KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 23/7/2014, 12:17

Strumfeta cestitam  čestitamo 
Nevena dobrodosla!  love love love 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neca73 23/7/2014, 12:32

Strumfeta cestitamo Nevenicu. Mazi nam bekanicu!!!!
 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 23/7/2014, 12:42

Cesttitamo svim mamicama na rodjenju letnje decice ♡♡♡♡
Uzivajte. Mazite se...sikite sto duze ....
Ljubimo vas !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 23/7/2014, 12:42

Cestitam Strumfetice, bravo za Nevenu  Very Happy Very Happy Very Happy 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 23/7/2014, 12:44

Cestitam Strumfeta, srecno roditeljeljstvo  sunny 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 23/7/2014, 12:51

Cestitam Strumfetice  igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
Erata, slazem se sa tobom...ja sam do nedavno mislila da dobra AC znaci 100% zdravo dete, ali nije...kazu mi dr da je oko 98%.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 23/7/2014, 13:00

Dobrodosla Nevena,Strumfeta cestitamo  igra o igra  igra
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 23/7/2014, 13:33

strufetice, srecno rodjenje cerkice zelim :*****
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 23/7/2014, 13:33

Cestitke Strumfeta!!!

 poljubac  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo  čestitamo 

Dobro nasm dosla, Nevena!!!

 poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci 

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 23/7/2014, 14:25

Hvala Vam drage moje.
Malo pre je beba bila kod mene, tako da je palo upoznavanje,
Inace, na kraju zavrsismo na CR, tako da nemam iskustva sa epiduralom, fraxiparinom...
Veliki pozdrav!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 23/7/2014, 14:40

Štrumfetice, čestitam  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 23/7/2014, 14:41

bogami, moram da vam se pohvalim...u nas divni spisak....

https://kutak.forumotion.com/t2771p30-statistika-za-2014-godinu#502095

...u poslednjih par dana 3 trudnice prebacih u porodilje, a tri nove ubacih u trudnice...
DIIIIIVNOO!!!! Samo neka se tako nastavi
 love love love 

p.s. ako neko zna nesto o clanicama koje su na spisku a nam se nisu javile, a vec je trebalo da se porode, neka pise!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 23/7/2014, 15:59

Strumfeta sve cestitke za tebe i bebca...  
[center][justify]Mi smo definitivno utanacili sta dalje i kuda.. Dakle  i oovaj doca ovde, je odustao od tripl ici cu na ac, al svakako. Znam da je postotak. 97posto zdrave dece sa ac, al to je ipak bliska cifra stotki i sigurnija,  nego ostati samo pri dabl testu. . To je moj stav i sto rece tulumba, uz bozju pomoc. A vidim da su sve nakon ac, ostale zive i bez nekih komplikacija. Ono sto sto su mi rekli je, da moram kupiti iglu za ac koje ce mi posle refundirati, jer ih kc nis, nema. 
Zvala NIs, lepo mu objasnili kad se radi, ali da zovem i da zakazem kad napunim16nedelju,i da ce mi ac raditi u 17,18 nedelji. Napomenuli mi da ostajem jedan dan tamo.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/7/2014, 17:30

Strumfitice, sa srecom nek vam je cera, da uzivate maksimalno! Kakav je bio prvi susret?! Rana, je li boli, il si sve zaboravila kad su ti je doneli?!  osmeh srce 

Brbljiva, srecno na ac. Nase je da damo misljenja, tvoja je odluka. Postujem. Da sve protekne u najboljem redu!

Erata, slazemo se u vezi dabla, a bome i ac. Videh na statistici da fali tvoj termin, pa upisi ovde, da Vucica dopise na spisak. Kako si, kako zamicu dani, lupka li mala guza? Pokusavam da se setim jesi li ono ti volela da bude decak, ili bi zvoncica?

Vucko, bravo za azuriranje, ja dodadoh jos jednu trudnicu, staru clanicu, ne znam da li si primetila, da ne bude da sam onako kopirala statistiku!

Boki sine, strumf se porodi, dakle kocka pa ti! Mirna opravdala izabrano ime jos u stomaku! Lajk!

Cice mace, sve vas stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 23/7/2014, 17:42

Strumfeta,cestitam rodjenje kcerke Nevene!Neka je ziva i zdrava jos 100 godina. srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 23/7/2014, 17:45

Strumfeta bravo! Nevena dobrodosla  d d d b b b vv vv vv čestitamo čestitamo čestitamo 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/7/2014, 17:46

SladZo, Ciganka ti gatala u usnu, a?! Idem polako ali sigurno babinim stopama!  lol! osmeh srce 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 23/7/2014, 17:52

Strumfetice, neka je sa srecom MAMA! Nevena, dobrodosla i zauvek srecna bila!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca d d d d d d d d d d d d d v v v v 

Prazne se ove strane, vreme je da ih popunjavamo!  Wink osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 23/7/2014, 17:53

Ne bih te mijenjala  lol! osmeh srce ima biznis da napravis  lol! 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/7/2014, 18:10

To ti kazem, da se nista na posao ne vracam!  lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 23/7/2014, 18:13

Bixi, queen baci taj pasulj i za mene, please!  lol! lol! lol! lol! 

Posto volim da bacim pogled na naslove iz novina, ovaj mi privukao paznju! http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/lep-gest-pekare-u-zemunu-pita-krompirusa-za-trudnice-1-dinar-clanak-1476065
Eto, trudnice iz BG, imate pitu za 1 dinar, al ipazite na kolicine krompira koje jedete ako imate IR!  Wink lol! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/7/2014, 18:21

Štrumfeta čestitam  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Nevena dobro nam došla  smajli angel 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 23/7/2014, 18:37

Pozdrav za sve trudnicice,mame i buduce trudnice!
Nije me bilo par dana jer izbegavam da sedim za racunarom.
Strumpfetice Very Happy nek ti je srecno rodjenje Nevene,nek je ziva i zdrava i blagoslovljena!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca Cetiri nove bebice za par dana,divota likeit Pisi stumpfetice sta i kako je bilo kad stignes i smognes snage.
Ragaco,Pluton,kako ste,kako se snalazite?
Leptiricu,pozdravljam tvoju odluku kakva god da bude cvet Jedno je sigurno,da nista nije sigurno.
Ja sam danas pokupila nalaz za TSH.Za mesec dana se spustio sa 2 na 0,22 pod terapijom eutiroksom od 37,5mg radnim danima a vikendom 50mg.Da li to moze da pravi problem,donja ref. vrednost je 0,3?Mislila sam da sama smanjim dozu pa me i vi posavetujte,jer imam zakazano kod moje dr. za nedelju dana a kod endokrin. za vise od dve.Mislim da se nesto slicno desilo D77 al ne mogu da nadjem sta joj je dr. rekao.
Ljubim vas sve i pozdravljam srca1 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 23/7/2014, 18:40

Strumfeta, neka je sa srecom rodjenje cerkice, da je ziva, zdrava i da je sreca prati  angel ljubav 

Meni je termin 12.11.
Zvoncica je htela curicu, a ima decka :)
A moja curica se vrti i javlja redovno. Sad vec i kada stojim i kada sedim, a ne samo kada se zavalim :)
Dobrica je to mamina  trudnica 
Ja uopste ne spavam. Hodam po kuci do zore kao luda Mara  b v Danas to pomenem doktorici kad me upitala kako sam, a ona upise u karton - nesanica!  b 
OGTT mi nije ni pomenula. Razmisljam da to privatno odradim. Imam jos 4 nedelje fore...
Radila sam HBA1C - 5.0 %. To je za mene super. A jutarnji su mi 5.2-5.4, osim kada mi vade krv iz vene, tada bude veci, ali ja imam traumu od igle (da covek ne poveruje koliko se izbockah) i od polaska u laboratoriju, pa dok se ne zavrsi, ja sam u stanju pripravnosti :)
D dimer povecan 550, a gornja granica 500. Valjda je to ok, za 2. trimestar. Miljic to ne trazi, a ja ipak proveravam. Sledeci put cu u Zavodu za transfuziju. Rade utorkom i petkom od 8 do 10h i kosta 1800 dinara, a samo oni imaju vrednosti po trimestrima, a i valjda neke hematologe za konsultacije. I tako...guramo dobro! Nema euforije, nego nedelju po nedelju u tihom radovanju. Nema euforije, ali ni panike. Cekamo jesen  smajli angel 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 23/7/2014, 18:45

Erata,

Ja procitah da se test glukoze radi u 28-oj nedelji. To mu bese dodje isto sto i OGTT?

:*
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu