KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 31/5/2014, 09:22

usli u 31. nedelju, jeeej :-)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 31/5/2014, 09:50

Botox,pa mi smo tu!I ja sutra ulazim u 31.
Guramo...
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 31/5/2014, 09:55

Botox,pluton 1 svaka čast...Još malo  radost 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 31/5/2014, 10:36

Leptiru,Tulumba-divni su vam tikerići!!!

Ima nas puno sa približnim terminima-biće ovde bebi bum na leto!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 31/5/2014, 10:53

he he,devojke jedno mozda vama glupo pitanjce -ali recite mi posto idem u n sad ...gde se mogu naci gobleni stampani ,htela bih da kupim ? dosadno mi pa bih to radila ,a nanetu su po 2,300 din .sa koncima .ili neka od vas ima ,pa da mi proda ....nekada sam to radila .kod mene u pozamanterijama to ne postoji ,bilo nekad ....a bas bih ubila vreme ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 31/5/2014, 11:20

Botox, Plutone, Ragaco, juhu!!! Zeljno iscekujemo i odbrojavamo sitno! :*****
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 31/5/2014, 11:39

Sofija Veks ::Botox, Plutone, Ragaco, juhu!!! Zeljno iscekujemo i odbrojavamo sitno! :*****

 sreca sreca sreca 

Okruglice, da vas ljubnem samo  ljubav Uživajte i mazite lepu stomačiće  srca srca srca srca 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 31/5/2014, 12:21

Bravo Botoxice i za tebe i za Mirnu samo tako nastavite  usne 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 1/6/2014, 21:27

Drage moje za amniocentezu mi je potrebno da im odnesem i vaginalni i cervikalni bris.Da li ste vi radile te briseve u trudnoći i da nije to opasno?Uradila bih u 13-14 nedelji... sreca 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/6/2014, 21:34

Tulumba, ne nije opasno, cak sta vise je i pozeljno, taman tako kako si planirala.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/6/2014, 21:35

Sto radis Ac?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 1/6/2014, 21:44

Hvala Biksi  ljubav 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 2/6/2014, 09:53

Tulumba, i ja sam radila briseve u 13.nedelji, pred čupice. Bitno je da nema bakterija!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 2/6/2014, 11:44

Hvala Niny,reci mi molim te gde si radila briseve,u ordinaciji kod ginekologa ili u laboratoriji.
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 2/6/2014, 12:59

Tulumbić,neće ti raditi briseve ni u jednoj privatnoj lab,ali može ginekolog da ti uzme uzorak,pa da poneseš na analizu.
Ne rade trudnicama,gde god sam pitala.
Pred amnio i slične intervencije su OBAVEZNI.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 2/6/2014, 12:59

Tulumba, ja sam briseve radila kod moje stare dr, u ordinaciji "Radojčić". Nisam smela u laboratoriji, nešto sam se plašila. Ipak me dr poznaje.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 10:50

nastavismo put n sada i jedva docekah 19h .karakaca drga ,ja prvi UZ i ostale kontorle bitne radim u NS ... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Icon_sunny  Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Icon_sunny  Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Icon_sunny  Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Icon_sunny  Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Icon_sunny  Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Icon_sunny        kada smo stigli sestra kaze da dr Kopitovic nece pre 20h ,jao majko mila ...izludeh ..jer sam cceo dan razmisljala dali je sve ok na uz .nakon 10 min se ipak pojavila i prvu me primila .dakle ovako,cim mi je spomenula da je sve u redu isplakala sam ssse na stolu :

 Gestacijski mesak I   25x18mm,eho ploda STP 130 min  CRL ...5,8mm .zuman kesa 4,4mm
 Gestacisjki mesak II   20x15mm,eho ploda STP 130in    CRL ...4,7mm.zum.kesa 4mm

 duzina grlica 30mm ,skorz zatvoren celom duzinom.
na des jaj,tri ciste promera 25mm ,kaze da svaka trudnica to ima .nije strasno.
levi jajnik 36x26mm
  utrogestan se samnjuje i uzimacu ga 2x 200mg vaginalno
golnak ,fraxiparin ,gluformin,eutirox ,ostaju .pregnil se ukida ,jedino ukoliko dodje do krvarenja bocnuti ga 2 amuple na treci dan(ne razumem to bas ,dali 2odjednom treceg dana ?)
 kontrola za 3 nedelje kod svog ginekologa ,sanalazima KKS ,secera u krvi .urin ,i sve joj poslati emilom U Ns.
 prvi expertni UZ je od 16-23 jula.
onda smo se izdogovarale o serklazu i exeprtnom UZ .rekla mi je da mogu birati ,Betanija ,Genesis,Dr ilic .cak ako uspem da uzmem uput za Betaniju ,da ce mi to sve tamo odraditi .
za expertni UZ mi je savetovala svog brata DR ilica u istoj toj ordinaciji ,jer kaze da u njega ima poverenja i da su joj to bliski ljudi preko kojih ce ona imati uvid u moje stanje .
slozile smo se oko toga da mi ona vodi tj kontorlise bitne stavke i UZ kontorle .
 kada sam se pozalila da necu moci uput za serklaz da dobijem za Betaniju (inace serklaz u Genesisu kosta 38000 din),rekla mi je doslovce ovako ,sto mi je jako prijalo i bilo mi je simpaticno :
 =Pa dobro ,ukoliko ti ne budu dali uput mi mozemo i ovako da uradimo ,zakazemo ti u Betanii,ti dodjes u Ns,mi te primimo kao hitan slucaj ,uradimo serklaz i prosledimo tvom d zdravlja naplacivanje tj refundaciju troskova ,i oni ce morati Betaniji da refundiraju tvoj serklaz  Laughing  Laughing  Laughing =
ja sam ostala bez teksta ,sta reci na ovo! nemam reci ,neko ko je covek -on ostaje to do kraja ,neko o je kraljica kao Kopitovicka ,ostaje to do kraja !
 ponovo me je zena oborila na pod svojo iskrenoscu i strucnoscu! bez kometara sam ,jer ne postoje reci za ovakva dela .Kamo lepe srece da imamo jos nekog strucnjaka takvog kao sto je ona ,ne potcenjujem ,ali mislim da joj nema ravnih ! love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 3/6/2014, 10:54

Leptiricu da cestitam i ovde.  srce srce
Tulumbice, cestitam i tebi. Promakla mi je tvoja trudnoca. Da sve bude lagano i skolski.  Very Happy 
Drage trudnicice ljubim vas sve od reda.
 srcasti poljupci

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/6/2014, 10:55

Dobro jutro,devojčice!
Prevrtah se čitave noći,dok me nije prošla gorušica,konačno u 5 jutros pribegnem sodi bikarboni-jer zaista ništa drugo više ne pomaže-odvalila se od spavanja do sad.
Ostade nam još 50 dana!
Malac zadnjih dana nikako nije nežan,lakta se i nogata non-stop,čaprlja ručicama dole vrlo nisko,imam osećaj dok stavljam Utrogestan da bi hteo da se rukujemo  Very Happy 
Bila sam kod fizijatra,ova ukočenost ne popušta,ništa ne sme za bolove,mirovanje,blaga masaža i to je to.
Baš ako dođemo dotle da ne mogu iz kreveta,može terapija kortikosteroidima,ali samo ako toliko zagusti.
Ove nedelje nam se završava Škola roditeljstva,još jedan čas je ostao,idem i jednom nedeljno na psiho-fizičke pripreme za trudnice i toplo bih svima preporučila.
Ljubim vas sve!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/6/2014, 10:56

Leptiriću,da ti i ovde poželim sve najbolje u trudnoći!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mili2 3/6/2014, 10:58

Leptiru bravo za 2 bebice ...cestitammmmmmmm..zelim ti da prodje bez briga i da uzivas sa svojim malim bebicama... beba beba ljubav ljubav 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 11:04

nadam se da ce biti ok ,vidim da je rizik veliki sa 2 bebe ali dace Bog da sve bude ok.nego cure ,dr mi ne rece nista za dabl test ? kad se on radi i dali se radi uospte ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 3/6/2014, 11:07

Radi se,Leptiriću,12-14 nedelje u okviru prvog ekspertnog UZ,daješ krv na anlizu za određene hormone,pa se ti podaci kombinuju sa UZ parametrima.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 3/6/2014, 11:09

Leptirko,super draga!Cuvaj se!
Ja sam radila dabl,bio je ok.Radila sam sa nekih 11+4 ,cini mi se.
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 3/6/2014, 11:11

aa ,jao kako sam glupa a ja sad poslah email Genesisu da pitaju dr za taj dabl test ...znaci radi se u okviru expertnog UZ ...hvala ti
meni je taj expertni zaaza za 16-23 jul ,,,to mu se izgleda te nedelje i padaju ,nisam racunala .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu