.Nemoj biti tuzna,sincic je na sigurnom,ima ko da se brine o njemu.To je samo par dana.Grlim te!

Ganedina stavi tiker Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 28/2/2015, 09:25

Vecka draga,izdrzi,znam da je tesko,ja kuci lezim stalno pa mi dosadilo,mogu misliti kako je tebi...Ljubim te i izdrzi....
Ganedina bravo za dabl,uzivajte...
Mi smo juce imali kontrolu videli nasu bebu,ima noge i ruke i izgleda bas nekako smesno,dr je zadovoljan kako se stvari odvijaju,i ovaj privatno i ovaj u DZ,hematoma vise nema ali mi je dijagnoza i dalje preteci spontani... I dalje da lezim i tako,sad mi nekako kad sam videla kako lepo raste i nije tako strasno da stalno lezim kad znam da imam zbog koga.Nego,zakljucili su mi bolovanje i sad treba na komisiju,u Novi Sad su mi rekli da moram prvi put,zna li neka kako to ide,da li se zakazuje? Kako sta?Pozdravcic svima!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/2/2015, 11:18

Ganedina, bravo za odlican dabl! osmeh srce osmeh srce Sad na bolovanje i ostatak trudnoce opustencija maximalna! Sad ce poceti i simptomi polako da jenjavaju pa ce ti biti lakse i moci ces da uzivas! Jesu li ti rekli pol? Very Happy

Vecka, znam da ti je tesko, ali, ako je to najbolje za bebca u stomaku, izdrzi, sta je par dana u odnosu na radost koja te ceka za par meseci! Drzim fige da sto pre budes kako treba i sa svojim malisanom kuci, mirna.


ANcice, odmiruj jos 3-4 nedelje, ako vec postoji preteci spontani, posle ce biti lakse kad udjes u 2. trimestar. Kad odes na dabl ili expertski u 12. nedelji videces kako se bebac skroz formirao za ove 3 nedelje. Ima sve! osmeh srce

Meni serklaz pomerili od cetvrtka za utorak i kako sam ja radoznalica, iscitah svasta po netu i hvata me frka i od njega i od ulaska u kriticni period. Mada, spremna sam da lezim i ne ustajem koliko god bude trebalo samo da dodjemo do manje kriticnih nedelja.

Grlim i ljubim trunice, jako i od srca!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 28/2/2015, 11:46

Kometak , nemam pojma kog je pola moja beba ,niko mi nije rekao, a nisam ni ja pitala, sem da li je s bebom sve ok , jedino mi je to bilo vazno . Sad sam u 13 nedelji , a planiram da u 17. odem na 4 D UZ privatno gde mogu da zakeram I trazim da mikazu pol . A onda u 24. ned .idem na exportski .

Ne znam da li ce biti kasno da u 17 ned. pitam dr. kakav mi je grlic I da li ima indicija za serklaz ? Jedino sto znam da mi je Sonja rekla da imam jaaaako dugacak grlic , ali ne znam da li ima U ili Y izglad .

Ancice , bravo za nestanak hematoma I tvoju hrabru bebicu . Bice to prava junacina na svoje roditelje .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/2/2015, 13:04

Devojke hvala vam divne ste! ♡ Bebica je super, to je bitno, sad ostalo kako bude. Uhvati me bas nesto, nikad nisam bila bez mog decaka i jako mi nedostaje, njegov glasic mi odzvanja u glavi, kad ga cujem dok telefoniram sa mojim a on tamo nesto peica pored, sva zatreperim, o dusa moja, jos dva dana... ali zato sam sa drugom bebanom i ona neka mi lepo raste pa cemo polako. Danas mi skidaju infuziju, pa dobijam drugi lek, znaci ima nade za kuci :)

Ancice, i mi smo jos uvek preteci spobtani, a onda iz toga prelazimo u visokorizicne trudnoce, ali to su samo dijagnoze koje doktorima kazu da se na nas treba vise obratiti paznja, sto moze biti samo dobro, nista lose.

Kometice, molim te ne citaj, ne zaplasuj samu sebe od onog sto vama moze da pomogne, nemoj da nabijas sebi strah. Znas da se na internetu pisu najcesce losa iskustva ogorcenih i mnogo manje onih kojima je mnogo znacilo nesto, tako da tu ne mozes imati predstavu o realnosti istog. Da, moze biti lose, ali mnogo vise moze biti dobro i tako razmisljaj! Polazim od sebe, toliko sam lose prosla na cr da sam to mnogo puta rekla i napisala, ali, za stvari sa kojima nisam imala problema, nisam razmisljala o njima da pisem. Samo osmeh i mazi bebu, veruj da ce to za vas biti dobro.
Moja sestra bliznakinja rece mi da u crevu za infuziju ne sme biti mehuric, ne sme mehuric da udje u venu jer je to kao tromb :O i ja se naplasim... uuuuzas... i ne smem da gledam u infuziju... vidim ja mehuric, hocu da crknem od straha zovem sestru, kad ono infuzija stala od toga, ni ne moze da udje u venu, zakon fizike, pritisak, gravitacija... i nista, izbaci sestra mehuric i ovjasni mi i smiri me.
Tako da ne slusaj svasta, ne veruj u svasta. :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/2/2015, 18:41

Ancice, Vecka, ljubim vas i grlim, vi ste nase hrabrise i sve ce to biti ok.
zagrljaj

Genedina, predivno, sad uzivaj u trudnoci! osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/2/2015, 18:47

Blanka vucem te za nos da ovde pustis korenje :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 28/2/2015, 19:07

Vecka ::Blanka vucem te za nos da ovde pustis korenje :***

Vecka, likeit love usne usne usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu