KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 13/1/2015, 11:21

Kometice, cestitke i ovde za divan izvestaj radost radost radost radost radost radost radost radost

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/1/2015, 11:53

Maksi, nadam se da tvoj dr zna koliko su vanmatericne trudnoce opasne, te da si pod njihovim nadzorom. Neverovatno sta te snaslo. Drzi se draga, uz tebe sam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/1/2015, 11:54

Kometice, hoces stavljati tiker?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 13/1/2015, 12:31

Kometice prelepa ti je beba! Cestitam na divnom izvestaju.
Moja je prosli cetvrtak kada smo bili trudni po dr. 7+5 bila 1,58 cm, ali mi nisu dali sliku, pa kad sam videla tvoju slicicu silno sam se obradovala. Very Happy

Biksi, posto si pomenula stiker, ja sam pre dve nedelje izbrala koji bi stiker ali me strah da nesto ne izbaksuziram. Cekam da stave prvo ove hrabrije, pa cu ja.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 13/1/2015, 12:36

Maksi, pa sta dr kaze, sta dalje? Pazljivo pratim tvoja desavanja i navijam da sve bude sto bezbolnije. Javljaj sta se desava, svi smo uz tebe.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 13/1/2015, 12:38

Makac

Slobodno stavi tiker, da te pratimo, nema sta tu da se izbaksuzira, naprotiv :)

Ja verujem u onu "kakve su ti misli, takav ti je zivot", i sebe sam recimo ubedila od starta trudnoce da ce sve biti u redu, odmah sam stavila tiker...ubedila sam sebe da cu i moje cerkice uvesti u 9-ti mesec, i tako i bese...naravno, ne znaci da je uvek tako, ali afirmativno misljenje svakako pomogne da trudnoca bude opustena i puna uzivanja...mazim ti tibicu, i grlim te :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 13/1/2015, 14:43

Sofija e bas ti hvala. Odmah sam te poslusala, otisla na uputstvo za tikere i vidim da nisam jedina koja se plasila da ga stavi. Sad mi je puno lepsi potpis, bas uzivam da ga gledam, narocito zadnju betu, srce i medu.
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 13/1/2015, 16:23

Makac

Divan ti je tiker! naočare

good job
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/1/2015, 17:22

Makac, divan ti je tiker!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/1/2015, 17:32

...samo da vas pozdravim sve i pozelim svu srecu novim trudnicama! ff .....mi smo juce bili na expertnom ultrazvuku kod prof. novakov....sve je super i svima toplo preporuchujem tu divnu zhenuuu!!!...iako sam vech debela,osecham se mnooogo lakshe posle ultrazvuka! Wink ...odradili smo i dabl test...i to je ok..1:7220 a starost majke 1:231...sad se dvoumim da li da radim nifti test?...hmmm.....sve vas ljubimo ja i jedna slatka devojchica! bebe
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 13/1/2015, 17:49

Bravo Tatjanice za dobre rezultate!bravo za devojcicu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Djurdjevak79 13/1/2015, 17:50

Kometa - cestitam na divnoj uz slicici i vasem dragom cica Glisici! d  srca

Makac - bravo za bebca i super tiker! f x

Ganedina - srecno na UZ-u u cetvrtak! g igra

Petkana - prasim pozitivnom energijom za divne male heroje!!! zagrljaj  zagrljaj

Maksi - drzi se i pokusaj da ne klones duhom draga! srca1 cvet

Tatjanice - cestitam za `vojcicu! radost igra
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 13/1/2015, 17:51

Metak divan izvestaj, i presladak vam je cica Glisa srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 13/1/2015, 18:07

Evo nastavka španske serije. Danas otišla kod trećeg doktora na UZ. I on malo sumnja da je nesto na jajniku ali ipak kaže d je to malo verovatno i da nema takav odjek kao vanmatericna. Video je u materici mesak, kaže da liči i da se pratimo za sedam dana. Kad sam i ja videla mesak, a mislim da jeste i da mi zbog njega raste beta, bilo mi je malo lakše. Kako mi je dr Sonja prilikom transfera odradila kompletan UZ i ona videla to nešto na jajniku što je verovatno endometrioza, koju prilikom operacije nisu sve otklonili pa je sad narasla od terapije,ja sa tom slicicom odem kod one doktorke od juče. Kad je videla sliku, odmah je rekla da se više ne brinem i da to nije vanmatericna. Doktorka se juče baš potresla zajedno sa mnom i videla sam da je danas odahnula, čak je htela da zove drugu doktorku da je pita za moj telefon pa da me zove da pita kako sam. Po njoj, s obzirom da sam skidala miom sa materice, sigurno imam ožiljak od operacije i možda on sprecava da se sve bolje vidi.
Ostaje jedino da se nadam da će naša mrvica da se izbori. Nikad nisam verovala u čuda jer mi se nisu dešavala ali sad moram, mrvica mi se pokazala kad sam već odustala od nje.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/1/2015, 18:55

Uh Maksi kakav zaplet kod tebe!
Ostaje nam da verujemo u cudo i u to da ce se bebac izboriti.
Drzim palceve jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 13/1/2015, 19:12

Maksi ja verujem u cuda,sve nase bebe to jesu.
Mrvice su to al jake. Navijamo iz sve snage zagrljaj
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 13/1/2015, 19:51

Kometice draga kako volim sto citam ovakav izvjestaj, ljubim te u Glisicu osmeh srce

Maksi ovaj nastavak mi se vise svidja, drzimo palceve da sledece nedelje bude jos bolji yes

makac tiker je love

pozdravko za tatjanicu i njenu djevojcicu ljubav




SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makac71 13/1/2015, 21:01

Maksi iskreno se nadam da od tog oziljka ne moze da se vidi. Mora jednom da se desi cudo, pa neka bude sada!

Tatjanice, ljubac za tebe i devojcicu!  usne

PS. hvala na komplimentima za tiker
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/1/2015, 21:11

Maksi, ništa neću reći, povlačim sve moje prethodne postove! Very Happy I verujem u tvoje, vaše čudo! Ajde mrvo, bori se i rasti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 13/1/2015, 22:34

Maksi navijam za najbolji moguci rasplet!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 13/1/2015, 22:54

Maksi,ja verujem u tvoju mrvicu!Izborice se,mora!Ne da se,borac na mamu!Navijam jako,jako da sve bude ok! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Maksi 13/1/2015, 23:05

Hvala vam drage žene na podršci i što navijate za moju mrvicu. Znam da se što se trudnoće tiče ne uklapam po mnogim stvarima, ali i doktor mi je danas rekao, da u medicini nisu uvek dva i dva četiri. Nadam se da će se ovog puta to odnositi na mene.

Maksi

Broj poruka : 50
Datum upisa : 04.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 14/1/2015, 05:44


...hvala vam svima,vi ste od prvog dana moje svetlo u tunelu! sunny ....maksi,drzim fige za tvoje malo cudo!!! b
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 14/1/2015, 08:05

Tatajanice , bravo za malu slatku curicu , obozavam devojcice .

Ja razmisljam ako mi dragi Bog pomogne da do kraja izguram ovu trudnocu I rodim decaka , kad on malo poraste usvojim 1 .

Maksi zaista neverovatna desavanja kod tebe . Ja verujem ipak u najbolji moguci scenario I da se na kraju sve lepo zavrsi. Cuda se desavaju , pa zasto se ne bi to besilo I tebi ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 14/1/2015, 08:33

Maksi ::Hvala vam drage žene na podršci i što navijate za moju mrvicu. Znam da se što se trudnoće tiče ne uklapam po mnogim stvarima, ali i doktor mi je danas rekao, da u medicini nisu uvek dva i dva četiri. Nadam se da će se ovog puta to odnositi na mene.

Maksi, navijam da ti i tvoje malo cudo zeznete i medicinu i matematiku!!! sunny
igracice igracice igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu