KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

+43
Stenli
Tinche
nesalela
caci
ChillyVilly
LaFolie
Sofka
Simona
dacans
SannI-AlL
PalcicaBg
ganedina
cicsa80
maus
daca32
SoJa
twinsi
zvoncica36
HappyGirl
SladZana
nina :)
BiKsi :)
Shizika
Vuchica
djole42
bobica83
Niny
karakaca
MAAKKI
Mirjana
JocY
Ema78
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
bak
Smrdica
hocukusurnecuzvaku
Star77
mamadabudem
leptirko82
missile
JAmajka
47 posters

Strana 29 od 37 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Sledeći

Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Star77 24/5/2014, 18:26

E Cufta, bas vam zavidim :) Bas mi je drago da ste se lijepo provele. I neka ste :)

Kometak, to je neka ekstra dijeta...pisem ti pp. Hvala na informacijama, divna si :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 24/5/2014, 21:15

Vece, Jutra.

Bocnuh se, pa castih dusu jednim sumecim magnezijumom i prednizonom. E, to se zove merak. I onda cigareta. Uzivam u bockanju, kad se setim one bebe Davida, od mesec i 8 dana.takav ce moj da bude.

Sanjala sam pre 2 noci kako setam ulicom, a jajnici mi puni folikula, i svi su siv samo 1 fluorescentan. To je nasa buduca beba. Taj san mi je ustva
ri
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 24/5/2014, 21:21

i dao snage da pocnem perverzno da uzivam u davanju inekcija, kao od toga zavisi zivot mog kolor folikula.

Izvestaj sa druzenja podnela Cufta, slikale se nismo. Najveci utisak mi je sto je sve bilo tako opusteno i zabavno, kao da se svi znamo iz srednje skole. Super. Devojcice su medene, ali mi svi tipujemo da je kolor folikul decak. Nek je sta je, samo da bude srece da se rodi.

Citala vas jesam, i nije mi jasno to za zemljotres, mada je to moguca pojava nakon poplava i klizista. Nece valjda, samo nam to jos fali.

Odoh da odradjujem obaveze.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od KoMetaK 24/5/2014, 23:18

Miss se anvukla na iglu!  lol! lol! lol! lol! Mada, taj fluorescentni folikul moze da bude i devojcica!  Wink Nek bude kako bude, samo nek bude!

Bas mi je drago da ste uzivale u druzenju i zao sto nemate slicice! Nije fer prema nama!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 25/5/2014, 08:49

Kom, i L misli da će biti devojčica. Važno je da je fluorescentan!

 Dobro jutro drugariiii.......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 25/5/2014, 09:08

Dobro jutro!

Popih kafu, sad farbanje kose i depilacija nogu. Pa na pijacu.

Metic, planirala ja telefonom da nabacim koju fotkicu, al zaboravih. Btw, zvala sam te da se pridruzis, al izgleda da nisi u Srbiji.

Cufto, ja nisam zadovoljna sto je Real Madrid pobedio, a tm?

Mm razmislja ozbiljno o proslavi Zvezdine titule. Samo sam rekla "slave Zvezdu", i odmah je znao o cemu se radi. Muskarci.

Drugari, lep dan zelimo vam kolor-folikul i ja.

(pol ionako odredjuje muski materijal, pa za sada ne znamo STA JE)
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/5/2014, 09:26

Miss, i ja mislim da će biti devojčica, tako ti lepo stoji Lafče, ja reči nemam, a i osećaj me ne vara  likeit ljubav 

Dobar dančić  sunny 

Ja makismalno uživam sa mm, jer sam kući konačno ceo vikend, osim a ko me danas ne pozovu  lol! 

Ako mene neko pita, ja sam zadovoljna pobedom RM i konačno da odgledam dobru utakmicu u odnosu na ove naše papane  Razz  Danas je na redu formula i vaterpolo  radost 

Sve vas  d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 25/5/2014, 10:20

Miss, i mm je očajan zbog pobede Reala. I Ronaldo ga nervira jer potcenjuje protivnike. Iako mu se oboje divimo  jer trenira 10 sati dnevno danima pred važne mečeve.
  Poziv ostaje, naravno.
   Da li je neko možda gledao (ja to ne gledam ali "ubodo' " slučajno) jednu utakmicu kada je Mesi dao go. Podiže majicu, a na poprsju je pisalo "WHY ALWAYS ME?" Vrhunska fora.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 25/5/2014, 10:39

Dobar dan jutra ,

Kako smo danas . Ja sam skroz prezupcila pa jedva skontah da je danas nedelja , jer ne radim vec 10 dana od kako nas se ovaj jad snasao . Pretpostavljam da ni sutra necu na posao , u Obrenovcu je i dalje KATASTROFA . moja 3 brata od tetke su zivela u samom centru u prizemnim kucama koje su im potpuno potopljene i sve uopropasteno . 1 ima 3 malih decaka, 2. 2 male devojcice, svi su bili prvobitno u prihvatilistima u BG, sad su kod nekih rodjaka . Ljudi se jos ne vracaju,vode i dalje nema, a tek je sa kanalizacijom horor . Ne rade fekalne crpne stanice jer su potopljene i sve unistene/ pumpe i motori , tako da kanalizacija uopste ne funkcionise, tj., ne otice vec fekalije plivaju i oseca se kilometrima okolo . Upste ne znam kako cemo mi dalje ziveti i osposobiti sve sto je unisteno. STRASNO.

Sta nam je sa Bakisom, nema je da se javi posle posete Kopitovicke .

Miss , lep ti je bio taj san , dace Bog da se ovaj put i ostvari.

Bixi, pametnice nasa, carica si. Potpisujem svaku tvoju recenicu.

Kometa , sutra pocetek nove borbe. Ovaj put ce biti srecan i uspesan do kraja. MORA.

SoYa , grlim te i stiskam najjace .

Cufta, okopa li juce bastu . Mi cemo pred vece da posadimo jos malo paradajza ,sto sam ja sama odgajila rasad u zardinjerama, mada je jos uvek mali . A fudbal je jedini sport koji uopste ne pratim .

Pozdrav za sve ostale .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od missile 25/5/2014, 10:40

Volim Bajern Minhen. RM ne volim.

Gledam Ronalda kad je bacio majicu pa glumi majmuna u zoo vrtu. Rekoh NE, moj sin nece biti fudbaler. Bolje hevi metalac, manje ce da glumi budalu.

Kusurko, ja juce diskutujem sa zenama o porodjaju, a ne stigoh ni do bete. Nadam se da se ne zanosim previse.

Jos mi Bak na brizi, al krenuce i ona skoro. Trebalo je ona u maju kao Bixi, a ja u junu kao Laf. Nista strasno, samo smo zamenile redosled. Bak-ov lh ustvari ceka jun.

Ocerupah noge masinicom, joj kako to boli. Lepo mi muz rece pre 3 dana da pocupam te dlake, pa ce posle toga inekcija da mi dodje kao sala.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 25/5/2014, 12:51

Šta bre hevi metlac?! Miss, juče nismo mogle da setimo pesme "atomskog skolništa" pa nas obe bio blam. Ti priznala da te blam, mene bio, ali nisam priznala.

Ganedine, pročitah da je tvoj fabrika vode danas proradila. Možda se sutra vraćaš na posao. Nemam ja baštu za okopavanje, nema povrća, ima samo jedna trešnja i mlada japanska jabuka. trebalo je samo da pokosim travu i izvadim garnituru za sedenje. Ima dana...tek je maj.....

Bakonja, javi se....KOmeto, mislim da će sutra biti tj dan za početak.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od KoMetaK 25/5/2014, 13:01

Genedina i ja procitah da ti je fabrika pocela sa radom i da za sad ima samo tehnicke vode. Ne znam dal' je bolje da navijam da krenete da radite ili ne, jer ako je takvo stanje u gradu... Ako neko od tvoje brace hoce u Sokobanju, javi mi se slobodno! Pisala sam i ovde i svuda da hocu da ustupim kucu u Sokobanji, ali osim nekih organizacija me niko konkretno nije zvao Sad Mozda samo zene sa decom dok oni osposobe kuce?

Miss, koja ti ti kraljica! Gde ces se poradjatii?!  lol! Bila sam na blic u Beogradu i osim sa Bak koja me je ganjala autom, ne stigoh ni sa kim da se vidim. U junu kad dodjem organizujemo druzenje, pogotovu sa mamama i bebama, da sakupim pelcere.

Nije sutra pocetak, danas, ako je danas 25! Ja sam kao i Genedina, skroz otisla sa datumima. Veceras prvi suprefakt. Nadam se samo da necu kao Bak da se bockam tako dugo.

Bak je bila u NS-u sinoc, javice se vec. Nedelja je, verovatno uziva sa muzicem.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 25/5/2014, 13:42

Kometice, poleces danas. Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Neka ti je srecno i bebicetno .

A sto me zezate da je fabrika pocela sa radom kad nije, evo sad sam pricala i sa sefom proizvodnje. Juce je postrojenje za preradu vode dobilo struju , danas bi kao trebalo i izvoriste, samo ne znam kako kad je ono kompletno pod vodom, kao i trafostanica 110/10 KW .Evo vidite da sve podatke znam, iako nisam elektroinzenjer, ostalo mi iz starog dobrog vremena direktorovanja. Eh, bese nekad . Vidim ja da vi vise verujete medijima nego meni ,koja vam daje informacije iz prve ruke, bar sto se Obrenovca tice . Joj kuku meni, pa necu valjda vec sutra na posao , bas je pocelo da mi prija ovo lenjstvovanje kuci , posle svih onih sokova, stresova i trauma koje sam isprezivljavala . Gde su sam tamo u taj smrad i zarazu ovako dijareicna .

Vidim da je juce palo lepo druzenje u igraonici .Nadam se da ce Kometa da ispuni obecanje dato za jun i da ce nas ona okupiti na nekom druzenju ponovo .

Nema nam nasih dragih mamica Dacans, jamajke....

Odoh da lozim vatru na ovoj vrucini i pravim gibanicu, neko meso s krompiricima i puding .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od mamadabudem 25/5/2014, 14:01

Bocaklice samo napred  sunny sunny sunny sunny sunny 
I Bak da se pridruži... Wink 
Kometak, draga  sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od KoMetaK 25/5/2014, 14:13

Genedina draga, ti si nam najveci izvor informacija, ali procitah da ima tehnicke vode, pa racunam da je neko postrojenje pocelo sa radom. Nego, imas li ti nesto za tu tvoju dijaeju? Mi lepo pricamo da se ne igras sa tom vodom iz bunara, ali nas izgleda nisi slusala. Nemoj da se igras za zdravljem, ako ne zbog tebe, a ono zbog oca, trebas mu! Ja navijam da lenjstvujes jos malo, jer mislim da u Obrenovac idu samo oni koji moraju da ociste kuce. Hvala ti draga za navijanje, a druzenje organizujem sigurno, neki dan za vikend, samo da vidim kad krecem sa stimulacijom.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Shizika 25/5/2014, 14:44

Jeee, KoMeta  sretan početak  I bravo za uspjeh sa onom dijetom, meni uopce ne lezhe dobri aspekti iste. A da ne jedem nishta 5 sati - bih se onesvijestila s ovim mojim niskim tlakom.
Chekamo bak.
Ganedina, svaka ti chast na determinaciji.  as  Nadam se da ce se uskoro tu provesti i 3d (dezinfekcija/dezinsekcija/deratizacija) pa da se krene sa obnovom.  cvet 
Mishice, nemoj po meni da imenujesh koshnicu, to ti je propala investicija. Nego, ima li neko okupljalishte trutova?  Laughing 
cufta ::   Šta bre hevi metlac?! Miss, juče nismo mogle da setimo pesme "atomskog skolništa" pa nas obe bio blam.
Ahahahahaha, zamishljam vas kako se u sred igraonice svadjate dal' se pjesma zvanichno zove "Zhuti kishobran" ili "Vaginalna manipulacija".   b  b  b 
Mi da ruchamo pa odoh u crkvu.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/5/2014, 15:02

Miss nego šta nego o porođaju, ja verujem da je ovja put pravi i tvoj, videćeš, a posle da se vidimo za nos da me vučeš  sunny Wink 

Kometice mila  sretan početak ljubav ljubav ljubav 

Bakiša čekamo te  poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od leptirko82 25/5/2014, 15:19

Dancic, zene drage!
Ganedina, volim kad se javis, pa neka makar sitnim koracima ide ka nekom boljitku, kako god ova moja konstatacija zvucala!
Kometo, lepoto!
Kususre moj, pozdravi tog tvog, da ne kazem nadimak! Hehehe, onaj nas interni!
Star, Soya, ljubiiim!
Moja deca ce biti metalci, definitivno, nece ni stici nista drugo da cuju. Moj dragi 17.juna ide da gleda Iron Maiden, mislim, bice tu genetike!
Cufti, lepo je cuti da sete se druzile. Nadam se da je Bubi sve bolje. David je onda andjelak pravoi!
Miss, bata ili seka, bice legenda na mamu, i kraj!
Nas dvoje pokusavamo da budemo vredni danas, a nesto nam ne ideee!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 25/5/2014, 15:28

O Leptirko, pa gde si ti nama .

Ja zavrsih moj rucak, al sto mi je ispala gibanica, boli glava, prava ona seljacka/cetnicka .
Nego moram da s vama podelim jedno moje razmisljanje, plan . Imam veliku zelju da vas pozovem da jedan vikend dodjete kod mene, budete moji gosti . Ja imam ogroman plac, dvoriste , ogromnu terasu ako krene kisa, Pravicu vam i ovu gibanicu, peceno prase ili rostilj ako ste vise za to, angazovacu mm oko toga . I neku lepu tortu mozda zito ili vocnu .

Samo da prodje ova katastrofa i da ja malo dodjem k sebi . Bilo bi lepo da bude i neki lep povod, tipa dolazak devojcice na usvajanje , ili bar mozda neko bolje radno mesto .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od leptirko82 25/5/2014, 15:41

Ganedina, mila, ja vec prihvatam poziv!
Tu sam ja, virkam iz prikrajka.

Blizi mi se kraj skolske godine, pa sam malko u rasulu, ali tu sam, ljubim, misliiim@
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od KoMetaK 25/5/2014, 16:03

Genedina i ja prihvatam! TO je samo zbog one pite i prasenceta!  Wink lol! lol! E, dace Bog, posle svega sto ste prosli da vam u kucu udje jedna devojcica ili ako odes na FET da uspe, pa da ti lezis a mi da ti dodjemo sa pitom, prasetom i tortama da ti pravimo drustvo!  Very Happy Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 25/5/2014, 16:07

KometoK idemoooooo, nedelja.....to je dan za početak!!

opa, opa, opa
 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 



Ganedina, dolazim. I to na dolazak usvojenog deteta. Bilo ono dečak ili devojčica. Sada kada si dala tu ideju, želim prvo tim povodom da dođem. Posle...n ije ni bitno. Donosim ja tortu kad dođem, to ne moraš da praviš. A što se razmećem kulinarskim umećem... i još nudim za tako važan čin...ku-kuuuuuuu.
Da, da....ima li nekih poziva u vezi sa detetom?

 igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od ganedina 25/5/2014, 16:42

Cufta, na zalost ne. Ja sam bila u Socijalnom pecetkom te nedelje u kojoj se desila ova katastrofa u Obrenovcu . Cula sam danas da je i Socijalno bilo potpuno potopljeno, strah me da im nisu unistena sva dokumenta i nasi dosijei. Zato se nosim mislju da vec sl. nedelje odem u Ministarstvo i dam tamo tu famoznu izjavu da zelim usvojiti devojcicu uzrasta do 12 godina, bas zbog ove trenutne glupe situacije , dok nam u Obrenovcu jos traje vanredno stanje . Samo da proradi prevoz za BG . Ako ne budu hteli da mi uzmu, napravicu im sou, trazicu ministra itd .

Volela bih kad bih mogla da odem i do Kopitovicke da popricamo o meni kao tezem slucaju, da vidim koje bi mi ona objasnjenje dala,kakve predloge za dalje . Za sada nista, nema se para, a plata ko zna kada ce i da li ce biti .Opet se ponekad setim one moje zamrznute decice u Pragu,mada se opsno blizim pedesetoj, i pitanje je da li bi oni uopste hteli i da mi vise rade FET . U tu svrhu ja i dalje piojem Glukofaz, ne znam dokle .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/5/2014, 16:55

Leptirko  lol! lol! lol! love 

Ganedina ne sumnjam ja u tebe, mislim da si žena sposobna i da ćeš ti tu priču lepo izgurati d 

Kod Kopitovićke ide ceo Kutak  lol!  b ja još sa mm da se ubedim i eto mene u NS  f 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od cufta 25/5/2014, 17:01

Ganedine, u tvom slučaju navijam za usvajanje. I idi već sutra ako proradi prevoz. Idi, idi, idi.
Nisam bila pola godine na temi "usvajanja". odoh danas, kad tamo tri nove devojčice........Znaš li ti koliko je to ljudi srećnih - kada se uračunaju njihove familije i prijatelji :)))))))
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete - Page 29 Empty Re: Majska jutra-otvorite prozore,rode bi da slete

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 37 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu