KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

4 posters

Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od BiKsi :) 9/10/2020, 00:09

Devojke moje,
Zelim nam puno zdravlja i mnogo osmeha i radosti!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Re: Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od micam 12/10/2020, 13:29

Evo i pravi jesenji oktobarski dan.Danas Miholjdan al nema leta,kisa pada i hladno.Al nema veze mi smo zdrave i nasmejane to je vazno i ovo sumorno vreme ce proci.Drage moje optimizam i verovanje u pobedu je uvek tu,cekamo da dodje nase vreme.Veliki pozdrav iz tople sobe.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Re: Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od Blanka 14/10/2020, 08:48

Zdravo drage moje žene. Lijepo je počeo oktobar, Nina nam je trudnica love
Samo neka se nastave lijepe i radosne vijesti. O koroni nećemo, iš, iš, negativne misli.
Kod nas je vrijeme užasno,kiša, hladno, počeli i da grijemo. Od Miholjskog ljeta ništa, ali bitno je da smo živi i zdravi, šta nam više treba, ništa!

Ljubi vas i grli vaša drugarica zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Re: Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od BiKsi :) 15/10/2020, 17:22

Dan. I ovde ladno. I kiša. Pustili nam grejanje pa je ok.
Ja jos uvek uzivam sa decom, dobila sam produzetak bolovanja na Ruzu do 22.11. Posle malo odmor, malo bolovanje a sebe, sa da premostimo zimu i viruse.

Ljubim vas sve
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Re: Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od sanja 73 21/10/2020, 22:51

Ajde skotrlja se oktobar ček da se javnem i gvirnem malo,kod mene uglavnom sve ok.budite dobre i vesele kao i ja d d
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Re: Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od BiKsi :) 26/10/2020, 14:32

Haj haj! Da mahnem samo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto Empty Re: Oktobar Da nam potraje Miholjsko leto

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu