KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/1/2015, 14:06

VUcko i ja sam dva puta pre trudnoce radila i bilo mi super, nikakva nus pojava. Al ne zove se trudnoca dzaba drugo stanje! Tako da, nekoga pod ruku obavezno!
Ne secam se sa koliko gr glukoze sam radila, cini mi se 75.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 12/1/2015, 16:19

Hvala devojke!

Ja ga kupih jer mi bas vitamin D manjka, ali veoma cudno te kapi izlaze..mozda je najbolje da nanesem direktno na jezik...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 12/1/2015, 16:29

Uzasno sporo se kapaju,masne su.Ja ih kapam na kasicicu,ali potraje uvek.Pogotovo kad otvoris novu bocicu,moras dobro da protreses.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 12/1/2015, 17:26

Sofija Veks ::Hvala devojke!

Ja ga kupih jer mi bas vitamin D manjka, ali veoma cudno te kapi izlaze..mozda je najbolje da nanesem direktno na jezik...
Zar ti bebama nedaješ Vigantol?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 12/1/2015, 17:27

Ne, dajem im Baby D3+K1, one su u kapsulama, i lako se sipaju u kasicu...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 12/1/2015, 17:30

Sofija Veks ::Ne, dajem im Baby D3+K1, one su u kapsulama, i lako se sipaju u kasicu...
Super.Moj mali pije Vigantol.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 12/1/2015, 18:15

E sad moj izvestaj! da ga prenesem i ovde lol! lol!

Danas smo najzad imali prvi UZ sa 8+4 (po meni i po apsiraciji), iako dr racuna trudnocu po poslednjem ciklusu, a onda se razlikuje za 2 dana. On racuna da sam 8+2, a beba odgovara 8+3. lol! lol! Imamo jednu bebu, koja skoro pa da ima vec sve formirano, dusa nasa. osmeh srce osmeh srce Nas mali cica Glisa!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 10421262_10153017200008256_7650373694525089104_n

Srculence kuca kako treba, meni se cini cak i brze nego u prethodnoj trudnoci, ali je on pogubitis, kao i ja, niti mi on rece, niti ja pitah koliko je otkucaja u minuti!? lol! lol! lol! "veliki" smo celih 19,1 mm! lol! lol! Covek od 2 cm! osmeh srce osmeh srce Termin je po njemu 22. avgust, po meni 20. avgust!  lol!  lol!  lol! A kako imam i napismeno od Kopitovicke da znam ko dr, znaci upravljamo se po mom datumu!  Wink  lol!  lol!  lol!
Eto, to je to, jedino sto znam. Ostali smo 2h kod dr, kako se znamo od ranije, sat i kusur nam se on zalio na zdravstvo ovde i savetovao nas da serklaz i ostatak trudnoce vodio u Srbiji, eto.. to je ono sto pricam o zdravstvu ovde. Serklaz krajem februara, pocetkom marta u NS-u i verovatno ostajem tamo do daljeg Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 12/1/2015, 18:16

Maksi, drzim fige da sve ipak bude OK!!! molitva molitva molitva molitva

Genedina, kad ti je UZ? Ja verujem da ce se ovoga puta cuti srculence kako treba! molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 12/1/2015, 18:18

Petkana, kako su momci? Kako napreduju? Kad ce kuci? Ljubim vas puno, da brzo rastu i da sto pre dodju kuci! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 12/1/2015, 18:29

Bravo Kometice , izvestaj je kao secer, kao I vas cica Glisa , ljubi ga tetka Ganedina .

Ja bi trebala u cetvrtak na novi UZ, I nadamo se da ce I nama do tada srculence prokucati . Danas smo usli u 7 nedelju , a prosle nedelje smo bili 6,3 beba velika 8 mm .
Danas sam uzela Fraxi, utro na recept, kao I uput za D dimer , koga takodje planiram odraditi u cetvrtak posle UZ kad vec idem u BG .
Danas sam u tom nekom svom haosu otisla u privatni lab I brzinski odradila KSS zbog straha od hronicno smanjenih leukocita i trombocita , kao I INR takodje zbog koriscenja heparina .Javise mi da su mi trombociti valjda oko 190 . a kazu I ostalo je u granicama , cak u mi leukociti prebacili preko 5 necega . Inace, stalno imam temperature oko 37 C i skoro nista ne mogu da jedem , samo nesto na silu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 12/1/2015, 18:30

Kometak bravo za vasu bebicu, divno. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 12/1/2015, 19:04

markosanja.radosavljevic ::Kometak bravo za vasu bebicu, divno. osmeh srce
Potpisujem!!!uzivajte !!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 12/1/2015, 19:06

http://www.bebac.com/vesti/kako-telo-pravi-mesta-za-bebu?tema=trudnoca
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 12/1/2015, 19:19

Bravissimo za nasu hrabru Kometu, njm, i cica Glisu!!! as
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 12/1/2015, 20:00

Kometa bravo b ljubav
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 12/1/2015, 20:05

Kometak bravo za ultrazvuk,mnogo vam je slatko to pasuljce osmeh srce
Neka ti svaki uz bude ovako sjajan i bajan.
Lep datum,lep mesec za termin,volim avgust bas,bas!Ljubim vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 12/1/2015, 20:53

Hvala devojke na cestitkama i na podrsci.Kometo,bravo za srculence!Ne bih da ruzim ove lepe strane.Moja decica svasta prezivljavaju,dve reanimacije,krvarenje na mozgu,dva put drenaza pluca,evo danas i infekcija.Ne znam,kako ovo preziveti?Kako biti jaci od sebe?Al kad oni izdrzavaju ave,moracemo i mi.Sutra ,ako bude mesta,idem u bolnicu da bi im davalu moje mleko koje od stresa nikako da se pokrene,nemam ni apetit,ni voda mi se ne pije a u trudnoci sam smrsala,ne racunajuci njih tj. stomak.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/1/2015, 21:19

Kometice, čista ljubav, devojčica sto posto! Very Happy srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Petkana, to su Divovi, ne zovu se prevremeno rodjena deca dzaba tako, bore se oni, i nas nauče kako se to radi! Veruj u njih, pij tečnosti zbog mleka, i moraš jesti redovno, zbog njih, znam da ti je sad najteže, ali MORAŠ, zbog mleka! Tvoje mlekce će im biti zlata vredno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/1/2015, 21:37

https://kutak.forumotion.com/t2959-podrska-petkaninim-deeacima#516624

Petkana, otvorila sam novu temu, ako je problem i ti to ne želiš, molim te da mi kažeš, da obrišem. Želela sam da ti pružimo dodatnu snagu da sada budeš jaka kao nikad ranije, da se jave mame koje su preživele isto i da te ohrabrimo ako posustaneš.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 12/1/2015, 23:40

Danas ponovila betu i UZ. Beta 14000 i nešto preko a bila 8740. Na UZ se nešto kao mesak jedva vidi a ova nova dr sumnja na vanmatericnu ali na jajniku. E sad, ja sam imala endometriozu na oba jajnika, na tom desnom su je doktori viđali i posle operacije i na tom jajniku mi je i dr Sonja sad videla u Pragu bar je posumnjala na endometriozu ili oziljno tkivo posle operacije. Jajovodi su mi otklonjeni zbog hidrosalpingsa i endometrioze pa ako bude vanmatericna na jajniku ja ću sama sebe da prijavim za Ginisovu knjigu rekorda jer to može samo meni da se desi. Danas sam definitivno poludela, beta raste, nešto se jedva vidi a trebalo bi odavno da se vidi a dr sumnja na vanmatericnu. Mislim da ovakav zaplet niste citale ni u najboljim romanima.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 13/1/2015, 01:47

Meta,ja ne vodjoh lepse celjade sa 8+4  osmeh srce  
Jako sam srecna zbog vas....i radujem se skorasnjem druzenju love
Petkana,bas kako rece Biksi...moras sve zbog njih. Verujem da ce tvoji divovi biti jaki da se izbore sa tim sto im se izdesavalo  i da ce uskoro biti u majcinom zagrljaju u kucnoj atmosferi. Molim se i verujem u vasu snagu...to su velike bebe za nedelju u kojpj su rodjene,mora biti dobro Petkana...
Maksi...ne znam sta da kazem,razumem te jer sam i sama prosla tako...prva vto pocetak sepse nakon aspiracije a druga blizanacka trusnoca jedan plod u materici a jedan u jajovodu...ovaj u materici stao sa razvojem a u jajovodu se  razvijao...pa iz 4-tog eto mi Sofije i Mitra...
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 13/1/2015, 08:13

Kometice, divno draga!!! Zelim ti svu srecu, pa da na leto upoznamo tog srecka!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 13/1/2015, 09:57

Divno, KoMetaK radost radost radost radost radost radost radost radost radost
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 13/1/2015, 10:30

maksi,drzi se draga!da se ta enigma sto pre resi!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 13/1/2015, 11:20

Petkana, draga, pisah ti na temi koju je Bixi otvorila. Drzi se zvog svojih hrabrih decaka. Divovi su oni i borci veliki, videces!


Maksi, ne znam sta da kazem... zaista cudna situacija. Gde zivis? Da probamo bar da ti damo predloge za jos nekog dr koji je dobar dijagnosticar, da moze da ti pomogne i otkrije sta se desava. Drzi se... nisi fenomen... svi smo mi ovde na neki nacin fenomeni, jer toliko toga prodjemo, a opet smo na nogama, borimo se i idmeo dalje, svaka sa svojom mukom. Drzim fige!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu