KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 17 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 19/6/2014, 08:49

Dobro jutro i od mene!  sreca 

Nema sunca, ali ima ovde na poslu jedno drvo, cija je krosnja tacno pored mog prozora. U njoj se stalno skupljaju pticice, razne, i cvrkucu, pevaju, svadjaju se, razgovaraju po celi dan. Uzivancija! I nema Bajaga pojma, ne pevaju uvek istu pesmu. Ni priblizno! I evo ih od jutros, cvrkucu, vesele se, mozda ipak nece biti kise?  sreca 

Imamo i sumu. U sumi ima staza, i ja tu ponekad prosetam da popusim krisom cigaretu. naravno da ne bacam opusak u sumi. Tu sam srela veliku kornjacu, zeca, lisicu, sokola, nekoliko veverica i jedan ljubavni par ptica, ne znam koje vrste. Ima i fazana, ali i insekata. Juce su me izujedali komarci u sumi za medalju! Imamo i zmije, i mnostvo gustera, ali oni nisu u sumi. A imamo i napustene pse, njima donosimo hranu, a imamo i fond u koji uplacujemo po koju crkavicu od plate pa im se kupi neka hrana.

Toliko o zivotinjskom carstvu kod mene na poslu.

Ljubim i zelim svima dan bez kise i vremenskih nepogoda.  Very Happy 

ja sam danas mnoooogo bolje, kao da mi se fijasko desio pre 4 godine, uspela sam da ostavim iza sebe tugu i da opet ustanem i dodjem na posao sa osmehom na licu. E sad, mozda je to zbog rezultata utakmice ESP-CHI, ali nema veze. Nek je lepo.  Laughing lol! lol! 

 ff 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Niny 19/6/2014, 09:03

Dobro jutro! Biće kiše, već se smrklo. Srećom nisam obula baletanke, jednom su mi već pokisle i jedva preživele.

Miss, super vam je životinjsko carstvo na poslu  likeit Nama se ujutru čuju ptičice sa obližnjeg drveta, ako ostavimo prozor otvoren, lepo je subotom leškariti i slušati ih  Very Happy  Drago mi je da si bolje, nema predaje, beba vas čeka, sigurna sam  as 

Jamajka, jel otišao mužić? I vi ćete brzo kod njega u posetu. Proleteće to vreme, videćeš, mada sigurno neće biti lako.

Ne upamtih više ništa  Rolling Eyes  Ljubim vas, odoh da radim  love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 19/6/2014, 09:07

Dan Jutra!

Evo me na poslu, da probam da skrenem misli sa zbivanja u labu  Rolling Eyes Imam tremu kao pred doktorat  yes lol! Uhvatilo me neko ludilo i ne pusta, da li su dobro embrioni, da li se neki razvija, da li... Nista ne pitajte, sve znate, bar vecina  yes 

Elem, Miss, drago mi je da si bolje  osmeh srce I drago mi je sto radis na tako lepom mestu. Ja nemam ni prozor koji bih otvorila  Rolling Eyes Tek kad izadjem iz zgrade vidim dal je kisa ili sunce .
Jos 2 dana pa odmor  radost Nadam se bebicetan

Ljubim  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 19/6/2014, 10:21

Dobro jutro!
Bak igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice .
Miss,kakva egzotika kod tebe na poslu.Ima li šta lepše od cvrkuta ptica?
Ćufta umesto na seminaru,vreme provodi u kafani.I tamo se svašta nauči yes yes 
Maki nam je vredna..,ja od višanja najviše volim višnjevaču.
Kod nas je jutro počelo vrištanjem,plakanjem i traženjem dragog tate.Prvo je plakala ćera,a onda u duetu.Neće da idu u vrtić,neće da se obuku..,ništa neće.Osim tate.Onda smo ga zvali telefonom,a on odbio poziv...e tad nastade haos. affraid Jedva sam ih namolila da dođe deda,da ih čuva,obećavala kule i gradove,ne bi li se smirili.Zbog silne vriske i papagaji počeli da krešte...šta da vam pričam,ludilo.Zakasnila sam na posao,direktor mi održao"bukvicu."Pijem kafu ..,eh da su mi te Missicine ptičice.
Sinoć smo otpratili mm,javio se da je stigao,smestio se..,danas startuje.
Odoh da radim,cmokić svima.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 19/6/2014, 10:29

Miss, super ti je to vaše životinjsko carstvo na poslu(ako izuzmeno komarce , zmije i ostale gmizavce) . Super je i to što se ti bolje osećaš i što si vratila osmeh na lice . Idemo dalje, nema osvrtanja unazad !!!!!!

Bak, razumem te u kojoj si frci, ali mislim da nemaš razloga za to. Dobićeš SIGURNO minimum 2 savršene bebice , najverovatnije 3 a možda i sve 4 , posle žestoke žurke u labu . Probaj da se opustiš i ne dižeš kortizol previše . Tako sam i ja u junu 2013.g u Pragu strepela 5 dana , je su odlučili da idu na blaste, kad ono i posle 5 dana preživelo svih 7 embriona , kojiko ih je bilo i nakon 24 h . E sad što sam ih u međuvremenu ja sve ispucala, to je drugi problem. Ne brini, biće beba i za ledeno doba.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 19/6/2014, 10:38

Jamajka , nasmejah se ja papagajima što su i oni reagovali na dečiju vrisku . Izvini, znam da je situacija vrlo ozbiljna i da ti nije lako . No dobro, biće tako još malo, pa će se dečica polako navikavati bez tate tj., da ga povremeno viđaju. Srećom , taj period će kratko trajati tj., proleteće vam .

Bak, htedoh te pitati šta sve trenutno koristiš od terapije i na čemu si i od kada za IR ,
to me baš jako zanima, kao i to šta ti je sve Kopita dala ?
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cicsa80 19/6/2014, 12:31

Komp jos na popravci,bockam sa tel,a za jagodicu me capio komazarac,juce jedan zub popravila,drugi mora zivac da se vadi za 10dana. Kaze sestrica da ce boleti kad prodje anestezija...e moja sestro,ma ne znas ti da sam ja jaca od tvoje tvrdnje! Sve super:-)

Elem...
Draga Missice,kad drugi put krenes u postupak,ni jednog jedinog momenta da nisi spomenula "ako ne uspe" jer time jednim delom tekuci postupak "osudjujes" na neuspeh. Ne mislim da je to razlog sadasnjeg stanja,vec zelim da pomognes sebi. Postoji samo plan A,nema rezerve! Svu svoju energiju usmeri u tom jednom jedinom smeru. Buducnost ce biti onakva kako jreiramo sadasnjost! U pobedu Miss!
Bakisa,sve je dobro i bice dobro!
Druze Leptiru,nisam zaboravila na kafu,kad se skockam-druzimo se!
Moram da poljubim jednu zabu zelenu ;-) :-*
Ganedina,drzi do sebe!
Nasmejah se za klince i papagaje (izvinh Jamajcice) @-}--
Toliko od mene...
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 19/6/2014, 13:07

Ganedina, pijem glukofaz 2x1000, od jesenas, pre toga sam prekinula bila par meseci, a pre toga pila godinu dana, sigurno. Ne davim se u slatkom, ostalo....
Imam poznanicu dijabeticara, duuugo imala problem sa insulinom, secerom ,kome, katastrofa, pre sredjivanja doze rodila zdravo i pravo dete, posle toga jos jedno. Tako da.... Ne mogu ja bas svega da se odreknem, necu ostati ja

Pijem estrofem, dexazon, primam clexan, pijem glukofaz, utrogestan......... Mozda i jos nesto, sad se ovog setih  lol! 

jamajka, sta kaze muz? Vreme lepse nego ovde? Sunce zalazi u ponoc? Bice pun utisaka. Mogu da zamislim kakofoniju zvukova  kod vas Rolling Eyes lol!
Ali to je ono cemu svi tezimo.... osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 19/6/2014, 13:29

Ja više nisam pametna . Mislim da za  3 poslednja pita u Pragu (ostalo što je bilo do 2009.g ne računam) mi nije uspevalo jer sam stalno nešto mašila . U junu 2013.god bola Fraxi od ET i  "krVljlala" sve redno-hranu , jer nisam ni znala da imam IR , te stoga nisam ni bila na metforminu i valjda mi zato beta bila čitavih 1,1  . Pre odlaska u Prag po otkrivenom  PAI 4g/5g Elezović mi rekao da mi treba Fraxi .

Na FET- u u novembru opet bez metformina , ali tad i Fraxi -a , beta beše O.
Nakon toga otkijem IR , odmah Glukofaž 2 x 500 mg (verovatno slaba doza ), posle ponovljenog OGTT i još gorih rezultata povečana mi doza na 2 x 1000 i to 25 dana pred ET . I opet posle ET u martu 2014.g  ne uvodim Fraxi, već bodem Progesteron depo na 3. dan , uz Glukofaž 2 x 1000 mg i strogu, strogu dijetu .
I opet beta O.

Šta kaže konzilijum kutka ( pre mišljenja Kopitovićke ) ? Da li sam u pravu kad kažem da mi je svaki od ta 3 puta uvek nešto falilo (nerešena IR , ili neuvođenje fraxi,mada kažu da nije kasno uvesti ga i nakon pozitivne bete .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 19/6/2014, 13:52

Ganedina, ja iskreno, najiskrenije mislim da je faktor srece 50% posla. I da on, na zalost sa porastom godina sve vise ima uticaja. Radjaju zene decu i sa ir, i sa ozbiljnim bolestima, i sa zapusenim jajovodima, imam drugaricu , ne znam da li je imala 5 puta spontani ciklus u svom zivotu, katasrofalno stanje reproduktivnih hormona, rodila 3 lepotana, ni ne zna kad je zatrudnela....

Tako da, nase je da uradimo sta je do nas, ostalo je u rukama onoga u sta verujemo (Boga, vasione, srece, patuljaka i vilenjaka, roda...)
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 19/6/2014, 13:53

Bak,
 smiledraw 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 14:15

bak ::Ganedina, ja iskreno, najiskrenije mislim da je faktor srece 50% posla. I da on, na zalost sa porastom godina sve vise ima uticaja. Radjaju zene decu i sa ir, i sa ozbiljnim bolestima, i sa zapusenim jajovodima, imam drugaricu , ne znam da li je imala 5 puta spontani ciklus u svom zivotu, katasrofalno stanje reproduktivnih hormona, rodila 3 lepotana, ni ne zna kad je zatrudnela....

Tako da, nase je da uradimo sta je do nas, ostalo je u rukama onoga u sta verujemo (Boga, vasione, srece, patuljaka i vilenjaka, roda...)
takodje  smiledraw  smiledraw  smiledraw sreca ,Bog ,strucna klinika -to su tri faktora koja igraju najbitniju ulogu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 19/6/2014, 14:34

Dobar da se citaaaaaaaaa, ali postici cu!
Cile, za kafu uvek!!!!
Ljubim sve i idem da kuvaaam!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Djeni 19/6/2014, 14:52

Drage devojke, nisam sigurna gde da postavim pitanje koje me muči, a čini mi se da je ova tema kao Kafanica za časkanje :)

Da li znate, čule ste, imate iskustva, da se može prirodno ostati u drugom stanju uz samo jedan prohodan jajovod? 

Čula sam od moje drugarice, kako je njena kuma nakon vanmaterične i vađenja jednog jajovoda, ostala u drugom stanju i sad ima dečaka od godinu dana ... pa pomislih možda i kod nas sa jednim propusnim i jednim nepropusnim ima ipak neke šanse ...


Ja *78
PCOS, IR
Avg.2012 HSG / prohodan desni jajovod, levi slabo propustan
Oktobar 2013 / Polipektomija i kiretaža cervikalnog polipa
Decembar 2013 Narodni Front / Laparoskopija / Histeroskopija  / prohodan levi jajovod, desni oskudno pod pritiskom, uklonjen septum i endometrijalni polip
Maj 2014 / IUI, beta HCG 0
Jun 2014 / Betanija / TVL i histeroskopija / prohodan desni jajovod, levi sa priraslicama ne propušta/ uklonjen rezidualni septum

MM * 74
Sve ok
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 15:32

probaj ovde da posatvis pitanje ....https://kutak.forumotion.com/t2888p180-korak-po-korak-na-putu-do-bete#497399
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Djeni 19/6/2014, 15:36

Hvala leptiriću šareniću ...
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 19/6/2014, 15:42

cvet  cvet  cvet  cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sofija Veks 19/6/2014, 17:27

'podne, jutra!  Very Happy 

Meni i danas laganeza dan, rezervisan za posetu drugarice...cim je prosao pljusak otisla sam u laganu setnjicu, a sada cekam drugaricu da svrati...eto usli smo i u peti mesec...  love  love 

Ganedina, slaze se skroz sa Bak...jos element srece, i sve da se konacno poklopi...  ljubav 

Luv ya, zenske, uzivajte, sve od redom, i naravno vucem za nosice sve cekalice...!  love
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 19/6/2014, 20:43

Djeni, naravno da može. Poslednji primer koji znam je Nikola. Sada ima 2 meseca.

Nekako mislim kao i Bak i Ganedine, samo što je moj postatk u mišljenju malo suroviji. Mislim da je sreća 99%, a 1% je sve ono što o tome ne znamo.

Mi bili sa mojim ujakom u kafiću, malo sedeli ćaskali dok L nije dosadilo.

MIss, sutra ste kod nas, samo da podsetim  Very Happy 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Djeni 19/6/2014, 21:24

Hvala Cufto na odgovoru :) !

Ma kad je sreca u pitanju, po ovom pitanju, ne znam sta bih rekla sa nas slucaj ... 99% nas mimoilazi ...
Ako se okrenem unazad pa shvatim da HSG nije tehnicki dobro uradjen, pa ni laparoskopija ni histeroskopija, pa da sam naisla na endokrinologa koji se nalupao i ostao ziv sa dijagnozama, pa kad sam se oporavila od histeroskopije u decembru 2013, u februaru 2014 dobijem upalu bubrega i echerihiju, pa taman to prodje, planiramo IUI i zahvaljujuci "strucnosti" lekara omanemo ovulaciju, pa pred drugu IUI u maju strefi me trovanje hranom i nakon IUI virus, pa evo juce odem u Betaniju i shvatim da smo opet na pocetku... Sreca ? Potrosili skoro 4 000 eura na razna ispitivanja, sve sami srrucnjaci ... posetila skoro 10 ginekologa ...
I taman kad sam pomislila da je zimus moj razlog uklonjen (septum i polip) i da mozemo lepo na odmor i da se opustimo pa mozda nesto i bude, kad ono zbog mikropolipa na endometrijumu doktorka savetuje dva meseca Mycrogynona pa tek onda dalje bilo sta affraid 

Pa mislim da je stvarno red da konacno pokuca na nasa vrata    Sad Sad   Embarassed  Embarassed  Embarassed 
Ili da batalim Mycrogynon do avgusta :)
Ja *78
PCOS, IR
Avg.2012 HSG / prohodan desni jajovod, levi slabo propustan
Oktobar 2013 / Polipektomija i kiretaža cervikalnog polipa
Decembar 2013 Narodni Front / Laparoskopija / Histeroskopija  / prohodan levi jajovod, desni oskudno pod pritiskom, uklonjen septum i endometrijalni polip
Maj 2014 / IUI, beta HCG 0
Jun 2014 / Betanija / TVL i histeroskopija / prohodan desni jajovod, levi sa priraslicama ne propušta/ uklonjen rezidualni septum

MM * 74
Sve ok
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 19/6/2014, 21:38

posto konzilijum kutka na celu sa dr. Cuftom smatra da je factor srece najbitniji u ovoj nasoj IVF prici, najbolje bi bilo da ja onda ovo sve batalim, s obzirom da toliko srece u zivotu imam da kad bih stavila prst u Savu, presusila bi . I da vise ne bacam pare, a do sada ih je baceno oko 25.000 e.

Djeni, moja drugarica jedavno imala vanmatericnu od kad ima samo 1 jajnik I 1 jajovod .U 45 godina je prirodno zatrudnela I rodila divnu curicu posle 2 godine braka . A to sa pogresnim dr. I terapijama , to nam je svima ovde jako dobro poznato, jer smo sve imale takva iskustva .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 19/6/2014, 21:44

Genedina, ima tu i faktora srece, ali ima i psihe za koju ja smatram da je najvaznija! Opustenost, koju mi na zalost tesko mozemo da postignemo tek tako. Ono sto sam ja shvatila to je da su pozitivne misli i vera da ce nesto uspeti pomazu da se covek oseca pozitivnije, da veruje i mislim da pomazu i da se ciljevi ostvare. Dakle, nikako negativno i meni nema sanse to da se desi. Treniraj pozitivu, imas brdo knjiga na netu, poslacu ti i ja neki dan ono sto su meni slali, samo vera i pozitiva. Naravno nisu presudne, ali nam trebaju!

Odok da se druzim sa Djoletom u NS-u!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ako ima zainteresovanih, ajde na Petrovaradin, na terasu!  Very Happy Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Djeni 19/6/2014, 21:45

Ganedina,
Ma ja sam ubedjena da je sve moguce i da cemo sve mi uskoro biti mame ... valjda kao i za sve u zivotu najbolje dolazi kad najmanje ocekujemo...bar se ja eto tesim tako...
Djeni
Djeni

Broj poruka : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 21.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 19/6/2014, 21:52

Kometak nasa Djole ili Balasevic?  zbunjen U svakom slucaju lep provod  c 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 19/6/2014, 21:53

Vece cure  sunny 

Bak i ovde da malo pojacam navijanje, verujem da ce da bude lepih embriona, a potpuno te razumem kako ti je  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Miss ja bih volela da radim tamo gde ti radis, milina jedna, a drago mi je da si i ti bolje likeit 

Sto se postupaka i srece tice potpisujem Cuftinu surovu statistiku, Ganedena pogledaj mene, potrosila para i para na analize, nigde nista nisu pronasli, hormoni ok, ali ajd dali mi eutiroks da se spusti tsh, onda kao blaga IR pa i tu dali terapiju, odradjeni postupci i opet nije uspelo, tako da po mom misljenju sreca ili onaj gore imaju najvecu ulogu u ovoj prici, a i godine imaju svoju ulogu u celoj ovoj prici.

Danas radila, jutros kada sam krenula bilo bas hladno, posle toliko otoplilo da sam se postepeno skidala, carape, potkosulju, uf da me nije bilo sramota ostala bih samo u majici Laughing  Laughing  Laughing kod kuce se bavila nekim kreativnim stvarima i bas mi je prijalo za promenu. Upravo sedim za kompom svi prozori u kuci otvoreni, a lipa mirise tako da ce mi sve biti zao kada budem morala da zatvorim.  yes 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 17 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 25 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu