KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska jutra u susretu leta

+37
Orline
Djeni
bulevarka
dacans
adriatika
JocY
cicsa80
dragmilk
twinsi
hocukusurnecuzvaku
ChillyVilly
sareni leptir
mamadabudem
bundevica
JAmajka
maus
Shizika
SladZana
MAAKKI
bak
SoJa
Niny
djole42
ganedina
karakaca
Ema78
BiKsi :)
Sofija Veks
HappyGirl
Star77
cufta
KoMetaK
Stenli
missile
fight&faith
leptirko82
nina :)
41 posters

Strana 6 od 25 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Sledeći

Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 5/6/2014, 14:16

Dobar dan!

Nemam vremena da pišem,samo da vam mahnem ff .Posla preko glave. Eh,da su mi   ta dva Ćuftina dana od odmora... lol! 

Devojke,sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 5/6/2014, 20:21

Dan, jutra.

Mi kao da smo dosli s mora nakon par nedelja, tako smo se lepo primili u ns. Mm rodjeni Novosadjanin, pa me pita dal bih mogla tamo da zivim. Ja kazem da, kako da ne. Istina bolji su ljudi, ljubazniji, manje pohlepni, al volim beograd. Nisam beogradjanka, al u ovom gradu zivim 26 godina. I volim ga, jer ga pamtim iz nekih proslih boljih vremena.

Kafa sabajle? U bg? Cufto, koji kafic? Pre par godina sam se zatekla u gradu u nedelju u 8 ujutro, nije bilo mesta koje sluzi kafu na terazijama i u blizini. U ns redovno pijemo jutarnju. Vec smo se upoznali s nekim ljudima.

Bak, da te ne volim i meni se sve to p
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 5/6/2014, 20:31

Ups.

Bak, ne znam sta da kazem. Opet. Ajd ako suprefakt ne ubije lh, nece ni tebe.

Ganedina, drzi se. Najgore je ipak proslo. Sad je neprijatno i sve vec predugo traje, al mora kroz tu fazu da se prodje. Nadajmo se da ce se uskoro sve srediti.

Bixi, ja ko ti, maj/jun, pa sin, pa ce se verovatno roditi prevremeno, negde decembar ili januar. Jos samo trudna da ostanem. Sitnica.

Ne znam sta sam jos htela. Oprostite, hormoni. Vazno je da sam smirena, testirala sam se, ne reagujem ni na prenos skupstine.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 5/6/2014, 20:56

Miss, bili smo jutros u "Šećeru" kako ga ti zoveš. . Već je radio u pola 9. I ja bih mogla u NS diiiivan mi je, a volim i BG. Stekli ste već i drugare...odlično!

Mi danas u povratku iz "škole" srele Harisa Džinovića, kupio kuću u našoj ulici. Možda će se i on nekada pridružiti našim "uličnim žurkama"  Very Happy . Niko ga sem mene od roditelja kojih je bilo dosta nije prepoznao  Shocked 

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Shizika 6/6/2014, 00:44

Izvinjavam se svima, nemam vremena da chitam.  Embarassed 
Samo sam natrchala na fb na HRANA U PORODILISHTIMA pa se pitam mozhemo li se na Kutku pridruzhiti akciji. Ako je protiv pravila i principa, molim moderatore da izbrishu.
Svima  cveće cveće cveće 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ganedina 6/6/2014, 08:03

Jutro , junska jutra ,

Ja donela moj laptop na posao, ovde namamo ni net , a moj je na USB , Telenorov . Izgleda da cemo za prosli mesec primiti 60 % plate za drugu polovinu meseca od kada nismo isli na posao .Ma daj samo da daju neki dinar da mogu otici i do BG da kupim nesto od hrane i kucne hemije . Na posao jos dolazim kolima, a ako ne dobijemo uskoro bar prevoz za tih 9 radnih dana za prosli mesec, moracu busom i to sverc , pa onda pesice 3 km do fabrike . JBG.

Cufta, bravo za novog komsiju , kakvo sjajno drustvo , bas ti zavidim na takvom komsiluku , ha,ha,ha .

Jamajka , kad pratis muzica na put u Norvesku . Jel su deca tuzna sto im tata nece biti tu neko vreme
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od maus 6/6/2014, 09:04

Dobro jutro!

Miss je sada mama  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce NS divan grad. Studentski zivot...eeeeh kada se setim. Jedva cekam da zapevam. Pocela sam sa raspevavanjem. Zelje muzicke ispunjavam, samo navalite. Sve dolazi u obzir kada se slavi velika beta.

Bakisa i Meta definitivno krecu zajedno u postupak. Sto znaci dupla sreca, dupla radost, dupla pijanka. Sve duplo, a mozda budu i  bebe bebe 

Cufto ti i ja kao da smo sestre. Odmora tek par dana i dosta. Daj da se sljaka.  Verujem da ce se novi komsa pridruziti svakom vasem komsijskom okupljanju.

Djole dje si bre sa slikama?

Ganedina polako se vraca sve u normalu, tako da verujem da ce i prevoz i plata biti ok.

Juce krv vadila. Sve je vise nego super. HGB 146   RBC 4,70  Fe 21

Ajd ostajte mi zivko i zdravko!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 6/6/2014, 11:00

Dobro jutro!

Maus,"gvozdena lady"-ženo,odakle ti toliko Fe?Ja jedva doguram do 14.Sa takvim rezultatima ima da se ori cela LO,kad zapevaš u fontani...razloge svi dobro znamo.

Miss,sad najozbiljnije navijamo i držimo fige jako,jako igracice igracice igracice igracice igracice 

I ja mnogo volem NS.

Ćufta prepoznala budućeg komšiju.Od sad će u tvojoj ulici biti još veselije. igra igra igra 

Ganedina,život se polako vraća u normalu.Kad ćeš u CZSR? Pitala si za mm,sa nama je još 10-ak dana,a onda putuje.Mi sada" koristimo situaciju"maksimalno..,tako je Mila dobila rolere,Matija krenuo na karate,a mama obnovila garderobu.Nisu klinci mnogo tužni,još.Ne diraj im Flokija,dedu i papige..,mi smo manje bitni. Laughing  Laughing 

Nego,sugrađanke,ima li komaraca kod vas?Kod nas su juče "kao zaprašivali,"a nas sinoć izujedali na keju,kao nikad do sada. affraid 

Sve nepomenute devojke,i vas gore pomenute d i odoh da radim.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 6/6/2014, 11:15

I kod nas su zaprašivali. MOra da dođe popodne da bi pohrlili na nas. Za sada ne znam da li uspelo zaprašivanje.

Jamajka.....daj i ovog mojeg da pošaljem bilo gde, makar na kratko. Kažeš roleri...garderoba.... oj-haaaaaaaa

Shiz, ideja ti je super, ali nema nikakve svrhe. I ranije je bilo dosta poslanica koje su se porađale i bolelo ih je uvo za preostali svet. Isto će biti i sada...... Ti ćeš sada reći "dokle god budemo svi tako mislili....."....a to je tačno.......ali smo sve stepenike prevazišli i sada stvarno svakoga boli uvo za bilo koga. Ipak ako zatreba neka akcija....

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 6/6/2014, 11:18

Dan Jutra!

Jamajka, komarci su  affraid Kod mene u kuci, sve zatvoreno, opaljen Raid i svako vece ubijam bar 20 kom. Katastrofa! Komarnike smo narucili, jos nisu stigli, dodje mi da placem uvece. U parku, dok setas, i to brzo, jos i nekeko. Ako zastanes.... Prekriven si komarcima za sekund. Uzas!

Cufto, bile smo u tvom komsiluku neki dan kad je bila u Belmedicu jedna nasa drugarica i ja  yes A sad ti i komsilik zanimljiviji. Mada je i obako bio super.

A kako su ih prasili? sa zemlje, iz auta? Nema nista od toga.....

Maus, ko da si sisala eksere  lol! da ti nama ne zardjis u fontani? I ja sam uvek bila takva, ove zime se nesto okljakavih

Elem, danas petak i ja se spremam da ranije izadjem. Ako sve bude kako bi trebalo spustamo camac ovaj vikend, ne mogu da docekam! Pocinje uzivancija!

Ljubim  osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 6/6/2014, 15:13

Bakonja, tako je i kod nas Danima je hodanje bez ujeda moguće samo pri brzom hodu.

     Išla sam po bakaluk i opet sam se divila našem ludilu. Sva deca do 2g su u čarapama, a majke i ostali pored njih su bosi.

Evo članka danas u "blicu"

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/471430/PRIJATNO-Poslanici-narucite-ovo-u-skupstinskom-restoranu

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od HappyGirl 6/6/2014, 19:49

Možemo da se pridružimo svakoj pametnoj akciji a u konkretnom slučaju da li su pozvali na neku podršku i rekli način npr. potpisivanje ili ?
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od HappyGirl 6/6/2014, 19:50

Pratim vas cure i navijam  wavecrowd 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 6/6/2014, 19:59

Ne znam, ne verujem da su tražili podršku.

  Mislim da se Shiz sama setila da bi mogli da podržimo. Međutim ne znam koji bi to bio način  zbunjen 

   Možda da ih komntaktiramo kao "kutak"....ipak su za "Kutak" mnogi čuli. Kad pomenem ovaj forum, obično dobijam odgovor: " da, da znam za njega, često čitam, ali nisam član....". Ko ne zna, dobije adresu  igra
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 6/6/2014, 21:27

Pozdrav, Jutra!

Moj muz radi isto sto i Cuftin. Gleda Brazil-Srbija. Samo ne znam zasto mora da razgovara sa tv-om, a povremeno se i meni obrati.

Ja leskarim, povremeno pomazim stomak u predelu materice i kad me probode jako se radujem. Gledala sam hsg i tacno premerila gde mi je materica. Jer nije obicna, nego jednoroga, pa treba to potrefiti da ne mazim creva, nego mrvice.

Bak, zavidim na camcu, ali tvoja uzivancija ce krenvi sa prvim puregonom, a ne sa prvim saranm.

Nfostaje mi vecernje bockanje. Navikla sam se, pa mi prazno bez hormona. A
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od missile 6/6/2014, 21:32

Mima, vezbaj solfedjo, jer ti fontana ne gine. Mada ja planiram da te vidim uzivo i zagrlim i snimam dok pevas, a i ja cu. Negde nakon uz. Bas sam uverena u uspeh. Mora tako.

Ne znam sta bih vam jos pisala. Ajd prijatno vece, napolju je lepo.

Djole, kad ce izvestaj?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 6/6/2014, 21:46

Miss kako volim kad predvidjas uvek se obistini znaci da ces sad da uspes. Nisam bas razumela to sa jednoroga materica cula sam za dvorogu od mm sestra je ima ona bila danas na uz i jedva cekam da javi sta su joj rekli molim se bogu da je sve ok jedan plod je prestao da se razvija i nestao nadam se da je ujnino mezimce koje je ostalo dobro
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od cufta 6/6/2014, 21:55

I ja volim kad proričeš.......  Very Happy . I volim što imaš planove.....

Brazil - Srbija! Moj govori sa komentatorom, igračima, trenerima....dere se, poskakuje, savetuje, urla.......i NIKOME se ne obraća. Doduše, on je u Brazilu sada, kao da ni nije ovde!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 6/6/2014, 22:05

Blago vama sa vm, ja sama mm radi utakmica na tv kao da je on tu on obicno gleda utakmicu samo prvih 10 min posle odmah zaspi i probudi se da proveri ko je pobedio.
Djole se ne javlja ni jednu sliku nismo videle iz Pariza
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od bak 6/6/2014, 22:13

Mm otisao kod drugara, ne da gleda utakmicu, a ja jedem utakmicu, vicem na tv i radim sve sto rade vasi muzevi  lol! lol! lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od sareni leptir 6/6/2014, 22:14

moj mm ...hrce ..kakv utakmica ! kazite mi neki leka za to hrkanje ubi me ! c  c  c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od JAmajka 6/6/2014, 22:22

Znači,mm je najgori..,doveo"ekipu,"eno ih u dnevnoj,urlaju.Deca vrište,njima je to "super."Ja kuvam kafe,donosim pivo i grickalice...kao na reklami affraid 

Šta li će biti od četvrtka,kad počne SP? Sreća da ovaj moj ubrzo putuje Laughing Laughing 
Žene,jake smo mi,izdržaćemo.

Bak queen ,hajde ti kod nas.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od karakaca 6/6/2014, 22:23

Brbljivi leptiricu da ga znam sama bih ga primenila, ja obicno gledam da zaspim pre njega kad sam bas umorna onda ga ne cujem
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od ChillyVilly 6/6/2014, 22:54

Sareni leptiricu,divni su ti tikeri...divna su ti srculenca,mnogo mi je drago zbog vas.Uzivaj i mazi svoje bebice,zelim ti da ovaj period iscekivanja provedes u miru i sa osmehom na licu. osmeh srce 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od fight&faith 6/6/2014, 23:07

Vece koraci! Mi ne pratimo sport, a od vas saznah da postoji utakmica. Embarassed Sto se tice hrkanja muzeva ... spavam sa cepovima za usi.  Laughing

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska jutra u susretu leta - Page 6 Empty Re: Junska jutra u susretu leta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 25 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu