KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/7/2014, 20:26

Medolina,pa uzmi onda Utrogestan,ništa da pokvariš nećeš,mada su ti bolovi baš karakteristični za početak trudnoće.
Ako je baš frka,ti odi do Hitne i naravno zakaži što pre termin kod dr-a.
Lezi,primiri se,prati situaciju,nadam se da će to brzo proći.

Chilly,nikad bolje,ovo mi je definitivno najbolji mesec trudnoće do sada,prestaše maltene sve tegobe.Valjda i euforija doprinosi,jedva čekam porođaj!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 3/7/2014, 20:34

Ragaco, primaklo se osmeh srce Kad je termin?  cvet cvet cvet 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/7/2014, 20:36

Kako tiker kaže-za 20 dana ....e sad,kako bude...u svakom slučaju tu smo!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 3/7/2014, 20:39

Moracu da zakazem kod doktora ali privatno,posto u drzavnu zakazuju tek za mjesec,mjesec ipo a sacekacu jos dva tri dana dako mi bude bolje Sad
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 3/7/2014, 20:40

E da, sad videh tiker  Embarassed Pa divnoooo sunny sunny sunny sunny radost radost radost angel cvet cvet cvet 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 3/7/2014, 20:52

Medolina, nemas krvarenje?

Svaka trudnoca je razlicita, eto ja sam recimo imala prvih mesec-dva dana simptome kao za mesecni ciklus, samo slabije nego inace bas u vreme kada mi je trbao biti ciklus, ali nije bilo nista, samo je telo bilo u procesu adaptiranja na trudnocu. No, ako su ti bolovi bas jaki, svakako mozes otici kod lekara, cisto da ti budes mirnija. Pojacanje utrogestana je dora ideja, primiri se i odmaraj sada...

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 3/7/2014, 20:56

Medolina draga ja sam jednom kad je i mene frka bila zvala Ars Medicu, tamo je svakog dana dr Janjic, odah me primio. On inace radi sa dr Ljubicem iz Bg. Ako ti treba br naci cu.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 3/7/2014, 21:10

Nemam krvarenje nadam se da ga nece biti i nadam se da ce sve biti uredu jer ne bih prezivjela jos jedan spontani Sad SladZana a u Arsmedicu sam bila sa proslom trudnocom kod Crnogorac i ne bih vise posla kod nje nema sanse sacekacu jos dva,tri dana dako prestane pa cu poci kod Halitija u Natal
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 3/7/2014, 21:12

Óki draga mislila sam ako ti je frka.  cvet 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 3/7/2014, 21:23

A jeste mi frka ali cu sacekati imam fobiju od doktora strah me sada da podjem a da ne bude otkucaja srca pa da me vracu opet za nedelju dvije izludjela bih pa ako izdzim sacekacu jos malo :) :*
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 3/7/2014, 21:25

ragaco ::Kako tiker kaže-za 20 dana ....e sad,kako bude...u svakom slučaju tu smo!

Ragaco, mila, uzvaj! Sitno, sitno, milina! Jos malo pa upoznavanje!!  

igra igra igra igra igra igra igra igra igra 

 igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra 

 d  d  d  d  d  d  d  d  d 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/7/2014, 21:36

...a sto ti ne ubace bocke progesteron depo ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 3/7/2014, 21:55

Sareni leptir zato sto jos nisam isla kod doktora mislim da mi je jos rano sesta sam nedelja ali ako nastavi da me boli ovako poci cu
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kockicaaa 4/7/2014, 02:28

Ne mogu da spavam,brinem se. Sutra idem na konzilijum za CR. Javicu vam se, posle 10
kockicaaa
kockicaaa

Broj poruka : 201
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 4/7/2014, 07:45

Trudnice, pozdravcic! One sto sitno broja ljubim, da upoznavanje protekne u najboljem redu!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 4/7/2014, 09:23

Kockice srećno na konzilijumu. Javi nam kako je prošlo.

Medolina, primiri se dok ne odeš kod dr-a. Koliko piješ utrogestana, možda da povećaš dozu?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolina 4/7/2014, 10:35

Niny utrogestan koristim vaginalno posto doktor mi ne da da ga pijem a tonje utrogestan od 200 i koristim ga 3 x na dan vec mi je danas malo bolje bas sam se bila prepala
medolina
medolina

Broj poruka : 93
Godina : 39
Datum upisa : 02.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 4/7/2014, 11:53

kockice,nadam se da ce sve biti super!
medolina,odmaraj i valjda ce sve biti kako treba.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 4/7/2014, 11:59

medolina ,samo tako nastavi ,i miruj .bice to dobro ,,,samo se opusti .ja sam na prvi UZ bila sa 6 nedelja plus koji dan ,ti rece da si 6 nedelja cini mi se ?! taman za koji dan mozes na UZ .bice to dobro i cuces najlepsu muziku ! ff  ff  ff 
pluton ,napredujes i rastes trudnice draga !!  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 4/7/2014, 13:38

punih 35 i ulazak u 36-u  Wink 
masemo svima

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 10403191_1449601991956585_8825069556379313858_n
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 4/7/2014, 14:05

Sladzo, bravo za dobar izvestaj sa uz!

Medolino, cesto se javljaju ti bolovi, i najcesce su prouzrokovani rastezanjem materice.

Botox, super si, malo ti veci stomak nego moj sada!  lol! Neka Mirne jos jedno dve nedelje bar unutra, a posle kako hoce!  Very Happy 

Kockice, srecno na konzilijumu!

Ragaco, uh, bas se primaklo, obicno i kazu zenice da u devetom bude najlakse, bas zbog te euforije, a i svasta nesto prestane da boli, a i taj psiholoski momenat olaksanja, kad znas da si dogurala do kraja, verovatno ima uticaja! Jos malkice, a onda gnjavaza pocinje, i nema joj kraja, samo se uvecava!  srca 

Stisak drugarice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 4/7/2014, 14:08

Medolina, verujem da ce biti sve u redu, normalno je da bolucka po malo, siri se materica, beba pravi sebi mesto. Mozes ti i na UZ za koji dan, ako je dobar aparat videces i bebu i cuti srculence.

Botox, zgodnice, odlican ti je stomak!  osmeh srce Srecan ulazak u 9 mesec! Izgurala si posteno ovog puta, a Mirna je shodno svom imenu bila mirna! Sad mozes na porodjaj!  osmeh srce 

Ragaco, Strumfeta, Pluton, Kockice, usitnile tste sve lepo!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce Puno srece na porodjaju!

Grlim vas trudnice!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 4/7/2014, 15:04

botox ,,devojcica je u pitanju jel da ?! mirna ? divan stomak ,a moj pocinje da lici na tvoj stomak ,misljenja su podeljena ...te da je musko ,te da je devojcica .jedva cekamd a saznam pol ,ma samo da je dobro bebica !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 4/7/2014, 15:17

Botox,super sí!mozda se i sretnemo na porodjaju:-)
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 4/7/2014, 15:24

Drage moje znači jul će nam biti pun bebica  radost 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu