KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 10 od 25 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Ema78 11/6/2014, 00:11

Evo i mene...

Rodjendan je prosao divno, ja opet kod mojih, mm nisam ni sigurna gde je... samo znam da mi dete ponovo ima problem sa urinom,i da cu vise da flipnem od toga.

Sto se komaraca tice, to smo resili...toplo preporucujem MAPEZ sprej. Oko 600 din je, ali za sada radi...Mackamo se i za sada, samo lete oko nas. U rojevima. Velikim rojevima...

Trebalo bi da se pakujem za more, a ja samo mislim na urologe i pedijatre... i pitam se ko i gde gresi...sve sto su predlozili odradili smo, i opet neke bestije se vuku...kad se vratim sa mora,pokusacu sa homeopatijom,pa kud puklo da puklo.

I pridruzujem se grupi koja priziva zahladjenje....ovde disemo na skrge...uostalom kao i svi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od mamadabudem 11/6/2014, 08:17

Dobro jutro!  sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny 


VolEm sunce  sreca sreca sreca sreca sreca likeit likeit likeit likeit likeit 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Niny 11/6/2014, 08:57

Dobro jutro  sunny sunny sunny 

Danas će biti još toplije nego juče  v  Ja volim vrućinu, ali ovo je previše.

Sladžo, ako dođem u CG, obavezno da se vidimo i da prošetamo stomačiće  trudnica trudnica
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 11/6/2014, 09:07

Dobro jutro.

Ili su ovde ipak prskali komarce, ili ih je vrucina ubila. Tipujem na dqugu opciju.

Vrucina je bas, kako izadjem sva sam mokra, i po glavi. Zahladjenje na 26 max dnevne i bez kise. To bi bilo savrseno.

Dragmilk, sta je decici pa im cure nosici? Ja sedim u majicici, bosa, i poceh da kijam. Kao da mi je hladno.

Cure, prijatan dan. Ko voli vrucinu, nek uziva, i sutra. A u petak cemo videti da li je osvezenje ili je to ipak bila samo jos jedna rts laz.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 11/6/2014, 09:16

Dobro jutro i od mene ,

Volim i ja sunce, ali samo na moru , mada ni tamo ne ovakvo koje jednostavno prži .Ovde mi prija samo kad je do 30 C , a svaki stepen preko mi predstavlja baš veliki problem . Zato sam po ceo dan pod klimom na poslu i na putu do kuće . Kući nemam klimu već po ceo dan držim sve zatvoreno i tek u večernjim satima sve otvaram da se rashladi do jutra . A imali sam neki plan da ove godine posle 6 godina konačno odemo na more bar 7 dana, jer sam mislila da ću moći preko mog sindikata nešto , ali o moru ćemo samo maštati .A komarce mi nemojte pominjati , dobijam nervne napade od njih i pitam se kako ćemo izdržati ovu njihovu invaziju, gori su od pustinjskog skakavca . I uopšte ne znam šta planiraju u smislu njihovog suzbijanja ,jer će nas skroz pojesti , a verovatno mnoge i zaraziti ko zna čim .
 Meni juče stiglo obaveštenje za polaganje ispita za BZR dana 22.juna . E, samo mi sada fali da učim , baš sam psihički spremna i sposobna za to posle svega ovoga što smo preživeli i pred totalnom neizvesnošču za budućnost. S obzirom da će zimus biti restrikcije struje i moj grad bez grejanja , sreća je bar da kod mene u selu imam smederevac da se mogu grejati i spremati ručak .

Za sada samo priželjkujem to zahladjenje i nestrpljivo čekam da prodju još ova 2 paklena dana .

Ema, super za rodjendanko. Ali mi krivo da se opet pojavile zgradije u urinu, baš bzv . Nadam se da ćete to uspeti što pre da sanirate i onda more i konačno uživancija . Ja ću morati bar da razapnem onaj moj plastični bazen da se bar malo brčkam u njemu . Naravno , ako bude za toliko gradske vode, u šta čisto sumnjam, jer u njega staje 17 m3 vode, pa dok ga ja budem skroz napunila, proćiće i leto .Dobro je da sam bar osposobila hidrofor i da mogu imati dovoljne količine vode, dok i bunar ne presuši . Sada je dosta bistra, donosila sam je u firmu na analizu, koja kaže- povećana mutnoća i nitriti i nitrati . Ma baš me briga, neću je piti , kad se do sada nismo ošugali s njom, valjda i nećemo .

Ćufto , od kako si počela  da radiš slabo se družiš s nama .
Karakača , divne su ti sličice koje nam šelješ , baš lepo što možeš da uivaš u prirodnim lepotama . A što se apetita tiče , razumem te, pritisle ove vrućine pa ne može ni da se jede . Ali moraš i na silu ako treba. Moraš da popraviš krvnu sliku i da ojačaš organizam da bi mogla da izneseš trudnoću .

Sojcice devojćice, i ti ćeš nam još malo u akciju , možda ovom meseca uhvatiš neki lep folikul za prirodnjak . E, to bi posle svega baš bilo super . Navijam.

A naša najnovija trudnica Miss vidim voli ove vreline i uživa u šetnjama i šopingu . Samo vidim da joj već dosadno i da joj fali posao . E, da Bog da da se na posao ne vratiš u naredne 2 godine !!!!!!!!!!!

Bakiša , jedva čekamo tvoj UZ da nam javiš lep izveštaj .


Ma ne znam šta nam se dešava sa Đoletom , od kako se vratila iz Pariza nikako da nam se javi i prenese lepe utiske i pusti i neku lepu slićicu .

Kometa , valjda će i tvoj LH brže padati pa da se što pre pridružiš Bak sa stimulacijom . Bar si položila taj ispit i sad skroz rasterećena ideš u novi postupak .

Leptirko, još malo pa stiže raspus. A onda opuštencija i uživancija do jeseni . Blago tebi .

Ja se baš raspisala, imam insiraciju na pisem na normalnom kompu, od jutros i na poslu konačno imam internet .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 11/6/2014, 09:22

Ganedina, kad god mi je zivot delovao nepodnosljivo, a 90-tih bash jeste bio besmisleno u ovoj rupi, mene je ucenje podiglo i vratilo mi nadu. Iskljucis se i udjes u neki drugi svet, i uzivas. E sad ne znam sta je to sto treba da polazes? Ali opet, neki cilj imas, ma kakav bio, makar nije vezan za poplave.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 11/6/2014, 09:27

Dan Jutra!

Samo da se pozalim, od kada su ove vrucine niti zivim niti mrem  Rolling Eyes U kuci i kako-tako, ali kad trebam da izadjem....
Na poslu mi je pakao, 300 stepeni. A ja puna hormona......

E, kad samo pomislim da su neki kukali kad ce vrucina  Rolling Eyes 

Ljubim sve, idem da mrem  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 11/6/2014, 09:44

Bak, pa zar nisi mogla da uzmeš neki odmor ili boliovanje , da sad u stimulaciji ne moraš da "mreš" na poslu na ovom paklu . Srećom još ova 2 dana pa prolazi, pa ćeš nekako izdržati .

Miss, treba da polažem ispit za Bezbednost i zdravlje na radu,sad u 49god.moram da bubam zakone, pravilnike i ostale gluposti koje najviše na svetu mrzim, ja koja sam završila prirodnjački fakultet i ta me oblast uopšte ne dotiče. A posle moram da polažem i zaštitu od požara . Sve to su mi s;oproštenjem uturili . A ja mislim kad ce proraditi centar za socijalno da vidim za usvajanje i kako da vratim dug i skupim novih 1000 e da odem eventualno na taj poslednji FET u Prag ako bi uopšte i preživela naka moja smrzlica .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 09:45


 jutro curee........... moram po sladoled ,uh...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od dragmilk 11/6/2014, 09:45

missile ::Dobro jutro.

Ili su ovde ipak prskali komarce, ili ih je vrucina ubila. Tipujem na dqugu opciju.

Vrucina je bas, kako izadjem sva sam mokra, i po glavi. Zahladjenje na 26 max dnevne i bez kise. To bi bilo savrseno.

Dragmilk, sta je decici pa im cure nosici? Ja sedim u majicici, bosa, i poceh da kijam. Kao da mi je hladno.

Cure, prijatan dan. Ko voli vrucinu, nek uziva, i sutra. A u petak cemo videti da li je osvezenje ili je to ipak bila samo jos jedna rts laz.

Dobro jutro.
Vrelo jutro, jos vreliji dan, pa ko izdrzi.
Miss, slazem se s predlozenom temperaturom.yes 
Ne znamo sto curi, verovatno su stalno pod udarima nekih virusa u jaslicama, a mi nemamo mogucnosti da ih povucemo iz istih, na, recimo, mesec dana. Dr. pedijatar nam je preporucio da im vadimo slince i da se ponasamo normalno. Danas se dr. vratio s odmora, pa cemo ga posetiti, da proverimo stanje.
Bak cvet 
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 11/6/2014, 11:10

Dobro jutro!
Pratim vas,ali ne stižem da pišem.Em vrućina,em imam milion obaveza affraid ,kad treba da izađem napolje dođe mi da se ubijem.Mm kaže da dramatizujem,da leto tek dolazi.Uveče,iako su zaprašivali,kod nas i dalje komarci ujedaju. affraid 

Ema,probaću taj sprej...Spremaj se za more i uživaj,za sve nas.

Bockalice,trudnice,sve vas d 

Večeras idemo na Divčibare i ostaćemo do ponedeljka.Napunićemo bazen,kupiti sprej za komarce,pravićemo roštilj..i uživancija.Sledeće srede mm putuje u Norvešku,koristimo vreme da što duže budemo zajedno.
Odoh sada da radim...devojke, ff  ff  ff 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SoJa 11/6/2014, 11:58

Dančić, cure  sunny sunny sunny sunny 

Bak, mogu da zamislim kako ti je sa svim tim hormonima i ovom vrućinom. Loodilo, ali na kraju će se sve to zaboraviti sa lepom, debelom betom. Imam dobar osećaj u vezi tvog postupka  igra 
Ema, super za rođendančić. Blago vama, još malo i uživancija na moru, jeeeejjjj, zamišljam nasmejanog dečaka kako se brčka u plićaku sa onim neodoljivim osmehom  srca srca 
Žao mi je zbog beštija koje ga ponovo napale, ali nadam se da će posle mora i to da bude ok

Ja bila do grada, svi se kreću po hladu sa druge strane ulice, ja jedina šibam po najačem  sunny da navatam vit. D Very Happy Crkla sam. Uz to, baksuz, od dva gutljaja hladnog piva (preksinoć) prehladila sam grlo, ne mogu da gutam, imam T, užas  affraid 
Ganedina, tačno je da se spremam za prirodnjak, ovaj ciklus mi je, izgleda, bio dobar, ali propustismo ga. Videćemo šta će biti u narednom.

Miss  trudnica mazi, mazi i uživaj Very Happy

Meta, prošetaj i južnije od Niša osmeh srce 

Ljubac za sve  ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bundevica 11/6/2014, 12:27

Dobar ovaj vreli dan svima  ff 
Ja sam po ovoj vrucini pocela da vezbam. Moram kad sam se opustila, sad nema vise bezanja lol! 
Srecan rodjendan, srecno more i srecno Divcibare. Srecni svi prirodnjaci, kao i oni drugi postupci. Da se sto pre radujemo i za Bak i za Kometu, Annci i sve druge koje ne stigoh da nabrojim  as 
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 11/6/2014, 15:35

MRZIM VRUĆINU  borba 

POzdrav, i hvala Ema za ideju za sprej za komarce. I kod nas su poubijali komarce, ali me sada napada ta vrućina.

Nemam na poslu pristup Kutku, sem telefonom, ali ne svuda, zato me malo manje ovde ima.



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/6/2014, 15:42

Dančić žene drage  sunny 

Dođoh sa posla, napolju pakleno, na poslu mi crkla klima, tako da sam došla kući k'o kuvana noga  affraid 

Sve vas  d   ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Stenli 11/6/2014, 15:48

Ganedina, ja sam bas uzivala mogu ti reci dok sam spremala BZR, ma videces, nista strasno. Ne znma da li su mi jos u zivotu skripte, provericu, pa ti javljam. Taj deo opsti je lagan, teza je procena rizika koju radis, ja sam npr dobila procenu rizika u radu sa glodalicom!!! Nisam bila ni sigurna sta je glodalica....

Miss, kako ih bre nema, nas pojedose, uh, uh

Lepe dane i uzivanje zelim svima!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sofija Veks 11/6/2014, 16:16

Pozdrav, devojke!

Ganedina, slazem se sa Stenli, ni meni nije bilo strasno, mi ga polazemo na poslu jednom godisnje, radi se online. Kod nas nema ucenja pre toga, nego prolazis kroz kurs koji se sastoji iz delova, i nakog svakog dela imas polaganje na tu temu. Prosao si ukoliko si polozio sa barem 85%, a ukoliko nisi, polazes ga iznova sve dok ne dobijes zeljeni procenat. Ja sam ga uvek polagala iz prve, ne zato sto me ta tema interesuje, nego sam uvek detaljno i sa razumevanjem citala, a i uglavnom je "common sense". Drzim fige da ga lepo polozis, i da ti taman skene misli od svega sto ti se desava.

Da i ovde navijam zestoko za trio fantastiko i njihove postupke, jedva cekam beturnine ogromne!! I vucem za nosice :))

Ja danas nakon dugo vremena prvi dan kod kuce, bez da idem negde, ukljucila prvi dan klimu, ne moze bez nje, stan je na sunacanoj strani. Mozda se setim i da se raspakujem nakon 3 dana hehe

Grlim puno, bejbici!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 16:41

..ja dans po drugi put od pozz bete- prosetah do dzdravlja ,pa na sladoled ...sad odoh da sredim ovu moju kosijanu ,,,bas mi smeta --- zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od leptirko82 11/6/2014, 17:50

Dancic
Danas sam kod mame, uzivam, a posla preko glave. U Srwmu je upravo protutnjala oluha i oljusak, jos pomalo grmi .
Kusure, kuvana nogo! Hehehe, volim i ja taj izraz! Ema, ljubi mog blizancica! Lepo se provedi! Jamajka, uzivajte! Miss, uzivaj bez komaraca! Bak, saljem ti koju kap kise da se rashladis ! Ljubim i grliiiim
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 11/6/2014, 18:32

Kako preskočih u čitanju ovaj Ganedinin ispit?! SReeećnooooo!!!

Trudnice, da se dosađujete i rashlađujete

Leptirko, kod mame je najlepše!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od SladZana 11/6/2014, 19:16

Drugari brzinsko javljanje. Ovdje pade kisa, neko ce se pogusiti od vlage, meni malo spralo polen.

I Ja sam ovih dana bila kod mame, stigla i tetka iz Pk pa uzivam sa njima. Tetak je nedavno umro pa ce biti cesce u cg. Mislim da ce njih dvije biti ove godine zajedno za rodjendan posle ko zna koliko godina mozda i decenija (one su duplici  Very Happy ).

Ljubim vas.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od MAAKKI 11/6/2014, 20:40

Vece cure sunny 

Sve procitah, ali malo sta sam zapamtila za komentarisanje.

Bakisa mogu da zamislim kako ti je, ali jos malo izdrzi.  osmeh srce 

Miss uziva u setnjama i neka treba  smajli angel 

Ganedina dobro ti kazu, malo ces bar odvatiti misli od cele te situacije sa ucenjem. srca srca srca 

Mene stisle obaveze koje sam naravno odlagala, polako pristizu i plodovi koje treba spremiti za zimu, posla preko glave, a ja volje ni malo, ali valda cu da se trgnem nekako. Kod nas je danas bilo pakleno toplo, ali ajd prezivesmo, malopre se nadvili neki oblaci i kao pocelo u daljini da grmi mada nista od kise, danas je padala nekih 5 min, mnogo krupne kapljice bile u zivotu nisam videla tolike, ali samo napravila jos gore.

Sve vas d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 11/6/2014, 22:10

vece, jutra

maki, ja obavezno stavljam visnje u zamrzivac, i uvek ih zimi stedim i uvek brzo potrosim. Grasak vise ne, ima u tempu dzabalesku.

Ganedina, ja obozavam protivpozarnu zastitu. Tu sam dobra, posebno volim prakticne vezbe. A 1000 eur, mozes uzeti kredit. I mi smo za ovaj postupak uzeli kredit, jer ne mozemo da skupimo drugacije. Od mama nema sanse dinara da uzmem, to je stvar principa.

Sofija, odmaraj uz klimu, a za raspakivanje, polako. Sto bi rekla jedna moja koleginica "polagacko". Pazi bebe, ostalo je nevazno

Soja, poljubac za tebe dok cekam da startujes.

Mima opet zabusava.

Bak, vidim rade hormoni. Samo nek nastave.

Kometak nam se provodi u njenoj i mojoj rodnoj timockoj krajini. U okruge se ne razumem. Niti znam u koju se reku uliva Moravica. Znam da je zabranjeno pecanje pastrmki.

Meni ok ovo vreme. Muz polude, ubija ga vrucina, al sta mu ja mogu? Meni je ok. Od petka kisa, bas mi se ne nosi obuca za kisu.

Sta li sam jos htela?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 11/6/2014, 22:13

..ko zna dal ce kisa ...mozda negde ...ne verujem ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 11/6/2014, 22:14

a da. Cufto, da li znas zasto cu doci da te vidim sutra, a ne u petak? Pa da iskoristim lepo vreme!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 10 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 25 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu