KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunčani oktobar

+31
bebironcic78
KoMetaK
Mrvica
nina :)
SladZana
Republica
saska1
Tinche
Niny
MAAKKI
mamadabudem
SoJa
MalaSaJuga
Shizika
jelena*mama2andjela*
Vecka
bak
HappyGirl
missile
medolino
Vuchica
djole42
Star77
Ema78
Ancica 87
Sofija Veks
JocY
BiKsi :)
ganedina
hocukusurnecuzvaku
JAmajka
35 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od MalaSaJuga 16/10/2014, 13:43

Jocy, navijam i ja da sve bude kako treba i da beta bude ogromna igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Mrvica 19/10/2014, 19:45

Vece drage moje.
Suncani dani su vas izvukli napolje, vidim danas nigde nikog.
Vremena jako malo, vikend mi je najdrazi da najvise vremena provedem sa mojim decakom.Odavno nisam ovde pisala, ali Vas nisam zaboravila...
Tako da ne znam odakle bih pocela.
Ljubim vas sve...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od HappyGirl 19/10/2014, 23:39

Samo da vas pozdravim i poželim dobru i uspešnu sedmicu. Posebno čekalicama Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od KoMetaK 21/10/2014, 16:39

Evo i mene da se upisem u oktobru, najzad! lol!

Bice ovo plodan oktobar, posto nam je i februar bio plodan i visokobetni! Jedva cekam da cujem da ste postale mame i da su vas druge forumasice zamenile na trudnickim stranama!!! osmeh srce osmeh srce

Mrvice, tebe ne vidjam, doduse, nema ni mene, ali moram da ljubnem VUleta medenjak jednom jaaako!

Jocy, navijam draga za ogromnu betu i da se radujemo sa tobom a Vucica da ti deli saveta kao sveza trudnica! roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice

Eh, olenjile ste se i vi, kao i ja, pa samo 6 strana na jutrima, umesto 66 koliko smo umele! lol! lol!

Ja sam malo skitala pocetkom meseca, ucila, skitala, stekla svoj mir, pa ga ne dam ni za sta na svetu vise! Very Happy Nista novo, sve kao i do sada! Very Happy Zatisje pred buru! Wink

Nema nam Cufte odavno? Gde si Cuftolina?! Nema ni Misice, Miss, Bak, Bixi, Nine puno....
Grlim vas jaaako i ljubim i mislim na vas iako me nema puno ovde! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubav ljubav ljubav ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od nina :) 21/10/2014, 22:14

kometa ako mislis na mene tu sam cesto ali slabo se bise sto mi je jako zao
sa decom se po ceo dan borim kuca,skola,zabaviste kuca ,skola zabaviste i posle ucenje domaceg da ni sama neznam kad mi pre dan prodje,malo virnem na nas kutak da vidim sta ima novo i nekad napisem po koju rec
drago mi je sto si nasla svoj mir i videces posle kako kazes zatislje pred buru da ce biti lepih vesti.izgleda da m ije promaklo zasto sad ucis mislila sam da je konacno gotovo u budimpesti i da si se vratila kuci kod tvog dragog
pozdrav svim dragim forumasicama
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od nina :) 21/10/2014, 22:55

sad cete mi se smekati i reci da sam luda sta sam uradila zadnjih 15 min.nesto mi doslo da procitam moj vto dnevnik iz 2008 g i verujte m ida m ije tesko i sad pisati o tomo a imam neki osecaj da su me jako zeznuli od samog starta i da sam paqr sitnica znala sto sad znam nebi pristala odma da radimo vto nego posle silnih nalaza sto se ostale radile u zadnje vreme
a tek koliko forumasica danas nema vise ovde znam da pola cu preskociti sto smo zajenedo prosle u tom periodu nemogu verovati,gala,jul,megi pegi,rsrce ,sneza...ma nemogu se setiti sad u momentu svih koje nisu vise sa nama.a dosta njih je posle tog posltalo mame i nema ih vise ovde da pisu a dosta ima forumasica koje i dalje su veteranke ko i ja i pisu i postale su mame divnih decaka i devojcica a naravno ima i koje jos nisu dosle do svog cilja i postanu mame ali se nadam da ce uskoro i one postati.a ko zna mozda se desi i neko cudo pa i ja postanem bioloska mama jer se jos ne predajem lako sto bi deca najvise volela da dobiju seku i batu kao da nzaju da je moja zelja blizanci
a sta me je vuklo mom dnevniku neznam ni sama i to sam u momentu trazila vto dnevnik i odma otisla na zadnju stranu jer znam da sam bila medju pocetnicama i veterankama koje smo od samog pocetka naseg dragog kutka i gde smo jedna od druge ucile i prikupljale informacije.i koje sad mozemo knjige da napisemo o vto koliko znamo a tad smo bile obicne pocetnice
izvinite sto vas udavi ali nesto mi doslo dali zbog silnih pms hormona ili neceg drugog nemam pojma jer ocekujem vesticu svaki dan mislim prekosutra mi je 28 dan
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Ema78 22/10/2014, 07:47

Dobro jutro i od mene !!!
I ja se poekad setim nekih devojaka sa kojima sam se dopisivala, a koje su nestale, ne znam zasto... A sada vidim da nema ni Cufte, sto mi se cinilo kao nemoguce ! Nema ni Leptirka...

Kod mene svasta i nista...da ne davim, malo sam potonula zbog IUI... planirali smo to u novembru, al, mm putuje...Mada, mozda to i nije tako lose, da mi se malo hormoni smire, jer verujem da je prekid laktacije poremetio sve, pa da ne srljamo...

Ono sto me raduje je sto Petar sve vise pocinje da razume, ponekad me bas iznenadi stepenom zrelosti, tako da  sve manje i manje brinem.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od jelena*mama2andjela* 22/10/2014, 08:11

Evo i mene posle duzeg vremena....
Vidim da nas fali dosta,kao sto su devojke vec konstatovale,nadam se da se maze sa svojim bebam ili da ne mogu da pisu od velikih stomaka Very Happy Very Happy
Ja sam pocela proslog meseca da radim sve moguce analize,na svoju ruku,copy paste iz "dodatnih analiza" pa trk u lab.
Manje vise sve su u redu,dosta ima jos da odradim al ono sto mi je upravo stiglo jesu ove nasledne trombofilije,
FV LEIDEN mi je normalan, isto i FII G20210A,
MTHFR pise alel 1 normalan,alel 2 izmenjen, genotip heterozigot
PAI pise alel 1 5G,alel 2 4G, genotip heterozigot.
Jel zna neko nesto o ovom? Pre svega preporuku za dobrog lekara,NS, BG svejedno?

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od djole42 22/10/2014, 10:08

Jutro cure

Jelena ,na ovoj temi smo pisale dosta i o trombofilijama i o lekarima ,najcesce pominjani su dr.Miljic i dr.Elezovic.Prelistaj ovde https://kutak.forumotion.com/t2613-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br2.
Ono sto ces sigurno dobiti je fraksiparin u sledecem postupku .
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od SladZana 23/10/2014, 12:52

Drugari ff

Jeco draga koliko mi se cini da si heterozigot za PAI i MTHFR. Sto Djole rece ceka te fraxi i folna u sledecem postupku. cvet

Ema ljubi mi Petra ozbiljnog momka usne

Kometice nema nam drugarica starih, nedostaju mi, nadam se da nemaju vremena od decurlije i stomaka ili mozda negdje skitaju osmeh srce

Volim.

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od bak 23/10/2014, 14:24

Dan zene!

Opustela nam kafana Rolling Eyes sad ce ova kise da nas potera u zatvoren prostor Wink

Ljubim sve znane i neznane osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od bebironcic78 23/10/2014, 19:23

Vece,zene!Joj,ne znam na koju temu da pisem,ali strasno imam jedan problem-toliko me steze u grudima kao da mi je neko stavio ciglu!Merila pritisak-sasvim normalan....bas,bas sam se uplasila Sad Hoce li to od uzbudjenja?! Crying or Very sad
bebironcic78
bebironcic78

Broj poruka : 152
Godina : 46
Datum upisa : 03.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Ema78 23/10/2014, 20:39

Bebironcicu, hoce to od mnogo cega... ako si se bas uplasila, sto ne odes do hitne, makar da te lepo provere... mada verujem da je u pitanju nesto banalno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od bebironcic78 23/10/2014, 20:46

Joj,Ema...na samu pomisao hitne mi se jos vise slosi.....mislim da me malo sustiglo sve,umor,malo promaja,malo uzbudjenje....a,mislim da je uzbudjenje najvise-postacemo mama i tata!!!!!!!!  igracice  igracice  igracice Mislila sam da je neko od vas imao taj problem sa stezanjem u grudima pa cisto neki savet kako da ga se resim....valjda je sve ok,nego me nervira,smeta mi.....
bebironcic78
bebironcic78

Broj poruka : 152
Godina : 46
Datum upisa : 03.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od KoMetaK 23/10/2014, 22:00

Jelena, kao sto rece Sladza, imas MTHFR i PAI mutaciju, fraxiparin obavezan u sledecoj trudnoci. Grlim te jako!

Bebironcicu, cestitam i ovde na sinu!!! Mislim da ti je to uzbudjenje pomesano sa strahom! Samo se opusti, sigurna sam da cete biti odlicni roditelji!

Ema, bravo za Petra! Nije ni decembar daleko, samo da ti se muz malo skrasi kuci.

Ljubim zemske!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od KoMetaK 23/10/2014, 22:02

KoMetaK ::Jelena, kao sto rece Sladza, imas MTHFR i PAI mutaciju, fraxiparin obavezan u sledecoj trudnoci. Grlim te jako!

Bebironcicu, cestitam i ovde na sinu!!! Mislim da ti je to uzbudjenje pomesano sa strahom! Samo se opusti, sigurna sam da cete biti odlicni roditelji!

Ema, bravo za Petra! Nije ni decembar daleko, samo da ti se muz malo skrasi kuci.

Nina, uzivaj sa svojom decicom! Kako Mikiju ide skola? Very Happy

Ljubim zemske!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od SladZana 24/10/2014, 10:22

Dobro jutro drugari sunny

Bebironcicu kako si jutros? Cestitam lijepe vijesti Very Happy

JocY kad je beta, kako si? roda roda roda roda roda

Soja kako prodje histero, javi nam se cvet

Kod nas svanulo sunce danas f dane provodimo Flok i ja, poneko nam dodje, mm nam se pridruzi kkasnije i tako. Ja sam troma, sve me boli i cekam da me dr primi u bolnicu za nekih 10tak dana a onda nas ceka upoznavanje d

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od JocY 24/10/2014, 10:44

Dobro jutro svima :)

Betu radim u ponedeljak tako mi rekli u Pragu pa ću da ih slušam. Znam da bi se videlo i danas i to ohahaj ali sam rešila da čekam ponedeljak i Svetu Petku, eto ona mi je nada ovaj put jer baš nikakvih simptoma nemam...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od bak 24/10/2014, 10:55

Dan zene!

Petak! Mada od kada mi muz nije tu petak nema takvu draz. Jedino sto cu se naspavati za vikend Wink

Jocy, navijam iz sve snage, generacijo moja, da ovaj put bude to-to! Jedva cekam ponedeljak radost radost radost radost radost radost radost

Stize mi muz sledeci petak, pa sam bas srecna d

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od SoJa 24/10/2014, 11:03

Dančić cure sunny

Mada kod nas i nema sunny

SladZana, još malo, draga x x x x  Kao da je juče bilo kad ste počele da nižete pozitivne bete (pa ja prekinuh lanac, baksuz jedan), a već nam stižu maleni drugari  d
Ja završih histero, ali čekam 27. da vidim Kopitovićku i saznam šta je rađeno. Bila dijagnostička, a ja krvarih 7-8 dana. Dobiću šemu za novembarski ciklus, ubedačila sam se skroz od straha i treme, stalno mi se mulja po stomaku... Doduše, na.ebah i od Doksiciklina, dok sam ga pila, posle intervencije, imala mučnine, a sad me boli želudac, svakog me jutra probude bolovi negde oko 7h  Crying or Very sad

JocY, mila, navijam najjače da nas oboriš s nogu ogromnom betom  igracice  igracice  igracice

Meta,  love

Gde nam je Leptirko, nadam se da će nas i ona iznenaditi uskoro  igracice  igracice  igracice

Djole, kako nam je drugar? A ti? Ljubac za brz oporavak  ljubav

Stisak cure  d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od BiKsi :) 24/10/2014, 12:23

Da vas coknem.
Bebironcicu, sa srecom da bude prosirenje porodice! Proveri stitnu zlezdu, tsh i ft4, hoce i od nje cuka da se poremeti, mada te skolile emocije, pa stislo sa svih strana, razumljivo!

JocY, navijamo, drzimo fige!

Jelena, ja sam isla kod dr Miljica u Jevremovu i bila sam zadovoljna.

Sve vas stiskam, sa novog telefona koji svako malo trokira, ne mogu da se ulogujem na Kutak, a pojma nemam zasto. Ako je neko imao slican problem nek mi javi. Naravno, ako je problem resio. Laughing

Sladzo, prolete mi tvoja trudnoca! Jos malo pa mazuljanje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od twinsi 24/10/2014, 13:11

Dobar dan ženske!

Odvano me nije bilo na ovim stranama yes ali sam taman na vrijeme da navijam za Jocy yes yes yes
Jedva čekam ponedeljak draga!

SoJa nadam se da ćeš se uskoro osjećati bolje zagrljaj  Čekamo detaljniji izvještaj.

Ljubim vas sve do jedne osmeh srce
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Sofija Veks 24/10/2014, 23:59

Pozdrav cure!

Ja se javljam iz bolnice, tj. porodilista, primljena sam jer su krenule kontrakcije..za koji dan upoznavanje sa mojim curicama...! yes yes


Poslednji izmenio Sofija Veks dana 25/10/2014, 12:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od JocY 25/10/2014, 10:56

Sofija drzim fige da sve prodje skolski i lagodno srca srca srca srca srca srca srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od SladZana 25/10/2014, 12:14

Dobro jutro, tj vec dan drugari.

Ovdje kod nas duva nosi sve, mada od sjutra ce biti ljepse.

JocY cekamo ponedeljak za lijepe vijesti, pa jos na Sv.Petku yes usne

Bak ceka muza i skuplja snagu Very Happy

Soja navijamo za novembar. Pitaj dr mozes li sada uzeti sta za zeludac da ti malo olaksa. radost

Bixi ne zna sta moze biti problem sa telefonom Rolling Eyes zaprijeti mu malo. Very Happy a moja trudnoca i meni prolete osim ovaj 9. mjesec. Very Happy

Trudnicice koje cekaju upoznavanje ovih dana ljubim usne

d



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar - Page 4 Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu