KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 01:05

Prvo Ragaco i ja, pa Pluton i Botox...Neco, ne ostajes sama...
Bice puno bebica jula i avgusta...

Neco, i ja cu prirodni sa epiduralom, ali u Visegradskoj, moj dr ide na odmor od 1.avgusta i ja do tad planiram da se porodim...ni minut duze...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 2/7/2014, 09:20

Sladžana, preslatka si  love love love  Pupica je ko bombona  bebe Drago mi je da je sve dobro, da nema više cista i sad možeš da se opustiš  ljubav ljubav ljubav 

Strumfeta, dobro je da si juče sve završila sa nalazima, stvarno su neozbiljni  c c c 

Zar može da se porođa sa epiduralom ako se prima fraxi? Mislila sam da ne može.

Ragaco, sve spremno za bebca i sad čekanje za upoznavanje, divnoooo  srca srca srca  Ti i Štumfeta ćete zajedno  bebe bebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 2/7/2014, 11:13

Sladzana, mnogo mi je drago da je sve ok i da si se smirila. Mnogo si mi slatka, puj, puj

Niny, sanjala sam te jutros kako ti pricam kako je lako tebi da setas trudna Masu kad ona ima 15 kg a ti imas flexi povodac a sta ja da radim sa Bakom i ovolikim stomakom  lol! 

Trudnice  srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 11:32

Sladzo, super si! Bas si mi lepa i tiba je medena!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce likeit sreca sreca 

Bak, da ti se snovi ostvare!  likeit sreca sreca srca srca srca srca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 2/7/2014, 13:10

Sladzo,super si!Dobro da je sve ok.Dzabe te istresirali!
Sofija,neka si proverila.Labovi su nam uzas!
E,Ivanice,kad ce to biti u zemlji Srbiji.Bilo bi dobro samo ponekad da ispostuju trudnice pa im daju prednost.
Ragaco,Strumfeta,vi spremne.Ja nemam nista od potrebnîh dokumenata,dr u DZ bila na godisnjem,a sad na bolovanju.Neka ljubazna sestra mi rece sl.ned.da dodjem po upute,porodiljsko,itd.Treba jos konkretno sa dr da se dogovorim,ali trebao bi biti dogóvoren CR.Sta bude trebalo od analiza privatno cu,kao i do sada,ne mogu se pomeriti,a ne mlatiti od zgrade,do zgrade za analize.
Torbu sam delimicno spremila,nisam bas sigurna ni sta sve treba.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/7/2014, 15:27

Plutonko,nije ništa bolje sa kretanjem,a?
Ajd izdrži još malko,ti ćeš još i prva da nam se porodiš obzirom na dvojčice.
Koliko ovde vidim,blizanačke trudnoće sve idu maltene na dogovoreni CR,pa te prime dan-dva pre u bolnicu,pa se tamo završe analize.
A za torbu ne brini,sve što zafali mogu da ti donesu,a i u porodilištu sigurno ima neki spisak šta poneti.
Gde planiraš?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 16:16

Ragaco koliko cesto ides na ctg?
Ja bila danas, rekla mi opet da dodjem sutra. Prosle nedelje sam isla sreda, cetvrtak, subota...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 16:23

Plutonko potrebno ti je: 2 spavacice, papuce, mrezaste gacice, 2-3 pakovanja mrezastih ulozaka, 2 peskira veci i manji, licna higijena, neki ogrtac, vlazne maramice,toalet papir, casa, plazma keks... paket pampersa... mislim da ima tema torba za porodiliste...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 2/7/2014, 16:24

Bebic sa te desne strane se pomerio,pa mi je malko lakse,bol se spustila nize,bila je gotovo u kuku.sad me ne ziga toliko,ali daleko od toga da mogu normalno da se krecem.
Pa da.uglavnom bude CR,nece da rizikuju.Ako se ne desi nesto pre,za 2 ned.sve gotovo.Krajem ned.treba da zovem tog dr da mi sve objasni.
U Ns cu.Ako bude po planu,ne brigam mnogo,jedino me brine ako se pre nesto ne desi.Ne bi jos valjalo da izlaze.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 16:31

Pluton, oni imaju vec sad super kilazicu, tako da i da se desi ranije nije strasno...mada, valjalo bi pocekati jos malo!!!  Very Happy 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/7/2014, 16:31

Štrumfe,2 puta nedeljno zbog kontrakcija,inače bebac je uvek budan kad treba i srculence kuca u rasponu odgovarajućem.
Plutonko,sačekaće valjda toliko.
A porodilite možeš i pozvati,negde ne dozvoljavaju sopstvene spavaćice i papuče,negde ti ne treba ništa za bebu-zavisi od organizacije.
Drago mi je što ti je ipak malko lakše!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 16:34

Ja do danas nisam ni imala kontrakcije, danas neka mala...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/7/2014, 16:37

E,ja upravo zadnjih sat vremena merim kontrakcije 10-20-15-10...dosadi mi više,odoh malo da prilegnem,pa ću se već probuditi ako bude nešto a da nije lažna uzbuna.
A juče na CTG 5-6 kom za 10 min,nisam ih ni osetila,do 80 se kreću,ali i to su pripremne.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 16:42

affraid affraid affraid affraid affraid 
idi, idi, lezi...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 2/7/2014, 16:53

A ja posto sam budala i slusala sam dr iz dz, nisam otisla ni na jednu vezbu, ni na jedno predavanje ... u strahu sam da li cu oupste prepoznati kontrakciju
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 2/7/2014, 17:49

sladzo ,prelepo izgledas ... smiledraw  smiledraw  smiledraw 
 sofija ,koje ludilo s tim  d dimerom /uzas ! boks  boks  boks
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/7/2014, 18:47

Ma,Štrumfe,nema šanse da se ne prepozna,tim pre što kad krenu postaju jače i učestalije i ne prestaju.
Ovo ovako što traje sat-dva,pa mirno more baš dođe kao vežba i priprema.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 2/7/2014, 23:37

Ragaco, sta te briga, ja nisam ni dosla do punih 37 :) shishash me vec za 1 dan! :)

SRETNO kad god da bude!

PLUTON - isto, SRETNO!!!!

STRUMFETA - ISTO!!! :)

Ima vas, ima vas....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 3/7/2014, 08:46

Trudnjace grlim vas i ljubim punooooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 3/7/2014, 09:05

bak ::Niny, sanjala sam te jutros kako ti pricam kako je lako tebi da setas trudna Masu kad ona ima 15 kg a ti imas flexi povodac a sta ja da radim sa Bakom i ovolikim stomakom  lol!  

 lol! lol!  Lakše će tebi biti da šetaš Baka, veruj mi. On je poslušan i fin, a meni Maša iščupa ruku kad me povuče  lol! 
Jel Bak predoseća nešto?  trudnica  Muva li ti se oko stomaka?


Ragaco, jeste li još 2u1?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 3/7/2014, 11:40

Ljubim vas sve  d ljubav ljubav ljubav love love love 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/7/2014, 13:20

Sojčice jlubimo i mi tebe  usne usne usne usne usne

Niny,u kompletu smo još!
Taja nam danas ima slobodan dan,pa smo se do kasno izležavali i mazuljali,ode sad do radnje i pijace,dok ja raspremim nešto po kući.
Danas je dan za uživanje,a sutra opet Front,CTG,UZ-žurka od pola dana sigurno.

Svima vam želim divan dan!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/7/2014, 16:47

..trudnice ,gde ste nestale ,kako ste ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ChillyVilly 3/7/2014, 19:14

Ragaco,bas se priblizilo...kako se osecas?
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 3/7/2014, 20:21

Moze li pomoc usla sam u sestu nedelju i jos nisam bila kod doktora ali danas cijeli dan imam bolove,boli me stomak i krsta i to na trenutke bas jako,zvala sam jednu privatnu kliniku rekli su mi da uzimam utrogestan od 200 3x na dan, je li se kome to desavalo bas me strah prije tri god sam imala spontani i ne znam sta da radim Sad Sad Sad
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 6 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu