KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:03

Pa to sačekaću, subota ili ponedeljak isto mi dođje...
Ma sve vreme se mrljavi a nikako da krene i bas me nervira...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:07

Pa,onda mozda i krene.Meni se tek danas malo smirilo,ali jos krvari,sutra 7-i dan.Videcemo da li cu u cetvrtak imati makar jedan folikul za prirodnjak.Nadam se da su bar ciste popucale.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:11

Ma ja sam htela da radim hormone pa kod endokrinologa.
Razmišljam o Vujovicki čitam na forumu da je odlična...
A onda jurim i nekoga za hidrosalpings za operaciju... Zanimljiva jesen me čeka :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:16

Za tu Vujovicku sam i ja cula da je dobra.Radi na internoj b,gde i prof. Trbojevic,kod kog sam ja isla.On joj je nacelnik.Odlican je,Annci rece da ce uskoro u penziju.I ona bila kod njega sad.Ja sam vrlo zadovoljna njime.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:18

Moja komsinica je tamo radila nekada pa ih sve poznaje pa bih pokusala da me odvede kod nekoga od njih...
Ljudi posto živim blizu BIS-a morala sam i da prodjem pored njih pre neki dan... Ne znam da li mogu da opišem taj odvratan osecaj
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:23

U BIS-u,znaci bila VTO?Kasnije sam se ukljucila na forum,pa nisam znala gde si radila.Resavaj taj hidrosalpinks i idi dalje... Sto dalje od BIS-a.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:25

Spremovicka mi je radila VTO...
I ti imas loša iskustva sa njima?
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:37

Spremovicka radi u GAK-Visegradska,s njima imam jsko losa iskustva,plus me izbacili s drzavnog programa.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:39

Da dodam sto se tiče lekara ja idem kod dr Nađe Radakovic drzavno i privatno. Privatno radi u AnaLife bolnici i zaista imaju vrhunsku opremu... Trebalo bi da dobiju dozvolu da rade i VTO uskoro i ja se nadam da hoće... Tamo radi i dr Zivanic na expertskom... Na žalost jos uvek do njega nisam dosla ali recimo da samo njemu verujem za expertski...
Moja dr kada sam prošla onako neslavno u Frontu mi je rekla pa probajte kod ekipe iz Visegradske (BIS ili Ivanovici) ja se odlucim za BIS zbog blizine kuce (pet min peske) i jedne Spremovickine pacijentkinje koja je dize do neba... Kaže ona timje ginekolog i endokrinolog idi kod nje... I odem... The rest is history :)...
Da kod Spremovicke sam zavrsila u bolnici kada se hidrosalpings upalio nakon VTO...
Malo sam se smirila sada...
Skupila snage za dalje...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:43

A i za Front isto mislim,o iskustvu s Garaleickom sam vec pisala,no comment.Zato stigoh do Leskovca i Novog Sada,u nas Beograd nemam poverenja.Plus,zbog donacije-Prag.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:46

O Grlejicki nemam ni jednu lepu reč! Žena mrtva hladna vi možete samo na donaciju ne možete da imate decu.. A sto placete pa nisam vam reka da imate rak vec da ne možete decu da imate! Idiot! A o Spremovicki sam imala ok mišljenje do situacije kada me je zeznula i odradila VTO a da je znala da postoji opasnost da se hidrosalpings upali a da mi ne kaže..
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 21:52

Meni je Garaleicka predlozila donaciju na crno,to sam vec pisala i to dok mi radi UZ,a mm u drugoj prostoriji i jos rece-nece da prica pred njim.Ja znam da sam za donaciju,ali necu da ovde deru dundjeri od lekara kao sto je Garaleicka.Kad sam odlucila da idem na donaciju,isla sam legalno u Prag i opet bih tako.Ovde nemaju blama.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:53

Ju nisam to znala... O bože... Pa zato je ona meni to sve tako rekla strasno!!!!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 1/9/2014, 21:58

Sorry što upadam, ne mogu da verujem.....donacija na crno....u Srbiji.... Shocked
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 1/9/2014, 21:59

O da gospodin Radulovic je radi uveliko... Java tajna
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 1/9/2014, 22:01

Stvar je u tome što su lekari VTO počeli da gledaju kao sjajan biznis, a stručnost su stavili u drugi plan. Jbg, zato nam je tako kako je. Mad
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 1/9/2014, 22:07

Драга Вучице, хвала на стрпљењу и изворним инфо! Само да проверим јесам ли добро разумела: 10 дана стимулација (у Фронту од јутра до сутра) + 2-3 дана аспир+трансфер? То се ради под анестезијом, остаје се у Фронту или? Онда се 2 недеље чека бета? Има ли одлазак у Фронт тада? Зашто би се тад било на боловању? Мени се чини да ћу мање мислити што више радим..Трагање за или умишљање симптома којих има или нема....
Ух, тако ме све ово растужује...Или сам само љута?..Не знам...Надам се само да нисам једина са овако помешаним и мислима и осећањима..
Вучице, каква су твоја искуства са Фронтом? На три консултације (другостепена+2 разговора)разговарала сам са три различита лекара. Јел то тако иде-ко се затекне? Не знам ни ко ће радити или то није ни важно, нити се одређује?
Каква су искуства осталих корачаљки са Фронтом и кратким или већ било којим протоколом?
Корачаљке, не обраћајте пажњу на моју полу-дешперацију; вама пружам подршку (ту сам добра!) и пуно све igracice ljubav zagrljaj
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 1/9/2014, 22:10

Лела1984 и Лакистар74, значи, Фронт zbunjen tuga ?
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 22:12

Za Radulovica isto znam.A Garaleicka zato i nije htela ispred mm da prica,zbog toga sto kradu jajne celije od onih koje imaju rezerve! affraid Mm poludeo kad sam mu rekla,zato posle odosmo u Leskovac.A donaciju nikad ne bih ovde radila,ne verujem u njihovu strucnost!A VTO je svugda biznis,MDB,ali,ako sam vec za donaciju,na zalost,onda cu to da radim zakonski i legalno,da bude sto bezbolnije.Donacija nije laka odluka,ja to najbolje znam,pa necu da neko jos plus zaradjuje na mojoj muci,kao,na pr,Garaleicka.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/9/2014, 22:16

Vilaa ::Драга Вучице, хвала на стрпљењу и изворним инфо! Само да проверим јесам ли добро разумела: 10 дана стимулација (у Фронту од јутра до сутра) + 2-3 дана аспир+трансфер? То се ради под анестезијом, остаје се у Фронту или? Онда се 2 недеље чека бета? Има ли одлазак у Фронт тада? Зашто би се тад било на боловању? Мени се чини да ћу мање мислити што више радим..Трагање за или умишљање симптома којих има или нема....
Ух, тако ме све ово растужује...Или сам само љута?..Не знам...Надам се само да нисам једина са овако помешаним и мислима и осећањима..
Вучице, каква су твоја искуства са Фронтом? На три консултације (другостепена+2 разговора)разговарала сам са три различита лекара. Јел то тако иде-ко се затекне? Не знам ни ко ће радити или то није ни важно, нити се одређује?
Каква су искуства осталих корачаљки са Фронтом и кратким или већ било којим протоколом?
Корачаљке, не обраћајте пажњу на моју полу-дешперацију; вама пружам подршку (ту сам добра!) и пуно све igracice ljubav zagrljaj
Bolovanje mesec dana,tj.,od pocetka stimulacije,kako ti rece Vuchica.Dok se ceka beta,mirovanje je obavezno dve nedelje,a posle ces na trudnicko,zdravlje Boze! lol! smajli angel :12a:Aspiracija u anesteziji,a tranfer ne boli nista,kao za pregled,ubace embrione kateterom.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 1/9/2014, 22:35

Pozdrav drage moje...
ja sam danas poludela u dz...sestra je rekla da sam bezobrazna...poludela sam ne znam od kad sestre odlucuju da li ce doktor nekog primiti,haos...odem po uput za briseve kad ono sestra mi kaze pa kako ne moze to tako mogu da vam zakazem sledece nedelje.ja joj objasnim da sam se dogovorila sa doktorkom i da je ona rekla da ne zakazujem nego samo da dodjem i da ce mi napisati uput...ona je pocela da vice, a onda sam i ja pocela da se zalim...rekla sam joj da mi brisevi trebaju ovog meseca a da se isti cekaju 3 nedelje u higijenskom...pa majko mila zar nas primoravate da i za to placamo pored silnih para koje dajemo za vto...pored toga sto sam student imam valjda pravo na besplatno lecenje...a onda ode u ordinaciju i zove me, kao udji ti sto se bunis...a ja besna ko ris ljuta sam ljuta sam ljuta sam ljuta sam ljuta sam
a onda se doktorka smilovala da odem sutra da mi to ispise, kao izvinite sad sam u velikoj guzvi...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 1/9/2014, 22:55

Лела1984, убаце ембрионе катетером и то је то? Као код инсеминације? Хм, ....... Rolling Eyes
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/9/2014, 22:56

Ja sam sebe poštedela poslednji put pred vto, tog nerviranja oko uputa, i ustedela za privatnikei tamo lepo odradila. Neke parice uzajmila, ali nisam zelela nervozu kao pred prve dve vto. Hvala bogu da se poz sve zavrsilo...
Ako mozes da uzajmis neki dinar, radi privatno. Ja sam znala da zapucam 200km,tj doBg. samo da nih tamo uradila briseve privatno. Poslednji put sam birala najbolje lekare, najbolje priv lab i najzad najbolju priv kliniku za vto. Moraju se naci novci za tako nesto, jer posle uz sve to, bude i veci uspeh. Boljeplatiti par analiza privatno, nego celu vto.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 1/9/2014, 23:16

sareni,razumem ja to...isla sam par puta i privatno posto sam se borila sa infekcijama a u dz zakazuju na mesec dana,ali sad imam diplomski odbranu...tu sam vec dala 20000,pa reko da ustedim...videcu sutra ,ako ne v idem i ja privatno... c c
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/9/2014, 23:38

Ne gubim nadu, zao mi je sto ovaj put nije uspelo!
Ako nisu uradila dodatne analize, uradi ih pred fet obavezno!

Cure, verujem u vase pozitivne korake!

Navijam za cure koje sad cekaju betu, da nas obraduju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu