KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
zvoncica36
dragmilk
sanib
maki021
Mika
masato
JocY
ninica2
dragana76ns
Afrodita
Tebi
SannI-AlL
karakaca
Petkana
AriesGirl
bulevar79
insomnia
Iva79
lelas
branka86
Cala Domingos
BiKsi :)
Ema78
plašljiva
cecilija78
lela1984
Vecka
ShareLove
ivanicasale
SladZana
BabyBear
Niny
ganedina
sandy23
SoJa
jelena.kuburic
Star77
d77
Bubamara
Vuchica
annci
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Hiperaktivna
luckystar74
Nataly17
PalcicaBg
MalaSaJuga
mamadabudem
mata
Sofija Veks
Ancica 87
sareni leptir
makac71
smile :)
saska1
sandrolina
atomski mrav
62 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/10/2014, 12:17

hvala vam...Cacilija ti si sledeca trudnica....Vucem vas za nosic sve od reda...Cecilija,sandrolina,Sanja,Anci,lela...

A ponekad me zabolucka stomak,jer to normalno?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 25/10/2014, 12:31

Insomnia, možda nisam jasno napisala u postu, ja sam u novembru 2013. radila histero kod Kopit. u Betaniji, gde je ona uradila operativnu histeroskopiju i otklonila septum, što je i napisala u otpusnoj lisit (da je odstranila postojeći septum u potpunosti), pa sam se iznervirala kada sam (posle 4 pokušaja u međuvremenu) otišla kod dr Crnogorac zbog ERA testa i na konsultacijama mi uradi taj uz, kad ono septum i dalje postoji, manji (delimično je uklonjen) ali po njenom gledanju na uz sigurno postoji. Čak je rekla da mi može garantovati da je 80% uzroka u mom neostajanju trudnom upravo u tom septumu koji se nalazi tačno tu gde se u velikoj većini slučajeva beba usađuje. Mad Zato sam i poludela, kome više verovati u celoj ovoj priči, odeš kod jednog stručnjaka, računaš da si rešio problem i da možeš da se baciš na IVF, kad ono: cvrc! Stvarno ne znam da li je moguće da se na histeroskopiji tako pogreši i da se septum ostavi da i dalje postoji Sad

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 12:37

Tako sam te i razumela, ali sve ne mogu da verujem da se takav propust napravi, napise u otpustu da je otklonjen, a nije a sigurna sam da ona zna koliki problem septum moze da napravi....zato sam i pomislila da se mozda u medjuvremenu stvorio ponovo. Strasno je kada u ovoj borbi izgubis poverenje u lekara....
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 25/10/2014, 12:44

Da, a ja nisam završila medicinu, sve što znam sam naučila zato što me je muka naterala, kao i druge žene ovde. Nisam pametna u ovom trenutku da odlučim gde da radim sledeću vantelesnu, jer me sve ovo tako deprimiralo, ali dobro. Moramo dalje.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 12:50

Razumem te, ali kao sto kazes moras dalje, iskristalisace se sve, pa ces se odluciti za nekoga. Ja sam beskrajno verovala svom dr koji me je vodio kroz 4 ivf, i kada su mi svi govorili menhaj doktora, menjaj kliniku, vidis da vec treci put umas bohimijsku....ja sam tvrdoglavo ostala uz njega, verovala mu i ispltilo mi se. Zaista ti zelim da i ti nadjes nekog u ciju strucnost neces sumnjati i ko ce ti svo ovo ludilo olaksati zagrljaj
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mika 25/10/2014, 13:24

zagrljaj za tebe, Insomnia.

Mika

Broj poruka : 157
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/10/2014, 14:04

Ivanice, cestitam!!! Bice to trocifrena beta u ponedeljak, sigurno!!! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo

Jocy, Sandrolina, Cecilija, Sanja, da prepisete od Ivanice, moze da bude i veca beta!!! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1

Insomnia, ja shvatih po tvojim recima da treba da se cestita i tebi, pa da cestitam!!! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo Koji je taj dr u kog si imala poverenje i koji te je doveo do uspeha? Koja si nedelja? Kako se osecas? Very Happy

Mika, ne znam ni sama sta da kazem! Ja imam bezgranicno poverenje u Kopitovicku, mada, i ona je ziv covek i moze da pogresi. Ne znam zaista da li taj septum moze da se stvori ponovo ili ne... Jesi li ti ERA test radila u prethodnom ciklusu ili u ciklusu kad si u postupku, to ne shvatih. Da li se taj test radi ciklus ranije, da bi se videlo kog dana je taj "prozor" ili ne. Mozda bi mogla da napises i svoje iskustvo na temi o Genezisu, da imamo na jendom mestu, da se ovde ne pogubi. Znacice mnogima od nas koji razmisljamo o njemu. Sta je indikacija za njega?
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 25/10/2014, 14:17

Insomnia i ja shvatih kao Kometak,al znam da nigde nisi pisala,pa rekoh aj da se ne ispalim. Laughing
Ako je zaista tako cestitam od sveg srca,uzivaj draga!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 14:45

Hvala vam puno Very Happy srca1 srca1 srca1
Artur Bjelica je moj dr( inace Kopitovickina skola, i beskrajno je posvecen ivf, cak ima i specijalizaciju iz endokrinologije) i 4 put je bio moj dobitni. Nisam nista pisala jer je jos rano, 6 nedelja sam, videli smo plod na uz, ali je bilo rano za eho srca, pa idemo ponovo u cetvrtak. Kada cujem srculence, jedva cu docekati da vam ispricam svoje iskustvo i kako je prosao i po cemu se razlikovao od prethodnih moj dobitni ivf beba


Poslednji izmenio insomnia dana 25/10/2014, 16:08, izmenjeno ukupno 1 puta
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/10/2014, 14:51

Ivanice, ljuubim i navijam da raaasteee!
Sandrolina, Cecilija, Jocy, Sanja, jos neka cekalica koju sam preskocila...prepisujte ili budite jos bolje od Ivanice sunny

treba mi pomoc. Ja sam definitivno dobila (22dc), ispicu jos 3 cikle, i 4 dan kecem sa femarom. Tog dana necu piti i ciklu. Pisala sam Kopitovicki, ali posto nista ne odgovara, primorana sam da sama prelomim.
Da li je neka od vas pila Femaru? Meni je ona samo napisala da se piju 2 tbl idjednom, kao klomifen. Ono sto mene zbunjuje, u kutiji ih ima 30! Znaci za 3 meseca. Pa se bojim da nisu ove moje od 25 mg slabe. Koliko mg dnevno se pije?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 14:54

Ja sam pila. Dobre su ti tablete, ima ih 30 kom, ali kod nas su mogle da se kupe na table, pa sam ja kupila 1, jer sam pila 5 dana po 2 odjednom
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/10/2014, 15:06

Uzas!!! Iscitah detaljno uputstvo za lek femara! Straaasno! Samo se spominje da je ovo lek koji se leci kao terapiha karcinoma dojke! Jedino!
Cak strogo pise da se ne sme uzimati ukoliko zena nije u menopauzi. affraid affraid affraid

Ponovo sam proverila da li sam debil i nisam dobro mozda provitala sra mi je napisala. Al nisam pogresila. Lepo pise femara
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/10/2014, 15:08

Hvala, Insomnia. Onda nisam luda. To su ti lekobi. Uputstvo im je onda totalno glupavo i bema ni pomena o nama. Samo da spusta estrogen! Zar nama ne treba nesto da ga dize?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 15:12

Nemoj ni da ga citas, svacemu on sluzi. Nsma sluzi za stvaranje folikula i odlican je u tome. Nemoj da te buni to za estrogen, meni je endo bio 13mm
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 25/10/2014, 15:25

Hvala, Nesanice. Malo si me smirila...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od insomnia 25/10/2014, 16:07

annci ::Hvala, Nesanice. Malo si me smirila...

Nemoj da brigaš Very Happy
Mislim da nisi dobro napisala mg, mislim da je 2,5 mg ne 25

Čini mi se da sam i ja imala istu šemu kao ti, ako ti nešto znači, meni je bila dobitna cvet
insomnia
insomnia

Broj poruka : 243
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/10/2014, 16:13

Annci,i ja sam je kupila na tablu,ali je nisam pila,jos imam tu tablu,u roku je.Very Happy

Insomnia,cestitam!queen

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 25/10/2014, 17:23

Drage moje dame treba mi mala pomoc,naime juce sam dobila i doktorka mi je rekla da 22 dana ovog ciklusa to pada 14 novembar pocinjem sa diferelinom a posle nastavljam sa puregonom to je duga sema ali ne pijem kontracepciju pa sam negde videla da se uglavnom pocinje 20 ili 21 dc ali ja sam sigurna da je ona meni rekla 22 dana ne znam da li to ima neke veze?
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 25/10/2014, 17:43

annci ::Uzas!!! Iscitah detaljno uputstvo za lek femara! Straaasno! Samo se spominje da je ovo lek koji se leci kao terapiha karcinoma dojke! Jedino!
Cak strogo pise da se ne sme uzimati ukoliko zena nije u menopauzi. affraid affraid affraid

Ponovo sam proverila da li sam debil i nisam dobro mozda provitala sra mi je napisala. Al nisam pogresila. Lepo pise femara
Annci ime moje,nemoj da se nerviras,femara je i za stimulisanje,ja sam je pila kada sam radila inseminaciju koja na zalost nije uspela,i doktor mi je napomenuo nekoliko puta da ne citam sta pise na uputstvu,jer cu da se isprepadam tako da nemoj da se brines... :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 25/10/2014, 17:53

I meni slijedi femara kada krenem u postupak.
Insomnia, cestitam i jedva cekam da cujem tvoju pricu.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 25/10/2014, 18:17

Insomnia, cestitam i ja.
Maki021 ja sam sa diferelinom krenula 21og dana ciklusa, ali svakako da lekari znaju. ja sam tada ujutru imala uz a onda je dr odlucio da uvece krecem sa prvim diferelinom.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki021 25/10/2014, 18:57

hvala Markosanja i ja imam vadjenje krvi i uz to jutro pa valjda nije pogresila doktorka kad mi je napisala tako :) :)
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/10/2014, 22:07

Maki sretan početak da nas uskoro obradujes beta
Kad ides na uz i da vadis krv?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/10/2014, 22:09

maki021 ::Drage moje dame treba mi mala pomoc,naime juce sam dobila i doktorka mi je rekla da 22 dana ovog ciklusa to pada 14 novembar pocinjem sa diferelinom a posle nastavljam sa puregonom to je duga sema ali ne pijem kontracepciju pa sam negde videla da se uglavnom pocinje 20 ili 21 dc ali ja sam sigurna da je ona meni rekla 22 dana ne znam da li to ima neke veze?

Maki to zavisti isto od toga na koliko dana dobijas menstruaciju,samo opusteno zna dr sta radi.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/10/2014, 23:32

Insomnia čestitam i ja jedva čekam tvoju priču.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu