KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 16 od 25 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sofija Veks 17/6/2014, 10:45

Evo i malo muzikice uz ovo sivkasto vreme, chill, ali relaksirajuca...  Very Happy 

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 17/6/2014, 11:08

Drage moje zene, ipak nije greska. Fsh danas 155,4... sta je tu je.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 17/6/2014, 11:26

Devojke, samo da mahnem... ponovo sam u Bgd'u, al samo da se spakujem i idemo na more... kad cu sve da stignem , ne znam... kada ce ves po ovom jesenjem danu da se osusi ne znam, ali nekako cu valjda stici.

Miss,mislim na tebe!
Star, i na tebe mislim !

Sve ostale devojke ljubim, i zelim vam lepo vreme, nasmejane dane i kada se vratim, da me obradujete samo lepim vestima !
A sad odoh da se razletim oko pakovanja, Petar konacno zaspao!

P.S: Sredili smo urinarne infekcije, al sad se pokazalo da ima migrirajuci testis. Super.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 17/6/2014, 11:39

ema ,lep provod na moru vam zelim !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 17/6/2014, 11:40

Miss, tu smo . Ne znam i nemam šta pametno da kažem . Još sam još pod utiskom tvoje negativne bete . Sada čekamo jesen i nadamo se konačnom uspehu .

Juče je moj sindikalac bio kod ovog ludaka od direktora i on mu je rekao da napišem prigovor, što sam juče i uradila i predala kod sekretarice. Tražila sam da mi promeni koeficijent sa 3,60 na 3,80 koliko je minimum po nekom opsegu u firmi za VII stepen stručne spreme . On jutros prosledio u Pravnu službu uz komentar da li je u skladu sa pravnim aktima preduzeća, ako jeste, on je saglasan sa tom promenom . Jadno i bedno da nemam reči .Toliko ih mrzim i toliko sam besna da u momentima kad skroz poludim kažem da ću im na tu zgradu bombu baciti .On je takav smrad i ološ , kao i njegovi najbliži saradnici koje je izabrao , da ja u svom životu za 50 god nisam srela lošijih ljudi od njih, pogotovu što su skoncentrisani svi na tako malom prostoru . Neverovatna koncentracija zlobe, mržnje, pakosti, podlosti, šljama.........

Star, šta da ti kažem kad sve znaš, čim si prošle nedelje rekla da si ih terala da ti ponove analizu i da su opet dobili istu vrednost, znala sam da je to to. Toga sam se i plašila , jer sam prošla kroz isto to, kad mi je FSH bio oko 18-25 i za samo par meseci odjednom otišao na 70 i tad sam se zamalo šlogirala . Zato sam i prokomentarisala onomad onako kako već jesam, gde me Miss kritikovala da ne širim paniku i plašim te jer znam da klimax na žalost više skoro da nema više nikakve veze sa godinama i da žene već u ranim tridesetim god. već ladno ulaze u klimax. Miss na svu sreću u svojoj 44. nema takvih problema i pravi još uvek divne folikule i jajne ćelije, što je za svaku pohvalu. Ništa, sad ćeš piti cikoproginovu kao ja što je pijem već 4 godine neprekidno , tako da ćeš s njom dobijati uredno svakog meseca, ponekad će se pojaviti i neki lep folikul. Cykloproginova nije kontracepcija , već nadomesna terapija koja nadoknađuje hormone koji ti fale tj., E 2 a samim tim snižava FSH ,jer se njih 2 nalaze na klackalici (kad je FSH visok E2 je nizak, kad FSH pada tad E 2 raste) . Šta da se radi, šta je tu je, iz ove se kože u drugu ne može . Ljubim ja tebe puno i to divno, predivno dete što imaš pored sebe.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 17/6/2014, 11:43

Ema, bravo za uspešno dobijenu borbu sa urinarnom infekcijom !!!!
Sraćan vam put i još lepši odmor i boravak na moru . Pa kad se vratite napunjenih baterija , čekamo tebe da  i ti kreneš u borbu da Petar dobije seku ili batu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 17/6/2014, 11:47

Hvala vam do neba :)
Genedina draga, razumijem ssve sto govoris, i sama sam negdje znala da je to to. Mi se pakujemo za bn, ja sam u nekom blagom soku trenutno, ali proci ce i to. Ne
mogu glavom kroz zid. Hvala ti mnogo na lijepim rijecima...boricu se ja jos koliko god budem mogla i dokle god moj organizam bude htjeo. Ne cudi me ovo, ja sam jako njezna, upijam u sebe svaku tudju bol i tugu,a i sama sam je nosila kroz zivot...negdje to sve mora izaci...sta je tu je. Idem sad na pregled pa za Bijeljinu i guramo dalje. Volim vas mnogo sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 17/6/2014, 13:17

Suzo, molim te, nemoj da zanemaris moc prirodnog lecenja - trave, makrobioticka ishrana isl. Imas ovde teme o lecenju biljem. Nije nista tesko da svako jutro popijes neki cajic, predje ti u naviku. I ne moze da skodi.  usne 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 17/6/2014, 14:29

Miss, draga moja, hvala ti do neba sto mislis na mene, iako imas i mnogo stvari o kojima sada razmisljas. Zato volim ovaj Kutak, jer su sve zene divne, zaista divne. I ja ne znam sta bih bez vas u ovim momentima.
Miss, uzela sam danas cikloproginovu, bila na ultra zvuku, sve cisto i uredno. Sad cu da ukljucim i biljke, i ja sama to zelim. Nemojte me.pogresno shvatiti, ali ja osjecam da su mi ovo stanje prouzrokovale, tj. pozurile i kontracepcijske pilule. Nikad mo nisu prijale, zaista treba osluskivati svoje tijelo. Sta je tu je, nastavljam dalje. Hvala, draga Miss, poslusacu te, jer vjerujem i ja u moc biljaka. Draga moja, nadam se da si ti dobro, da si se ispricala sama sa sobom. Treba vremena za sve. Zelim od srca da se radujemo sa tobom u septembru.

Ljubim vas sve redom :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od BiKsi :) 17/6/2014, 20:54

Star, stisak, pisah na koracima, ima nade, samo veruj, jer vase cudo negde ceka vas, bas kao sto si napisala u potpisu!

Ema, zdravlje da vas posluzi i lepo vreme, srecan put i lep odmor zelim. Mi tek u septembru idemo, treba iscekati.

Stisak ekipo. Sta bi sa djoletom i slikama iz Pariza, treba napraviti selekciju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 17/6/2014, 20:59

Samo da vam javim da nam Miss i njen muž dolaze u petak. Dečaci će verovatno gledati neku od utakmica (njima je svaka interesantna), a nas dve ćemo ćakulati.

Mi bili u MUP da predamo za istekla dokumenta, a u međuvremenu nam ukradu retrovizor i žmigavac  affraid

Drugo ništa posebno novo.

Ko ide na more, da se kupa i za nas, ko ostaje neka dođe kod nas!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od BiKsi :) 17/6/2014, 21:29

Šta li će im retrovizor i žmigavac, živo me interesuje?! Strasno!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Shizika 17/6/2014, 23:15

Suzo, misha mu, bash visok Fsh, al' mora biti nachina da se malo obuzda uz hormone (kod mene prirodnim putem visok estrogen malo suzbija Fsh) i prirodnu terapiju. Nikad nemoj smetnuti s uma da je za jednu bebu dovoljna samo jedna jc.  yes 
Retrovizor i zhmigavac!  v  Valjda ih je najlakshe razmontirati sa auta?  Rolling Eyes  Pa Cufto, kako sad nanosish crveni karmin?  usne 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 17/6/2014, 23:22

Suzo, cemu sluzi cikloproginova?

Da, u 5ak idemo kod L. Ipak, tesko da ce njoj biti zabavno s nama. Pre ce da se druzi s muskarcima nego nas da slusa!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Star77 17/6/2014, 23:37

Hvala vam, divne zene :) covjek i kada bi htjeo odustati pored vas ne bi mogao :) Guram dalje, ispricah se danas u putu bas lijepo sama sa sobom i skupih snagu da kazem sebi ' dosta cmizdrenja, idemo dalje'. Popih veceras prvu tabletu cikloproginove, i evo me kod svekra i svekrve, lezim, mm mi hrce na uvo a ja kuckam po Kutku. Sutra je novi dan :) Zelim samo jos jednom svima da se zahvalim, jer mi je vasa podrska i briga zaista mnogo znacila.

Ema, hvala draga, uzivaj i odmori se malo:)

Biksi, divna si :) hvala na divnim rijecima:)

Shizika draga, sta visok,poludio je nacisto :) hvala ti draga, tvoja recenica o jednoj jajnoj celiji ce me pratiti na dalje !

Cufta, draga, cuj retrovizor i zmigavac ...nemam komentar :) Uzivajte u druzenju vas dvije,

Miss draga, kako sam shvatila, cikloproginova nadomjescuje hormone koji se gube u menopauzi. Estrogen i jos jedan, zaboravih u svom ovom ludilu koji. Dakle, poenta je unijeti te hormone u organizam da bih mogla da imam ciklus. Rekli su mi da one takodje snizavaju fsh.
Veliki pozdtav za sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 18/6/2014, 10:47

Dobro jutro!
Devojke,gde ste,nema nikoga?
Miss zagrljaj.Nastavi da se boriš,jednom MORA da uspe.Vidim promenila si avatar...ribica.Meni su te ribice donele naaaajveću sreću.Čak su mi devojke pisale da su znale da ću dobiti blizance,jer je na avataru par ribica.Simbolika ili šta već?Navijam da i tvoja ribica dopliva do tebe.
Suzzo,navijam za family .
Mi danas pratimo mm u Norvešku,pa smo se raspekmezili.Deca nisu htela jutros u vrtić,hoće što duže da budu sa tajom.Ja sam morala na posao,da nešto završim,pa ću kući.
Čitam Ćufti ukrali migavac i retrovizor,ccc.Nama su prošli mesec,na parkingu ispred zgrade skinuli sve četiri gume. affraid Ovde je to glavna zanimacija,za čas neko osvane na felnama.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Ganedina,nisi trebala da pišeš prigovor direktoru i pristaneš na najniži koeficijent,već da odeš u inspekciju.Tog tvog direk.treba naučiti pameti. zagrljaj 
Idem sada da završavam posao,pa kući,da pakujem mm.Cmokić svima.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 18/6/2014, 11:27

Jajajče, ima nas na forumu još po neko . Bakiša nam se upravo aspirirala, Kometica joj čuvala strah, držala pesnice i prva zagrlila posle aspiracije . Sad je ona kod profesorke Kopitović, sutra uveče ću ja na konsultacije .Znači, danas ti mužić odlazi. Brzo će proći i ta 3 meseca, tim pre što ćete se često viđati i biti zajedno. Ma to je super, verovatno će posle imati bolji status, veću platu ....
Ja više nemam snage ni da komentarišem ovog mog skota od direktora, to je takav ološ i smrad da mu nema konkurencije . Nemam više snage da idem po inspekcijama, a i ne znam gde bih, kod nas još uvek traje vanredna situacija . Jedino mi preostaje da sačekam da ta stoka ode iz firme koju je i pre ove katastrofe on već upropastio. A ta dzukela neće otići odavde , sve dok budemo primali nekakve pare, jer njega jedino to u životu zanima .

Ćufta, svaki komentar je suvišan, mi živimo u lopovskoj državi . Još ste vi dobro prošli ostavši bez retrovizora, migavca a Jmajka bez guma . MD su pre 2,5 god u Bg ukrali auto Reno Laguna, ful opremljen. Naravno , do danas ni traga ni glasa o njemu .I od tada do dana današnjeg je bez kola, ide busom ili ga ja vozim svojim malim autom . A ja se od tog dana osećam kao invalid , jer znam da mi nešto fali .Sa ovim mojim smo pošli u Vrnjačku banju i on nam je usput prokuvao, pa nam je presela i banja i sve .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 18/6/2014, 14:23

Dobar dan!

Pa dobro, spala knjiga na 3 slova?  Wink Cufta radi, i to s ljudima, pa ima opravdano.  lol! 

Jamajka, ribica mi je onako, cisto mise dopala. Sto je plava. Sklonila sam bebu da me ne podseca. A da cemo se boriti, naravno, koliko nam moja rezerva jc i finansijsko stanje dozvole. Secas se kad smo se upoznale, pa pricale, ti nisi ni sanjala da ces imati blizance, i to mladje od 10 godina!!! I onda, kad se vise i ne nadas - BUM! USPEH! pa ja da prepisem od tebe!  Wink 

BAKili ne dolazi na Kutak jos uvek, ja necu da ofirem, sama ce ona da napise izvestaj, al samo da znate da je dobro i da je vec tu pala luda zurka u labu!!  yes 

Mimice i dalje nema.... Bixi cuva Arsu... Suza ce doci valjda kasnije... A gde nam je Vucica?? Slabo svraca.

Pitala sam se i gde je Korpica? i ko jos ne...

Ajd lep dan vam zelim!

 d 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sofija Veks 18/6/2014, 14:33

Samo da vas pozdravim zenske c 

Cekam drugaricu da dodje sa njenom bebom, da se malo druzimo...opustencija dan...

Kolektivni zagrljaj!  d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 18/6/2014, 14:37

Vucica nam je na moru koliko se secam, nadam se da uziva.
Bak zavrsila aspiraciju navijam za ludu zurku u labu
Ljubim ja zenu borca Miss, ribica je prelepa bas opusta, moje u akvarijumu su flegmaticne na mm, zato je Srecko sve na mene, a papagaj je po krestanju na sveki.
Ganedina kakav kreten od coveka zato ja imam najboljeg direktora ima razumevanja, sad sam pocela opet da radim i bas mi je neprijatno da mu trazim slobodno za hematologa, inace gotove su trombofilije napokon zovem 27.06 da zakazem za jul.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 18/6/2014, 15:37

Meni dan rezervisan izgleda za uživanje. POčeh dosta rano jutros sa poslom da bih otišla na neki seminar. Sa seminara kao u srednjoj školi odabrano društvance malo ranije pobeže, pa na kafu. Taman da završimo, sto pored nas staro društvo. Te vam se ja samo pomerih za sto pored.

A pre svega toga kod "Ace pekara" - bastion pekarskog zanata

Sada iz mladosti u realnost i preostale obaveze.

Javite kako je Bak.
Blagiš tvom mužiću Jamajka
Lepa plava riba Miss
Jeste, Vuk je na moru
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 18/6/2014, 19:12


Ako možeš da počneš dan bez kofeina...
Ako možeš uvek da budeš veseo i da ignorišeš bolove i probadanja...
Ako možeš da odoliš da se žališ i dosađuješ svojim problemima drugim ljudima
Ako možeš da jedeš istu hranu svakog dana i da budeš zahvalan za nju
Ako možeš da razumeš kada su tvoji voljeni previše zauzeti da ti pruže vreme
Ako možeš da prihvatiš kritiku bez osećanja ozlojeđenosti
Ako možeš da se boriš sa stresom bez medicinske pomoći
Ako možeš da se opustiš bez alkohola
Ako možeš da spavaš bez pilula
......................
Onda si ti, verovatno.....
...porodični pas.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 18/6/2014, 22:08

Vece cure  sunny 

Nesto pusto ovde, al ajd neka je, sigurna sam da svaka uziva na svoj nacin  osmeh srce 

Bakisi jedan veliki  zagrljaj juriš juriš juriš 

Ganedina ne brini nicija nije do zore gorela, tako nece ni njegova, valda nesto mora i da se promeni  ljubav 

Kod mene bas radno, obrala visnje i sredila ih, polako stizu i kajsije, ali za sada se samo jedu. Juce se ponovila, kupila novi zamrzivac jer se stari zapalio, neka ovaj novi traje bar upola koliko je trajao stari bicu zadovoljna. Danas me uzasno bole zglobovi na rukama, ni sama ne znam od cega, mozda od visanja, mazem raznim kremicama, malo pomognu, ali kratko. Eto kod mene uglavnom zivo i radno  v c poljubac 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od KoMetaK 18/6/2014, 23:11

Samo da vas ljubnem sve odreda!  ljubav ljubav ljubav ljubav 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 19/6/2014, 06:22

Dobro jutro!


 sreca 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 16 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 25 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu