KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

+43
Stenli
Tinche
nesalela
caci
ChillyVilly
LaFolie
Sofka
Simona
dacans
SannI-AlL
PalcicaBg
ganedina
cicsa80
maus
daca32
SoJa
twinsi
zvoncica36
HappyGirl
SladZana
nina :)
BiKsi :)
Shizika
Vuchica
djole42
bobica83
Niny
karakaca
MAAKKI
Mirjana
JocY
Ema78
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
bak
Smrdica
hocukusurnecuzvaku
Star77
mamadabudem
leptirko82
missile
JAmajka
47 posters

Strana 21 od 37 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Sledeći

Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 19/5/2014, 13:35

DZolesku, primaklo se. Odmoricete se od sveg haosa ovde, ima da blistas kad se vratis, videces!  Wink 

Bakili, ja puno mislim na tebe jer znam da danas vadis lh, navijam da sutra krene stimulacija!  igracice 

Ja se sekirala prosle nedelje da ne dobijem, jer nije ni trebalo, e sad cekam zeljno vesticaru, jer ako do cetvrtka ne dodje, onda nema meni stimulacije u cetvrtak.  Crying or Very sad Al nadam se i mantram da krene, ako nece danas, moze sutra, a zadoviljicu se i sredom  lol! 

Ajd kad razresite foru sa e bankingom pisite, pa i ja tako da uplatim. Bak, ja sam Hepi uplacivala e-bankingom, ta ko da moze i njoj, pa ona posle dalje distribuira. Brigo moja, predji na Hepi.  Very Happy 

Kako mi samo znaci ovo sunce  sunny Jeste i dalje sve jako sumorno, ali makar je kisa stala. mi ovde u institutu prikupljamo pomoc u robi (pelene, hrana, higijena,...). bubi sam jutros naFatala na fb, dobro je, cuva decu. Nadam se da ce Ganedina doneti pravu odluku, ma kakva odluka bila.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od mamadabudem 19/5/2014, 13:39

bak ::Evo je  Razz 

Ne mogu da racune one, ne da mi Ebanking

Radim a mozak ne funkcionise. Cekam Lh

Sve sto se desava mi je  No 

Citam, gledam, pratim vas  Wink 

Isto tako, čekam,čekam...stalno nešto čekam...da se sve kockice slože! Rolling Eyes  Po sistemu STRPLJEN -  SPAŠEN!!!!  Wink Wink Wink d d d 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 19/5/2014, 13:42

MAMAI, nemoj da cekas kockice, nego radi na slaganju kockica i osluskuj svoj organizam i svoje srce (u emotivnom smislu, ne u kardioloskom  Very Happy ). I slozice se!!!!  Wink


Poslednji izmenio missile dana 19/5/2014, 14:01, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Niny 19/5/2014, 13:45

Drage moje, šta nas ovo snađe  No No No Kakva tragedija  No No Barem se voda povlači, pa će biti bolje.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od nesalela 19/5/2014, 13:50

Happy draga kada ce se raspodliti parice,ako sam shvatila tek od srede!? Mozda bi moglo vec danas ako nije problem, meni je sutra plata,ja cu onda direktno Tinche bar nesto uplatiti jer verujem da joj vec treba, dve bebe,dvoje dece.. !!! Pozdrav za sve devojke
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 19/5/2014, 14:05

missile :: ako nece danas, moze sutra, a zadoviljicu se i sredom  lol! 

  b  b  b 


ludačo  b 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od JAmajka 19/5/2014, 14:29

cufta ::   Ćuti tu DŽole, i pakuje se. Kada te obaspe onaj sjaj, zaboravićeš na sve.


Ćufta,pametno zboriš.Potpisujem.

Đole,malo sam se šalila :Jedva čekam da nam pišeš svoje utiske o Parizu.Uživaj,opusti se i biće ti suuper.

Miss,bez nervoze,tako ništa nećeš dobiti,čak ni  veštica Mora da stigne,navijamo jako,jako igracice  igracice  igracice  igracice Opet ću da pomenem pametnicu Ćuftu,koja je rekla da posle ovih poplava mora da bude puuuno beba.Navijam za tebe.

Nisam u stanju ništa da radim,tek ponešto otaljavam,stalno mislim na nesrećne ljude iz poplavljenih mesta.

Ganedina,gde si?
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od JocY 19/5/2014, 14:57

Uh što sam sad imala raspravu sa koleginicom koja je napravila zalihe flaširane vode. Kakav je to sebičluk, u Obrenovcu skapaše žedni a oni ovde pored dobrog vodovoda gledaju samo svoje guzice. Ko o čemu ja o vodi, al ne mogu da razumem koliko je narod povodljiv. Ona je pročitala u KurViru da voda ne valja i sad misli da je neko namerno truje. O Bože svašta...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od nina :) 19/5/2014, 15:23

ema imas pp poruku od mene
na fb sam nasla gde ljudi mole za pomoc stvrcice za zenu pred porodjaj a imai ijedno dete malo ,nisam tewla javno da okacim br telefona ili ako je neko jos zainteresovan okacicu mozda neko ima sta da posledi
VRBAS!!!! ukoliko ima nekog ko bi pomogao porodici koja je primila trudnicu pred porodjajem sa malim deteom od dve godine iz BIH iz poplavljenih podrucja.Ljudi su pomogli smestajem i osnovnom hranom,ali fali im Sve sto treba jednoj porodilji i novoredjencetu,higijena ,pelene,hrana..garderoba.
.adresa je Tamas Jasmina Novi sor 88 21466 Kucura br tel 0640356861
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 19/5/2014, 15:42

Lh 4,2  No 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 19/5/2014, 15:45

Drage moje,

ja bilo do 1 prodavnice i sem onih elementarnih potrepstina u smislu ulja, secera i soli nisam mogla kupiti drugo sto sam planirala . Kao najavjen je za danas dolazak u selo 1 kamion sa hranom , lekovima ali sam ja kasno stigla da se upisem na spisak za lekove .Dobila sam 1 balon vode 5 litara , tako da cemo imati za pice za 2 dana .
Bila sam malo prilegla i zaspala jer nocima ne spavam . Sva sam dezorijentisana , nemamo vode, ne mogu da se kupam , a kamoli da operem kosu koju nisam prala 8 dana . Sudove skupljam po 2/3 dana pa onda perem . Danas nisam imala dijareju . Moracemo nekako da osposobimo bunar iz kog je voda verovatno kao sa oranja jer se ne koristi 13 godina, da popravimo motor , da bi imali mogucnost da se malo operemo, i da imamo bar vodu za WC koja je . Ma uzas , I ko zna dokle jos tako .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od karakaca 19/5/2014, 16:01

Genedina stalno mislim na tebe  zagrljaj  sve smo uz tebe
Djole jos malo pa pakovanje izgleda da smo svi poceli da pusimo ja sam sinoc dve i jutros jednu
Bak sta se dogadja sa tvojim LH, koliko dugo se bockas a on ne pada sta kaze dr
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 19/5/2014, 16:13

Genedina draga, drzi se...

Bak, sta kaze dr? Je.em mu, i ovaj stres i nervoza uticu na sve...

Missile, od 3-5 cigara dnevno, Boga mi :) popih danas i visnjevacu...

Prosli mjesec sam imala 17.04. Jos nisam dobila, imam neke valove vrucine. Klimaks ?!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sofija Veks 19/5/2014, 17:15

Uh, drage zene, ja doputovah nazad kuci, samo da vas zagrlim sve, posebno Ganedinu.

Draga Ganedina, sada cuh na dnevniku najnoviju vest da je Stefanovic naredio da se apsolutno svi ljudi sa podrucja Obrenovca evakuisu, jer se ocekuje novi poplavni talas koji ce doci iz Zabrezja.

Ja bih pogazila iskreno sve principe i evakuisala se, mislim da vise imate da izgubite ostankom, nego evakuacijom. Plus se apeluje sve vreme da se niko kucama ne vraca i gde se voda povukla, zbog silnih zaraza, dok se sve ne sanira.

Grlim puno, i nadam se da ces nam se uskoro javiti sa nekog mesta sa boljim uslovima...  srca srca srca


Poslednji put izmenio Sofija Veks dana 19/5/2014, 20:56, izmenio ukupno 2 puta
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od leptirko82 19/5/2014, 18:04

Ganedina, duso, mislim na tebe!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 19/5/2014, 18:11

Star, kakav klimaks? Ja sam 7 god starija pa sam daleko od klimaksa. Evo cekam vesticu pa da uzivam u iglama. 3 do 5 cigareta dnevno, slobodno, samo nemoj da prelazis. Psihicko stanje je jako bitno, pa mozak regulise proizvodnju hormona, dakle, smanjiti stres po cenu pusenja.

Bak, bemu misa (ne maus, nego misa), jel bas mora da padne na 2? Imam utisak da je dr tu nesto promaklo. Nemojte da me pljujete, al svaki organizam reaguje na lekove na svoj nacin. Sta kaze dr? Da znas da i mene sve vise
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 19/5/2014, 18:17

nervira sto ne mozes da krenes sa stimulacijom.

Mene je estrofem prosle nedelje razvalio. Bila sam na momente na poslu malo agresivna, danas vidim ljudi obazrivi. Pa sam im objasnila.

A sad sam u hipi fazi, mir, cvece i to, cak sam sa neznoscu popricala s koleginicom koju nikako ne podnosim u normalnom stanju.

Joci, draga moja, i ja sam jutros javno pljuvala tucu pomahnitalih bica oko vode. Treba zabraniti prodaju flasirane vode u bg dok traje ova situacija.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 19/5/2014, 19:57

ovo je od Buby:

"Hvala vam svima,nmg preko tel na kutak al zahvali se svima u moje ime...daciNS...Kometi...dacinoj sestri koja nije ni sa kutka...djole,emi,biksi
Repy takodje puno
Happy i svokoj curi i za svaki uplacem dinar i poslatu stvar za decu...znaci..."

U stanu su svo četvoro (vratio se i muž), sada će i hrana da im stigne. Sutra će Buby i Davida vozač da vozi u DZ po vakcinu...sve s epolako sređuje - bar za prvo vreme....dok ne dođu bolji dani

MIss, deluješ mnooooogo lucidnije ood kada uzimaš te lekove  lol! 

Bak, javi šta je lekar rekao za taj tvoj 4.5
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 19/5/2014, 20:14

Isla sam do centra sela jer su nam delili po paket vode i malo cvrste hrane u nekoj kesi . U ovoj situaciji znaci sve . Ovi nasi iz MZ su morali sami da nadju neki kamion da odu do hotela u Obrenovca po to , tamo su cekali 4 h i jedva iskamcili to sto su nam doterali .

Nego sam htela jos nesto da vas zamolim / da nekako nadjete nacin da javite mobilnim operaterima Telenoru i Telekomu da nam ne iskljucuju mobilne i fiksne telefone, kao i internet zbog neblagovremenog placanja racuna nama sa ugrozenih podrucja , iz opstine Obrenovac, jer sada nismo u situaciji da platimo racune u roku jer nismo u mogucnosti zbog trenutne situacije i finansijskih razloga . Mislim da muz od Miss ili Bak ima neke veze sa mobilnom telefonijom .

Bak, pa zar taj glupi LH mora da bude bas vrednost 2 .

Sofija, sta da ti kazem kad sve vidis . Mi u stvari jos nismo potpuno svesni sta nam se desava. Mozda cemo tek kad odemo u Obrenovac, u nase firme i kad dodjemo u zesce finansijske probleme , jer ko zna kad cemo biti u situaciji da dobijemo neku platu . Ko ce u Obrenovcu posle svega ovoga moci da nam placa vodu i kanalizaciju kad je grad doziveo kataklizmu i kad ne znamo kad cemo moci ponovo da proizvodimo i distribuiramo vodu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 19/5/2014, 20:18

Ganedine, pa daj nam telefon i kaži na kojoj si mreži da ih zovem.

I kraj Bubyn: "i da ne izostavim nekog...bukvalno jednom recju hvala KUTKU..."

Bak, i ja ne razumem zašto bimorao biti 2? Delim Ganedinino mišljenje.


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 19/5/2014, 20:19

Ganedine, molim te idi odatle! Mooooolim te!

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 19/5/2014, 20:20

Ganedine, megafonom zovu za hitno napuštanje grada! Ganedineeeeeee!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od bak 19/5/2014, 20:29

Cufto, Ganedine je daleko od samog grada, zovu u gradu. Meni je sve to....

Mm nema nikakve veze sa operaterima, a internet imas besplatan, posaljes poruku mislim na 9000 sa tekstom ugroyeni i imas net, bes placenog racuna. Nazovi ih, i ako nije placen racun ukljucuju, i ako su iskljucili. Isto sam procitala za telekom.

Buby, vazno da ste zajedno i dobri! Ja opet, al moram, a sta je sa Asjom? Kome ste je ostavili?

Kaze dr suprefakt do petka, pa cemo videti  lol!  affraid  Shocked  Razz  lol! E tako se osecam.
Lh ne mora biti bas 2 ali ne moze biti ni 4.

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 19/5/2014, 20:45

Ja sam dalje od samog grada , mada je Vucic sinoc rekao da ako Sava krene prvo da raste , prvo ce moje Usce da strada .

Ja sam u selu i nemam ni kablovsku ni klasicni internet , vec Telenorov internet sa USB i jednogodisnji ugovor sa njima, a taj racun placam do 20. u mesecu . I moj mobilni telefon koji mi je trenutno jedina moguca veza uzivo sa svetom je takodje mreza Telenora .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 19/5/2014, 20:46

Ja sam dalje od samog grada , mada je Vucic sinoc rekao da ako Sava krene prvo da raste , prvo ce moje Usce da strada .

Ja sam u selu i nemam ni kablovsku ni klasicni internet , vec Telenorov internet sa USB i jednogodisnji ugovor sa njima, a taj racun placam do 20. u mesecu . I moj mobilni telefon koji mi je trenutno jedina moguca veza uzivo sa svetom je takodje mreza Telenora .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 21 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 37 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu