KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
zvoncica36
dragmilk
sanib
maki021
Mika
masato
JocY
ninica2
dragana76ns
Afrodita
Tebi
SannI-AlL
karakaca
Petkana
AriesGirl
bulevar79
insomnia
Iva79
lelas
branka86
Cala Domingos
BiKsi :)
Ema78
plašljiva
cecilija78
lela1984
Vecka
ShareLove
ivanicasale
SladZana
BabyBear
Niny
ganedina
sandy23
SoJa
jelena.kuburic
Star77
d77
Bubamara
Vuchica
annci
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Hiperaktivna
luckystar74
Nataly17
PalcicaBg
MalaSaJuga
mamadabudem
mata
Sofija Veks
Ancica 87
sareni leptir
makac71
smile :)
saska1
sandrolina
atomski mrav
62 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 24/10/2014, 18:26

Ivanice zaista mi je drago zbog tebe :) :) :) ceo dan mislim na tebe i drzim ti tvige :) nije mala beta to ce se na sva dana duplirati i taman 14d.c.ce biti preko 100 :)))jos jednom cestitam i sad da nas sve vuces za nos :) :-*
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 24/10/2014, 18:28

Ivanice, nisam se oglasavala ali pratila sam i navijala za tebe :) cestitam draga, zaista divno. Uzivaj i budi srecna, imas i zbog cega :)

Sve ostale djevojke pozdravljam i ljubim, navijam da ivanica otvori novi lanac pozitivnih beta :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 24/10/2014, 18:31

Zvala sam u Genesis ponavljam je u ponedeljak.Nastavljam sa terapijom...
Lubim vas sve i vucem za nosice najjace ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ff ff ff ff ff ff konfete konfete konfete konfete
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 24/10/2014, 18:34

Cestitam Ivanice,ovo je dobra beta za 11 dan!rekoh ja ima da povuces nogu.vuci sve cekalice za nos!neka sve bete budu pozitivne! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
Neka trudnoca bude opustena!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 24/10/2014, 18:34

Divno divno! Cestitam!!! osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 24/10/2014, 18:36

ivanicasale ::Zvala sam u Genesis ponavljam je u ponedeljak.Nastavljam sa terapijom...
Lubim vas sve i vucem za nosice najjace ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ff ff ff ff ff ff konfete konfete konfete konfete
Bravo ! Povuci, povuci, likeit
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 24/10/2014, 18:43

Jaoj Ivanice, cestitam trudnica , nije ni moglo drugacije! vv vv vv  ljubav ljubav ljubav
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 24/10/2014, 19:11

Ivanice BRAVO! Neka ovo bude dobar znak i za sve nas ostale sunnysunnysunny
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 24/10/2014, 19:41

Divno, Ivanice!!! Cestitam!!! Vuci nas sve za nos!!!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 24/10/2014, 20:00

I ovde Ivanice da cestitam  d d d d d d d
sad vuci nas jako  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 24/10/2014, 20:27

Da prijavim da sam uradila ERA test u Genesisu, i da sada čekamo rezultate. Posle pet neuspešnih pokušaja samo to od pretraga nisam uradila, pa rekoh... nemam šta da izgubim (osim 870 evrića Very Happy ) Postupak nije bolan, radi se na živo, ubacuje se vazduh kroz kateter u matericu i drugim kateterom se uzima uzorak tkiva. Ono što je meni bilo malo bolno je traženje puta kroz cerviks, jer imam cistu, ali i to je brzo prošlo. Posle toga pustila malo krvi i ko nova :)
Ono što me skenjalo je da je dr Crnogorac na onom čuvenom 4d ultrazvuku videla da histeroskopija od prošle godine (u Betaniji rađena kod Kopitovićke) nije dobro urađena, da je ostao septum (dubine 6 mm, i veće dužine, ne sećam se šta piše na nalazu) pa moram ponovo na histero. Ili sam ja jedna naivčina i verujem da kad nekome nešto platiš da ti to i uradi, i to dobro, ili oni svi rade ofrlje, pa kako se kome posreći. Navodno, taj septum je na mestu gde se u 80% slučajeva usađuje beba. Da li to znači da sam sve pokušaje radila uzaludno? A histero u Betaniji je rađen pre drugog pokušaja, ponavljam: naivčina je verovala da je sve dobro posle rečenice u nalazu: septum otklonjen.
Ivanice, čestitam i ovde :)

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 24/10/2014, 20:35

Mika,navijam da Era test pokaze odgovarajuce rezultate,tj.kad treba vratiti embrione.a ako mora histero ponovo zbog septuma onda je bezveze.Razumem razocaranje kod tebe,ja sam besna kad procitam tako nesto ,ali se nadam da ce sve na kraju biti ok.Pisi kad se radi era test ,sta je potrebno kao priprema,mislim da ima zainteresovanih.cena je paprena ali mislim da je toliko i u inostanstvu.kad ce biti rezultati ?
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 24/10/2014, 20:39

U inostranstvu je oko hiljadu eurica,tako da je to to.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 24/10/2014, 20:49

Ja sam o ERI saznala sve na sajtu IVI iz Valensije, radi se 7 dana od LH skoka (dan skok lh se ne računa), ili od ovulacije 6 dan (ovulacija se ne računa,pet dana pod progesteronom mora biti materica); meni je rađeno drugačije: ja otišla na uz, dr videla da će skoro ovulacija, folikul je bio malko veći od 18mm, tog momenta sam primila pregnil 10000 i za sedam dana sam radila ERA test (dan primanja pregnila ne računam). Imala sam već urađene briseve od pre par dana(uredne), pa sam mogla odmah da radim test. Pre samog testa sam uradila kks, se, vreme koagulacije i krvarenja, i D dimer (ovaj D dimer jer imam trombofiliju - moja pretpostavka). Ja sam se mejlom bunila da mi LH nije skočio u taj dan kada sam primila pregnil i da je možda pogrešno određeno vreme za test :) ali su mi odgovorili da je rađen po drugačijem protokolu nego što sam čitala na njihovom sajtu. Rezultati bi trebali da budu za 10 dana, ali pošto znam da se uzorak može čuvati u frižideru i do mesec dana, a posle mene za dva tri dana su imali zakazano 4 era testa, pretpostavljam da se moj uzorak još uvek kiseli u Genezisu u frižideru, pa će skupa sa ovim ostalim biti prosleđen u Valensiju. Valjda ćemo za dve nedelje čuti neke vesti od Genezisa. Za dr Crnogorac nemam šta da kažem loše, baš je bila nežna i umirujuća prilikom testa, kao i svo osoblje oko nje. Pokazali su mi i parče tkiva što je izvađeno, lepo beličasto tkivo, još samo da utvrde da postoji prozor implantacije...

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 24/10/2014, 20:49

Ja sam našla podatak na internetu da je sam test 458 dolara u SAD. Ne znam koliko uzimaju za biopsiju.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 24/10/2014, 20:54

Zaboravih da napišem ERA se radi ili u stimulisanom ciklusu (endometrijum se deblja estrogenom, pa posle progesteronom i estrogenom - kao FET bez ovulacije), ili u prirodnom ciklusu. Pošto ja imam ovulacije rađen je u prirodnom ciklusu bez ikakve pripreme. Rezultati testa važe samo za tip ciklusa u kome je rađen.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 24/10/2014, 23:27

ivanicasale ::radost radost radost radost radost radost radost radost radost BETA 41 igracice igracice igracice igracice igracice bb bb bb bb vv vv vv vv v v v v v v moje molitve su uslisene g g g g g g g g g jumping jumping jumping jumping jumping

Znam da je mala ali ja sam presrecna...

Ma kakvi mala?!? Divnaaa je, predivna i tvoja! Tek je 11 dan. Pa znas da u Pragu ne rade pre 14tog. Videces u ponedeljak, betica ko kucica sunny

Cestitaaam od srca, draga moja!!! Stajem u red i guram nosic...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 24/10/2014, 23:37

U Pragu ne rade pre 16og dana, tako da do tada ima da bude ihaaaaaj velika Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 00:53

Sada sam bas zbunjena....kako na 4d uz moze da se vidi unutrasnjost materice? Cemu onda histero? Ispade da sam je ja za dzabe radila, s obzirom da mi nista nije radjeno....Znaci da sam mogla na uz, pa ako nesto nadju onda na histero?
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/10/2014, 07:45

Ivanice,da u ponedeljak bude trocifrena beta!sunny


Markosanja,Sandrolina,da i vase bete uskoro budu ogromne!osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 25/10/2014, 09:29

Ivanice bravo:bravo: ,ostale devojke navijam da budemo kao Ivanica zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj igracice igracice igracice igracice

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/10/2014, 09:32

Cecilija,i ti sad za Ivanicom,pa da vucete za nosic nas,ostale!lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 25/10/2014, 11:41

ivancice draga moja, cestitam od srca, molitve su uslisene, nista nemoj da brines bice to trocifrena beturina...navujam mila da se uvecaaaaaaaaaaaaaa igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice as as as as as as as as as as as as igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice d d d d d d d d d b b b b b b b b b

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 25/10/2014, 11:51

Insomnia, ne znam, navodno sa tim uz pregledom se može jasnije sagledati unutrašnjost materice, i poput histeroskopije je - ali neinvazivan (ovo su reči dr), jer se mogu videti polipi, septumi i ostalo. Slika je bila narandžasta, i zaista se lepo videla unutrašnjost materice. E, sad, verujem da se stvari bolje vide na licu mesta kada se uđe kamerom u matericu, ali ne razumem da ako je dovoljan taj uz da se utvrdi da žena ima neki problem, zašto ga nemaju i svi domovi zdravlja i bolnice, pa da odmah možemo da utvrdimo koji nam je vrag?! Very Happy Ovo će meni biti druga histeroskopija, posle svega što sam prošla u ovoj borbi , i malo mi je muka od svega, ali šta ću... idemo dalje.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 12:00

Mika, bas sam to i mislula, cemu tolike histero, ako je dovoljan uz, zasto prvo ne uraditi njega pa onda neka nas salju na histero ako ima potrebe. Ja nisam neki obozavalac Kopitovicke, ali ne moze se osporiti njena strucnost ( koju je,po mom misljenju rasula na previse strana), pa me cudi da je napravila takav propust....nije bas mogla da ga ne vidi, a ne verujem da ga je izignorisala. Da se nije on nakon histero stvorio?
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu