KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/9/2014, 02:52

Vilaa,kod inseminacije ubace spermatozoide,a ko VTO embrion ili embrione.Zato i cekamo betu posle da vidimo da li su se embrioni "zakacili."Razlika je ogromna u odnosu na inseminaciju.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/9/2014, 08:47

I dobih jutros...
sada mi je lakse barem necu morati na izazivanje ciklusa, znaci da nema cisti ili su pukle sto je super...
sutra hormoni da vidim kakvo je stane pa kod ginekologa a planiram i endokrinologa da zakazem...

Zelim da dodam da se ponovo vracam u borbu...
Ipak nisam odustala samo mi je bio potreban odmor od svega...
Planiram do kraja godine da odradim laparo a iduce prirodnjak da probam...
Gde cu raditi jos cu da razmislim... znam gde necu :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/9/2014, 09:02

Vilaa ::Лела1984, убаце ембрионе катетером и то је то? Као код инсеминације? Хм, ....... Rolling Eyes

Vilaa obavezno je mirovanje,ako ti posao nije fizicki naporan i ako je kancelarijski onda mozes poceti posle 5,6 dana posle et_a.Ali ako je rad sa decom ili neki tezi koji zahteva fizicki napor onda bolje uzmi bolovanje i uzivkaj tih dve nedelja posle transvera,setaj i uzivaj sa bebicama.Znaci ako bas moras da radis onda radi,ali ako ne moras onda na bolovanje.Srecno!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/9/2014, 09:23

Ja nisam bila na bolovanju tokom stimulacije tek nekoliko dana pred ET...
Devojke ja jos jednom osecam potrebu da se izvinim za moj nastup od pre nekoliko meseci... zaista sam bila skroz sludjena i pogubljena...
Nisam verovala da se to meni desava...
Vratile ste mi samopouzdanje i nadu :)
Hvala vam puno svima...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/9/2014, 10:01

Lucky zato smo tu...Svima bude tesko,samo neko to podnese teze...Nista ti ne brini i obavezno javi sta je bilo kod doktora.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 2/9/2014, 10:06

Vilaa ::Драга Вучице, хвала на стрпљењу и изворним инфо! Само да проверим јесам ли добро разумела: 10 дана стимулација (у Фронту од јутра до сутра) + 2-3 дана аспир+трансфер? То се ради под анестезијом, остаје се у Фронту или? Онда се 2 недеље чека бета? Има ли одлазак у Фронт тада? Зашто би се тад било на боловању? Мени се чини да ћу мање мислити што више радим..Трагање за или умишљање симптома којих има или нема....
Ух, тако ме све ово растужује...Или сам само љута?..Не знам...Надам се само да нисам једина са овако помешаним и мислима и осећањима..
Вучице, каква су твоја искуства са Фронтом? На три консултације (другостепена+2 разговора)разговарала сам са три различита лекара. Јел то тако иде-ко се затекне? Не знам ни ко ће радити или то није ни важно, нити се одређује?
Каква су искуства осталих корачаљки са Фронтом и кратким или већ било којим протоколом?
Корачаљке, не обраћајте пажњу на моју полу-дешперацију; вама пружам подршку (ту сам добра!) и пуно све igracice ljubav zagrljaj

Vilo, odgovoricu ti i ja, posto sam prosla kroz isti postupak, u istoj klinici. Desetak dana stimulacije (meni je bilo devet na pr.), onda se primi stop injekcija i posle toga dan pauze, pa sutradan ujutru u zakazano vreme aspiracija, pod totalnom anestezijom, naravno. Nista strasno, kratko traje i ides kuci za sat vremena. Dan posle toga - razgovor sa embriologom i sledeci dan ti vracaju embrione.
Posle toga ides kuci, malo odmaras (ja sam odmarala par dana samo) i za 15-tak dana (kazu ti oni tacno kada) ides kod njih na proveru bete, bilo da si dobila ciklus ili ne (navijamo da ne). radost
Ako ti ustanove pozitivnu betu, dolazis opet za dve nedelje na utrvrdjivanje trudnoce (srcana radnja ploda i ostalo) i to je to.
Naravno da nisi jedina sa pomesanim osecanjima, sve to sam prosla i ja, ali je ceo postupak u sustini jako brzo prosao i pre nego sto sam se snasla gde sam i sta mi se desava. Wink
Zelim ti svu srecu draga! srca1
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/9/2014, 10:50

Lucky,dobro je da si dobila.Resavaj hidrosalpings i vracaj se u borbu. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/9/2014, 11:33

Lucky, sorrry za betu, draga ff Bitno je da si dobila i da se sada polako pokupis, pa problem za problemom.

Zene, ja i dalje ne mogu da verujem koliko su dr surovi! Nije rak, samo nema bebe affraid affraid affraid Ma sve ja razumem, da im je to posao, i da ne mogu za svaku od nas da se vezu, i da bi verovatno poludeli kad bi prozivljavali svako nase razocarenje i strahove, ali ipak....majku mu, ljudi smo!

O toj "donaciji na crno", ili ti citaj, kradji jajnih celija, ne zelim ni da komentarisem ni da razmisljam. Sto kaze leki, ako prelomim na kraju da idem na donaciju, to ce definitivno biti Prag, gde cu posteno platiti nekoj zeni njenu jc, a necu ziveti sa tim osecajem da sam nekom nesto tako vredno ukrala. Boje li se Boga....???...

Ivanice, pa ja i danas zvala sestra Miru, i ponovo mi rekla da se javim sutra. I dalje pokusavam da se dogovorim da histero bude u petak, ako Kopitovicka moze da me ubaci. Ako ne, radicu u cetvrtak, pa i ako jos uvek imam neki iscedak, kaze da nije strasno.
Pitas me za sledeci postupak, nemam pojma draga. Ja trenutno cekam drugostepenu u Frontu. Nezavisno od svega, obilazim specijaliste (trenutno endokrinolog, a cekam hematologa, pa mi je na redu imunolog...planiram da se preselim na Klinicki lol! ). Inace, videcu sta mi kaze Kopitovicka. Sto se mene tice, ja ne odustajem od svog prirodnjaka. Znas kako to ide, ne kada ja hocu i planiram, vec kada neka visa sila, koja se bavi proizvodnjom mojih jajnih celija hoce. Pocinjem sa pracenjem odmah. Nemam pojma da li ovaj ciklus moze da bude dobitni, posto u njemu radim i histero? Ima li neko tih iskustava?
Ako ne, onda je tu oktobar, novembar....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/9/2014, 11:38

MarkoSanja, pridruzujem se u iskazivanju besa na drzavno zdravstvo. Ja jutros poranih pre 7 na Klinicki. Da podignem svoje rezultate i odem kod Trbojevica na kontrolu. Po njegovom nalogu sar radila FSH, LH, E2, Pg, TPOAt 21 dc. Kod njih! I stigose rezultati, ali bez E2 i Pg. Nisu imali reagnese! Pa sto mi ne rekoste, da uradim privatno??? Da ne gubim ceo ciklus. Sestra ljubazno kaze :"pa mi to ne znamo kada vam uzimamo krv. kada nam posalju rezultate, vidimo koji reagens imaju koji nemaju affraid " Htedoh da se prevrnem u sred hodnika.

Prof se isto iznenadi, i kaze :"ipak vi to uradite 21 dc privatno, pa dodjite ponovo kod mene". Dodjoh do informacije "ispod zita" da nece ipak u penziju pre oktobra. Neprovereno, ali mi je sestra to sapnula. Tako da mozda ipak saceka taj moj sledeci ciklus
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/9/2014, 11:39

I da, MarkoSanja, ja drzim fige za taj diplomski! igracice igracice igracice
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/9/2014, 12:03

Annci,ako histero sad radis,prirodnjak tek u sledecem ciklusu najranije,meni je Kopitovicka rekla da ne moze brze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/9/2014, 12:30

Pa sta da se radi? Daj sta das, samo da vise prebrinem i to.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 2/9/2014, 12:36

Vidim da je veoma radno na ovim stranama. Svima koje se spremaju za jesen da zabebe i zavrse fakultet puuuuno srece!!!

Drugo, sto se tice drzavnih institucija...to je strasno!!!
Poznato mi je to - vadimo krv ali nemamo sve reagense, dodjite za mesec dana. Uradim sta mogu za dz, ostatak privatno. A da je skupo kada se sve sabere, preskupo je. Ja sam za dve i po godine borbe potrosila vrednost manjeg stana pa se trudim da sto vise da uradim drzavno.
Nemam reci za odnos gore pomenutih lekara. I ja sam imala problema sa uputima, a ko ga nije imao. Moji dr u malom gradu u Sumadiji nisu mnogo losi kao ljudi, ali nisu ni znali sta treba da radim za pripremu VTO pa sam im ja govorila na osnovu podataka iz Kutka. Vecinu stvari nisu hteli da mi pisu zbog neznanja da nesto ne pogrese, pa sam pisala na sajt hocubebu.com gde su mi dali svet kako da dodjem do uputa. Malo sam uradila kako su mi rekli, malo sam smislila sama (morala sam da lazem da je to vladin sajt i da su mi odgovorili da imam pravo) i na misice dosla do nekih uputa.

Sto se tice donacije, moj vam je apel da nikako to ne radite na crno, u Pragu postoji zakon koga se pridrzavaju pa urade osnovne pretrage. Odkud znamo kakvo obolenje ima donatorka ako je radjeno na crno. Ko vam garantuje koje je analize uradila? Ako je legalno znate krvnu grupu, visinu, tezinu, boju ociju...

Nemam recu za anarhiju i nepostovanje pacijenata u nasim bolnicama. Sve dok se ne istrazi ko je krao bebe po Srbiji poslednje 4 decenije, ja verujem da ti ljudi i dalje rade i nemam ni u koga potpuno povrenje. Zalosno sto smo prinudjeni da takvim ljudima poverimo svoj zivot i nase potomstvo...
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/9/2014, 12:37

A i meni iz "Genesis-a" rekli da ce mi tek sutra javiti tacno vreme za cetvrtak i kontrolu kod Kopitovicke,ali da racunam oko 7,8 uvece.Kod nje uvek "navala."

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 14:01

hvala annci na lepim zeljama...
ja jutros isto odem u 7 u dz i cekam, cekam...doktorka dodje tek u 8 i 15, naravno nisam bila prva, ali to nema veze jer sam propustila one lepe i debele trudnice. i bas sam se iznenadila medju njima i poznanica moje mame koja ceka svoju prvu bebu, a priblizno godiste moje mame...bas sam se obradovala, bas je debela jedna trudnica likeit ...konacno dobih upute, ja da overim doktorka mi nije sve napisala, pa se opet vratim i konacno krenem da odradim briseve, a tamo haos, sestre nandrndane, jedna drugoj vicu. lepo pitam a ona mi kaze ne moze sada dodji za dve nedelje nemamo reagense za mikoplazmu. ja lepo kazem treba mi za vto, a ona -pa nama svima nesto treba fd zatim pitam jer mogu ove ostale da odradim a ovo cu privatno...e onda je krenula pa kako to privatno, a koliko ti tamo kostaju brisevi, ovde se ne placa...znaci samo sam gutala knedle, onda je posla da mi uzme briseve, jao majko mila, kao da kopa a ne da uzima briseve..posle sam plakala i vikala muzu, jadan on, sad mi ga zao.i tako a zagrljaj zagrljaj zagrljaj ove briseve zakazala privatno, sta cu...dobro kad nije mnogo 1800 din...
srecno devojke...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/9/2014, 14:20

BabyBear ::E pa to ti je tako Tebi. Ljudi koji nemaju privatne zivote bave se tudjim. Treba samo u glavi da se otkacis od njih i kad te neko pita tako nesto ti u sebi kazes ma ko te bre j... i kazes im cuce se il i glei kad budemo imali sta da kazemo, recicemo. Pa zamisli mene, posle svadbe dosli na rucak sutradan kod svekkra i svekrve i tamo bilo jos neke rodbine koja je dosla iz Srbije na svadbu, poreklom su iz Nisa ili okoline. I kad smo se pojavili one zene meni cestitaju prvu bracnu noc, sve do jedne (osim moje divne svekrve) i tako isto se znacajno smejulje

Auuu strahota Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/9/2014, 14:46

luckystar74 ::Negativna beta... Sada mogu da zakazem iduce nedelje kod moje dr pa da idem dalje...

Sad listam stranice i preskacem postove da vidim rez... zao mi je Sad
Da ti sleldeci ciklus bude pobednicki :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/9/2014, 14:51

Anci meni je znatno manje ali neznam da ce stati do cetvrtka da mogu da uradim u petak i ja histero. Videcu sutra kako teku stvari

Markosanja srecno na ispitu!!!Na zalost to je nase zdravstvo,vecinu moras privatno da radis.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/9/2014, 15:14

markosanja.radosavljevic ::hvala annci na lepim zeljama...
ja jutros isto odem u 7 u dz i cekam, cekam...doktorka dodje tek u 8 i 15, naravno nisam bila prva, ali to nema veze jer sam propustila one lepe i debele trudnice. i bas sam se iznenadila medju njima i poznanica moje mame koja ceka svoju prvu bebu, a priblizno godiste moje mame...bas sam se obradovala, bas je debela jedna trudnica likeit ...konacno dobih upute, ja da overim doktorka mi nije sve napisala, pa se opet vratim i konacno krenem da odradim briseve, a tamo haos, sestre nandrndane, jedna drugoj vicu. lepo pitam a ona mi kaze ne moze sada dodji za dve nedelje nemamo reagense za mikoplazmu. ja lepo kazem treba mi za vto, a ona -pa nama svima nesto treba  fd  zatim pitam jer mogu ove ostale da odradim a ovo cu privatno...e onda je krenula pa kako to privatno, a koliko ti tamo kostaju brisevi, ovde se ne placa...znaci samo sam gutala knedle, onda je posla da mi uzme briseve, jao majko mila, kao da kopa a ne da uzima briseve..posle sam plakala i vikala muzu, jadan on, sad mi ga zao.i tako a  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj ove briseve zakazala privatno, sta cu...dobro kad nije mnogo 1800 din...
srecno devojke...

Meni su pomogle kutanjkinje, ovde sam saznala za popust na briseve,pa sam u sim labu na kupon uradila sva tri za 1470din,i isto... toliko bismo inace samo za jednog platili...
Brisevi su nam negativni, i cervikalni i vaginalni negativni napokon,znai mogu na hsg. Dobila sam 21dc,zakazali mi HSG,za 8.9. A dobila sam ranije,pa nisam mogla da urafim prog 24dc kao sto je trebalo... je l moze to sledeceg ciklusa,je l ce biti validno i razlicitih ciklusa?
A OGTT su mi zakazali tek za 31.10, tada moji roditelju slave slavu... razmisljala sam da zovem da odlozim, al strah me kad ce da mi zakazu, i ovako cekam zakazivanje od juna do kraja avgusta,samo zakazivanje...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djurdjevak79 2/9/2014, 15:51

Drage moje ljubim Vas osmeh srce

Lucky - zao mi je draga, ali samo napred, dalje guraj!

Ja sam juce ponovila Betu i bila je 844!! radost
U Visegradskoj mi samo sestra rekla da nastavim terapiju ( Progesteron depo 250 inekcije na 2.dan i Estrofem 2 mg na 8h) i da izvadim opet Betu sledeci ponedeljak pa da se javim, jer ne moram da dolazim. A ja pitam - pa je l mogu da vidim dr, tj. kada mogu na pregled i konsultaciju? Rekla je - pa jos je rano, nema sta da se vidi!No

I tako, ostadoh nedorecena... A htela sam da ga pitam za dodatne analize. Meni nije receno ni za glukozni test tj IR,  ni za trombofilije. Malo me to plasi jer ne bih da u neznanju nekih faktora dovedem trudnocu u neki rizik ili nesto jos gore Crying or Very sad
Doduse dr mi je tokom stimulacije dao krv na analizu aptt koja vidim da ima veze sa analizama trombofilije, ali mi nikad nije saopsten rezultat, pa sam sad pretpostavila da je nalaz bio los on bi (valjda) trazio dodatne analize? v Je l zna neko nesto o tome?
A moja dr u DZ ne zna nista o tome...v I ode na neki seminar danas...

A danas sam htela da pitam za zuckasti, providni, bez mirisni sekret koji mi se javio (mada sam negde nasla da se spominje tzv.suncani sekret koji je normalan za ranu trudnocu) ali mi se u Visegradskoj niko nije javio... I tako sad ne znam sta dalje...sestro slatka

Hvala vam svima ponovo i neizmerno na odgovorima i podrsci!!!srca
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/9/2014, 17:03

Djurdjevak super za betu.Sve je to super,a sto se tice analiza ja stvarno neznam sta mozes odraditi.A za uz jeste jos rano tek oko 7ili 8 nedelje se ide na utvrdjivanje srcane radnje.Zato sada uzivaj to je jos jedna nedelja ako se ne varam.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/9/2014, 17:14

Meni je danas deseti dan ET. Malopre sam u toaletu na papiru nasla mali ugrusak krvi, a na gacicama jako svetla krv pomesana sa onim iscedkom od progesterona. Da li da odmah idem kod nekog dr ili da ne panicim?


Poslednji izmenio Tebi dana 2/9/2014, 17:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 2/9/2014, 17:25

Tebi to veoma lako moze da bude implantacijsko. Svakako se primiri, uzmi utrogestan. Mislim da ti dr trenutno ne moze nista detaljnije i sigurnije reci.

Navijam i vucem za noseve iz sve snage radost radost radost
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djurdjevak79 2/9/2014, 17:54

Tebi, cmoka  mislim da nikako ne treba da panicis draga. Jedna zenica koja je isla sada sa mnom na VTO je tri dana - od 11-13 d.p.t. imala pomalo krvi pa joj je na kraju pozitivna beta! Dr joj je rekao da je to normalna reakcija organizma
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 17:57

hvala ivanice...
vecka ja sam iz Leskovca, kod nas nemaju te popuste ni kupone imas jedno tri klinke privatne u kojima rade briseve a cena im je ista svuda...mozda ima u Nisu, prvi veci grad koji je meni mlizu, ali iskreno nisam ni istrazivala..tu razliku bi dala na gorivo ili kartu pa mi dodje isto...
tebi, ne panici...odmori...ja sam ipak za tu kombinaciju da odmah zovem lekare odnosno gde su ti radili postupak...bar su meni tako rekli da ako bude nekih problema slobodno pozovem ili ako imam nesto da pitam...lepo se ispricam sa sestrama a ako doktor ipak kaze da odem, onda i odem...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu