KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 18/2/2015, 15:08

Ancice, moze anestezija koliko znam, ja cu imati totalnu na serklazu, pa verujem i da za zub moze.

I normalno je da te bolucka stomak i da bude mnooogo veci i naduven uvece. Pisale smo par nas kak ose osecamo uvece a kako ujutru. Meni je ogroman stoma uvece, ne mogu da disem, ujutru ga nema.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/2/2015, 15:10

11 sam nedelja,zvala sam KCS i zakazala kontrolu,tamo su mi radili VTO.Jedino se tesim sto mi ta voda uvek krene isto kad mi iscuri i vaginaleta,pa bude belo pomesano sa vodom (oprostite na izrazu),mozda je neka gljivica ili od vaginalete.Htela je sad da mi da uput za briseve ali rekoh necu jer koliko znam trudnicama bi trebali dr da vade briseve a ne tehnicari.Sve cu to uraditi u Bg.Sad sam zvala apoteku Igor ali ni oni nemaju uloske.Da li neko zna gde mogu da ih nabavim???Hvala svima na pomoci srca1
Ancice,ne brini...siri se materica
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 18/2/2015, 15:23

Al sense se cini mi se vise ne proizvode, vec da se sada zovu vision.
Ancice i ja mislim da je sirenje materice.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/2/2015, 15:36

U pravu si Vecka,sad se zovu Vision.Zvala sam apoteke i u Bg ali niko nema.A citam na netu uputstvo i pise da se moze koristiti posle 36 nedelje trudnoce,nista mi vise nije jasno.Mislila sam da mogu i ranije
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 18/2/2015, 15:47

Hvala devojke.... usne

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 19/2/2015, 20:53

Mico, ne mogu da verujem da ti je dr tako rekla, strasno. Trebala si da odes privatno, pa da ti na uz pogledaju kolicinu plodove vode.  Mislim da ti je to obican sekret, i meni je u trudnoci dosta curkalo, isto tako vodeno. Ali naravno treba proveriti, pa da se onda smiris.

Sto se tice gvozdja, meni je pomagao jedino heferol, pila sam ga 2 puta dnevno. Ostalo nista.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 19/2/2015, 21:18

I ja sam danas bila na UZ . Beba je velika 63 mm I dr. kaze da mu izgleda sve OK , jer imaju neki krs aparat , tako da vise necu ni ici tamo, vec na 4 D , da I ja vidim nesto , a ne da svaki put gledam u plafon . Gledao me vaginalno , tako da me bas bolelo I cini me se da me od tada boli evo jos uvek . Da li vas u 13 nedelji gledaju vaginalno ili preko stomaka, mislim bebu kako tada gledaju ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 19/2/2015, 21:46

Eh,moj bebac je baš toliki bio u 13.nedelji!
UZ je bio preko stomaka,pre toga da se mama ispiški.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 19/2/2015, 22:46

Ja sad redovno imala "mokre gace" posebno posle vag nistatina.
Mico podji kod drugog dr da bi bila mirna, ima svakakvih doktora, cuvaj zivce.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libertte 20/2/2015, 13:41

Mene je doktorka gledala i vaginalno i preko stomaka...kaže da ga "uhvatimo" sa svih strana :) Inače, dodajemo još jednog dečaka timu igracice

Pozdravi i poljupci za sve saputnice srca1
libertte
libertte

Broj poruka : 64
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 20/2/2015, 20:16

Moram ovo sa vama da podelim. Danima mislim da li da vam kazem da nisam zadovoljna doktorkom koja mi kao vodi trudnocu jer je povrsna, uzima veliki mito, otima trudnice od drugih dr i poradja ih 20-tak dana pre vremena... Kad sad procitah vest o porodilji koja je preminula posle 3 meseca na VMA. Ruke mi se tresu od soka i srce mi preskace. Ta moja dr ju je poradjala. Ako ste citale vest onda znate sta joj je uradila.
Izvinjavam se sto sa vama delim ovakve negatine vesti, ali strasno sam se upasila... Kaze mm da ni u ludilu nikada vise ne idem kod nje.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 20/2/2015, 21:05

Makac, dileme nema, odmah menjaj dr. Dobro je da si na vreme saznala...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 21/2/2015, 00:19

Ganedina, bravo za maminu mrvicu :) meni je vec cini mi se u 10-oj nedelji dr gledala bebu preko stomaka. I bas se dobro videlo :)

Makac, menjaj dr obavezno i bice ok.

Jos jedan deckic, bravo Libertte :)

Sladjo, divna ti je princeza, jedva cekam da se na leto upoznamo :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/2/2015, 12:14

evo nam jos jedne kutanjske bebe! Cestitam!

medolina ::Zenskeeeeeeeeeeeeeee ja da vam javim ja se PORODILAAAA  carskim 16.02 u 16:40 Dobili smo preslatku djevojcicu smajli angel          JULIIJU     smajli angel i ljubimo vas punooo punoooo nas dvijeee  srcasti poljupci srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/2/2015, 12:25

....zhivela mala lepotica julija 100 godina! ff
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 21/2/2015, 14:57

Nek je ziva i zdrava julija osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 21/2/2015, 17:20

Vuchica ::evo nam jos jedne kutanjske bebe! Cestitam!

medolina ::Zenskeeeeeeeeeeeeeee ja da vam javim ja se PORODILAAAA  carskim 16.02 u 16:40 Dobili smo preslatku djevojcicu smajli angel          JULIIJU     smajli angel i ljubimo vas punooo punoooo nas dvijeee  srcasti poljupci srcasti poljupci

Bravo za Juliju,cestitam! as as as as as as as as as as as as as as as as as as f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f f d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 21/2/2015, 17:49

srca srca srca Cestitam rodjenje Julije...ziva, zdrava i vesela uvek bila a i vi sa njom srca srca srca
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 21/2/2015, 23:29

Julija dobro nam dosla, mama cestitam čestitamo čestitamo čestitamo

Makac novi dr u koga ces imati povjerenja.

Niny ja nestrpljivo cekam od proslog ljeta da vas upoznam poljubci
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 22/2/2015, 04:50

Medolina cestitam!!! Julija dobrodosla!!! :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/2/2015, 09:14

Medolina cestitam!Neka je Julija ziva i zdrava i uvek srecna bila! d d d
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 22/2/2015, 11:05

i ovde cestitke Medolini... :) Makac obavezno menjaj dr! Mi smo juce prestali da krvarimo Bogu hvala...Nego da li cesti UZ mogu da skode bebi...DR iz doma zdravlja me gleda jednom nedeljno i to vaginalno..poludecu... Ja napravim tiker ali ne znam da ga okacim :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 22/2/2015, 11:17

....tiker copy/paste u potpis :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 22/2/2015, 12:08

Ancice, evo uputstva https://kutak.forumotion.com/t195-kako-postaviti-ticker
super za prestanak krvarenja, odmaraj ti i dalje, i pozeli muzicu srecan rodjos!

Sto se tice ultrazvukova, nisam ti tu bas pametna. Najbolje bi bilo kad bismo tokom trudnoce otisli dva tri puta na virkanje, ali to je ocigledno, neizvodljivo.

Eto, ja da nisam pratila grlic ultrazvucno, ne bih ni znala da je pocelo otvaranje unutrasnjeg matericnog usca
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 22/2/2015, 12:12

Meni je dr.Novakov rekla da je sebi radila u trudnoći svaki dan uz.nekad i dva puta dnevno. Po njoj je uz bezbedan. Ja sam išla svaki mesec ili mesecipo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu