KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 11:54

A gde treba da radis proces?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 3/5/2014, 11:56

Suzo, ne mora da znaci da neces uci, znam devojku koja je sa 0,02 usla....Raspitaj se, drzim fige!!!!! smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 12:00

Lelo, u Banja Luci treba da radim proces...ma i ove dobronamjerne me izludise, u momentu i ja sama sebi rekoh da se moram sabrati. Sacekacu misljenje dr, pa sta god da bude, sta je tu je...iz ove koze ne mogu.

Afrodita, hvala mila na pozitivnim rijecima..mozda i ja krenem, vidjecemo :)

Ljubim va puno
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 12:03

Definitivno nema nista od transfera. Embrioni su se podijelili na osmocelijske i tu su stali. Dr kaze da nisu hromozomski dobri sto moze biti i do spermotozoida a i do jajne celije. Oni ti ne mogu da znaju. Jednostavno se nije htjelo. Rekao je da s obzirom da sam mlada mogu ici dalje u postupke ali isto ukazao i na donaciju kao opciju. Ne zelim da mislim na to. Sledeci postupak bi bio u septembru.
Bas sam emotivno prazna. Znam da ce proci. Sad mi ostaje da cekam ciklus u septembru, novi postupak i da se nadam bukvalno bozjem cudu.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 3/5/2014, 12:06

Draga moja Nataly grlim te i saljem poljupce ne bi li bar trunku olaksala  zagrljaj 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 12:08

Leptiricu srecno sjutra!!  igra
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 12:11

Sladzana  love
Mora se naprijed jer iz ove koze ne mogu. Boricu se do zadnjeg. Ove muke nikom pozeljela ne bih.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 3/5/2014, 12:23

Nataly  zagrljaj volela bih da znam kako ti mogu olaksati..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 3/5/2014, 12:25

Nataly, uz tebe sam, jer odlicno znam kako sve to izgleda  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 3/5/2014, 12:34

D77 iz potpisa vidim da je tebi prirodnjak uspjeo. Kako si reagovala na stimulaciju? Jesu li pila nesto za kvalitet jajnih celija? Imas li neki savjet iz zadnjeg podtupka kada ti je uspjelo?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 3/5/2014, 12:42

Nataly, za kvalitet uvek možeš piti koenzim Q10, L-arginin, folnu kiselinu, kompleks vitamina B, omega 3, jedi svaki dan nekoliko brazilskih oraha zbog selena i raspitaj se kod dr za DHEA.  yes 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 3/5/2014, 12:48

I koristi surutku u ishrani...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 12:56

Nataly,drzi se,glavu gore,znam kako je kad ne stignes do transfera,ali,polako,bice u septembru,nemoj gubiti nadu!:-)Suzo,ja sam ovde,u Beogradu usla na drzavni program sa AMH od 0,1.Posle je doktorka koja je trebala da mi radi VTO odlucila da odustane,pa nisu ni probali,ali sam svakako pre toga prosla prvostepenu i drugostepenu komisiju.Savekaj doktorkin odgovor,pa ces videti.Navijam da udjes u proces! lol! 


Poslednji izmenio lela1984 dana 3/5/2014, 14:11, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 12:56

Nataly, sta da ti kazem...znam za tu prazninu u sebi ...grlim te jako, voljela bih dati mogu nekako pomoci. zagrljaj 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 13:00

Draga Lelo, sacekacu odgovor mada nekako vec znam sta ce se desiti. Odlucila sam da se hvatam posla i da sacekam taj famozni odgovor, pa cu onda vidjeti stadalje. Da li ima neko, iako se nadam da nema niko, sa ovakvim nalazom?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 3/5/2014, 14:11

Suzo, nadam se da ce ti dati pozitivan odgovor, draga...  molitva 

Nataly, bas mi je zao...  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 14:19

suza77 ::Draga Lelo, sacekacu odgovor mada nekako vec znam sta ce se desiti. Odlucila sam da se hvatam posla i da sacekam taj famozni odgovor, pa cu onda vidjeti stadalje. Da li ima neko, iako se nadam da nema niko, sa ovakvim nalazom?
Vidim iz tvog potpisa da imas hormonski poremecaj,kao i PCOS,i ja imam i jedno i drugo.
Ja sam pila oralne kontraceptive oko godinu dana i AMH mi je porastao sa 0,1 na 0,29 i onda su mi u Leskovcu radili jedan stimulacijski pokusaj,pa nakon toga jedan prirodnjak.Na zalost,oba puta nije bilo transfera.Ali,ipak su radili...
Tako da,mozda ipak udjes u proces,nikad se ne zna! c 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 3/5/2014, 14:54

suza77 ::E, drage moje...dobih ja i nalaz amh koji je uzasan ...0.05...saljem danas sve doktorici...cisto sumnjam da cu i uci u proces. Sta je tu je, eto samo da vam javim !!!

I da, vrijednosti su od 1 do 8 .:)


na ovo sam odgovorila na drugoj temi, ali i ovde, suzo, jel to jedino 'ne valja'? Ako je tako, ona nije strasno. Amh govori o rezervama jc, dakle mozda nemas fore do 50te, ali sad ne brini. Sacekaj odgovor, i zivi normalno, bice to u redu. Ja sam nedavno objasnila dr da necu vise u zivotu da radim amh. Jer se bezveze stresiram. Dok imam antralce, pokusacu, bez obzira na amh. A antralce imam, dok mi je amh manji od 0,1.

Natali, navijam da se mrvice lepo razvijaju!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 3/5/2014, 15:10

Suzo navijam da udjes u proces  b b b b b b b mislim na tebe  cmoka 
Natali jako mi je zao ..dace Bog pa da se i tebi uskoro ostvari san.. ljubav molitva molitva molitva molitva molim se za sve...
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/5/2014, 15:41

natali jako mi je zao Sad Sad Sad uspece ssledeci put,znam da je lako to reci ali moramo da verujemo da ce biti sledeci put uspesan.Grlim i ljubim te.

Sarenicu zelim ti srecan et sutra pa da nas obradujes lepom betom.

Lela koje su to torcs analize?I ja treba da radim antitela koja imas i ti. Ja kada sam se spremala za vto radela sam i citolomegalo virus i bila sam pozitivna na njega,ali mi moj dr.rekao da ne pokazujem to jer mogu da me odbiju na komisiju i ja sam cutala.Sada se brinem?Sta moze on da prouzrukuje?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 15:53

Ivanica,samo mi napisali torch,prekosutra idem kod svoje dr. iz DZ da vidim gde sve to mogu da uradim,privatno ili nesto moze na uput.Ovde,na temi -DODATNE ANALIZE sam nasla sta sve obuhvata taj torch-nekoliko testova,izmedju ostalog,i taj na CITOMEGALOVIRUS,HERPES-SIMPLEX,RUBELLA i jos neke.Ukucaj-KUTAK,pa tema-DODATNE ANALIZE,posto ne znam link.Tu ima ceo spisak,neko je postavio.A gde treba da predas za komisiju?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 3/5/2014, 15:56

nasla sam ja sam to radela u higijenskom zavodu na mikrobiologiji. i taj CITOMEGALOVIRUS mi je bio pozitivan pa neznam da li je uticao na ishod mijih vantelesnih.Ja ne predajem nigde radela sam dve o trosku fonda i sada se spremam polako za trecu na jesen da radim u Novom Sadu.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/5/2014, 16:09

[quote="ivanicasale"]nasla sam ja sam to radela u higijenskom zavodu na mikrobiologiji. i taj CITOMEGALOVIRUS mi je bio pozitivan pa neznam da li je uticao na ishod mijih vantelesnih.Ja ne predajem nigde radela sam dve o trosku fonda i sada se spremam polako za trecu na jesen da radim u Novom Sadu.[/quote
Sad sam videla iz tvog potpisa.Pa,ja,kad sam ih pitala u Prag da li treba da uradim nesto dodatno od nalaza da uvecamo sanse za naredni pokusaj,oni su mi poslali spisak s analizama koje si videla,tako da,ja pretpostavljam da to utice na ishod postupaka.Ne znam ni da li postoji neka terapija ako je nesto od tog poviseno ili pozitivno?]

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 3/5/2014, 16:20

ivanice ,mene je doca terao posle spontanog da uradim citomegalovirus i one trri bakterije ,jer je smatrao da je to razlog mog spontanog ,sreco sve je bilo negativno 
 tvoj doca mi se ne svidja ...ala mu vera ,kako je mogo da ti kaze da je sve ok ,ako nije ? valjda znaju ostali doktori zasto traze da odradimo analize na viruse ....
  to mi se nikako ne svidja 
 nebojsa mi je u Le ,reko da mogu da krenem u proces sa urepalazmom tada u novembru i da rizikujem ili da sacekam da se ocistim ,pa u process.pitala sam ga za misljenje ,reko mi je da to moze svakako kao i svaki virus da izazove spontani .zato sam i krenula i ledcila se do marta ,kada mi je kopitovicka rekla da se na zapadu vise ne leci ureplazma i nasmejala se .
ja cure ,nemam net , trenutno ali evo na kratko .radila tsh jutros pred et -i on je 2,74 a pre samo 9 dana tokom stimulacije je bio 1,4...dali je to ok ?sta vi kazete ? inace moj nalaz tsh je uvek bio 2,7 ....2,4....ta vrednost je uvek bila ..
  nataly,srecno u spetembru ,,uradi sve nalaze lepo i u nove pobede.uspeces ovog puta .
suzo ,ne predaj se ...trazi jos necije misljenje za tvoj amh ...polako .
 ja sutra na et ,zvali me i rekose da je doktorka jako zadovoljna ,...dace Bog !
kometak ,ti si nasa snaga ,navijam za tebe jos sada i znam da ces biti trudnoca ! 
mogu Vam opet reci da su jako brizni u Genesisu ,2x te pitaju dali si razumela sta trebas da odradis od analiza ,sve ti objasnjavaju ...zaista nema reci .ko sto rece jelena ,sve pohvale .brizni su izuzetno ! jos jednom da ih pohvalim i na ovim stranicama .
devojke ,necete se pokajti ako dodjete u Genesis,ja sam jako rigorzna i kriticar sam veliki za te lekare ,ali kada je nesto dobro -ja zaista na sav glas pohvalim .vrede oni svaku nasu paru ,verujte !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 3/5/2014, 16:30

Sofija Veks, Lela, Mili, Sareni Leptiru  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

 Missile, draga moja, odgovorila sam ti na drugoj temi ...ljubim te jaaakoo osmeh srce 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu