KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
malena 92
sandrolina
OKacica
Petkana
lela1984
ivanicasale
fight&faith
Vuchica
Strumfeta78
Ninche
Stenli
Klarica
dragana76ns
bulevarka
ragaco
fmala
Botox
buby
SoJa
daca32
twinsi
zvoncica36
anasrce
bak
Endzi
hocukusurnecuzvaku
lenabeograd
leptirko82
BiKsi :)
SladZana
tulumba
Likoli
mamadabudem
Niny
dunjas
saska1
PalcicaBg
KoMetaK
Star77
Mili2
sareni leptir
neca73
pluton1
d77
jelena*mama2andjela*
Smrdica
Sofija Veks
neris8
LaFolie
53 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 30/5/2014, 13:07

Tulumba mi se pratimo u dan,dva  Very Happy 
Leptiru meni su mucnine krenule tacno u 6 nedelji do tada nista...bice to sve u redu mozda si u onoj boljoj grupi bez mucnina :)
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/5/2014, 13:17

Leptiru, mnoge žene nemaju mučnine, i ja sam među njima. Isto sam razmišljala kao ti i želela da mi bude muka pa da znam da je sve ok  Very Happy Ne brini, bolje je bez mučnina.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 13:18

pokusavam da stavim ticket jer mi je lakse da on racuna trudnocu ,ali mi ne ide ...trazi mi neke datume ..ne razumem...citala sam na temi o tikerima ,ali ne razumem sta je taj drugi unos ---
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/5/2014, 13:20

Traži ti datum poslednjeg ciklusa i očekivani datum porođaja
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 13:23

niny    ljubav 
to posledenje menstruacije sam razumela ,al ovo drugo nisam ...e pa ja to jos neznam ,datum porodjaja ..mada su cure postavile neke tabele za racunicu porodjaja..izracunala ja ,al neznam koliko je to tacno .
 Shocked  Rolling Eyes  Rolling Eyes


Poslednji izmenio sareni leptir dana 30/5/2014, 13:30, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/5/2014, 13:24

Smrdice znači pratimo se  sreca 
Moram i ja da postavim ticker,samo da mi mm dodje s posla...Ja se baš ne snalazim...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 13:26

tulumba ,bas si tulumba ..lep ti je nick..! usne  usne  usne  usne  love  love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/5/2014, 13:29

I tvoj je nick lep leptiru  love 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/5/2014, 13:44

sareni leptir ::niny    ljubav 
to posledenje menstruacije sam razumela ,al ovo drugo nisam ...e pa ja to jos neznam ,datum porodjaja ..mada su cure postavile neke tabele za racunicu porodjaja..izracunala ja ,al neznam koliko je to tacno .
 Shocked  Rolling Eyes  Rolling Eyes

Moraš ga uneti da bi se pokrenuo ticker. Stavi dan ciklusa + 7 dana + 9 meseci. Mada ima i ona druga računica po danu aspiracije.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 14:03

jeeee .uspeo ticker .............. vv  vv  vv  vv  ff  ff  ff
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 30/5/2014, 14:05

Bravo, baš je lep  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 14:06

zahvaljujuci tebi draga .... sreca  sreca  sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 30/5/2014, 15:17

Leptiricu, super ti je tiker!

Evo ti za racunicu za porodjaj kao i za nedelje trudnoce: http://ivf.ca/duedate.php
Ubacuje se datum kad je bila aspiracija, jer je to datum kad su embrioni napravljeni!  Very Happy 
I onda lepo dobijes sve info, kad ulazis u koji trimestar, kad bi trebao da se radi koji test....
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 15:20

super ,bas ti hvala ...to mi bas i treba jer nista neznam .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 17:35

da podelim sa vama nesto sto sam nasla .....

copram ...
Sigurno ste već čuli neke tetke ili babe kako vam govore da je sigurno dečak, jer nosite nisko. Sva nagađanja oko pola buduće bebe postoje još od antičkog vremena. Neka su znastvena, neka slučajnost.

Evo šta se sve gleda:
 
Dečak je, ako:
§ su otkucaji srca ploda ispod 140 u minuti;
§ stomak ima izgled lopte;
§ stomak stoji nisko;
§ trudnica se goji pretežno na stomaku;
§ nema mučnine ili jako slabe;
§ areole su izrazito tamne;
§ urin svetlo žute boje;
§ trudnica ima želju za slanim;
§ pretežno jede hranu proteinskog porekla, kao što je meso ili sir;
§ ima jako hladna stopala;
§ malje na telu brže i jače rastu;
§ izgleda prolepšano;
§ ruke obično izrazito suve;
§ česte glavobolje;
§ nos i usne izgledaju otečeni;
§ ispupčen pupak;
§ sanjaju obično o sportu, tigrovima, ovcama;
§ beba se rađa pre očekivanog termina.


Devojčica je, ako:

  • su otkucaji srca ploda iznad 140 u minuti;
  • stomak ima oblik lubenice;
  • stomak stoji visoko;
  • trudnica se pretežno goji duž kukova i bokova;
  • ima izraženo jake mučnine;
  • areole su blago tamne;
  • urin jako žute boje;
  • trudnica ima želju za slatkim;
  • sviđa joj se da jede voće;
  • sviđa joj se sok od pomorandže;
  • leva dojka raste više od desne;
  • trudnica gubi na lepoti;
  • postaje teže naravi;
  • lice izgleda otečeno;
  • otiču joj stopala;
  • obično se ulenji tokom trudnoće;
  • beba se rađa na dan očekivanog termina ili posle njega.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 30/5/2014, 18:06

Joj,Leptiriću,ne znam šta bih rekla na ovo,ali mislim da definitivno sve varira od trudnice do trudnice....više imam ovih karakteristika za devojčicu,nego dečaka...mislim da je ipak sve to na iskustvenom nivou.
Neke žene čak i osećaju kog je pola beba,intuicija valjda,mada mi to deluje bajkovito.
Neka su nam samo živi i zdravi i mi sa njima,pa sad svejedno jesu li bate ili seke.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/5/2014, 19:21

Molim Vas pošaljite mi sajt sa koga ste skidale i podešavale tickere...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 19:47

ima tema ovde na kutku -kako postaviti ticker -pa ima raznih linkova
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 30/5/2014, 19:48

Tulumba,klikni na neki od naših tikera ili imaš temu o postavljanju slika,avatara,tikera,pa pažljivo pročitaj,po koracima je opisano.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 30/5/2014, 20:42

Postavila sam ticker  igra 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 30/5/2014, 20:47

tulumba,super je!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/5/2014, 21:57

eto tulumba i tvoj ticker je prelep ,mislim da si se sama snasla ili je trebala pomoc m Wink  ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 30/5/2014, 22:37

Zvoncice ja bih bila na mukama oko ovih imena koje si predlozila jer su to i moji kandidati ako bude djecak, osim Luke, tako mi se brat zove.  likeit 

Kometice malo je bzvz to sa grlicem ali kad znas na vrijeme mozes i da reagujes.

Bixi mi gatala u usne  Very Happy kaze da cu da smisljam zensko ime. Moracemo interkalibraciju metode da uradimo, onda ozemo i da je formalno potvrdimo cim dodjem sa UZ Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/5/2014, 23:17

He, he, evo vidim i ovde se priča o gatkama, gledanju u donju usnu i tako to, joj kako to ume biti zabavno! Najveća provala od svih tih trudničkih je kad mi je djole42 rekla da kod njih kažu babe ako hoćeš da ti dete ima kovrdžavu kosu, treba da jedeš što više repića od svinja! Pala sam od smeha! Neko mi je pominjao i da ne treba koristiti blic u trudnoći, hoće dete da žmirka! Joj koliko gluposti se čovek nasluša vezano za trudnoću! Uvek od toga sprdačinu treba praviti! lol! 

Ovo što postavi brbljiva u mom slučaju je dosta toga tačno, sem da mi je stomak bio visoko i nisu mi potamnele areole!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 31/5/2014, 08:44

Šareni leptiru,sama sam se snašla za ticker  as ...MM nije uopšte hteo da pogleda...Nije teško samo da se čovek skoncentriše...A ja od kada sam na bolovanju slabo razmišljam  b 
A što se tiče pola i ja znam to za donju usnu  sreca 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu