KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sunčani oktobar

+31
bebironcic78
KoMetaK
Mrvica
nina :)
SladZana
Republica
saska1
Tinche
Niny
MAAKKI
mamadabudem
SoJa
MalaSaJuga
Shizika
jelena*mama2andjela*
Vecka
bak
HappyGirl
missile
medolino
Vuchica
djole42
Star77
Ema78
Ancica 87
Sofija Veks
JocY
BiKsi :)
ganedina
hocukusurnecuzvaku
JAmajka
35 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sunčani oktobar Empty Sunčani oktobar

Počalji od JAmajka 1/10/2014, 10:05

Dobro jutro! sunny sunny sunny
Otvaram oktobarska jutra,sa željom da nam ovaj mesec donese samo lepe stvari.Oktobar je moj mesec.Mesec u kom sam se rodila,venčala,dobila decu...Sve lepe stvari su mi se dešavale u oktobru.
Devojke,uživajte u lepom vremenu,suncu,dobrom društvu i nađite bar jedan razlog da se radujete.Život je lep...Ljubim vas sve i nadam se da ćemo se u oktobru ponovo "aktivirati"na ovim stranicama.

PS:Ganedina,juče sam ti poslala pp,pročitaj je.Mislim na tebe i držim ti fige.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od hocukusurnecuzvaku 1/10/2014, 10:08

Dobar dan sunny
Želim vam lep, plodan i zdrav oktobar i puuunooooo lepih vesti likeit
ljubav vas drage moje
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od ganedina 1/10/2014, 11:27

Dancic zene ,

Osvanuo je divan sunny dan . Pa neka bar ovaj oktobar bude ovako lep , kao letnji mesec, miholjsko leto .

Neka vam ovaj mesec donese sve ono sto najvise zelite i neka vam se u ovom mesecu desavaju samo lepe stvari , bas kao sto su se desavale i nasijh JAmajki . Uzivajte stogod vise mozete .

PS. JAmajka, nije mi juce stigla tvoja poruka, a nema je ni danas .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od BiKsi :) 1/10/2014, 15:10

Dobar dan svim curama!
Nek je oktobar srecan na svim poljima!
Narocito nek bude srecan onim curama koje su u postupku!
A shvatih da je Jocy medj tim curama, dakle uskoro trudnaja!
Pisacu kad stignem u Arsinom dnevniku o našem prvom zajedničkom letovanju. Guzanić je bio super.
Sunčani oktobar T4tgjp
Dakle, u oktobru neka pozitivne bete teže ka plus beskonačno!
Sve vas stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od JocY 1/10/2014, 15:41

Biksi moja hvala ti do neba, eh da mi je jedan ko Arsica Kobasica ništa drugo mi ne treba u životu love love love
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Sofija Veks 1/10/2014, 15:55

Jocy, nego sta ce, nego i tebi uskoro neki presladak Arsica kobasica! yes yes

Drage moje, srecan nam i bericetan ovogodisnji oktobar! Neka nam je ovako i u srcima suncan i predivan, kao ovaj predivni dan Very Happy Very Happy

Ja obozavam oktobar, tada se rodila moja mama, u oktobru sam upoznala mm-a, nekoliko godina kasnije smo se u oktobru i vencali, a dace Bog, krajem oktobra cemo postati roditelji dve medene smizlice!! radost radost  

Tako da vas grlim, pozdravljam, vucem sve koje treba za nosice, i svima zelim sjajan mesec, i da se naravno vise druzimo na ovim stranama...! d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Ancica 87 1/10/2014, 18:32

E kada vas ima toliko sto volite ovaj oktobar i svima vam srecan,valjda ce i nama biti od neke srece bar male :) Biksi kakva fotkica :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Ema78 1/10/2014, 21:22

I ja volem oktobar... al, bas bas... volim i septembar, al oktobar vise, posebno veceri...uh sto sam volela da izlazim uvece... sad sedim kuci, ne mrdam nigde, al opet je oktobar oktobar.

Inace,kod mene stvari nekako krecu na bolje... Petar se lepo adaptirao u vrticu, sad je pravi razmazeni deckonja, odvikavanje od dojenja ide lakse nego sto sam mislila i onaj moj stari umor polako ali sigurno nestaje.  Sa prekidom dojenja nekako ikilaza ide na dole, pa sam i sama sebi laksa, nema bolova u ledjima...kad se toga resih...
Sa druge strane, krecem sa planovima za novu IUI...od prirodnih radova nema nista, bice da cemo morati sve ispocetka...

A ono sto svima zelim u oktobru ( a i inace) je harmonija duha i tela... da nadjete mir same u sebi...a onda i snagu i polet za sve planove i zelje !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Star77 2/10/2014, 00:03

Evo i mene, da pozelim dobrodoslicu oktobru i svima vama da pozelim srecu i uspjeh u ovom mjesecu. Ja sam u oktobru rekls da svome suprugu, bila najsrecnija na svijetu, sjecam se kao juce da je bilo :)

Mi danas bili u nasoj basti od koje nema skoro pa nista. Nema veze, jeste da bi bilo lijepo sada ubirati plodove naseg rada, ali godina je takva da i nismo mogli ocekivati mnogo. Ja sam zadovoljna i sa ovim malo, bitno je da sam se sa necim zanimala :)

Eto drage moje, ljubim vas i grlim sve redom naravno, i neka nam ovaj oktobar donese mnogo pozitivnih beta :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od djole42 2/10/2014, 09:32

Dan cureTci !

Neka oktobar bude svima srecan i bebicetan !

Ja ne volem oktobar....

Ali zato volem vas !

Ajmo malo da se razvrednimo ....raspisemo .....
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Vuchica 2/10/2014, 09:45

Bas ste divne postove napisale Oktobru sunny sunny sunny
Neka nam oktobar uzvrati lepim dešavanjima, lepim vremenom I punim zdravljem

Jocy, želim ti sledeće godine tako jednog smeška kao sto je Arsica
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od medolino 2/10/2014, 15:44

Ljubim devojke i neka vam oktobar svima izmami osmeh na lice, neka vam donese puno lepih trenutaka, puno trudnoca i zdravih bebica! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ja volim oktobar i u stvari shvatila sam da se treba radovati svakom danu i nasmejati svakog jutra osmeh srce osmeh srce osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce

Jocy,draga neka ti ovaj put bude onaj pravi! yes osmeh srce yes

Biksi,slika je fenomenalna a vec sam bila kod Arse u dnevniku i on je jedan presladak i neodoljiv momak,samo za mazenje i cmakanje angel srca1 angel

Sutra idem kuci svojoj decici,idem da se usunjam pod njihovu kozu i da uzivamo svi zajedno,jedva cekam i brojim sate do naseg susreta...nisam ih videla od 15 septembra... Gledamo se preko skajpa ali to nije to,jedino su naucili da me maze po ekranu od kompa i da je mama u kompjuteru ali od sutra mama ce na dalje biti uz njih i kraj njih,bicemo opet srecna porodica  family

Sutra je i nasim cveticima sa kutka Sofiji i Mitru prvi rodjus,pa da iskoristim priliku i cestitam prva,da im pozelim puno zdravlja,osmeha,uzivanja sa mama Draganom i da su mi uvek onako lepi i veseli d love d love  love  love  c  love  love

Ljubi vas vasa medolino puno, puno  poljubci poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od missile 3/10/2014, 07:57

Dobar dan, pozdravljam oktobar!

Ja nekad nisam volela oktobar, a sad volim svaki mesec. JAMAJCICE, puno jubileja te ceka, pozdravljam i ljubim!!

Sofi, 2 devojcice stizu, divno!!!

Medo, veliki pozdrav

Bixi, ljubim te u Arsu medenjaka.

Joci, sa srecom najvecom

Ganedina takodje, a kada kreces u fet?

Sad oprostite nepomenute cure, na telefonu sam u busu, pa ne mogu sve da popamtim, a sve procitah.

Mi dosli s mora, fino je bilo, opustajuce. Odmah krenuli na posao. Mm pije antibiotike, pa cekamo da se sredi, pa da dajemo briseve za prirodnjak. Pa da vidimo ko ce da pobedi!!!! Mi, kad tad.

Sa 32 sam bila uplasena- kad cu da radjam?
sa 35 sam bila izbedacena - bracni sterilitet.
Pa 40 sam bila uspanicena- krajnje je vreme.
sa 44 sam mislila da hvatam poslednji voz i da ga MORAM uhvatiti. Ne ide to tako.
sad, na pragu 45te, sad sam zaista opustena. Pa kako bude. Dakle- stvaram preduslove da bude.

Sve nepomenute i pomenute pozdravljam, ljubim i zelim nasmejan i uspesan oktobar.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od missile 3/10/2014, 09:09

ganedina ::
Juce sam se zapanjila kod mog ginekologa u Obrenovcu jer se bunio i jedva mi dao upzte za TORCH. Kaze po zakonu to moze da daju samo zenama do 40 god koje idu na VTO o trosku drzave . I posto mi ih dade na kraju kaze da mogu njemu da isšpostave fakturu za isto sto mi je dao protivzakonito. Ja mu na to kazem da ako do toga dodje gde me moze potraziti da mu ja refundiram stetu No affraid . Strasno.
E sramota! Meni je muka da odem kod mog gin po uput za bilo sta, svaki put me pita koliko mi je godina i pravi "facu" kad cuje odgovor. A ne mogu da ga menjam, jer jedini daje upute, meni iz dz samo to i treba.

HappyGirl ::
Cure, sad kad udari ladnoća :) eto nas u punom intenzitetu nazad na Kutak :)
Da, i meni ćuftolina fali cvet
Tako je, Hepi, evo pristizemo polako. Wink I Cufta ce, verujem. usne

saska1 ::Joci srećno bockanje i da ovaj put bude uspješno radost radost radost radost radost radost

Soja srećno i tebi sa Kopitović da napravite dobar plan i da uskoro budeš trudnica igracice igracice igracice igracice igracice
Jocili, tebi vec pozeleh srecu, al ajd jos jednom.

Soja, jako se radujem da citam da si u postupku i da si promenila dr. Ne mislim da Stojkovic nije ok, ni slucajno, prosto sada tebi mozda bolje lezi Kopitovic. Puno puno srece i ljubim te!!!!

Bilo bi lepo da se opet u novembru npr negde druzimo i da padne i vucenje za noseve? Bice tu trudnica koliko hoces!!!! yes yes yes
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od BiKsi :) 3/10/2014, 14:38

Sofiji i Mitru zelim srecan prvi rodjendan i da uvek budu na radost i ponos roditeljima! Zdravlja i ljubavi nek imaju na pretek!

Medo, uh kad tako napises, i ja jedva cekam da zagrlis tvoje malisane! Svaka ti cast! I nek je vise gotovo sa tom epizodom zvanom stitna i zracenja, u tvom zivotu! Sad samo uzivanje i to je to!

Djole, da, da, oktobar nije nas mesec... Danas je tacno 12 god od moje druge operacije, sutra je19 godina od moje prve operacije kicme. Ne volim ga ni zbog toga, uostalom... No, necemo da mracimo, nek bude ovo lep mesec svim curama koje ocekuju bete i porodjaje, ili bilo sta rade a da im treba dobre energije!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od HappyGirl 5/10/2014, 09:53

Cure mile, neka oktobar bude onako čudesno lep, neverovatno pozitivan, osmeh neka donese na lice i radost u srcu. Ma neka bude i neko savršeno iznenađenje. osmeh srce

Stiskam figa i možda bi mogle tamo negde u novembru, decembru da se vidimo as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od bak 5/10/2014, 19:46

Dobro vece!

Lesi se vraca kuci!

Elem, prvo ovde da se upisem, ziva zdrava sto i vama zelimo. Malo se odmarala od Kutka, vto, beba i dece. Sad me evo, odmorna i orna!

Muz spakovan u inostranstvo, Bak i ja cuvao kucu, radi se, pocinjem da razmisljam kad krecemo u akciju!

Druzenje moze, uvek!

Ljubim vas osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Vecka 5/10/2014, 22:30

Dobro vece devojke! I ja da se upisem u novembar! Ne ocekujem puno od Novembra, samo da smo zdravi. A vama zelim velike od starta trocifrene bete osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Sofija Veks 5/10/2014, 23:19

Vecka

Pozurila si jedan mesec, ali je zelja super, moze da se odnosi i na ovaj i na sledeci mesec Wink

Bak, nedostajala si na ovim stranama! love
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/10/2014, 10:30

Evo i ja da se upisem u divan oktobar,posle duzeg vremena. Dosta sam radila zadnjih dva meseca i dosta putovala i dosta isplakala,ostavljam tuzni Septembar iza mene,kad sam trebala postati mama i krecem napred.
Radila sam krajem Sep histero ponovo i ponovo operisala septum!?!i iako sam ga operisla pre VTO nije mi jasno otkud opet al dobro..bitno je da dr kaze da sam sto se nje tice spremna za novu VTO,ja cu si dati pauze dva-tri meseca i krecem ponovo,u medjuvremenu cu odraditi sve analize koje nisam ranije,tipa urodjenih trombofilija i slicno i oko nove godine krecem opet,mudrija i iskusnija...
Drage moje jako mi je drago sto vidim da imamo novih trudnica i sto se "stare"trudnice polako blize najlepsem upoznavanju.
Ljubim vas sve usne

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od missile 6/10/2014, 14:39

Dobar dan!!! osmeh srce

HappyGirl ::Stiskam figa i možda bi mogle tamo negde u novembru, decembru da se vidimo as
mogle bismo. yes na veliko zadovoljstvo!!! sreca

Hladno danas, ali prijatno. Prosla radna nedelja mi trajala 3 dana i jedva je podnesoh, a kako cu ovu regularno - nemam ideje.

Sve ljubim! Bak posebno, dugo je ne videh usne

Ajd prijatan dan ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Vecka 6/10/2014, 16:13

Sofija Veks ::Vecka

Pozurila si jedan mesec, ali je zelja super, moze da se odnosi i na ovaj i na sledeci mesec Wink

Bak, nedostajala si na ovim stranama! love

Hahaha Very Happy ja htedoh da kazem da nista ne ocekujem pre novembra pa sve zbrljah ahaha Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od BiKsi :) 6/10/2014, 17:15

Jelena, drago mi je da ti cujem osmeh u recima~!

Stisak cice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Star77 6/10/2014, 17:50

Drage moje, dodjoh ja i do kraja ovog puta. Zapoceh ga sa vama pa sa vama zelim da ga i zavrsim :)
Ddefinitivno sam u klimaksu sa 37 godina. Cudno meni, cudno doktorici, ali sve pise crno na bijelo. U nedelju radila fsh i on dostize nevjerovatnu cifru od 81,2 :) Kaze dr. rijedak slucaj u tim godinama. Kazem ja pa dobro, ako nista ljepse i mladje zene u klimaksu jos nije vidjela. Te se i nasmijasmo. Salu na stranu, ali tako je kako je. Sinoc sam dosla kuci, sacekala da moja djevojcica legne u krevet, uvukla se u muzev zagrljaj i isplakala more suza. Oboje. Nikad se nisam osjecala tuznije i bespomocnije i nikad bliza njemu. Ali to je izgleda tako. Tako mora biti. Stavili smo i ovu tacku na ovo i...nema dalje to je to. Shvatili smo svutzinu svega i prihvatili ovaj nas krst koji nosimo na ledjima. Tezak je ali je nas, pa kakav god da je.
Moram sada naci vremena za sebe, daleko od svega sto me podsjeca, jer sam negdje u ovome svemu sebe izgubila. Sada zelim da se zahvalim svakoj od vas na svakoj lijepoj rijeci, na svakom dobronamjernom savjetu, na tome sto postojite, jer bi bez vas bilo jos teze. HVALA :) Zelim svakoj od vas mnogo srece, da ispunite svoje zelje, da se borite dokle  god mozete, i da sacuvate sebe. Molicu se za vas, povremeno ulijetati ovdje da se obradujem sa vama, to vam iz duse zelim :) Jos jednom hvala, jer ovaj virtualni svijet je zaista pravi, sa iskrenim zenama i prijateljima. Neka vas cuva dragi Bog, a ja vas sve redom grlim i ljubim :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od hocukusurnecuzvaku 6/10/2014, 21:21

HappyGirl ::
Stiskam figa i možda bi mogle tamo negde u novembru, decembru da se vidimo as

likeit igra igra igra igra igra

Devojke drage sve vas d

Suzo tebi jedan stisak poseban, najjači, zato što si jedna divna, ma predivna snažna žena zagrljaj poljubci
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sunčani oktobar Empty Re: Sunčani oktobar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu