KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
pluton1
mrsbg
bak
cicifu
Beograd
Ancica 87
SladZana
Petkana
ivanicasale
Niny
JednaSova
sareni leptir
mamadabudem
Sofija Veks
tulumba
d77
lela1984
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
KoMetaK
Smrdica
zvoncica36
Likoli
MalaSaJuga
ganedina
Strumfeta78
Erata
SoJa
Djurdjevak79
neris8
Endzi
BiKsi :)
Tebi
dragmilk
Stenli
neca73
lelas
Bobaue
missile
twinsi
medolina
Vecka
insomnia
Simona
ragaco
LaFolie
51 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 21/10/2014, 12:20

Čestitam, Zvončice osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2014, 14:21

Drage moje,

Evo mene sa pregleda. Priblizilo se Very Happy Very Happy

Krenule su kontrakcije, samo slabije i neredovne jos uvek, grlic je sa 38 dosao na 25, ali je jos uvek tvrd i zatvoren, bebice su oko 2200 i 2600, no imaju jos uvek dovoljno plodove vode.

Odsada CTG svaki dan, dr kaze moguc porodjaj cak i ove, a idealno sledece nedelje...

Videcemo...! Very Happy Very Happy

Ljubac! ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 21/10/2014, 14:30

Divno, Sofija Very Happy znači primaklo se sreca sreca sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 21/10/2014, 16:26

Mama Zvoncice, cestitke! Ne shvatih kako se zove momak! Neka je ziv i zdrav i srecan! Uzivaj sa njim i uzivajte u vasem malom cudu i velikoj sreci!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Niny, i tvoj Konstantin pozurio, nestrpljivko jedan! Neka je ziv i zdrav i srecan! Cestitke od srca!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Pluton, ne znam da li ti cestiate na sinovia, pa bolje da ponovim! Videh vas i ja na FB, ali nisam znala da ste to vi. Sinovi kao seceri, a mama i tata sijaju!!!! Uzivajte i radujte se! osmeh srce osmeh srce

Sofija, priblizilo se upoznavanje, a meni kao da je proletela i tvoja trudnoca i ostale trudnoce iz februara marta! Sad ce nam se kutak u narednih mesec dana obogatiti za jos mnogo malisana! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca srca

D77, jos malo i 9. mesec i upoznavanje!!! srca srca

Sladzo, i ti si usitnila opasno, srecan ulazak u 9. mesec! Sad samo da sacekate radostan dan! srca srca srca

Neka su vam trudnoce lagane i da uzivate u njima, vi koje niste ovako usitnile! sreca sreca sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/10/2014, 16:54

Sofija, bas lep izvestaj srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Kometice, hvala i da nam se pridruzis, dok smo jos uvek ovde zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 21/10/2014, 17:57

Sofi,opasno usitnilo,lepotice se spremaju za upoznavanje s mamicom! radost yes radost yes yes radost yes radost yes radost yes radost yes radost yesradost yes radost yes radost

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 21/10/2014, 18:24

Sofija priblizava se upoznavanje.Bas sam uzbudjena zbog tebe sreca

Trudnice cekalice da vam porodjaji sto lakse prodju i ostanu u sto lepsem secanju. ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 21/10/2014, 18:58

Sofi jos malo pa stizu princeze,juuupiiii igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/10/2014, 19:07

Sofi, Superrr!!! Jos malo. Obaveštavaj nas svakodnevno, obavezno :-)


I mi smo danas bili na UZ, u okviru dabl testa. Bebac skakuce, CRL 67mm, NT 1,4, po uz ide napred 6 dana.
Rezultat skrininga krajem nedelje, a možda i kasnije. Izdrzacu.
Ko je beše radio NIPT?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2014, 19:26

Hvala puno, drage moje sve!! srca srca srca srca srca srca srca

Vucice, super izvestaj! yes

Ja sam radila NIPT test...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 21/10/2014, 20:00

Sofi mislimo na tebe! Zvoncice cestitamo ti momcinu! Setih se i ja sad te terase inace mi je boravak u bolnici u losem secanju. Meni nisu dali da se tusiram. Samo pranje je bilo dozvoljeno.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 21/10/2014, 20:26

Zvoncice, divno. Nadam se da cu slicno proci :).
Nekako se sve ubrzava pred kraj trudnoce. Prvi mjeseci su mi bili ko godina, a ovi sad su isparili u trenu. Ja sam krenula na CTG jednom sedmicno. Za sada je sve u redu. Prva beba je karlicno okrenuta, tako da cu sigurno na CR. Bebe su trenutno slicnih dimenzija. Ja sam 15-16kg +, i ok sam sem sto ne spavam. Uhvatim po 3 sata nocu, pa onda 3 sata danju. Nije do stomaka, ne smeta mi toliko, do moje je glave lude. Noge nekako same igraju, a umorna sam :/.
Plutonce, divni ste. Very Happy Zamislim sebe sa svojim djecacima kad vas vidim.
Sofija, srecno! Wink Velike su cure.
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/10/2014, 20:32

Sofija Veks ::Hvala puno, drage moje sve!! srca srca srca srca srca srca srca

Vucice, super izvestaj!  yes

Ja sam radila NIPT test...

Pretpostavljam da si radila u MediGroupu...moju drugaricu se nedavno bas zeznuli, em je morala da otvara devizni racun, uplatila im, platila proviziju na iznos, onda su je zavlacili da imaju problema oko produzenja licence. Na kraju je odustala i trazila novac nazad, vratili su, ali je banka opet uzela proviziju.
Na kraju je test uradila u Konzilijumu.

Ja jos uvek razmisljam o tome, al ajd, prvo da sacekam rezultate dabl testa....

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2014, 21:05

Hvala vam Neco & Neris  usne usne

Vucice, ja nisam imala nikakav problem sto se tice placanja, sve je bilo krajnje jednostavno. Dali su mi profakturu, ja sa njom otisla u banku (imala vec devizni, mada i otvaranje racuna ti je 5 min), platila (naravno, svaka banka ima proviziju), i to je to. Sa potvrdom iz banke o placanju otisla sutradan ujutru i uradili mi test...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 21/10/2014, 21:19

Sofija Veks ::Hvala vam Neco & Neris  usne  usne

Vucice, ja nisam imala nikakav problem sto se tice placanja, sve je bilo krajnje jednostavno. Dali su mi profakturu, ja sa njom otisla u banku (imala vec devizni, mada i otvaranje racuna ti je 5 min), platila (naravno, svaka banka ima proviziju), i to je to. Sa potvrdom iz banke o placanju otisla sutradan ujutru i uradili mi test...

ali vidis, sada su imali problema sa licencom, tako joj rekose... A kako nisi u rezultatima testa dobila i pol bebica? Zbog blizanaca?

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/10/2014, 22:16

Da, sigurno je zbog te licence bio problem, ja kada sam radila su je imali...

Jeste, pol se ne sazna u slucaju viseplodne trudnoce, samo kada je jedna bebica u pitanju...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/10/2014, 22:56

Zvončice, sve čestitke na dečku! Mašala, momak ipo!

Sofija, dakle još samo malo, baš se primaklo!

Cure, stisak veliki šaljem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 22/10/2014, 07:48

Pozdrav drage moje,
evo udjosmo u deveti mesec, lezimo i dalje, otvoreni smo za prst i pijemo terapiju protiv kontrakcija. Sledece nedelje idemo u Front, pa se nadam da nam ukinuti terapiju i ostaviti u bolnici da nas spreme za carski. Tada cu vec biti 37. nedelja, pa bi vec u 38. mogli da me poradjaju. Ako mali ne bude zeleo da izadje ranije, u tom slucaju nista od naseg planiranja :)
Ljubim vas sve zajedno i grlim. :*
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 22/10/2014, 10:55

Drage moje,samo da vas pozdravim.Ja sam juče bila na kontroli.Sve ok,imam neki sekret pa mi je uzela bris,sada čekam rezultate.Nema kontrakcija,rekla mi je da šetam,pijem terapiju,kritikovala zbog kilaže,ali šta ću... sreca
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 22/10/2014, 18:57

Hvala svima na lepim željama povodom rođenja malog Balše. Danas smo išli na prvi pregled kod pedijatra. Težak je 5200gr,a dug 55cm.Porastao cela 3cm.Sledeći Utorak treba da primi neku vakcinu kako sam shvatila? Možda i nisam dobro razumela,ali mislim da je protiv hepatitisa? Želim vam da uskoro uživate kao mi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 22/10/2014, 19:11

Svaka cast,Zvoncice! likeit igracice Da nam je ziv i zdrav Balsica sto godina!as as

Protiv hepatitisa se tad prima,po novom kalendaru vakcinacije. smajli angel

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 22/10/2014, 19:15

Cestitam Zvoncice, bravo za Balsu, ja ni ne videh da si se porodila, a on vec 5200😄😄😄 Sve cestitke mami i bebi.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 22/10/2014, 20:20

Prelepo ime Balša.Neka vam je živ i zdrav beba
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 23/10/2014, 01:04

Bravo za Balsu, Zvoncice, sjajno ime!

Ja sam devojke danas zadrzana u bolnici, krenule ritmicnije kontrakcije. Sada primam tu terapiju da ublaze kontrakcije, pa jedva kucam sa ovom braunilom.

Sutra ce dr videti da li sam za porodjaj, zadrzavanje u bolnici ili otpustanje kuci...

Zagrljaj za sve! d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 23/10/2014, 02:39

Drzi se Sofi. Primaklo se. Srecno Very Happy
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu