KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 16:39

Leptiricu,TSH ti je u normali,opusti se i srecno sutra na ET!A s ureaplazmom smo se i mi rvali oko godinu dana,posle ja s eserihijom dve god.i niko nije hteo da nam radi postupak dok se nismo ocistili.Svakako s infekcijama ne treba ulaziti u postupke,ukoliko je moguce da se lece,naravno.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 3/5/2014, 16:55

Leptiricu, meni je Kopitovicka rekla da TSH do 2,5 je ok, a ako je preko toga povecava se doza leka. Dr Macuta sam ipak zvala i on mi je povecao dozu Eutyrixa, bez obzira sto je TSH bio 2,61-kaze da je sigurnije.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/5/2014, 16:57

sarenko srecno sutra ti si nasa sledeca trudnica.
Suzo grlim te jako.

Nasla sam rezultate od 31.08.2012
Ovako pise:VIDAS CMV IgG ---21UA/ml
ref:za CMV IgG poz>=6UA/ml

VIDAS CMV IgM---- NEGATIVAN


Ovako pise na rezultatu.Pa da li imam CMVirus ili nemam?
Nikako da zapamtim sta znaci IgG a sta IgM.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 17:00

Ja koliko znam,posto sam radila u zdravstvu,IgG i IgM su antitela,u tom slucaju na CMV.A pisu li neke referentne vrednosti za IgM i IgG.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 17:36

Hvala svima. Sve vas  srca1

Cekam septembar iako mi se cini da je daleko.
Praticu vas i misliti na vas
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/5/2014, 17:43

IgG bi trebalo da znaci da si imala cmv.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/5/2014, 18:27

d77 ::Leptiricu, meni je Kopitovicka rekla da TSH do 2,5 je ok, a ako je preko toga  povecava se doza leka. Dr Macuta sam ipak zvala i on mi je povecao dozu Eutyrixa, bez obzira sto je TSH bio 2,61-kaze da je sigurnije.
poslat je nalaz tsh u genesis ,pa cemo videti sutra ...ali meni je svakako jos od juce dat eutirox povecan a to je vikendo 37mg (tableta i po ) a radnim danom obicno 25mg tj tableta samo ...videcu dali cemi uosptejos povecavati ....mada tsh moram ponoviti i nakon 4 i 7 dana od et ,svakako .
igm znaci da CMV  nemas sada ,a igg znaci da si ih imala i stekla imunitet na taj virus  i vise nemozes da obolis od njega ... Laughing
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 3/5/2014, 19:18

Leptiru brbljivi, srecno sutra!!!  ljubav 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/5/2014, 19:20

Vuchica ::Leptiru brbljivi, srecno sutra!!!  ljubav 
ajde vucko ,pa i ti da me sledis i balste kao ja da dobijes ...samo da bude bolji ishod i kod mene i kod tebe i da nam se rode zdrave bebice ...
ja nekako osecam da ce biti 2  guze ... molitva
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 3/5/2014, 19:26

sareni leptir ::
Vuchica ::Leptiru brbljivi, srecno sutra!!!  ljubav 
ajde vucko ,pa i ti da me sledis i balste kao ja da dobijes ...samo da bude bolji ishod i kod mene i kod tebe i da nam se rode zdrave bebice ...
ja nekako osecam da ce biti 2  guze ... molitva
drzim fige! Za najbolji moguci ishod!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 20:33

sareni leptir ::
Vuchica ::Leptiru brbljivi, srecno sutra!!!  ljubav 
ajde vucko ,pa i ti da me sledis i balste kao ja da dobijes ...samo da bude bolji ishod i kod mene i kod tebe i da nam se rode zdrave bebice ...
ja nekako osecam da ce biti 2  guze ... molitva
Bice 2 guze,nego sta ce!Srecno sutra,da bude extra transfer i za dve nedelje beta kao kuca!Navijam!!! roda ljubav love d b ff vv 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/5/2014, 20:42

Leptirko sarenicu, navijam za dve guze, i vucem, vucem za nosic - duplo!!

 Wink   yes yes radost radost 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 d d d d d d d d d 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/5/2014, 21:17

Nataly tako mi je zao ali vjerujem da vas u septembru ceka vasa sreca i drzim fige jako,jako za septembar

Leptiricu srecno sutra
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 22:39

Saska  ljubav 

Brzo ce septembar.

Leptiticu, znam da ce sjutra biti dvojke. Opusteno samo!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 3/5/2014, 23:21

Nataly, bas mi je zao! Nekako sam verovala da ce ipak nastaviti sa rastom. Kao sto sam ti vec i napisala, mozda da razmislis da posetis i nekog drugod dr, da cujes i njegovo misljenje. Ja sam vise dosadna sa preporukom za dr, ali ako si pratila, znas kod kog bih te savetovala da ides.


Brbljivi leptirko, srecno sutra na transferu!!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 


Navijam cure, ucim, samo za ovoliko imam vremena.  Crying or Very sad 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 3/5/2014, 23:25

Leptiru vucem za nos roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 23:53

Kometak, da li Genesis ima u BG? Zasto je bolji u NS? Koji su doktori? Imam i preporuku za dr Anu Mitrovic Ivanovic iz klinike Ivanovic u BG.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 23:55

Ipak moj slucaj je specifican pa trebam bas dobru kliniku i doktore tj embriologe kao i labaratorijsku opremu.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/5/2014, 00:02

Nataly, procitaj vise informacija o klinici u Pragu, oni imaju izvrsne embriolog, i opremu.

Genesis inace postoji samo u Novom Sadu, i mislim da su u Srbiji lideri u svom poslu...

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 4/5/2014, 00:31

POgledaj temu o klinici Ivanovic, ima ovde zena koje su Ivanovisi odbili i slali na donaciju, a sad su trudne ili imaju bebe. BIla sam kog njih, ne u postupku, nego kao priprema za Prag, ali niam uopste zadovoljna. Drugo, nije stvar gde ces raditi VTO, sad, spole ovoliko vantelesnih, mislim da moras da nadjes odgovornog dr koji ce da ti pogleda sve rezultate i da proba da vidi zasto ne dolazi do trudnoce. Zato savetujem Kopitovicku, kojoj su "komplikovaniji" slucajevi, gde ne dolazi do trudnoce ni posle mnogo pokusaja izazov. Ja sam radila 5. vto po EU, a uspela mi 6. kod njih. Prag ima odlicnu kliniku, odlicne lekare, embriologe, opremu, ali nema ono sto mislim da tebi treba, a to je dijagnostika u ovom trenutku. Kad te spreme za vto, ti posle mozes i u Prag i gde hoces. Gnezis je takodje nabavio opremu za monitoring, imace je instaliranu do septembra, tako da .... A Genezis, osoblje, strucnost, pozrtvovanost, i to sto te ne gledaju kao pokretnih par hiljada evra, ne mogu ni da uporedim sa IVanovicima. Ne znam ko ti je preporucivao dr, ali mislim da smo ti mi ovde bolji savetnici od bilo kog dr, jer kad procitas sva nasa iskustva, iskristalise se ko valja ko ne. A ako se preporucuju kolege, najcesce je to iz nekig drugih razloga. Da sam slusala svog ex ginekologa iz Nisa, ja bih isla kod Radulovica, posle par godina mi je savetovao Ivanovice, a prosle godine Kopitovicku, kad sam mu je ja nahvalila! Mislim da neki dr imaju i procenat ako salju pacijente u neke klinike, ne rade sve tako, ali neke mislim da da (Jovanova, Ivanovici) jer ako neko toliko insistira da samo taj dr valja, pa posle valaj neki drugi, treci... sumnjivo mi je sve to. Kako shvatih ti si iz CG i tebi NS i nije bas blizu, ali bih ja, da sam na tvom mestu, otisla na konsultacije kod KOpitovicke, da vidim sta ce da mi kaze, pa posle ces i sama videti gde ces raditi VTO, ima vremena. ALi, da te bar ona pogleda. Evo, Bak-u je postavila dijagnozu koju u BG-u nije video niko godinama, ni posle spontanih!
Ne, ne radim za procenat!  lol! lol! lol! Samo sam ja prezadovoljna doktorkom, najbolji dr kog sam ikad srela i zao mi je da neko luta, kao sto sam ja svih ovih godina. Statistika trudnica na forumu ide u prilog Genezisu (sto ne znaci da je tacna, ali je najvise trudnoca ovde iz Genezisa, mozda se zene iz Praga ne javljaju, a vecina onih koje su bile krajem prosle i pocetkom ove nisu uspele). Opet kazem, moze i Prag, ali prethodno ovde dijagnostika kod dr koji valja!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 4/5/2014, 00:33

Nataly17 ::Kometak, da li Genesis ima u BG? Zasto je bolji u NS? Koji su doktori? Imam i preporuku za dr Anu Mitrovic Ivanovic iz klinike Ivanovic u BG.


ima i u bg, Genesis Medical, ali to nije isto kao Genesis u NS. Tamo je radila Ivana Negativ. Ana Mitrovic, za nju sam pitala u Ivanovicima, rekli su mi da ona tamo povremeno gostuje, ali nije medju glavnim dr za vto. Zovi ih i proveri. Ana M. radi u frontu, mojoj drugarici je uradila histero i ostavila dobar utisak. To je sve sto znam o njoj
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 4/5/2014, 00:38

Genesis Medical mislim da ima jedino slicno ime, i to je sve. Po meni najgora klinika u drzavi, prevaranti samo takvi, i milion afera u vezi njih koje izadju u medije, i istom brzinom nestanu.
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 4/5/2014, 00:40

kometo, javna je tajna da u bg dobija 10 posto svaki dr koji Radulovicu dovede zrtvu. Iskusila sam na svom primeru. Inace, ako mi ovaj sad vto kod dr Crnogorac ne uspe, i ja cu otici kod Kopitovicke sto pre.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 4/5/2014, 09:16

Drage moje , javila mi se dr. Kaze ovako ' uzimajte cycloprogynovu naredna dva mjeseca zbog visokog fsh, pa kad bude ispod 13 da krenemo sa stimulacijom '
Sta mislite o ovome? Amh mi nije ni spomenula. Kakve su ovo tablete, je li idu na recept?
Ljubim i grlim sve redom:)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/5/2014, 09:17

Nataly zao mi je draga,nadam se da ces naci odgovarajuceg doktora da resi vas problem.  grljenje 

Leptiru srecno danas,da se bebice cvrsto uhvate  igracice igracice igracice 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu